سرهمی مجلسی | ۵۰ مدل سرهمی شیک دخترانه + الگو لباس سرهمی

سرهمی مجلسی | ۵۰ مدل سرهمی شیک دخترانه + الگو لباس سرهمی

در این نوشته ۵۰ مدل لباس مجلسی سرهمی مجلسی زنانه و دخترانه را با هم می بینیم و ریزه کاری های این تیپ و ست کیف و کفش آن با هم صحبت میکنیم به علاوه الگوی دوخت یک مدل سرهمی زنانه را در انتها تقدیم خواهیم کرد.

سرهمی مجلسی (۱)

سرهمی مجلسی زنانه

شاید خیلی ها فکر کنند سرهمی فقط مناسب بچه هاست و برای بزگتر ها مناسب نیست ، با دیدن عکس های این نوشته حتما نظر شما عوض خواهد شد ، زیرا متوجه میشوید سرهمی ها فقط همان شلوار بند دار های لی زمان بچگی ما نیستند و مدل های بسیار زیاد و متنوعی از سرهمی های زنانه و دخترانه وجود دارند که حتی میتواند یک گزینه خاص و متفاوت برای لباس مجلسی باشد.

سرهمی مجلسی (۲)
سرهمی مجلسی دخترانه

یک چیزی در مورد انواع مختلف سرهمی وجود دارد و آن این است که همه سلیقه ها جسارت پوشیدن لباس هایی با این سبک خاص و متفاوت را ندارند ، عوضش این تیپ ها جان میدهد برای خاص پسند ها و کسانی که همیشه دوست دارند و تیپ و ظاهر متفاوتی داشته باشند ، به علاوه تیپ های سرهمی بیشتر مناسب اسپورت پوشان است ، اما این قاعده کلی استثنا هم دارد ، در همین نوشته میتوانید سرهمی هایی پیدا کنید که کاملا خانمانه و شکیل و مجلسی است و همه سلیقه ها را هم راضی میکند .

سرهمی مجلسی (۳)
سرهمی مجلسی زنانه ۲۰۱۸

اغلب مدل های سرهمی مجلسی برعکس نوع اسپورت و دخترانه آن آزاد و بدون آستین هستند اما اگر دوست دارید لباس پوشیده تری برای مجالس تهیه کنید میتوانید سرهمی خود را با یک شومیز یا بلوز آستین بلند ست کنید ، بلوز های آستین پفی یا کلوش ترکیب زیبا ، دوست داشتنی و کلاسیکی با سرهمی ها میسازند درست مثل عکس پایین .

سرهمی مجلسی (۴۸)

لباس سرهمی مجلسی

به طور کلی سرهمی ها را میتوان به دسته های زیر تقسیم کرد:

  1. سرهمی مجلسی : که با پارچه های مجلسی و کار شده یا سنگین رنگی تری دوخته میشوند مثل گیپور یا کرب و ترکیب آن با تور
  2. سرهمی خانگی : سرهمی های خانگی اغلب با پارچه های خنک و نخی تهیه میشوند گل گشاد تر هستند و راحت
  3. سرهمی تابستانه : این سرهمی ها از جنس های خنک و اغلب بدون آستین یا با آستین کوتاه تهیه میشوند
  4. سرهمی زمستانه : سرهمی های جین یا کتان که از زیر آن یک بلیز یا شومیز و یا از روی آن یک کت یا پلیور ظریف پوشیده میشود.

سرهمی مجلسی (۳۶)

سرهمی لی دخترانه

نوستالژیک ترین لباس سرهمی همان سرهمی ها لی همیشگی هستند که هر کدام ما در کودکی یک بار تجربه پوشیدن آن را داشته ایم . این تیپ برای دختر خانم های جوان همچنان میتواند یک تیپ خاص و شیک محسوب شود . سرهمی لی زنانه را در تابستان با یک شومیز حریر یا تی شرت اسپورت و در زمستان با یک پلیور ظریف از روی آن ست کنید . همچنین برای دیدن عکس های بیشتری از شلوار بندی یا دامن بندی دخترانه روی لینک زیر کلیک کنید :

شلوار پیش بندی دخترانه | ۳۰ مدل شلوار و دامن پیش بندی زنانه ۲۰۱۸

سرهمی مجلسی (۵)

شلوار سرهمی مجلسی

از آنجایی که معمولا سرهمی ها یک لباس جذب و بدن نما هستند و پوشیدن این لباس ها راحتی خانم ها را محدود میکند میتوان توصیه کردن در قسمت شوار سرهمی به جای شوار های جذب از شلوار های دمپا گشاد و یا حتی دامن شلواری استفاده شود .

سرهمی مجلسی (۱۸)

سرهمی مجلسی (۶)
مدل سرهمی مجلسی

این هم دو مدل سرهمی ست یکی از جنس گیپور و دیگری ریون ، شما کدام یک را ترجیح میدهید ؟

سرهمی مجلسی (۳۳)

سرهمی مجلسی (۷)
لباس سرهمی مجلسی زنانه

با دیدن این نوشته حتما متوجه خواهید شد چطور میتوان یک سرهمی ساده را کمی تزیین به یک سرهمی مجلسی شیک و ساده تبدیل کرد .این مدل از آنجایی که در ناحیه شکم تنگ شده است بیشتر مناسب خانم های لاغر اندام است.

سرهمی مجلسی (۸)
مدل سرهمی مجلسی زنانه

اگر میخواهید بدانید بهتر است سرهمی مجلسی خود را چه مدل کیف و کفشی ست کنید میتوان گفت بهتر است سرهمی های لخت و مجلسی و دمپا گشاد را با کیف رسم و کفش پاشنه بلند ست کنید و از میخواهید از مدل های اسپورت سرهمی مثل سرهمی های لی استفاده کنید توصیه ما کیف و کفش اسپورت و دخترانه است .

سرهمی مجلسی (۴۲)

مدل سرهمی مجلسی لی

این هم یک مدل دیگر لباس سرهمی زنانه لی که برخلاف اغلب سرهمی ها و شوار بندی های لی آستین بلند است .

سرهمی مجلسی (۹)
سرهمی مجلسی

این مدل برای کسانی که معتقدند لباس پیش بندی زیادی بچه گانه است مدل سنگین رنگین تر و خانمانه تری است ، سرهمی مجلسی گیپور با شلوار مدل دامن شلواری مناسب خانم های شیک پوش.

سرهمی مجلسی (۱۱)
سرهمی مجلسی شیک

اگر بخواهیم مجلسی ترین پارچه ها را نام ببریم حتما ساتن در کنار گیپور و تور و حریر در صدر جدول قرار خواهند گرفت ، بنابریان اگر قصد تهیه یک سرهمی برای مجالس رسمی تر مثل عروسی و … را دارید ساتن یک گزینه پرقدرت در این زمینه خواهد بود .

سرهمی مجلسی (۱۳)

لباس سرهمی شیک

لباس های سرهمی به انگلیسی جامپ سوییت Sweet Jump نامیده میشود

و در فرهنگ اروپایی رایج تر و دارای انواع متفاوت تری است.

این لباس ها بیشتر به عنوان یک لباس راحت در تفریح و کنار ساحل مورد استفاده قرار میگیرد.

سرهمی مجلسی (۱۹)

سرهمی مجلسی جدید

سرهمی مجلسی (۱۲)

سرهمی مجلسی ترک

سرهمی مجلسی (۱۴)
سرهمی مجلسی ۲۰۱۸

سرهمی مجلسی (۱۵)
سرهمی مجلسی اینستاگرام

سرهمی مجلسی (۱۶)
لباس مجلسی سرهمی ۲۰۱۸
مدل سرهمی زنانه مجلسی ۲۰۱۹

سرهمی مجلسی (۱۷)

لباس مجلسی سرهمی دخترانه

سرهمی مجلسی (۳۹)

لباس مجلسی سرهمی زنانه

سرهمی مجلسی (۲۰)
لباس مجلسی سرهمی ۲۰۱۷

سرهمی مجلسی (۲۱)
لباس مجلسی سرهمی ۲۰۱۸
لباس مجلسی سرهمی ۲۰۱۹

سرهمی مجلسی (۲۲)
لباس مجلسی سرهمی

سرهمی مجلسی (۲۳)
مدل لباس مجلسی سرهمی

سرهمی مجلسی (۲۴)
خرید لباس مجلسی سرهمی

سرهمی مجلسی (۲۵)
مدل لباس مجلسی سرهمی زنانه

سرهمی مجلسی (۲۶)
لباس مجلسی سرهمی

سرهمی مجلسی (۲۷)

سرهمی زنانه ساتن 

سرهمی مجلسی (۳۴)

سرهمی زنانه گیپور 

سرهمی مجلسی (۲۸)

سرهمی زنانه مجلسی طرح دار 

سرهمی مجلسی (۲۹)

سرهمی مجلسی (۴)

سرهمی مجلسی (۱۰)

سرهمی مجلسی (۳۰) سرهمی مجلسی (۳۱) سرهمی مجلسی (۳۲) سرهمی مجلسی (۳۵) سرهمی مجلسی (۳۷) سرهمی مجلسی (۳۸) سرهمی مجلسی (۴۰) سرهمی مجلسی (۴۱) سرهمی مجلسی (۴۳) سرهمی مجلسی (۴۴) سرهمی مجلسی (۴۵) سرهمی مجلسی (۴۶) سرهمی مجلسی (۴۷) سرهمی مجلسی (۴۹) سرهمی مجلسی (۵۰) سرهمی مجلسی (۵۱)

الگوی سرهمی زنانه 

در اینجا ۶ عدد الگوی سرهمی را تقدیم شما خواهیم کرد ، امیدوارم مفید باشد .

الگو سرهمی زنانه (۱) الگو سرهمی زنانه (۲) الگو سرهمی زنانه (۳) الگو سرهمی مجلسی (۱) الگو سرهمی مجلسی (۲) الگو سرهمی مجلسی (۳)

چطور سرهمی بپوشیم ؟

سرهمی فقط برای بچه هاست یا بزرگتر ها هم میتوانند سرهمی بپوشند ؟

حالا که با دیدن این مدل های وسوسه کننده سرهمی شاید تصمیم به تهیه یا دوخت یک مدل از این سرهمی های مجلسی زیبا گرفته اید پیشنهاد میکنم این مطلب که از سایت خوب دونفره گرد آوری شده است را مطالعه کنید ، حتما چیز های به درد بخوری دستگیرتان خواهد شد.

وقتی ترندهای مورد علاقه تون در گذشته دوباره به صحنه مد برمی گردند، می تونید با استفاده از ترفندهای خاص دوباره از اون ها استفاده کنید. مثل لباس های جین سرهمی، ممکنه اون ها هنوز همونطور که بیاد دارید باشند ولی نکته اینجاست که شما تغییر کردید. چطور می تونید لباسی که احساس می کنید دیگه مناسب سن تون نیست رو بپوشید؟ با اعتماد بنفس کامل این کار رو انجام بدید! در اینجا پنج ایده برای پوشیدن سرهمی رو میگیم که می تونه بهتون کمک کنه.

سرهمی رو همراه با بلوز آستین کلوش بپوشید

از اونجایی که لباس های سرهمی بدن نما هستند و در عین حال شما دوست دارید پوشش تون کامل باشه، بهتره از بلوز های آستین کلوش استفاده کنید. با این کار بسیار موقر به نظر می رسید بدون اینکه احساس شلختگی بهتون دست بده. سر همی های دمپا گشاد رو با کفش های پاشنه بلند بپوشید، این کارهم به شما کمک می کنه تا بلندتر به نظر برسید.

از بلوز های شانه افتاده استفاده کنید

اگر دوست دارید در مهمانی ها لباس های سر همی رو بپوشید در کنارش نمی خواید بیش از حد محافظه کار (نمی خواید زیاد پوشیده باشید) به نظر برسید، می تونید اون رو همراه با بلوز های شانه افتاده امتحان کنید.

تیشرت های راحت رو امتحان کنید

اگر در نظر دارید با سر همی استایلی اسپرت داشته باشید، اون رو با تی شرت های گشاد و راحت و همچنین کفش اسپرت بپوشید. ترکیب این ها با هم بخصوص اگر سرهمی کتانی باشد برای فصل های گرم سال کاملا مناسبه.

بلیزر هم گزینه خوبی برای ترکیب با سرهمی ست

نیازی نیست همیشه لباسی زیر سرهمی بپوشید، گاهی اوقات هم می تونید برای ساختن استایلی متفاوت اون رو با یک بلیزر مشکی ترکیب کنید.

سرهمی رو با ژاکت پشمی بلند بپوشید

لباس های بافتنی در فصل های سرد سال همیشه جزو گزینه های اولند. پس در فصل زمستان یا پاییز می تونید سرهمی های جین رو همراه با ژاکت پشمی گرم و نرم بپوشید. البته یادتون باشه تکنیک لیرینگ لباس ها رو فراموش نکنید.

همچنین بخوانید :

شلوار پیش بندی دخترانه | ۳۰ مدل شلوار و دامن پیش بندی زنانه ۲۰۱۸

مدل دامن مجلسی | عکس ۸۸ مدل دامن مجلسی دخترانه شیک اروپایی ۲۰۱۸ 

تونیک مجلسی | ژورنال ۳۳ مدل تونیک شیک و اسپورت دخترانه

سارافون لی دخترانه | ۲۲ مدل سارافون لی دخترانه ژورنالی ۲۰۱۸

سارافون و دامن | ۴۵ مدل سارافن دامن سنتی و اسپورت دخترانه


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.