مدل مبل ال | ۱۰۰ مبل ال شکل جدید (راحتی مدرن سلطنتی کلاسیک)

اینجا ۱۰۰ مدل مبل ال شکل شیک و جدید و لاکچری در مدل های راحتی ، کلاسیک ، سلطنتی و … برای خانه های کوچک و بزرگ میبینیم. این مدل ال ها علاوه بر این که مناسب دکوراسیون مدرن و کلاسیک هستند یک راهکار عالی برای خانه های کوچک است . امیدوارم این مطلب از دلبرانه مورد توجه شما عزیزان قار بگیرد.

 ۱۰۰ مدل مبل ال شیک و جدید ( راحتی ، سلطنتی ، کلاسیک ، کمجا )

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۰۰ مدل مبل ال سلطنتی راحتی کلاسیک مدرن کمجا

.

مدل مبل ال

با توجه به محبوبیتی که مبل های راحتی بخصوص مبل ال راحتی در بین مردم دارند، طراحان و سازندگان مبل سعی کردند که این مبلمان در انواع و اقسام رنگ ها تولید شوند و پارچه ای که در تولید این مبل ها به کار می رود معمولا جنس و رنگ مختلفی دارند و افراد با توجه به علاقه و هدفی که از خرید مبل دارند می‌توانند مبل مناسب خود را انتخاب و خریداری کنند.

مدل مبل L (0)

مبلمان راحتی ال در رنگ های مختلف

یکی از چیزهایی که باعث می شود انتخاب راحت تر صورت گیرد شناخت دقیق هدف از خرید می باشد زیرا وقتی بدانید که خریدتان با چه هدفی صورت می‌گیرد راحت‌تر می‌توانید از بین انواع مختلف گزینه‌ها چیزی که به هدف شما نزدیک تر است را انتخاب کنید. به طور مثال هر رنگی بیانگر حس خاصی می‌باشد و مهم است که هدف شما برقراری چه نوع حسی در محیط باشد تا بتوانید رنگی که متناسب با هدف می باشد را انتخاب کنید.

مدل مبل L (12)

از بین انواع مختلف مبل ها، مبل ال جای خوب و مناسبی برای استراحت و لم دادن و دیدن تلویزیون است. در خرید مبل ال انتخاب رنگ مبل یکی از سخت ترین و حساس ترین مراحل است. انتخاب رنگ مناسب در مورد مبل راحتی ال، برای ست کردن با بقیه وسایل دکوراسیون منزل به وقت و آگاهی زیادی نیاز دارد که در ادامه چند مورد از بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

مدل مبل L (11)

سبک، رنگ،‌ جنس

انواع کاناپه یا مبلمان ال را می شود نقطه کانونی اتاق‌نشیمن قرار داد. در این صورت باید رنگی که برای دیوارها انتخاب می شود باعث درخشش بیشتر مبل در فضا شود. مثلا رنگ قرمز یا زرد وقتی برای دیوار مناسب است که کاناپه شما سفید، مشکی یا کرم باشد. یا وقتی کاناپه نقطه کانونی فضا باشد بهتر است رنگ دیوار و کاناپه متضاد باشند.

مدل مبل L (10)

اگر هم نمی‌خواهید مبلمان به عنوان نقطه کانونی محیط شما باشند باید رنگ دیوار و کاناپه روبروی آن را هماهنگ کنید تا کاناپه در بافت دیوار پنهان شود، یعنی اگر رنگ مبل قهوه‌ای شکلاتی است از رنگ کرم برای دیوار بهتر است.

مدل مبل L (9)

مبلمان مناسب منازل کوچک و نقلی

مبلمان ال شکل و منطقه ای بر اساس اندازه و شکل محیط خریداری می شوند. بعضی از این مبل ها گرد و بیضی‌شکل هستند و انواع (V) وی‌شکل و (L) ال‌شکل هم وجود دارد. کاناپه‌های وی‌شکل که حجم کمتری دارند مناسب فضاهای کوچک هستند. ولی برای فضاهای بزرگ شما محدوده انتخاب وسیع تری دارید و می‌توانید کاناپه‌ای با سبک و اندازه های مختلف را انتخاب کنید.

مدل مبل L (6)

در صورتیکه از کاناپه‌های منطقه‌ای در فضاهای کوچک استفاده کردید باید مدلی را بخرید که حجم زیادی نگیرد و یا حداقل آن هایی را انتخاب کنید که در زیر قسمت نشیمن فضای ذخیره‌سازی دارند یا دسته‌ها و قسمت پشتی آن‌ها از طبقاتی تشکیل شده است که مناسب فضا‌های کوچک باشند. بخاطر این طبقات و دکوراتیو بودن فضای پشت این کاناپه‌ ها، آن‌ها را پشت به فضاهای هم دیگر نیز می شود قرار داد.

مدل مبل L (5)

نکاتی در مورد مبلمان ال

خرید مبل ال مناسب ممکن است کمی دشوار باشد، ولی ما در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه خرید و نکات مربوط به آن شما را راهنمایی کنیم. با ما همراه باشید.

مدل مبل L (3)

مبل ال چیست؟

همانطور که از اسمش مشخص است، مبلی است به شکل L . این حرف از حروف لاتین، در واقع دو خط عمود بر هم می باشد، پس مبل ال هم از دوجایگاه نشیمن تشکیل شده است که در نقطه اتصال عمود بر هم هستند. از جمله تفاوتی که میان مبل ال و سایر مبلمان وجود دارد این است که، دوضلع مختلف مبل ال را نباید از هم جدا کنید چون چیزی که باقی می ماند دیگر مبل ال نیست! این نوع مبلمان در فضا های کوچک کاربرد بیشتری دارد و فضای کمی اشغال میکند. از جمله نکات مهم این است که شما باید فضای مورد نیاز برای قرار دادن این مبل را داشته باشید. منظور ما ابعاد فضا نیست، بلکه دقیقا اضلاع و گوشه های خانه تان اهمیت دارد.

مدل مبل L (2)

بهترین فضا برای قرار دادن مبل ال در خانه

از آنجا که مبل ال دارای زاویه است، بهترین حالت قرار گرفتن آن در دکوراسیون منزل هم این است که در گوشه مناسب و تا حد امکان موازی با گوشه ای از خانه شما قرار گیرد. البته که میتوان آن را در هر فضایی قرار دهید، ولی به دلیل اینکه جهت مبل ال را نمیتوانید تغییر داده و آن را وارونه کنید، باید بدانید که مبل الی که میخرید در جهت مناسب برای قرار گیری منزل شما باشد.در کل باید بدانید که زاویه مبل ال باید در سمت چپ باشد یا سمت راست! اگر به این ویژگی توجه نکنید حتما یکی از بخش های مبل جلوی دید دیگر بخش ها را می گیرد.

مدل مبل L (1)

راهنمای خرید مبلمان ال :

انتخاب بهترین مدل و دکوراسیون منزل امروزه بسیار متنوع و پیچیده بوده، ما کار شما را برای خرید و تعمیرات مبلمان آسان کرده ایم. در خرید مبلمان ال چیزی که بیشتر مورد توجه قرار میگیرد، نیاز و خواسته خودتان است و بعد از تعیین این دو فاکتور مهم، پیشنهادهایی که از طرف افراد متخصص و تولید کننده مبل به شما داده می شئد، می تواند شما را به هدفی که دارید برساند. در بین انواع مختلف مبلمان، مبل ال محبوبیت بسیاری دارد و در تنوعی از طرح و رنگ هم تولید می شود.

مدل مبل ال (۶۶)

صمیمیت بیشتر با دکوراسیون مبل ال

خرید مبل ال صمیمیت بیشتری نسبت به نیم ست یا ست کامل ۷ نفره در فضای خانه شما به وجود می آورد. فامیل، دوستان و آشنایانی که به منزل شما مهمان می شوند، در کنار هم و در فاصله کمتری از هم قرار می گیرند و به همین دلیل حس محبت و صمیمیت افراد بیشتر می شود. حتی اگر تعداد مهمان ها بیشتر شود، شاید مجبور شوند نزدیک هم بنشینند. به دلیل ساختار و ماهیت مبلمان ال ، استفاده از آن در فضای نشیمن و تماشای تلویزیون هم کاربرد بسیار خوبی دارد و فضای دنج و صمیمی خوبی به وجود می آورد.

مدل مبل L (7)

سبک مبل ال در دکوراسیون

انتخاب سبک و رنگ مبلمان ال به سلیقه خودتان است، درسته که با دیدن انواع رنگ مدل های مبلمان در انواع فروشگاه ها کمی سر در گم شده باشید، ولی در حد امکان مبل ال را با فضای خانه تان ست کنید. میتوانید رنگ قسمت بالشتک ها را از قسمت بدنه جدا کرده و حتی پارچه های جدید در طرح های گل-شطرنجی و …. در قسمت بالشتک استفاده کنید که طرح و جذابیت رنگی خاصی به فضای نشیمن و دکوراسیون خانه تان میدهد.

مدل مبل L (4)

مبل ال صورتی

رنگ صورتی مدت هاست از طرف طراحان دکوراسیون مورد توجه قرار گرفته است ، این رنگ علاوه بر حالت فانتزی و مدرنی که دارد به خاطر روشن و ملایم بودن مناسب خانه های کوچک هم هست و آن را دلباز تر و بزرگ تر نشان میدهد . رنگ طوسی را میتوانید با کوسن های مختلفی مثل سفید و بخصوص طوسی ست کنید. تناژ رنگ طوسی در کنار طوسی هماهنگی زیبایی خلق خواهد کرد .

.

مدل مبل L (13)

مدل مبل ال ترک

مدل مبل L (23)

 مدل مبل ال فرانسوی

مدل مبل L (22)

مدل مبل الی – مدل مبل ال شکل

مدل مبل L (21)

 مدل مبل ال کوچک

مدل مبل L (20)

مدل مبل ال ۵ نفره

مدل مبل L (19)

 مدل مبل ال اسپرت

مدل مبل L (18)

 مدل مبل الدورادو

مدل مبل L (17)

 مدل مبل ال ایتالیایی

مدل مبل L (16)

 مدل مبل ال اتریشی

مدل مبل L (15)

 مدل مبل ال ایرانی

مدل مبل L (14)

مبل ال قرمز

استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون باعث القای هیجان می شود. با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ قرمز روی هیجانات دیداری افراد، بهتر است که از چند عدد کوسن با رنگ دیگر هم برای شکستن رنگ در فضا استفاده کنید تا از یکنواختی خارج شود. برای این کار بهتر است کوسن ها را از رنگ هایی مثل زرد، سبز و حتی نارنجی انتخاب کنید که هماهنگی تناژ رنگ هم حفظ شود.

.

مدل مبل L (24)

 مدل مبل ال باکس دار

مدل مبل L (29)

جدیدترین مدل مبل ال

مدل مبل L (28)

مدل مبل ال برای خانه کوچک

مدل مبل L (27)

مدل مبل ال باکس

مدل مبل L (26)

 مدل های مبل ال با قیمت

مدل مبل L (25)

مبل ال آبی

رنگ آبی همیشه نشانه و سمبل آرامش و زیبایی است. به کار بردن رنگ آبی در دکوراسیون داخلی منزل، نیاز به نوع خاصی از چیدمان دارد و سلیقه ی خاص خودش را می خواهد. در صورتی که در دکوراسیون منزل شما رنگ های سورمه ای، سفید یا صورتی موجود است، مبل ال با رنگ آبی گزینه ی جذاب و چشم گیری برای تکمیل دکوراسیون پر انرژی و آرامش بخش شما است. رنگ های صورتی و آبی دو رنگ منتخب هستند که در بیشتر خانه ها از این دو رنگ زیبا و جذاب خیلی استفاده شد.

.

مدل مبل L (30)

مدل مبل به صورت ال

مدل مبل L (41)

مدل مبل ال پیکاسو

مدل مبل L (40)

مدل مبل ال پرنس

مدل مبل L (39)

 مدل مبل ال تهران

مدل مبل L (38)

مدل مبل ال ترکی

مدل مبل L (37)

 مدل مبل ال ترکیه ای

مدل مبل L (36)

 جدیدترین مدل مبل ال

مدل مبل L (35)

 مدل مبل ال اتریشی

مدل مبل L (34)

 مدل مبل ال ایرانی

مدل مبل L (33)

 مدل مبل ال باکس دار

مدل مبل L (32)

جدیدترین مدل مبل ال

مدل مبل L (31)

 

مبل ال سبز

رنگ سبز بیانگر طبیعت و شادی است که معمولا مکمل خوبی برای رنگ های سفید، زرد و قرمز است. در صورتی که مبلمان کلاسیک منزل شما در پذیرایی و نشیمن از پارچه ی مبل با زمینه ی رنگی سفید، کرم و یا زرشکی است، برای جلوی میزتلویزیون و قسمت نشیمن منزل بهتر است که از مبل ال سبز رنگ در محیط خانه استفاده کنید.

.

مدل مبل L (42)

مدل مبل ال برای خانه کوچک

مدل مبل ال (۵۷)

مدل مبل ال باکس

مدل مبل ال (۵۶)

مدل مبل به صورت ال

مدل مبل ال (۵۵)

مدل مبل ال پیکاسو

مدل مبل ال (۵۴)

مدل مبل ال پرنس

مدل مبل ال (۵۳)

 مدل مبل ال تهران

مدل مبل ال (۵۲)

مدل مبل ال ترکی

مدل مبل ال (۵۱)

 مدل مبل ال ترکیه ای

مدل مبل L (50)

 جدیدترین مدل مبل ال

 

مدل مبل L (49)

مدل مبل ال کم جا

مدل مبل L (48)

مدل مبل ال چوبی

مدل مبل L (47)

مدل چیدمان مبل ال

مدل مبل L (46)

مدل مبل ال چرم

مدل مبل L (45)

 مدل مبل ال خارجی

مدل مبل L (44)

 دکوراسیون مبل مدل ال

مدل مبل L (43)

 

مبل ال زرد

مبل زرد شاید انخاب جسورانه ای در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب شود ولی این رنگ تاثیر معجزه واری در نشاط و شادابی بصری ساکنین خانه خواهد داشت این رنگ در کنار آبی ملایم ، طوسی ترکیبی هماهنگ و زیبا خواهد داشت اما اگر خواهان انرژی و گرمای مضاعف هستید میتوانید سراغ کوسن های نارنجی و قرمز هم بروید.

.

مدل مبل ال (۵۸)

مدل مبل ال راحتی

مدل مبل ال (۶۶)

مدل مبا L کمجا

مدل مبل ال (۶۵)

مدل مبل l شکل

مدل مبل ال (۶۴)

مدل مبل L ترکیه ای

مدل مبل ال (۶۳)

مدل مبل L جدید

مدل مبل ال (۶۲)

مدل مبل L راحتی

مدل مبل ال (۶۱)

مدل مبل L اسپرت

مدل مبل ال (۶۰)

مدل مبل L کاژو

مدل مبل ال (۵۹)

مدل مبل l باکلاس

مدل مبل ال (۶۷)

مدل مبل L ترک

مدل مبل ال (۷۲)

مدل مبل ال شیک

مدل مبل ال (۷۱)

مدل مبل L کمجا

مدل مبل ال (۷۰)

مدل مبل L برای خانه کوچک

مدل مبل ال (۶۹)

مدل مبل L صورتی

مدل مبل ال (۶۸)

 

مبل ال بنفش و یاسی

رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی انتخاب جسورانه ای در عین زیبایی و چشم نوازی می باشد. ست کردن سایر مبلمان با مبل ال بنفش کار چندان راحتی نیست. شما می توانید در کنار انواع رنگ های صورتی، زرد و خاکستری از ترکیب رنگ بنفش استفاده کنید. رنگ یاسی نیز به واسطه خاص بودنش دکوراسیون داخلی منزلتان را متفاوت تر جلوه می دهد. مبل ال یاسی برای کسانی پیشنهاد می شود که به دنبال تنوع و تازگی در دکوراسیون داخلی منزل هستند.

.

مدل مبل ال (۷۳)

مدل مبل L شیک

مدل مبل ال (۷۶)

مدل مبل L راحتی جدید

مدل مبل ال (۷۵)

مدل مبل L کلاسیک

مدل مبل ال (۷۴)

 

مبل ال قهوه ای

رنگ قهوه ای جزو پرطرفدار ترین رنگ ها در چیدمان منازل ایرانی ها است. مبل ال با رنگ قهوه ای بهترین گزینه برای دکوراسیون منازل با سبک کلاسیک با مبلمان کرم و طلایی رنگ است. مبل هایی که روکش قهوه ای رنگ دارند دیر به دیر چرک می شوند و کمتر نیاز به شستشو دارند.

.

مدل مبل ال (۷۷)

جدیدترین مدل مبل L

مدل مبل ال (۸۳)

مدل مبل L لاکچری

مدل مبل ال (۸۲)

جدیدترین مدل مبل L

مدل مبل ال (۸۱)

خاص ترین مدل مبل L جدید

مدل مبل ال (۸۰)

مدل مبل L 5 نفره

 

مدل مبل ال (۷۹)

مدل مبل ال جدید

مدل مبل ال (۷۸)

مدل مبل ال راحتی

مبل ال خاکستری

رنگ خاکستری که در دکوراسیون بسیار پرطرفدار است مثل رنگ کرمی جزو رنگ های خنثی است که میتواند در هر دکوراسیونی جا بگیرد. برخلاف تصور خیلی از افراد که این رنگ را سرد و بی روح میدانند، بهتر است بدانید استفاده از این رنگ در کنار قرمز و رنگ های گرم دیگر، سردی فضا را از بین برده و فضا را بسیار زیبا خواهد کرد. استفاده از مبل ال با رنگ خاکستری برای دکوراسیون مدرن بسیار مناسب تر است و این رنگ در چیدمان کلاسیک استفاده نمی شود.

.

مدل مبل ال (۸۴)

مدل مبل ال سلطنتی

مدل مبل ال (۱۰۰)

مدل مبل ال چستر

مدل مبل ال (۹۹)

مدل مبل الیزابت

مدل مبل ال (۹۷)

مدل مبل ال اسپرت

مدل مبل ال (۹۶)

مدل مبل ال جدید و شیک

مدل مبل ال (۹۵)

مدل مبل کلاسیک

مدل مبل ال (۹۴)

مدل مبل ال ۵ نفره

مدل مبل ال (۹۳)

مدل مبل ال ۶ نفره

مدل مبل ال (۹۲)

مدل مبل ال ۷ نفره

مدل مبل ال (۹۱)

مدل مبل ال ۹ نفره

مدل مبل ال (۹۰)

مدل مبل ال کمجا

مدل مبل ال (۸۹)

عکس مبل ال جدید

مدل مبل ال (۸۷)

عکس مبل ال کنج

مدل مبل ال (۸۶)

عکس مبل ال چستر

مدل مبل ال (۸۵)

عکس مبل ال باکس

مبل ال کرمی

رنگ کرم از آن دسته رنگ های خنثی است که مورد پسند بیشتر مردم با سلایق مختلف است و استفاده از این رنگ در دکوراسیون منزل می تواند بسیار چشم گیر باشد. این رنگ این قابلیت را دارد که با هر دکوراسیون و مبلمانی ست شود. در صورتی که قصد خرید مبل ال را دارید و دلتان نمی خواهد دردسر انتخاب رنگ مبل و ست کردن آن با بقیه وسایل و مبلمان منزل را داشته باشید، انتخاب و خرید مبل ال کرمی رنگ بسیار مناسب خواهد بود.

.

مدل مبل ال (۸۸)

عکس مبل ال کاژو

مدل مبل ال (۹۸)

عکس مبل ال شیک

مدل مبل L (7)

عکس مبل ال کوچک

 

مدل مبل L (4)

مدل ال در دکوراسیون و چیدمان منازل

چیدمان دکوراسیون منازل و انتخاب مبل برای دکوراسیون یکی از کارهای دشواری است که بیشتر افراد برای انجام آن دچار سردرگمی می‌شوند زیرا هم دوست دارند بهترین انتخاب را انجام دهند و هم برای بهترین انتخاب باید تمام فاکتورها مثل بودجه و کیفیت محصول و سایر موارد را در نظر بگیرند.

در بین انواع مختلف مبلمان که در سبک ها و انواع مختلف در بازار عرضه می شوند مبل های راحتی بخصوص مبل ال طرفداران بسیار زیادی دارند زیرا این مبل ها طوری ساخته شده اند که مناسب هر محیطی هستند و حتی شما در خانه های خیلی کوچک آپارتمانی هم می توانید در این مبل ها را داشته باشید و در خانه های خیلی بزرگ هم می توانید از مبل های راحتی در انواع مختلف استفاده کنید.

چرا مبل ال به سرعت پرطرفدار شد؟

اما در این بین مبل ال را می‌توان جزو یکی از پر طرفدارترین دسته‌بندی‌های مبل راحتی دانست که به علت شکل و هندسه خاصی که دارد افراد بسیار زیادی را به سمت خود کشانده است زیرا حتی برای چیدمان این مبل هم دیگر شما دچار سردرگمی نمی شوید و ساختار مبل به گونه ای است که جایگاه خود را در خانه خیلی زود پیدا می کند و شما می توانید بفهمید که کدام قسمت خانه برای قرار دادن این مبل بهتر است. برای مبل های ال هم انواع مختلفی وجود دارد که با توجه به نیاز و درخواست مشتری طراحی و تولید شده اند و در بازار و فروشگاه های مختلف عرضه می شوند و شما می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین موردی که با دکوراسیون شما همخوانی دارد را انتخاب کنید.

در این مقاله تصمیم داریم تا مدل های جدید مبل ال را برای شما معرفی کنیم تا نمونه های پرطرفدار را ببینید و بتوانید از بین آنها موردی که بیش از همه با معیارهای شما همسو است را انتخاب کنید و خریداری کنید و خیالتان راحت باشد که از انتخابی که کرده اید و هزینه‌ای که برای آن پرداخت می‌کنید پشیمان نخواهید شد. در ضمن پیشنهاد می کنیم که قبل از اینکه مدل های مختلف را بررسی کنید و خرید را انجام دهید حتما مقاله دیگر ما که در مورد راهنمایی کامل خرید مبل ال می باشد را مطالعه کنید تا با آگاهی بیشتری خرید خود را انجام دهید.

انواع مبل ال 

مبل مهمترین جزء دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن است و مدل های متنوع آن می تواند در جذابیت و زیبایی دکوراسیون تاثیر بسزایی داشته باشد . مبل ال در انواع طرح های راحتی ، نیمه سلطنتی و سلطنتی وجود دارند که شما می توانید متناسب با سبک دکوراسیون منزل خود مدل مبل را با طرح و رنگ دلخواه انتخاب کنید . امروزه در میان انواع مبل ال آنهایی که بصورت مبل راحتی هستند میان مردم محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است و علت این محبوب بودن را می توان در کارایی و زیبایی این نوع مبل پیدا کرد .گرچه انواع ال در نمونه های مبل استیل هم زیبایی خود را دارند و نمیتوان از لحاظ دکوراسیون داخلی آنها را دور از نظر داشت .

مزایای مبل ال:

مبل ال شکل با هر دکوراسیون و سبکی به آسانی هماهنگ می شود و علاوه بر راحتی بسیار خوب زیبایی چشمگیری به اتاق نشیمن می بخشد . مبل ال جزء پرکاربرد ترین و پرطرفدارترین انواع مبل است زیرا علاوه بر زیبایی فضای کمتری را در مقایسه با سایر انواع مبل اشغال می کند و افراد بیشتری نیز می توانند از آن استفاده کنند .

مبل ال راحتی از چند تکه مبل جدا از هم تشکیل می شود که در کنار همدیگر قرار می‌گیرند این مبل مدرن می‌تواند در قسمت‌های مختلف خود دارای دسته باشد و علاوه بر نشستن می‌توان از آن برای خوابیدن هم استفاده کرد . به علت کوچک بودن خانه های امروزی طراحان سعی دارند با توجه به فضای خانه دکوراسیون داخلی را به گونه ای طراحی کنند که وسایل و تزیینات فضای کمتری را اشغال کنند به همین علت مبل راحتی ال شکل برای خانه های کوچک گزینه بسیار مناسبی می باشد .

مبل ال مناسب چه خانه هایی است؟

مبل ال راحتی برای خانه هایی که سبک مدرن دارند مناسب تر و کاربردی تر از سایر سبک های منازل می باشد و مبل های ال بزرگ اگر چه فضای زیادی را اشغال می کنند اما مکانی اضافه برای نشستن و خوابیدن برای شما فراهم می کنند و همچنین فضاهای بلااستفاده در گوشه های اتاق نشیمن را به خوبی پر می کنند . برای زیبایی هر چه بیشتر منزل می توان مبل های ال راحتی را با انواع میز ناهار خوری ست کرد .
اکثر مبلهای ال در طراحی خود خطوط صاف و مستقیمی دارند که مناسب‌ترین گزینه برای خانه های مدرن هستند اما همانطور که گفتیم این نوع مبل برای هر دکوراسیون مناسب است و مدل های منحنی شکل و گرد با پارچه های چرمی نیز در بین مبلهای ال شکل دیده می شوند که با سبک های کلاسیک و سنتی هماهنگی بسیار خوبی دارند .

ابعاد مبل ال چقدر است؟

از پارچه های مورد استفاده برای روکش مبل های راحتی ال شکل می توان به مازراتی ، مکس ، پورش ، بوگاتی و ملیتا اشاره کرد . مبل ال با توجه به ابعاد انواع متنوعی دارد که مبل ال ۳ نفره ، ۵ نفره و ۷ نفره از انواع آنها می باشند و ابعاد متفاوتی با یکدیگر دارند . طول مبل ال ۳ نفره معمولا بین ۱.۹۸ تا ۲.۳۳ سانتی متر و عرض آن بین ۹۸ تا ۱۰۰ سانتی متر طول و عرض مبل ال ۵ نفره با همدیگر برابر است و بین ۱۴۱ تا ۱۴۸ متر می‌باشد طول و عرض مبل ۷ نفره هم ۲۴۰ تا ۳۰۰ سانتی متر است .

انواع مبل ال:

 • مبل ال چرمی :

مبل چرمی ظاهری شیک و مدرن دارد به همین علت انتخاب بسیار مناسبی برای تمامی دکوراسیون های منازل است . امروزه مبل ال چرمی نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است زیرا ترکیب مدل ال و چرم ظاهری بسیار دوست داشتنی و خاص دارد که به آسانی با دکوراسیون اتاق نشیمن هماهنگ می شود . در میان مبل های مختلف ، مبل چرم مشکی رنگ ظاهر مدرن تری دارد و می تواند جلوه ای ساده و ظریف در سالن پذیرایی به وجود آورد . برای طراحی این نوع مبل منحصر به فرد از فوم سخت برای صندلی ها و فوم نرم برای پشتی استفاده می کنند . مبل ال چرمی با زیبایی و راحتی فراوان خود می تواند فضای دنج و آرامی را برای شما بسازد .

 • مبل ال پارچه ای :

مبلمان پارچه ای به راحتی فضایی گرم و صمیمی در اتاق نشیمن شما به وجود می آورد . مبل های پارچه ای تنوع بیشتری در رنگ و الگوی خود دارند به همین علت تعداد مدل های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند تا راحت تر بتوانید مطابق با سلیقه و متناسب با دکوراسیون منزل خود ، مبل مورد نظر را پیدا کنید . مبل ال پارچه ای هم فضای راحت و دنجی برای شما فراهم می کند . کوسن های پارچه ای هم از جمله لوازم تزیینی بسیار خاصی هستند که باعث می شوند زیبایی مبل ال راحتی چندیدن برابر شود .

 • مبل ال تختخواب شو :

بعضی از مبل های ال شکل می توانند تختخواب شو نیز باشند که این نوع مبل یکی از راحت ترین و زیباترین انواع مبل ال راحتی می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد . قسمت ال مبل با فشار دادن از مبل جدا می شود و فضای بسیار زیادی را برای قرار دادن وسایل مختلف مانند بالشت و پتو فراهم می کند . سپس با کشیدن مبل به سمت جلو صاحب یک تخت بسیار زیبا و راحت خواهید شد و به قول معروف با یک تیر دو نشان بزنید . این نوع مبل برای خانه های کوچک و دفتر های کار نیز بسیار مناسب است و با انتخاب آن می توانید به راحتی صاحب مبل ال ، کشو بزرگ و تخت خواب به صورت همزمان شوید .

بیشتر بخوانید : 

میز تحریر کتابخانه دار | ۷۰ ایده و مدل میز تحریر جدید و خلاقانه

مدل کتابخانه | ۵۵ طراحی کتابخانه خانگی ام دی اف و چوبی جدید

۳۰ سری کوسن مبل |مبلم رو با چه کوسنی ست کنم ؟

مدل پرده پانچ | ۸۰ مدل پرده پانچی مدرن و سنتی برای دکوراسیون ایرانی

مدل کوسن فانتزی و سنتی | ۳۵ مدل ست کردن کوسن با وسایل خانه


ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. sookhtegame می گوید

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه
  بدین

  1. saeed می گوید

   نظر لطف شماست

 2. مهین می گوید

  کارتان بسیار عالی وباارزش بود ویه خواهش داشتم که لطفا قیمت هاشون وآدرس دسترسی به سفارش کالارو اعلام کنید آنوقت کارتان حرف نداشت

 3. امیرمهدی اسکندری می گوید

  سلام، شماره تلفن ندارین؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.