خلاصه داستان و قسمت آخر سریال حکایت کمال + بازیگران سریال حکایت کمال

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال حکایت کمال + بازیگران سریال حکایت کمال

سریال حکایت کمال (۱)

ساخت سریال حکایت کمال

ساخت سریال حکایت کمال قرار است در ۱۵۰ قسمت براساس ۱۵۰ داستان از کتاب حکایت های کمال باشد که در چند فاز تصویربرداری می شود.

سریال حکایت کمال به تهیه کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی با روایتی از دهه چهل در مرحله پیش تولید قرار گرفته است

صلح میرزایی تاکنون سریال های «پنجره»، «رخصت» و «دختری به نام آهو» را برای تلویزیون ساخته است.

سریال حکایت کمال (۲)

خلاصه داستان سریال حکایت کمال

«حکایت های کمال» اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی محسوب می شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است و ساختاری اپیزودیک دارد.

سریال حکایت کمال (۳)

اسامی بازیگران سریال حکایت کمال

از بازیگران حاضر در این پروژه میتوان به حمید لولایی، مریم سعادت، نگار عابدی ، سولماز غنی ، یوسف صیادی ، میر طاهر مظلومی، محمد شیری، مهرداد ضیایی و سعید پیردوست اشاره کرد.

سریال حکایت کمال (۴)

اسامی دیگر عوامل سازنده این سریال حکایت کمال

عوامل پشت دوربین مجموعه که تا به حال حضورشان قطعی شده عبارتند از: مدیرتولید:فرشید رئوفی، تصویربردار: ناصرمحمودکلایه، صدابردار:وحید سلطانی، جلوه های ویژه:حمیدرسولیان، بدلکار:علیرضا فتحی، برنامه ریز:مجیدفاضلی، عکاس:فرامز بیات. ، طراح گریم: بابک شعاعی، مدیرتدارکات: مهدی آقامحمدی، طراح صحنه ولباس: فرهادعزیزی فرد، دوخت لباس: زینب رنجبر، دکوراتور: محمدعلی شیبک، منشی صحنه:بیتا ارسطویی، تصویربردار پشت صحنه:مهشید رئوفی و مشاور رسانه ای:هادی داداشی.

سریال حکایت کمال (۵)

بیشتر بخوانید:

داستان و قسمت آخر سریال گشت پلیس + بازیگران سریال گشت پلیس


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.