لباس عروس آستین دار | ۴۰ مدل لباس عروس زیبا با آستین بلند

لباس عروس آستین دار | ۴۰ مدل لباس عروس زیبا با آستین بلند

در این نوشته از دلبرانه قصد داریم ۴۰ مدل لباس عروس آستین دار منحصر بفرد و زیبا را با شما به اشتراک بگذاریم ، این مدل ها هم شامل مدل های لباس عروس های ساده و اروپایی با دامن های لخت و افتاده هستند می شود هم مدل لباس عروس با دامن های پفی و پرنسسی .برای دیدن این مدل لباس عروس ها با ما همراه شوید .

لباس عروس آستین دار (۱)

البته منظور ما از مدل لباس عروس های آسباستین دار مدل ها کاملا محجبه و پوشیده لباس عروس نیست چون قبلا در این نوشته

“مدل لباس نامزدی پوشیده | مدل های زیبای لباس برای عروسان محجبه  ۲۰۱۸”

به آن پرداخته ایم -و بعدا هم قطعا مدل های کامل تری برای عروس خانم هایی که به علت فرهنگ و رسوم مجبورند عروسی مختلط برگزار کنند فراهم خواهیم کرد.- بلکه منظور لباس عروس هایی هستند که بجای این که کاملا دکولته باشند ، دارای آستین از جنس دانتل، حریر ، تور یا گیپور هستند .

این مدل لباس عروس ها طبعا در بین عروس خانم ها طرفدارانی دارد که با دیدن این عکس ها طرفدارانش قطعا بیشتر هم خواهد شد .

لباس عروس دکلته بپوشم یا لباس عروس آستین دار ؟

در این بین این سوال مطرح می شود که چه لباس عروسی بیشتر مناسب شماست ؟ لباس عروس آستین دار یا دکلته ؟

قبل از هر چیز معیار های زیبایی شناختی و قواعد کلی را کنار بگذارید و به سراغ حستان بروید ، فارق از نظر اطرافیان لباسی را پوشید که همیشه آرزوی داشتید و در تمام شب عروسی شاد باشید و از زیبایی تان بدون مقایسه اندام و چهره و موهای خود با دیگران لذت ببرید .

ولی به طور کلی میخواهید بدانید لباس عروس دکلته یا آستین دار مناسب چه اندامی است، باید بدانید لباس عروس های آستین دار هم برای افرادی که بسیار بسیار لاغر  ، یا بسیار چاق و یا چهار شانه هستند مناسب هستند. چرا که این این نوع لباس در واقع  نقص ها اندام را می پوشانند.

اما لباس عروس های دکلته یا بدون آستین برای عروس خانم هایی مناسب است که شانه های ظریفی و متناسب (نه خیلی بزگ نه خیلی لاغر ) دارند و شاید بهتر باشد خانم های چاق که بازوها و سینه های بزرگی دارند و خانم های خیلی لاغر و استخوانی سراغ لباس های دکلته نروند .

۴۰ مدل لباس عروس زیبا با آستین بلند

خوب برویم سراغ مدل لباس عروس های آستین دار بسیار زیبایی اینستاگرامی که قولش را داده بودم

لباس عروس آستین دار (۲)

لباس عروس آستین دار دانتل
لباس عروس آستین دار گیپور
لباس عروس استین دار جدید

لباس عروس آستین دار (۴)
لباس عروس استین دار دانتل
لباس عروس آستین دار ۲۰۱۸
لباس عروس آستین دار

لباس عروس آستین دار (۳)
لباس عروس آستین دار پفی
لباس عروس آستین دار ۲۰۱۷
لباس عروس استین دار شیک

لباس عروس آستین دار (۵)
لباس عروس آستین دار ایرانی
لباس عروس آستین دار
لباس عروس آستین دار جدید

لباس عروس آستین دار (۶)
لباس عروس آستین دار شیک
لباس عروس آستین دار دنباله دار
لباس عروس آستین دار پرنسسی

لباس عروس آستین دار (۷)
لباس عروس آستین دار ساتن
لباس عروس آستین دار ۲۰۱۷
لباس عروس آستین دار خارجی

لباس عروس آستین دار (۸)
لباس عروس آستین دار حریر
لباس عروس آستین دار ۲۰۱۸
لباس عروس آستین دار ۲۰۱۷

لباس عروس آستین دار (۹)
لباس عروس استین دار ۲۰۱۸
مدل لباس عروس آستین دار ۲۰۱۷

لباس عروس آستین دار (۱۰)
مدل لباس عروس آستین دار ۲۰۱۸

لباس عروس آستین دار (۱۱)
لباس عروس آستین دار ۹۷

لباس عروس آستین دار (۱۲)
لباس عروس آستین دار ۹۸

لباس عروس آستین دار (۱۳)
مدل لباس عروس استین دار ۹۷

 

             لباس عروس آستین دار (۱۴) لباس عروس آستین دار (۱۵) لباس عروس آستین دار (۱۶) لباس عروس آستین دار (۱۷) لباس عروس آستین دار (۱۸) لباس عروس آستین دار (۱۹) لباس عروس آستین دار (۲۰) لباس عروس آستین دار (۲۱) لباس عروس آستین دار (۲۲) لباس عروس آستین دار (۲۳) لباس عروس آستین دار (۲۴) لباس عروس آستین دار (۲۵) لباس عروس آستین دار (۲۶) لباس عروس آستین دار (۲۷) لباس عروس آستین دار (۲۸) لباس عروس آستین دار (۲۹) لباس عروس آستین دار (۳۰) لباس عروس آستین دار (۳۱) لباس عروس آستین دار (۳۲) لباس عروس آستین دار (۳۳) لباس عروس آستین دار (۳۴) لباس عروس آستین دار (۳۵) لباس عروس آستین دار (۳۶) لباس عروس آستین دار (۳۷) لباس عروس آستین دار (۳۸) لباس عروس آستین دار (۳۹) لباس عروس آستین دار (۴۰)

در پایان نظر شما عزیزان را به این نوشته از عروس سایت

در مورد این که چه کسانی نباید سراغ لباس عروس های دکلته بروند 

و نتیجه مجبور به استفاده از لباس عروس های آستین دار هستند را جلب میکنم:

چه عروس هایی نباید لباس عروس دکلته بپوشند ؟

چه عروس هایی باید لباس عروس آستین دار بپوشند ؟

تمرکز روی بالا تنه

لباس دکلته لباسی است که به دلیل یقه ای که دارد و نوع فرم برش هایی که در آن به چشم می خورد بیشتر روی بالا تنه تمرکز دارد و نگاه ها را به آن سمت خیره می کند و اگر شما در بالا تنه تان مشکلی داشته باشید ممکن است با پوشیدن دکلته آن را بیشتر به نمایش بگذارید بنابریان بهتر است به سراغ لباس عروس آستین دار برید .

سینه های بزرگ و کوچک

چه جزو کسانی هستید که سینه های بزرگ دارید و چه کسانی که سینه های کوچک در هر دو مورد پوشیدن لباس عروس دکلته اشتباه است و لباس عروس آستین دار انتخاب بهتری خواهد بود

چرا که سینه های بزرگ مدام وسط مراسم از جا به جا می شوند و ضمن به هم ریختن فرم دکلته ی شما باعث می شوند معذب باشید و مدام بخواهید خودتان را بپوشید. ضمن اینکه این مسئله روی عکس و فیلم های شما هم تاثیر بدی می گذارد و به جای اینکه شب عروسی تان خاطره انگیز و جذاب باشد ممکن است حتی نخواهید فیلم عروسی تان را ببینید.

سینه های کوچک هم مشکلات خاص خودشان را دارند. اگر با وجود بالا تنه ی بدون فرم بخواهید لباس دکلته بپوشید قطعا مشکلاتی زیادی متوجه تان می شود که زار زدن لباس به تن تان و فرو رفتن جای برجستگی هایی که با فنر و … برای تان درست کرده اند به شدت توی ذوق می زند.

شانه های پهن

اگر شانه های تان پهن است یکی از انتخاب های شما می تواند پیراهن دکلته باشد چون این پیراهن باعث می شود عرض شانه ی شما کمتر از آن چیزی که هست به نظر برسد. بر عکس اگر شانه های لاغر و جمع شده ای دارید باید از یقه های باز و لباس عروس آستین دار استفاده کنید که شما را چهارشانه تر نشان می دهند. البته منظورمان از شانه های پهن ، شانه هایی هستند که استخوانی و پهن هستند نه شانه های گوشتی. شانه های گوشتی و لباس های دکلته هیچ سنخیتی با یکدیگر ندارند.

بازو های بزرگ

نقش بازوها در فیلم و عکس های عروسی یک نقش انکار نشدنی است و اگر یک مقدار این قسمت از بدن بزرگ باشد ، حسابی توی چشم می زند. اگر میزان دور بازوی تان زیاد است بهتر است از لباس عروس آستین دار استفاده کنید. البته منظورمان آستین های پارچه ای نیست. همین که روی بازوی تان را تور با مقداری تزئینات گل و برگ بگیرد کافیست تا شما ترکه ای تر به نظر برسید و بازوهای تان در فیلم خیلی به چشم نیاید.

خالکوبی

فرقی نمی کند روی کتف تان خالکوبی داشته باشید یا روی بازو و بالای سینه تان. تمام این ها شاید به نظر خودتات بسیار زیبا باشد اما از آنجایی که عرف جامعه چیز دیگری است بهتر است در صورتی که خالکوبی دارید حتما از لباس عروس آستین دار استفاده کنید که یقه و آستین دارد . حالا اگر خیلی به مدل دکلته علاقه دارید ، می توانید سفارش بدهید خیاط تان بالای لباس و آستین های تان را دانتل کم گل بزند تا دکلته تان بیشتر به چشم بیاید.

زیر بغل سیاه

خیلی ها به شکل ژنتیکی یا به دلایل مختلف ناحیه ی زیر بغل شان بسیار بد رنگ و بد شکل است ، توصیه ی ما به شما این است که لباس دکلته نپوشید حتی اگر آرایشگرتان اصرار کرد می تواند با پودر زیر بغل تان را هم رنگ دیگر نقاط بدن تان کند.

چون این مسئله اصلا امکان پذیر نیست. شما از ظهر که در آرایشگاه آماده می شوید تا نیمه های شب باید مشغول پایکوبی و گرفتن ژست های متفاوت برای عکاس ها باشید و همه ی این ها باعث عرق کردن شما و از بین رفتن پودر هایی می شود که به روی بدن تان زده اند. پس بهتر است قبل از این که بخواهید با این مشکلات رو به رو شوید ، قید پوشیدن لباس دکلته را بزنید و یک لباس عروس آستین دار دانتل یا گیپور زیبا را انتخاب کنید و در آن بدرخشید.

همچنین بخوانید 

گالری مدل لباس عروس جدید سال ۹۶ | لباس عروس اروپایی شیک ۲۰۱۷

 جدیدترین مدل های شیک لباس عروس سال ۲۰۱۷ – ۱۳۹۶

مدل لباس عروس جدید ۹۶ لباس عروس و نامزدی ۲۰۱۷

ژورنال انواع مدل لباس عروس و نامزدی ایرانی پرنسسی و دانتل ۹۶ – ۲۰۱۷

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.