خلاصه داستان و عکس های فیلم سینمایی آبنبات چوبی

خلاصه داستان و عکس های فیلم سینمایی آبنبات چوبی

فیلم آبنبات چوبی (7) فیلم سینمایی آبنبات چوبی فیلم سینمایی آبنبات چوبی

  • فیلم سینمایى آبنبات چوبى با بازی متفاوت رضا عطاران چهارمین سینمایى محمد حسین فرحبخش پس از فیلم هاى “عطش”، “خصوصى” و “مستانه” است.نخست  قرار بود نام فیلم  “تهران من” باشد که پس از فیلمبردارى به “آبنبات چوبى” تغییر نام داد.
  • فرحبخش پس از مشکلاتى که براى فیلم “خصوصى” پیش آمد و باعث پایین کشیده شدن فیلم از پرده سینماها شد سه سال فیلم نساخت و در این مدت به تهیه کنندگى آثار پویا فیلم مشغول بود تا اینکه سال گذشته “مستانه” را ساخت و بلافاصله راهى اکران کرد.

فیلم آبنبات چوبی (3)

  • فیلم “آبنبات چوبى” مدت زیادى را در مرحله پیش تولید گذراند و به گفته فرحبخش بارها و بارها بازنویسى شد تا به فیلمنامه ایده آل او برسد. طرح اولیه “آبنبات چوبى” نوشته کامران قدکچیان است که على اصغرى آنرا بازنویسى کرده است.

فیلم آبنبات چوبی (4)

  • رضا عطاران در فیلم یک نقش بسیار جدى و متفاوت را بازى کرده است و به گفته کسانى که فیلم را دیده اند مخاطب را شوکه خواهد کرد. فرحبخش نیز بارها به بازى متفاوت عطاران اشاره کرده است.فرهاد اصلانى در طول پیش تولید و مرحله انتخاب بازیگران همراه عوال فیلم بوده است و طبق گفته فرحبخش کمک زیادى به گروه کرده است.فیلم “خصوصى” دومین ساخته فرحبخش در جشنواره سال ٩١ به دلیل مضمون متفاوتش با استقبال مواجه شد و او اینبار قصد دارد با آبنبات چوبى حضور موفقى درجشنوار فیلم فجر داشته باشد.

عکس های فیلم سینمایی آبنبات چوبی

فیلم آبنبات چوبی (5)

  • در خلاصه داستان این فیلم آمده است که «آبنبات چوبی» مسائل جوانان و مشکلات تفاوت نسلی را بررسی می‌کند؛ اختلاف دیدگاه نسل قدیم و جدید درباره مشکلات خانواده و تاثیر جامعه بر جوانان امروزی محور اصلی این فیلم است.

فیلم آبنبات چوبی (6)

رضا عطاران، سحرقریشی، هنگامه حمید‌زاده، کریم امینی، نگار عابدی، صفا آقاجانی و شقایق فراهانی با حضور میلاد کی مرام در «آبنبات چوبی» به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم آبنبات چوبی (1)

بازیگران فیلم آبنبات چوبی,دانلود عکس های فیلم سینمایی آبنبات چوبی,نقش متفاوت رضا عطاران در فیلم سینمایی ابنبات چوبی

فیلم آبنبات چوبی (1)

عکس های سحر قریشی در فیلم سینمایی ابنبات چوبی,عکس رضا عطاران

فیلم آبنبات چوبی (2)

عکس سحر قریشی و هنگامه حمیدزاده در فیلم آبنبات چوبی

فیلم آبنبات چوبی (2) فیلم سینمایی آبنبات چوبی

نظر رهبر انقلاب در مورد فیلم ایستاده در غبار + عکس

داستان فیلم نهنگ عنبر ۲+پشت صحنه فیلم نهنگ عنبر ۲

داستان فیلم گشت ارشاد ۲+پشت صحنه فیلم گشت ارشاد ۲

اکران فیلم سینمایی سایه با کارگردانی مسعود نوابی


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.