مدل میز تلویزیون | ۳۵ مدل میز lcd و led شیک و جدید در خانه ایرانی

مدل میز تلویزیون | ۳۵ مدل میز lcd و led شیک و جدید در خانه ایرانی

قدیم ها کلا یک مدل میز تلویزیون در خانه همه بود که آن هم شبیه صندوق های قدیم با دو لنگه در قفل دار بود که در محدود زمان هایی که تلویزیون برنامه داشت و روشن باد این دو لنگه در باز میشد و در بقیه مواقع در ها بسته و قفل بود . اما حالا که در خیلی از خانه ها تلویزیون های بزرگ LED  و LCD در بیشتر ساعات شبانه روز روشن و در حال پخش برنامه هستند و اصولا خود تلویزیون به بخش مهم زندگی خیلی ها تبدیل شده . میز تلویزیون و میز LCD  و LED ها هم در انواع و اقسام طرح و رنگ و جنس در بازار وجود دارند . 

این موضوع انتخاب میز تلویزیون مورد نظر ما را کمی سخت میکند . به همین جهت ما در دلبرانه این نوشته را آماده کرده ایم که در آن ۳۵ مدل بسیار شیک و جدید و متنوع ازمدل های میزی تلویزیون را در اختیار شما قرار خواهیم داد . 

مدل میز تلویزیون (۱)

ویژگی این تصاویر این است که بجای نمایش میز ها در دراخل مغازه یا تولیدی یا کپی از تصاویر دکوراسیون های خارجی ،از داخل خانه های ایرانی گرفته شده . این موضوع انتخاب را برای شما بسیار ساده تر میکند چون میتوانید ببیند با وسایلی که برای جهیزیه یا برای خانه تان خریده اید چه مدل میز تلویزیونی به خانه شما می آید . 

قبلا هم یک بار در مورد انواع مدل های شیک و ژورنالی میز تلویزیون « مدل انواع میز تلویزیون شیک ۲۰۱۷» را با هم دلبرانه دیده بودیم اگر دنبال مدل های خاص تر و مدرن تر هستید حتما سری هم به آن نوشته بزنید .

مدل میز تلویزیون (۵)

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون (۳۵)

برای دیدن ۳۵ مدل میز تلوزیون شیک و جدید ایرانی با ما همراه باشید . 

مدل میز تلویزیون (۳)

مدل میز تلویزیون دیواری

مدل میز تلویزیون جدید

مدل میز تلویزیون چوبی

مدل میز تلویزیون (۴)
مدل میز تلویزیون ال سی دی

مدل میز تلویزیون ام دی اف

مدل میز تلویزیون (۷)
مدل میز تلویزیون ۲۰۱۷
مدل میز تلویزیون ۲۰۱۸

مدل میز تلویزیون (۸)
مدل میز تلویزیون mdf

مدل میز تلویزیون (۱۰)
مدل میز تلویزیون با کناف
مدل میز تلویزیون ساده

مدل میز تلویزیون (۹)
مدل های میز تلویزیون دیواری
مدل میز تلویزیون جدید

مدل میز تلویزیون (۱۱)
مدل میز تلویزیون lcd
مدل میز تلویزیون led

مدل میز تلویزیون (۱۲)

جدیدترین مدل میز تلویزیون led
عکس میز تلوزیون lcd
مدل میز تلویزیون mdf دیواری

مدل میز تلویزیون (۱۶)
عکس مدل میز تلویزیون mdf
مدل های جدید میز تلویزیون mdf

مدل میز تلویزیون (۱۳)
جدیدترین مدل میز تلویزیون mdf
مدل میز تلویزیون چوبی mdf

مدل میز تلویزیون (۱۵)
مدل جدید میز تلویزیون ۲۰۱۷
مدل های میز تلویزیون ۲۰۱۸

مدل میز تلویزیون (۱۷)
جدیدترین مدل میز تلویزیون ۲۰۱۷
مدل جدید میز تلویزیون ۲۰۱۸

مدل میز تلویزیون (۲۴)
مدل جدید میز تلویزیون سه تیکه
مدل میز تلویزیون سه تکه

مدل میز تلویزیون (۲)
مدل جدید میز تلویزیون ۹۷
عکس میز تلویزیون ۹۸

مدل میز تلویزیون (۶) مدل میز تلویزیون (۱۴) مدل میز تلویزیون (۱۸) مدل میز تلویزیون (۱۹) مدل میز تلویزیون (۲۰) مدل میز تلویزیون (۲۱) مدل میز تلویزیون (۲۲) مدل میز تلویزیون (۲۳) مدل میز تلویزیون (۲۵) مدل میز تلویزیون (۲۶) مدل میز تلویزیون (۲۷) مدل میز تلویزیون (۲۸) مدل میز تلویزیون (۲۹) مدل میز تلویزیون (۳۰) مدل میز تلویزیون (۳۱) مدل میز تلویزیون (۳۲) مدل میز تلویزیون (۳۳) مدل میز تلویزیون (۳۴)

 اگر نیاز به راهنمایی در مورد این که چطور میتوانید میز تلویزیون مناسب خانه و دکوراسیون خود را انتخاب کنید بد نیست نوشته پایین از سایت معماری ایتاران را با دقت مطالعه کنید . امیدوارم مفید باشد.

چگونه یک میز تلویزیون مناسب را انتخاب کنیم؟ 

میز تلویزیون یکى از عناصر اتاق نشیمن محسوب مى شود و جزء وسائلى است که براى مدت طولانى از آن استفاده مى شود. بنابراین چگونگى انتخاب آن امرى مهم محسوب مى شود. براى اطمینان از یک انتخاب مناسب براى میز تلویزیون به نکات زیر توجه داشته باشید: 

١- اندازه و شکل تلویزیون شما 

ایجاد بسترى مناسب براى قرارگیرى دستگاه تلویزیون از وظایف اولیه یک میز تلویزیون محسوب مى شود بنابراین شما باید از عرض و عمق مناسب میز تلویزیون اطمینان حاصل فرمایید. هر میز و یا پایه تلویزیون باید حداقل چند سانتیمتر از هر طرف، از تلویزیون بزرگ تر باشد. با این حال توجه داشته باشید که اندازه صفحه نمایش تلویزیون عرض واقعى آن نیست، بلکه به اندازه قطر صفحه نمایش است. بنابراین یک تلویزیون ۵٠ اینچ واقعا ۵٠ اینچ عرض ندارد. تلویزیون هاى عریض داراى نسبت تصویر ٩:١۶ هستند، در حالى که در تلویزیون هاى سنتى این نسبت ٣:۴ مى باشد.

٢- فضاى اتاق شما 

 براى قرار دادن میز تلویزیون در فضاى خانه شما، لازم است تا ابعاد آن با ابعاد فضاى شما متناسب باشد. اگر داراى یک اتاق نشیمن با ابعاد بزرگ هستید، یک میز تلویزیون عریض مى تواند فرصتى عالى را براى اضافه کردن عناصر دکورى ایجاد کند و فضاى شما را بزرگ تر جلوه دهد. چنانچه از نظر ابعاد داراى محدودیت هستید، استفاده از یک میز تلویزیون کوچک تر و ساده مى تواند احساس مینیمالیستى را در خانه شما ایجاد کند. 

٣- هماهنگى میز تلویزیون با سایر مبلمان هاى خانه  

 ابعاد مبلمان هاى شما مى تواند معیار مناسبى براى تعیین ارتفاع ایده آل براى نصب تلویزیون باشد تا بهترین زاویه دید را به شما نشان دهد. تغییر در این ارتفاع هر چند اندک مى تواند باعث مشکلات ارگونومى شود. بنابراین براى جلوگیرى از فشار گردن از این ارتفاع مطمئن شوید. 

۴- کاربرى میز تلویزیون شما 

 در نظر داشته باشید که آیا هدف میز تلویزیون شما صرفا براى تحمل وزن تلویزیون و قرار گرفتن تلویزیون بر روى آن مى باشد و یا قصد دارید از آن براى ذخیره سازى روزنامه ها، مجلات، سى دى ها و لوازم جانبى دیگر استفاده کنید. اگر تنها هدف قرار دادن تلویزیون است از یک قطعه ساده استفاده کنید. با این حال اگر شما نیاز به جاى دادن سیستم هاى بازى، مجموعه فیلم ها و دستگاه هاى دیجیتال دیگر دارید بهتر است از یک میز بزرگ تر با قفسه ها و کشوهاى مختلف استفاده کنید تا تمام لوازم جانبى را درون خود جاى دهد. در زیر به نمونه هاى مختلف از میزهاى تلویزیون اشاره مى کنیم. 

همچنین بخوانید :

مدل انواع میز تلویزیون شیک ۲۰۱۷

گالری انواع مدل مبل ال شکل کالکشن سال ۲۰۱۷ – ۱۳۹۶

جذاب ترین مدل مبل راحتی مدرن و کلاسیک ۲۰۱۷ – ۱۳۹۶

مدل بوفه و ویترین شیک سال ۲۰۱۷

مدل بوفه و کنسول مخصوص نو عروسان ۲۰۱۷


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.