تونیک بلند | ۳۳ مدل تونیک دخترانه ترک پوشیده برای عید دیدنی و مجالس

تونیک بلند | ۳۳ مدل تونیک دخترانه ترک پوشیده برای عید دیدنی و مجالس

در سال های اخیر مدل لباس های ترک از مانتو ها ، لباس عروس ها و لباس های مجلسی آن جای خود را حسابی در بازار کشور های مسلمان باز کرده است که آن هم به دلیل پوشیدگی و توجه به طرح ها و مدل هایی است که در عین شیک بودن و زیبایی حجاب و راحتی خانم ها در ان رعایت میشود ، تونیک بلند دخترانه ترک هم موضوع این نوشته از دلبرانه است که  تقدیم شما خواهد شد .

تونیک بلند ترک (۱)

تونیک بلند زنانه

اغلب خانم ها در مهمانی ها ، دورهمی ها ، مجالس و عید دیدنی ها دنبال یک لباس بخصوص هستند ، لباسی که مانتو نباشد ( منظورم این است که خیلی رسمی و شق و رق نباشد )  راحت و خانگی باشد ، شیک و مجلسی باشد و در عین حال حجاب متعارف هم در پوشیدن آن لحاظ شود ، تونیک ها از جمله لباس هایی هستند که تقریبا همه این شرایط را دارند .

تونیک بلند ترک (۲۲)

تونیک بلند مجلسی

تونیکهای  بلند از جمله لباس هایی است که میتوان به راحتی برای مهمانی ها ی خانگی و دور همی و عید دیدنی از ا« استفاده کرد و در عین شیک و پیک بودن ، راحت بود و احساس راحتی و آزادی داشت ، احساس راحتی بخصوص وقتی اهمیت پیدا میکند که شما میزبان باشید . در این صورت مجبورید به دفعات بنشینید و بلند شوید و از مهمان ها پذایی کنید ، در این صورت پوشیدن یک مانتو چندان راحت نخواهد بود مگر این که یک مانتو بلند و پوشیده و آزاد انتخاب کنید ، در غیر این صورت تونیک ها به راحتی و زیبایی پاسخگوی نیاز شما خواهند بود .

تونیک بلند ترک (۲۱)

شیک ترین مدل های تونیک دخترانه 

اگر به مدل تونیک های ترک این نوشته دقت کنید ، متوجه زیبایی آنها که حاصل از پوشیدگی و سادگی آنهاست خواهید شد ، اغلب ما فکر میکنیم لباس مهمانی باید لباسی پر زرق و برق باشد تا شیک و زیبا دیده شویم در صورتی که سادگی اغلب بهترین راه شیک پوشی است .

تونیک بلند ترک (۲۰)

تونیک بلند اسپرت

جنس ریون از جلمه محبوب ترین جنس ها برای دوخت و تهیه تونیک است ، چرا که جنس ریون کشی بوده و به شما آزادی خوبی در حرکت میدهد ، جنس های دیگر کشی مثل کرپ کش ، ساتن کش ، استرج و … هم میتواند برای دوخت تونیک های بلند و کوتاه استفاده شود ، اما اگر قصد دارید این تونیک ها را در مجالس و مهمانی ها بپوشید سعی کنید از جنس ها خوش حالت تر و رسمی تر استفاده کنید ، مثلا تونیک های نخی و شل و ول بیشتر برای پوشیدن در خانه مناسب است تا مهمانی و جشن و عید دیدنی .

تونیک بلند ترک (۱۹)

تونیک بلند شیک

اگر شما هم جزء علاقمندان تونیک های ترک به سبک ساده و شیک و بلند هستید بهتر است برای این که در جشن و مهمانی خیلی هم ساده و بی رنگ و رو به نظر نرسید رنگ های متفاوت تری برای دوخت این تونیک ها انتخاب کنید و آن را با رنگ های متضاد و مکمل شال و روسری و اکسسواری مثل گردنبند های بلند روی مانتو ست کنید .

تونیک بلند ترک (۱۸)

تونیک مجلسی ساده 

تونیک های آستین بلند ترک از این جهت که دیگر نیازی به ساق دست و زیر سارافونی ندارید برای شما راحت تر است ، اما اگر از یک مدل کوتاه آستین برای تهیه تونیک خوشتان آمده است میتوانید از ساق دست های بازاری استفاده کنید ، در این صورت ست کردن شال و روسری با رنگ ساق دست گزینه شیک و زیبایی خواهد بود .

تونیک بلند ترک (۱۶)

تونیک بلند ریون

بجز جنس ریون که درباره آن صحبت کردیم جنس های جین از جمله جنس هایی است که هیچ وقت از مد نمی افتد و تونیک های جین قابلیت استفاده در همه جا را دارد هم مهمانی های رسمی تر و هم مهمانی و دور همی های خانگی ، این جنس بخصوص برای اسپرت پوش ها گزینه فوق العاده ای است ، اینطوری هم تیپ دخترانه و خانمانه ای دارید هم اسپرت و کژوال به نظر میرسید .

تونیک بلند ترک (۱۷)

تونیک دخترونه مجلسی

اگر دنبال تونیک مجلسی بلند برای مهمانی های رسمی مثل عروسی ها و جشن های مختلط هستید میتوانید با به کار بردن پارچه های گیپور و دانتل و کمی کار دست ، مثل سنگ دوزی ، مونجوق دوزی ، ملیله دوزی و … به آن زیبایی و درخشش منحصر به فردی بدهید.

تونیک بلند ترک (۱۵)

تونیک بلند جدید

اگر لباس های بلند خیلی به شما نمی آید یا یا مدلی که انتخاب کرده اید در قسمتی از دامن برش خورده یا کوتاه است بهتر است به جای شلوار جذب و ساپورت شلوار های دمپا بخصوص از جنس خود تونیک تهیه و با تونیک خود ست کنید .

تونیک بلند ترک (۲۶)
مدل تونیک دخترانه اسپرت ۲۰۲۰

گل گلی ها هم از جمله جنس های خاص پسند و دخترانه ای هستند که به تازگی دوباره مورد اقبال عمومی خانم ها قرار گرفته است ، اگر میخواهید برای مهمانی ها ی خود یک تونیک نقش دار ، مثلا گل گلی ریز یا درشت انتخاب کنید باید بدانید که مدل های ساده تر بیشتر به پارچه های طرح دار می آیند تا مدل های اجق وجق و پر چین .

تونیک بلند ترک (۱۳)

مدل تونیک آستین بلند

مدل تونیک زیر به ما قائده ای کلی در لباس پوشیدن را یاد آوری میکند

  1. راه راه های افقی : مناسب خانم های لاغر اندام و قد بلند است .
  2. راه راه های عمودی : مناسب خانم های با اضافه وزن می باشد .

دلیل این عمی خطای دیدی است که لباس های راه راه ایجاد میکنند به این ترتیب اگر کمی اضافه وزن دارید با پوشیدن لباس هایی با راه راه عمودی خطای دید به کمک شما خواهد آمد و شما را لاغر تر و قد بلند تر نشان خواهد داد . درست مثل کاری که لباس های تیره برای ما انجام میدهند .

تونیک بلند ترک (۱۴)

مدل تونیک اسپرت دخترانه

به مدل کار شدگی تونیک زیر دقت کنید ، گاهی با کمی خلاقیت میتوانی به همین سادگی یک لباس ساده و بی نقش و نگار را به یک لباس شیک و مجلسی تبدیل کرد .

تونیک بلند ترک (۲۷)
مدل تونیک بلند دخترانه

این مدل تونیک را هم به دختر خانم های اسپورت پوش تقدیم میکنیم که هیچ مدله زیر بار پوشیدن لباس های مجلسی و خانمانه نمی روند و دوست دارند همیشه حتی در عروسی و مجالس متفاوت و خاص و اسپورت دیده شوند .

تونیک بلند ترک (۱۲)

مدل تونیک استین بلند دخترانه
خرید تونیک بلند دخترانه

تونیک بلند ترک (۱۱)

عکس تونیک های دخترانه

تونیک بلند ترک (۲۴)
تونیک های بلند دخترانه
مدل جدید تونیک بلند دخترانه

تونیک بلند ترک (۱۰)

تونیک مجلسی بارداری بلند
تونیک بلند حاملگی 

مدل تونیک زیر علاوه بر این که ساده و دخترانه است به درد خانم های باردار هم خواهد خورد ، چون چین خوردگی این لباس از روی سینه شروع میشود در نتیجه قسمت شکم و کم آن کاملا آزاد است و بخصوص در ماه های اول حاملگی اصلا شکم شما را نشان نخواهد داد .

تونیک بلند ترک (۹)

تونیک آستین بلند ترک
مدل تونیک جدید ترک

تونیک بلند ترک (۲۹)
تونیک بلند ترک

تونیک بلند ترک (۸)

تونیک ترکیه ای

تونیک استین بلند دخترانه

تونیک بلند ترک (۳۰)
تونیک ترکی خاص و متفاوت 
تونیک ترکیه

تونیک بلند ترک (۷)

تونیک ترکیبی با گیپور
تونیک ترک زنانه

این هم یک مدل تونیک ساده مشکی که به سادگی با به کار بردن یک پارچه طرح دار در حاشیه آن به یک تونیک خاص مجلسی تبدیل شده است ، البته اگر کمی هنرمند باشید میتوانید این نقش و نگار های روی آستین و پایین دامن را با هویه روی پارچه ایجاد کنید .

تونیک بلند ترک (۶)

تونیک ترک ۲۰۲۰
تونیک ترک ۲۰۲۱

تونیک بلند ترک (۵)

تونیک بلند حریر

 برای دوخت یا تهیه تونیک مجلسی میتوانید از پارچه های کارشده مثل تصویر پایین تهیه کنید یا اگر خودتان دستی در هنر گل دوزی و تزیین لباس دارید دست به کار شده و لباس خود را به یک لباس مجلسی شیک تبدیل کنید .

تونیک بلند ترک (۴)

تونیک ترک مجلسی

تونیک بلند وشیک

تونیک بلند ترک (۳)

تونیک ترک حریر
تونیک ترک دخترانه

تونیک بلند ترک (۲)

تونیک ترک محجبه 
تونیک ترکی پوشیده 

تونیک بلند ترک (۲۳)

تونیک بلند دخترانه

مدل تونیک ترک با کلاس 

تونیک بلند ترک (۳۳)
تونیک ترکی بلند برای مهمانی مختلط 

تونیک بلند ترک (۳۲)
مدل تونیک ترک دخترونه  
تونیک مجلسی ترک ۲۰۲۰

تونیک بلند ترک (۳۱)

تونیک بلند ۹۹

تونیک بلند ترک (۲۸)

مدل تونیک های پوشیده ۱۴۰۰ 

همچنین بخوانید :

تونیک دخترانه | ۲۵ مدل تونیک شیک مجلسی برای عید و مهمانی ها

مدل تونیک زنانه ترکیه ای | ۳۰ مدل تونیک دخترانه و زنانه برند های ترکیه سال 

مدل لباس مهمانی پوشیده + ۳۰ مدل شومیز بلند مناسب مهمانی

مدل لباس مجلسی زنانه مغربی مناسب برای جشن ها 

بلوز و تونیک مجلسی | ۲۰ مدل تونیک مجلسی و نخی دخترانه تابستانه 


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.