کیک عقد | ۸۰ مدل تزیین کیک شیک و زیبا برای عقد و عروسی

انتخاب کیک عقد و ظاهر و طعم و مقدارش یکی از قسمت های خوشمزه برگزاری مراسم عقد یا عروسی یا نامزدی است ، ما در این نوشته ۸۰ مدل زیبای کیک نامزدی و عقد و عروسی را جمع آوری کرده ایم که زیبایی و تنوع آن شما را غافلگیر خواهد کرد در کنار آن در مورد چند نکته مهم و به درد بخور در مورد انتخاب کیک برای مراسم عقد و عروسی با شما صحبت میکنیم ، نکاتی که شاید به خیلی از آنها فکر نکرده باشید اما با توجه به آنها میتوانید کیک به مراتب بهتری انتخاب کنید . با ما در این نوشته از دلبرانه همراه باشید .

کیک عقد | ۸۰ مدل تزیین کیک شیک و زیبا برای عقد و عروسی

کیک عقد

کیک یک طبقه عقد

خوب با هم میرویم سراغ مدل های زیبا و بی نظیر تزیین کیک عقد به همراه ۱۰ توصیه مهم برای انتخاب و خرید کیک عقد برای عروس و داماد های سخت پسند. اما قبل از آن برای عروسی یا عقد یا نامزدی های جمع و جور خانوادگی قبلا چندین مدل زیبا و شیک کیک یک طبقه عقد جمع آوری کرده بودیم که میتوانید عکس آنها را در لیک زیر مشاهده کنید . امیدوام مفید باشد.

کیک یک طبقه عقد | ۴۴ مدل کیک برای مراسم عقد کوچک ، ساده و شیک برای عقد و نامزدی

کیک عقد (۱)

مدل های کیک عقد

کیک عقد (۲)

۱۵ توصیه مهم برای انتخاب و خرید کیک عقد 

در ادامه نظر شما را به ۱۵ توصیه مهم برای انتخاب کید عقد که توجه به آنها میتواند به شما کمک کند یک کیک مناسب و شیک متناسب با بودجه تان خریداری کنید جلب میکنم.

کیک عقد (۳)

۱. زودتر شروع کنید.

انتخاب کیک مناسب عقد و عروسی را زودتر انجام دهید انتخاب دقیقه نود باعث میشود هم گزینه هایتان کمتر و محدود تر شود هم وقت کافی برای توجه به جزئیات طعم و ظاهر و مورادی مثل این را نخواهید داشتم بنابریان به محض این که زمان و محل مراسم عقد و عروسی را مشخص کردید بروید سراغ انتخاب کیک . به این دلیل تاکید کردم بعد از مشخص شدن زمان و مکان مراسم چون این موراد روی کیکی که انتخابی میکنید اثر دارد مثل کیک خامه ای برای فضا های باز آن هم در فصل های گرامی مناسب نیست چون زود آب میشود و بهتر است از کیک های فوندانت به جای آن انتخاب کنید ام در فصل های سرد و محیط های بسته شاید انتخاب کیک خامه ای باز ظاهری ملیح تر و ملایم تری پیشنهاد بهتری باشد.

کیک عقد (۴)

۲. چطور بهترین قنادی برای کیک عقد پیدا کنید ؟

بهترین روش پیدا کردن یک قنادی درجه یک برای خرید کیک عقد و عروسی این است که به صورت کلامی از یک دوست یا آشنا تعریف قنادی را شنیده باشید این روش به مراتب بهتر است که با سعی و خطا قنادی را انتخاب کنید که فقط تلیغات گسترده تری کرده است . شما یک بار کیک عروسی و عقد تهیه میکنید پس وقت بگذارید و به کیک فروشی هایی که تعریف آن را شنیده اید سر بزنید و از کیک هایی با طعم های مختلف آن تست کنید و یکی را بیشتر پسنیده اید انتخاب کنید .

کیک عقد (۵)

۳. از شبکه های اجتماعی کمک بگیرید.

الان دیگر هر کسب و کاری برای خودش یه یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی دارد ، با یک گشت کوچک در اینستاگرام با جست و جوی هشتک #کیک_عقد یا #کیک_عروسی میتوانید مدل های زیادی از تزیینات زیبا و جدید کیک عروسی پیدا کنید و همچنین نمونه کارهای شیرینی فروش های کوچک را صفحات اجتماعی یا سایت و وبلاگ آنها ببینید و چیزی انتخاب کنید که منطبق بر سلیقه شماست .

کیک عقد (۶)

۴. به سلیقه خود احترام بگذارید .

مثل هرچیز دیگری مدل کیک هم اغلب تابع مد است ، مثلا این روزها بیشترین مدل های جدید کیک عروسی و عقد از مدل ها فوندانتی هستند اما لازم نیست حتما شما هم تابع مد باشید ، به سلیقه و سبک شخصی خود احترام بگذارید ، مثلا اگر همیشه رویای یک کیک چند طبقه با تزیین گل های خامه ای داشتید قنادی را پیدا کنید که تزیین کیک هایش به سلیقه شما نزدیک تر است . در مورد رنگ و طعم هم سلیقه شما مهم است لازم نیست طعمی را انتخاب کنید که فکر میکنید اکثریت میپسندند ، میتوانید یک طعم متفاوت به جای کیک وانیلی تکراری انتخاب کنید و با یک تزیین خاص و متفاوت مهمان ها را غافلگیر کند ، این جشن عقد و عروسی شماست نه بقیه .

کیک عقد (۸)

۵. به تعداد بیشتری قنادی سر بزنید . 

وقتی شروع به گشتن دنبال کیک عروسی و عقد ایده آل هستید با سر زدن به تعداد بیشتری کیک عقد تازه متوجه میشوید چقدر مدل های زیبا و شیک کیک وجود داشته که شما از آنها بی خبر بوده اید ، در صورتی که اگر در اولین قنادی کیک را سفارش دهید ممکن است یک کیک کاملا معمولی عقد نسیب شما شود. ضمن این که با دیدن مدل های بیشتر کاملا در مورد انتخاب خود مطمئن میشوید مثلا ممکن است کیک خامه ای انتخاب اولیه شما باشد اما با دیدن تزیین کیک با گل های طبیعی کاملا نظرتان تغییر کند .

کیک عقد (۷)

۶. به مقدار بودجه خود دقت کنید.

یک قناد و شیرینی فروش میتواند مشورت های خوب و به درد بخوری در مودر هزینه ها به شما بدهد مثلا ممکن است توصیه کند به جای گل های فوندانت یا گل های شکری که هزینه کیک را بالا میبرد ( چون کار دست است و زمان بر ) از گل طبیعی استفاده کنید . یا هر توصیه مفید دیگری که به شما کمک کند با حفظ ظاهر زییا و مقدار کافی کیک و همچنین با حفظ کیفیت چه راه هایی برای کاهش هزینه خرید کیک عقد و عروسی دارید. به علاوه یک راه مهم مراجعه به قنادی هایی است که اگرچه برند نیستند ولی در همان محله کوچک خود به تازگی و خوشمزگی شهره هستند ، کیک فروشی های برند ممکن است برای دیزاین و تهیه کیک عروسی هزینه های قابل توجهی دریافت کنند

کیک عقد (۹)

۷. کیک را با لباس و سفره عقد و تزیینات اتاق عقد ست کنید.

این که شما کیک چه رنگی و چه سبکی انتخاب کنید چندان در هزینه کیک موثر نیست پس حالا که قرار است هزینه کنید ، کیکی بخرید که رنگ لباس با رنگ تزیینات سفره عقد و با سبک تزیینات اتاق عقد همخوانی داشته باشد . توجه به همین جزئیات است که یک مراسم عقد معمولی از یک مراسم عقد درجه یک متمایز میکند . وقت گذاشتن و سلیقه خرج کردن بیشتر از بریز بپاش های بی سلیقه جشن عقد شما را دلنشین و به یاد ماندنی می سازد.

کیک عقد (۱۰)

۸. به طعم کیک توجه کنید.

در ایران بیشتر کیک فروشی ها و قنادی ها حتی کسانی که برای تزیین کیک وقت و سلیقه زیادی خرج میکنند به طعم آن کم توجه هستند ، چرا باید همیشه و همیشه کیک وانیلی با مخلوط خامه و موز و گردو را هم برای تولد هم برای عقد و عروسی انتخاب کنیم وقتی طعم های مختلفی مثل کیک های شکلاتی ، نکافه ای توت فرنگی و فندقی وخیلی طعم های دیگر میتواند جزء گزینه های ما باشد . طعم دوست داشتی خود را انتخاب کنید هرچند متفاوت و خاص باشد و باز هم تکرار میکنم : طعم های را که فکر می کنید همه دوست دارند را انتخاب نکنید، طعم های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید، این عروسی شماست و این کیک شماست.

کیک عقد (۱۱)

۹. به جزئیات توجه کنید .

اجازه ندهید بودجه کم یا عجله شما را داشتن یک کیک زیبای عقد محروم کند با صرف وقت کافی میتوانید قنادی را پیدا کنید که با هزینه شما بهترین کیک را تحویل دهد ، در هنگام سفارش دادن هم عجله نکنید و همه چیزی هایی که در ذهن دارید و دوست دارد روی کیک پیاده شود با قناد در میان بگذارید ضمنا بد نیست خود را یک آدم وسواسی حساس نشان دهید تا قناد در مورد سفارش شما وقت و حوصله بیشتری به خرج دهد ، ضمنا همه شرایط مراسم خود را هم با قناد در میان بگذارید مثلا این که مراسم شما ممکن است یک فضای باز برگزار شود یا سفارش در مورد بهترین نوع بسته بندی و ارسال بخصوص اگر فاصله تالار یا باغ تا قنادی زیاد باشد.

کیک عقد (۱۲)

۱۰. استفاده از گل ها برای تزیین کیک عقد.

گل ها برای دیزاین و طراحی کیک ها عالی هستند. اما انتخاب گل ها نیز مهم است چون گل های مختلفی برای تزیین انواع کیک استفاده میشود ( گل خامه ای ، گلی فوندانت یا گل شکری ، گل های طبیعی یا مصنوعی ) معمولا دیزاین کیک با گل های خامه و فوندانت هزینه بالاتری دارند ولی در عوض خیالتان راحت است که کل کیک خوردنی است در غیر این صورت باید از این که گل های طبیعی فاقد اسپری های شیمیایی هستند یا گل های مصنوعی کاملا تمیز هستند اطمینان حاصل کنید .

کیک عقد (۱۳)

۱۱. برای خودتان هم کیک نگه دارید . 

خیلی از عروس و داماد ها این خاطره ناخوش این را دارند که به خاطر شلوغی و استرس هیچ وقت کیک عقد و عروسی خودشان را تست نکرده اند.به همین خاطر بهتر است قبل از مراسم از یکی از نزدیکان یا از برگزرا کنندگان مراسم بخواهیم بعد از برش کیک یک قطعه کیک برای عروس و داماد کنار بگذارد که سر فرصت از طعم کیک انتخابی عقد خود را امتحان کنید و لذت ببرید.

کیک عقد (۱۵)

۱۲. به اندازه کیک تهیه کنید . 

در مورد خرید کیک همانطور که میدانید عرف استاندارد ۱۰۰ تا ۲۰۰ گرم برای هر نفر است اگر قرار است شما بجز کیک و شربت و میوه با شام هم از مهمان ها پذیرایی کنید همان اسلایس ۱۰۰ گرمی کیک کافی است با خرید بیش از حد ممکن است هم دچار اسراف شوید هم بیخودی هزینه های کیک را بالا برده اید .پس بهتر است با محاسبه مهمان ها وزن کیک را به اندازه سفارش دهید البته میتوانید برای این که خیالتان راحت باشد تنها کمی بیشتر سفارش دهید.

کیک عقد (۱۴)

۱۳.دو کیک کوچک به جای یک کیک بزرگ 

ممکن است شما در رسم و رسوم و عرف خودتان مراسم عقد را به صورت مجزا برگزار کنید یعنی محل جشن و پذیرایی خانم ها و آقایان جدا از هم باشد در این صورت بد نیست به جای خرید یک کیک چند طبقه بزرگ ۲ کیک متوسط سفارش دهید تا هم در قسمت زنانه و هم قسمت زنانه کیک سالم و درسته وجود داشته باشد چون در غیر این صورت مجبورید پس از بریدن و سرو کردن در قسمت خانم ها یک کیک نصفه بریده شده با قسمت آقایان بفرستید بخصوص اگر مراسم عقد در خانه برگزار شود که ممکن است حتی قسمت های خانم ها و آقایان در خانه یا دو طبقه کاملا مجزا برگزار شود.

کیک عقد (۱۶)

۱۴.کلک های قدیمی برای کیک چند طبقه 

ممکن است مهمان ها آنقدر ها هم زیاد نباشند که نیاز به تهیه کیک چند طبقه باشد و از طرفی شما همیشه رویای داشتن یک کیک چند طبقه برای عقد را در سرداشته اید یک راه حل قدیمی که قناد ها در آن وارد هستند اضافه کردن یک یا دو طبقه فیک و تقلبی به کیک شماست . به این صورت که قناد مثلا دو طبقه کیک را میپزد و دو طبقه هم از جنس اسفنج آماده میکند و یک کیک چهار طبقه که هر ۴ طبقه را بدون این که معلوم باشد با خامه تزیین کرده و تحویل شما میدهد فقط در این صوتر بهتر است با برگزار کنندگان هماهنگ باشید که بلافاصله پس از برش نمادین عروس خانم کیک را به آشپزخانه برده طبقات مصنوعی را جدا کرده و طبقات حقیقی را بین مهمان ها تقسیم کنند.

کیک عقد (۱۸)

۱۵. سخت نگیرید .

اگر چیزی که تا الان گفتیم در واقع کمی سخت گیرانه است همه این توصیه ها برای عروس و داماد های سخت گیر است اگر شما به هر دلیلی مثل بودجه کم مراسم ساده و مختصری دارید و نمیتوانید یک کیک چند طبقه مجلل برای عقد و عروسی تهیه کنید مهم نیست میتوانید خودتان یک کیک خانگی خوشمزه بپزید یا یک کیک ساده و خوشمزه تهیه کنید حتی لازم نیست هزینه زیادی صرف تزییین با خامه و فوندانت کنید میتوانید خودتان با چند شاخه گل طبیعی یا تزیینات آماده در شیرینی فروشی ها کیک را خوشگلسازی کنید . مهم این است که در این شب خوشحال باشید همین .

کیک عقد (۱۷)

عکس کیک عقد

کیک عقد (۱۹)

عکس کیک عقد جدید
عکس کیک عقد ساده

کیک عقد (۲۰)

عکس کیک عقدکنان
عکس کیک عقدکنون

کیک عقد (۲۱)

عکس کیک عقدوعروسی
عکس کیک عقدی

کیک عقد (۲۲)

عکس کیک عقدمون
عکس کیک عقد ایرانی

کیک عقد (۲۳)

عکس کیک یک طبقه عقد

عکس کیک دو طبقه عقد
عکس کیک سه طبقه عقد

کیک عقد (۲۴)

تزیین کیک عقد

کیک عقد (۲۵)

تزیین کیک عقد با گل طبیعی
تزیین کیک عقد با گل

کیک عقد (۲۶)

تزیین کیک عقد با خامه
تزیین کیک عقد با فوندانت

کیک عقد (۲۷)

تزئین کیک عقد

کیک عقد (۲۸)

تزیین کیک سالگرد عقد
تزیینات کیک عقد

کیک عقد (۲۹)

کیک عقد

کیک عقد (۳۰)

کیک عقد شیک
کیک عقد ساده

کیک عقد (۳۱)
کیک عقدو نامزدی
کیک عقدو عروسی

کیک عقد (۳۲)

کیک عقد کنان

کیک عقد (۳۳)

کیک عقد ۲۰۱۸
کیک عقد ۲۰۱۹
کیک عقد ۲۰۲۰

کیک عقد (۳۴)

کیک چند طبقه عقد

کیک ۲ طبقه عقد ، کیک ۳ طبقه عقد
کیک ۴ طبقه عقد ، کیک ۵ طبقه عقد

کیک عقد (۳۵)

کیک سالگرد عقد ۲۰۱۸
کیک جشن عقد ۲۰۱۹
مدل کیک عقد ۲۰۲۰

کیک عقد (۳۶)

مدل کیک عقد یک طبقه، مدل کیک عقد دو طبقه
مدل کیک عقد سه طبقه ، مدل کیک عقد چند طبقه

کیک عقد (۳۷)

مدل کیک عقد در اینستاگرام
مدل کیک عقد instagram

کیک عقد (۳۸)

کیک عقد سه طبقه
کیک عقد دو طبقه
کیک عقد یک طبقه

کیک عقد (۳۹)

مدل کیک عقد باکلاس

کیک عقد (۴۰)

مدل کیک عقد شیک
مدل کیک عقد جدید

کیک عقد (۴۱)

مدل کیک عقد ۲۰۱۸

کیک عقد (۴۲)

مدل کیک عقد ۲۰۱۹
مدل کیک عقد ۲۰۲۰

کیک عقد (۴۳)

مدل کیک عقد کوچک
مدل کیک عقد بزرگ

کیک عقد (۴۴)

مدل کیک عقد فوندانت
مدل کیک عقد خامه ای

کیک عقد (۴۵)

کیک با گل طبیعی

کیک عقد (۴۶)

کیک عقد با گل طبیعی
تزیین کیک با گل طبیعی

کیک عقد (۴۷)

کیک تولد با گل طبیعی
کیک نامزدی با گل طبیعی

کیک عقد (۴۸)

کیک عروسی با گل طبیعی
مدل کیک با گل طبیعی

کیک عقد (۴۹)

دیزاین کیک با گل طبیعی
تزیین کیک با گل طبیعی

کیک عقد (۵۱)

کیک با گل مصنوعی
تزیین کیک با گل مصنوعی

کیک عقد (۵۲)

کیک عقد فوندانت
کیک عقد با فوندانت

کیک عقد (۵۰)
کیک عقد بدون فوندانت
کیک عقد با خمیر فوندانت

کیک عقد (۵۳) کیک عقد (۵۴) کیک عقد (۵۵) کیک عقد (۵۶) کیک عقد (۵۷) کیک عقد (۵۸) کیک عقد (۵۹) کیک عقد (۶۰)

مدل کیک فوندانت خاص و مدرن ویژه عقد و عروسی

wedding cake (1)

زیباترین و لاکچری ترین کیک عقد و عروسی جدید

wedding cake (2)

جدید ترین ایده های کیک عقد و عروسی

wedding cake (3)

کیک عقد محضری

wedding cake (4)

کیک عقد ساده و شیک

wedding cake (5)

کیک عقد یک طبقه

wedding cake (6)

کیک عروسی با طراحی‌های جدید و خاص

wedding cake (7)

کیک عقد و عروسی زیبا و جذاب

wedding cake (8)

مدل کیک عقد محضری جدید و لاکچری

wedding cake (9)

کیک مراسم عقد و عروسی

wedding cake (10)

کیک عقد و عروسی با تزئینات شیک و خاص

wedding cake (11)

مدل کیک عروسی و عقد جدید و لاکچری

wedding cake (12)

کیک جشن نامزدی و عروسی و سالگرد ازدواج

wedding cake (13)

جدیدترین مدل های کیک عقد و عروسی شیک و لاکچری

wedding cake (14)

مدل های کیک عقد خاص و جذاب

wedding cake (15)

مدل های متفاوت کیک جشن عقد و عروسی

wedding cake (16)

مدل کیک عقد کنون

wedding cake (17)

متنوع ترین مدل های دیزاین کیک برای جشن عقد

wedding cake (18)

مدل کیک بله برون و نامزدی شیک

wedding cake (19)

کیک نامزدی عقد

wedding cake (20)

مطالب مرتبط : 

کیک عروسی | ۷۰ مدل کیک نامزدی و عقد و عروسی با تزیین گل طبیعی شیک و رویایی

کیک یک طبقه عقد | ۴۴ مدل کیک برای مراسم عقد کوچک ، ساده و شیک برای عقد و نامزدی

تزیین کیک یلدا | ۴۰ مدل زیبا و بامزه تزیین کیک شب یلدا به شکل انار و هندوانه

تزیین اتاق عقد | ۴۰ مدل تزیین عقد با گل کاغذی بزرگ و شیک و جدید

نون پنیر سفره عقد | ۵۰ مدل تزیین نان و پنیر و سبزی سفره عقد

لباس عقد محضری | ۳۵ مدل لباس و مانتو عقد و نامزدی + لباس عقد بازیگران

گیفت عقد | ۴۴ مدل گیفت عقد ، نامزدی و عروسی زیبا و جدید

مانتو عقد | ۳۰ مدل مانتو خاص دخترانه برای عقد رسمی یا محضری

مدل سفره عقد ۲۰۱۷ | ۳۰ عکس زیباترین سفره عقد های شیک جدید

معاشقه در دوران عقد | بایدها و نبایدها و حد مجاز رابطه در دوران عقد


ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
 1. adsima می گوید

  با سلام
  از سامانه تبلیغات پاپ آپ مزاحمتون میشیم با توجه به ورودی گوگل و کیفیت مناسب بازدید وبسایت شما
  ما بالاترین مبلغ را در بین سیستم های پاپ آپ به شما پیشنهاد میدهیم (به صورت کاملا تضمینی کافیست فقط چند ساعت نرخ ما را امتحان کنید)
  مزایای سیستم ادسیما :

  – بالاترین میزان پرداختی بابت پاپ آپ اول و دوم
  – سیستم اختصاصی بابت شمارش آی پی
  – تسویه حساب به صورت اتوماتیک و روزانه ( حتی هفتگی و ماهانه برای سایت های معتبر بعد از مدتی همکاری ) با سقف برداشت ۵ هزار تومان
  – امکان تنظیم تعداد پاپ آپ ها و نوع باز شدن غیر فعال کردن ایفریم
  – گزارشات به صورت کاملا دقیق و حرفه ای و به صورت کاملا شفاف
  – بدون هیچگونه تبلیغات ازار دهنده و همکاری با قوی ترین تبلیغ دهندگان ایرانی
  در هنگام ثبت نام در سیستم مقدار بازدید خود را مشخص خواهید کرد و با توجه به مقدار بازدید نرخ های زیر را میتوانید دریافت کنید
  کاربران طلایی :
  پاپ آپ اول تا ۱۵۰ ریال
  پاپ آپ دوم تا ۱۰۰ ریال
  پاپ آپ سوم ۸۰ ریال
  کاربران ویژه :
  پاپ اپ اول : ۹۰ ریال
  پاپ آپ دوم ۸۰ ریال
  پاپ آپ سوم ۶۰ ریال
  کاربر معمولی
  پاپ آپ اول ۶۰ ریال
  پاپ آپ دوم ۵۰ ریال
  پاپ آپ سوم ۳۰ ریال
  a
  ما در کمتر از یک ماه از شروع فعالیت در بین ۲۰۰ سایت برتر الکسا و در حال حاضر به دلیل پرداختی بالا و تبلیغات مناسب و غیر ازاردهنده و سیستمی شفاف با بیش از ۲۰ سایت برتر
  همکاری مینماید در صورتی که از روش تبلیغاتی پاپ آپ استفاده میکنید حتما برای چند ساعت هم که شده ادسیما را امتحان کنید و با خیال اسوده بیشترین درامد را داشته باشید
  در صورتی که بازدید بالایی دارید پس از عضویت در سیستم پیام دهید تا کاربری شما به حالت ویژه و یا طلایی تغییر پیدا کند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.