مدل سرهمی دخترانه | ۴۰ مدل اورال و سرهمی با مانتو دخترانه ۲۰۱۹

مدل سرهمی دخترانه | ۴۰ مدل اورال و سرهمی با مانتو دخترانه ۲۰۱۹

سرهمی یا لباس های اورال یا همان جامپ سوییت ها یکی از ترند های سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ است . انواع مدل سرهمی میتواند به عنوان لباس مجلسی یا برای زیر مانتو استفاده شود ، مدل های ساده و شیک دختران سرهمی موضوع این نوشته از دلبرانه است که تقدیم خواهد شد.

مدل سرهمی (۱)

مدل سرهمی

۷ نکته در مورد  مد امسال پوشیدن سرهمی از یر مانتو 

  1. بهترین کفش ها برای پوشیدن با سرهمی کفش های پاشنه بلند و صندل در تابستان است مگر این که جنس سرهمی شما از جنس های اسپرت تر مثل جین و کتان باشد که میتوانید با کتانی مناسب ست کنید .
  2. از انواع کمر بند های طلایی و نقره و حتی کمر بند هایی از جنس خود پارچه برای مجالس استفاده کنید برای جامپ سوییت زیر مانتو بهتر است از کمر بند استفاده نشود که ظاهر شما در کل ساده تر و یک دست تر به نظر بیاید .
  3. برای خانم های قد بلند پوشیدن لباس های جین سرهمی با پاچه های جذب و برای خانم های با قد متوسط شلوار دمپا و برای قد کوتاه ها با پاچه راستی سایز معمول توصیه میشود .
  4. برای خانم های با اضافه وزن یا قد کوتاه انتخاب لباس اورال یا سرهیم طرح دار پیشنهاد مناسبی نیست و بهتر است از مدل ها و طرح پارچه ساده با رنگ های سرد و یا مشکی استفاده کنند .
  5. بهتر است به عنوان مانتویی که از روی جامپ سوییت یا سرهمی میپوشید یک مانتو ساده ونخی استفاده کنید ، اگر هم سرهمی هم مانتوی روی آن از پارچه های طرح درا به همراه اکسسوار زیاد استفاده کنید نهایتا یک تیپ شلخته شلوغ نصیبتان خواهد شد .
  6. بهتر است از شال های بلند و روسری هایی با عرض زیاد که ترند سال های اخیرند در کنار این استایل استفاده کنید و حتما خودتان بهتر میدانید بهتر است در میان شال – مانتو – سرهمی فقط یکی از آنها طرح دار و بقیه ساده باشند .
  7. یکی از ترند های دیگر امسال این است که به همراه جامپ سوییت یا شلورا بندی از تی شرت های اسپورت ساده تک رنگ یا لباس های مردانه استفاده شود البته دختر خانم ها ی جوان همچنان میتوانند از بلوز های گل گلی یا خال خالی دخترانه از زیر سرهمی ترجیحا جین خود استفاده کنند .

 

مدل سرهمی (۵)

مدل سرهمی زنانه

مدل سرهمی (۶)

مدل سرهمی دخترانه

مدل سرهمی (۷)

مدل سرهمی مجلسی

مدل سرهمی (۸)

مدل سرهمی زنانه مجلسی

مدل سرهمی (۹)

مدل سرهمی دخترونه

مدل سرهمی (۱۰)

مدل سرهمی دخترانه مجلسی

مدل سرهمی (۱۱)

مدل سرهمی ۲۰۱۸
مدل سرهمی ۲۰۱۹
مدل سرهمی ۲۰۲۰

مدل سرهمی (۱۲)

مدل سرهمی مجلسی ۲۰۱۸
مدل سرهمی زنانه ۲۰۱۹
مدل لباس سرهمی زنانه ۲۰۲۰

مدل سرهمی (۱۳)

مدل سرهمی زنانه ۲۰۱۸
مدل لباس سرهمی ۲۰۱۹
مدل لباس سرهمی ۲۰۲۰

مدل سرهمی (۱۴)

مدل سرهمی دخترانه ۲۰۱۸

مدل سرهمی (۱۵)
مدل سرهمی ۹۸

مدل سرهمی (۱۶)

سرهمی دخترانه

مدل سرهمی (۱۷)
سرهمی دخترانه مجلسی

مدل سرهمی (۱۸)
سرهمی دخترانه بچه گانه

مدل سرهمی (۱۹)
سرهمی دخترانه

مدل سرهمی (۲۰)
سرهمی دخترانه لی

مدل سرهمی (۲۱)
سرهمی دخترانه جین

مدل سرهمی (۲۲)
سرهمی دخترانه لی

مدل سرهمی (۲۳)
سرهمی دخترانه نخی

مدل سرهمی (۲۴)
سرهمی دخترانه اسپرت

مدل سرهمی (۲۵)
سرهمی دخترانه تابستانی

مدل سرهمی (۲۶)
سرهمی دخترانه شیک

مدل سرهمی (۲۷)

سرهمی دخترانه ۲۰۱۸
سرهمی دخترانه ۲۰۱۹

مدل سرهمی (۲۸)
مدل سرهمی دخترانه ۲۰۲۰

مدل سرهمی (۳۰)

سرهمی زنانه اسپرت

مدل سرهمی (۲۹)
سرهمی مجلسی

مدل سرهمی (۳۱)
سرهمی لی
سرهمی جین

مدل سرهمی (۳۲)
سرهمی به انگلیسی

مدل سرهمی (۳۳)
سرهمی جین دخترانه

مدل سرهمی (۳۴)
سرهمی دخترانه
سرهمی زنانه

مدل سرهمی (۳۵)

لباس سرهمی ۲۰۱۸
لباس مجلسی سرهمی ۲۰۱۹

مدل سرهمی (۳۶)

جدیدترین سرهمی ۲۰۱۹
سرهمی مجلسی زنانه ۲۰۲۰

مدل سرهمی (۳۷)

مدل لباس سرهمی ۲۰۱۸
مدل لباس سرهمی ۲۰۱۹

مدل سرهمی (۳۸) مدل سرهمی (۳۹) مدل سرهمی (۴۰) مدل سرهمی (۴۱) مدل سرهمی (۲) مدل سرهمی (۳)

مدل سرهمی (۴)

چطور سرهمی دخترانه بپوشیم که شیک پوش باشیم ؟

در مورد نحوه پوشیدن و ست کردن سایر لباس ها با سرهمی دخترانه هم در گذشته و هم در نوشته های بالا صحبت کرده ایم اما خواندن این نوشته از این سایت خوب به نظرم مفید خواهد بود .

سرهمی‌ها برخلاف تصور برخی از مردم در مدل‌های  مختلفی عرضه می‌شوند. وقتی قصد خرید لباس سرهمی را دارید، تصمیم جدی در مورد موقعیت و استایلی که می‌خواهید با پوشیدن سرهمی به دست آورید را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید هر روز سرهمی بپوشید، سرهمی‌ها کژوال بهترین انتخاب شما هستند، اما اگر برای یک مهمانی مجلسی می‌خواهید سرهمی انتخاب کنید، سرهمی‌های مجلسی تنها گزینه پیش روی شما است. اگر هوا سرد است می‌توانید سرهمی آستین‌دار انتخاب کنید و یا اگر تابستان گرمی پیش رو دارید، بهتر است مدل‌های دیگری را انتخاب کنید.

سرهمی دخترانه 

بعد از تصمیم‌گیری در مورد مدل لباس سرهمی ، می‌توانید به جزئیات بپردازید. سرهمی‌هایی که کمر باریک و قسمت پایین‌تنه باریکی دارند، به شما در داشت ظاهری متناسب‌تر کمک می‌کنند، این در حالی است که اگر قدبلندی دارید می‌توانید از سرهمی بلند به همراه کفش پاشنه بلند استفاده کنید تا بلند قدتر دیده شوید. برای لاغر جلوه دادن خودتان می‌توانید، سرهمی‌هایی را انتخاب کنید که از پارچه‌هایی با راه‌راه های عمودی دوخته شده‌اند.

مدل سرهمی دخترانه 

وقتی بانوان بخواهند به مراسم مجلسی دعوت شوند که رنگ و بوی رسمی بودن هم دارد، تنها گزینه‌ای که انتخاب می‌کنند، استفاده از لباس‌های معمول مجلسی زنانه است. درست است که انتخاب کردن یک لباس مجلسی می‌تواند شما را در حاشیه امنیت قرار دهد، اما هیچ‌وقت نمی‌تواند مثل یک سرهمی شما را خوش‌تیپ و خاص نشان دهد. سرهمی که خوب دوخته شده باشد یا از یک برند معتبر خریداری شده باشد می‌تواند استایل شما را به شکل عجیبی بهبود ببخشد و کاری با شما کند که هیچ لباس مجلسی قادر به انجام ان نخواهد بود. پس برای مراسم مجلسی بعدی خودتان می‌توانید یک سرهمی خوش‌دوخت انتخاب کنید و بپوشید. کافی است که به یک خیاط یا برند معتبر اعتماد کنید، سرهمی خودتان را به همراه اکسسوری های شیک بپوشید.

سرهمی دخترانه مد امسال 

اگر می‌خواهید برای مهمانی آخر هفته خودتان لباس جدید انتخاب کنید، به راحتی از لباس‌های سرهمی نگذرید. یک سرهمی کژوال، معمولی، خوش‌دوخت و راحت راه‌حل خوبی برای جایگزینی تی‌شرت و شلوار جین همیشگی است. به لطف برندهای مختلف و فروشگاه‌های زیاد می‌توانید سرهمی‌هایی از جنس، شکل و طرح مختلف را بپوشید و پرو کنید، از بین آن‌ها بهترین را انتخاب کنید. برای استایل کژوال، سرهمی‌هایی که کمر کشی یا جای کمربند دارند، ترندهای امسال برای سرهمی‌های کژوال هستند. اگر می‌خواهید که با سرهمی، کشیده‌تر دیده شوید به شما پیشنهاد می‌دهیم که صندل بنددار یا بوت‌های ساق کوتاه بپوشید تا تعادل میان لباس و کفش را رعایت کرده باشید.

مدل سرهمی با مانتو 

وقتی سرهمی‌پوشیده باشید، ساده‌تر از همیشه به نظر می‌رسید. خاصیت سرهمی این است، حتی اگر لباس سرهمی شما رنگ و الگوی خاصی داشته باشد، باز سادگی لباس بیشتر از الگوها به چشم می‌آید. اگر دوست دارید که از این سادگی خلاص شوید پیشنهاد می‌کنیم اکسسوری های مناسب با سرهمی بپوشید. سرهمی‌ها با اکسسوری های خاص به‌شدت جذاب دیده می‌شوند و برعکس اگر در انتخاب اکسسوری اشتباه کنید، استایل شیک و ساده شما، هیچ خواهد شد. اکسسوری هایی که می‌توانید روی آن‌ها برای متنوع کردن استایل خودتان به همراه یک سرهمی ساده فکر کنید، کفش، جواهرات و کمربند است. گاهی یک رنگ متفاوت در کمربند یا جواهرات متفاوت می‌تواند تک رنگی بودن سرهمی شما را کاملاً از بین ببرد، همان‌طور که قبلاً هم گفته‌ایم، کنتراست در لباس باعث جذابیت شما می‌شوند.

سرهمی مجلسی دخترانه 

کمربند از جمله اکسسوری هایی است که می‌تواند خیال شمایی که برای اولین بار می‌خواهید سرهمی بپوشید را راحت کند. برای کسانی که تازه به جمع سرهمی‌پوش‌ها آمده‌اند، استفاده از کمربندی با رنگ متضاد لباس اصلی را توصیه می‌کنیم. همچنین کسانی که مدت زیادی است که سرهمی می‌پوشند برای بهتر شدن استایل خودشان می‌توانند از کمربند استفاده کنند. یک کمربند کاملا اندازه، کمر شما را باریک‌تر و قد شما را بلندتر نشان می‌دهد. همچنین کسانی که سرهمی با راه‌راه‌های افقی می‌پوشند، با استفاده از کمربند می‌توانند تضاد دل‌نشینی ایجاد کنند. به عنوان توصیه پایانی، کمربند خودتان را با کفش‌هایتان می‌توانید هماهنگ کنید.

مدل سرهمی مجلسی دخترانه 

برای این کار از جواهراتی که اندازه بزرگی دارند می‌توانید استفاده کنید، همانند گردنبندهای کلفت‌تر یا گوشواره‌های بزرگ. اگر استایل شما کژوال است، می‌توانید از جواهرات رنگی هم استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط

سارافون لی دخترانه | ۲۲ مدل سارافون لی دخترانه ژورنالی ۲۰۱۸

شلوار پیش بندی دخترانه | ۳۰ مدل شلوار و دامن پیش بندی زنانه ۲۰۱۸

سرهمی زنانه | ۳۳ مدل لباس سرهمی زنانه اسپورت و دخترانه

سرهمی مجلسی | ۵۰ مدل های سرهمی شیک دخترانه + الگو لباس سرهمی

شلوار گشاد زنانه | ۴۴ مدل شیک شلوار گشاد با مانتو مد سال ۲۰۱۸


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.