تصاویر رکسانا کمال سرمربی ایرانی تیم فوتبال آمریکا+بیوگرافی

تصاویر رکسانا کمال سرمربی ایرانی تیم فوتبال آمریکا+بیوگرافی

عکس رکسانا کمال سرمربی ایرانی تیم فوتبال آمریکا

عکس رکسانا کمال

عکس رکسانا کمال سرمربی ایرانی تیم فوتبال زنان آمریکا که امروز طی خبری رکسانا کمال سرمربی تیم ملی فوتسال زنان آمریکا شد.

رکسانا کمال سرمربی تیم ملی بانوان آمریکا شد

در ادامه حضور مربیان ایرانی روی نیمکت تیم های ملی آمریکا این بار یک بانوی ایرانی هدایت تیم ملی فوتسال بانوان این کشور را در دست گرفت. رکسانا کمال نوه عبدالمنعم کمال پیشکسوت سابق تیم ملی والیبال ایران که سال هاست در آمریکا زندگی می کند هدایت تیم ملی فوتسال بانوان این کشور را برعهده گرفت تا تیمش را برای رقابت های قهرمانی اقیانوس آرام در ژوئن ۲۰۱۶ آماده کند.

رکسانا کمال سرمربی تیم ملی بانوان آمریکا

در ادامه حضور مربیان ایرانی روی نیمکت تیم های ملی آمریکا این بار یک بانوی ایرانی هدایت تیم ملی فوتسال بانوان این کشور را در دست گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، رکسانا کمال نوه عبدالمنعم کمال پیشکسوت سابق تیم ملی والیبال ایران که سال هاست در آمریکا زندگی می کند هدایت تیم ملی فوتسال بانوان این کشور را برعهده گرفت تا تیمش را برای رقابت های قهرمانی اقیانوس آرام در ژوئن ۲۰۱۶ آماده کند.
به همین بهانه سایت معتبر DAILY JOURNAL در گزارشی پیرامون تشکیل فوتسال بانوان آمریکا و حضور خانم کمال روی نیمکت رهبری این تیم نوشت:«چند ماه قبل روسای فدراسیون فوتبال آمریکا و مدیران فوتسال این کشور در بازدیدی که از بازی های فوتسال دختران داشتند تصمیم به تشکیل تیم فوتسال بانوان گرفتند و هدایت آن را به رکسانا کمال مربی ایرانی الاصل سپردند تا این تیم خودش را برای مسابقات قهرمانی اقیانوس آرام آماده کند».
رکسانا کمال در مصاحبه با این سایت گفت:«فوتسال بانوان برخلاف نسخه آمریکایی اش از پنج بازیکن داخل زمین تشکیل می شود که در زمینی با ابعاد زمین بسکتبال مسابقه انجام می شود. نمایشی از خلاقیت و استعدادهای فردی که توپ را روی زمین حرکت داده و بسیاری از نوابغ دنیای فوتبال در آن تبحر خاصی دارند».
این مربی ادامه داد:«در این نوع فوتبال شما نیاز دارید که از هنر پاهای خود در فضاهای تنگ نهایت بهره را ببرید و در لحظاتی سخت و دشوار با سرعت توپ را به چرخش درآورده و موقعیت گل خلق کنید.من از سال ها قبل با رئیس فدراسیون فوتبال آلکس پارا آشنا بودم و بعد از نشستی که با او داشتم پیشنهاد هدایت این تیم به من داده شد تا در کمترین زمان ممکن تیم خوبی برای مسابقات پیش رو در سن خوزه آماده کنم.البته این تیم سابقه حضور در مسابقات اقیانوس آرام ۲۰۱۴ در استرالیا و همچنین تورنمنت اسپانیا را داشت و این به من کمک کرد تا تیم بهتری بسازم».
رکسانا کمال که در خانواده ای ورزش دوست رشد کرده تصریح کرد:«من برنامه های زیادی برای فوتسال بانوان دارم و هدفم این است زیرساخت های لازم برای شکوفایی بانوان فوتسالیت را فراهم کنم. من مدافع حقوق این بانوان هستم و نقطه عطف کار من روی خواهد بود که بتوانم تماشاگران زیادی را برای حمایت از این تیم به ورزشگاه بکشانم».
سرمربی ایرانی الاصل تیم ملی بانوان آمریکا از نداشتن اسپانسرهای مالی گله کرد و گفت:« با وجود تمام مشکلاتی که در این مدت داشتم همیشه حامی فوتسال بانوان خواهم ماند چون پروژه پیش روی ما چالش جالب توجهی است که از آن دست نمی کشم».

معرفی سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان

فوتسال بانوان برخلاف نسخه آمریکایی اش از پنج بازیکن داخل زمین تشکیل می شود که در زمینی با ابعاد زمین بسکتبال مسابقه انجام می شود. نمایشی از خلاقیت و استعدادهای فردی که توپ را روی زمین حرکت داده و بسیاری از نوابغ دنیای فوتبال در آن تبحر خاصی دارند

در ادامه حضور مربیان ایرانی روی نیمکت تیم های ملی آمریکا این بار یک بانوی ایرانی هدایت تیم ملی فوتسال بانوان این کشور را در دست گرفت. رکسانا کمال نوه عبدالمنعم کمال پیشکسوت سابق تیم ملی والیبال ایران که سال هاست در آمریکا زندگی می کند

رکسانا کمال هدایت تیم ملی فوتسال بانوان این کشور را برعهده گرفت تا تیمش را برای رقابت های قهرمانی اقیانوس آرام در ژوئن ۲۰۱۶ آماده کند.

رکسانا کمال، از بازی تا سرمربی‌گری در فوتسال زنان آمریکا

رکسانا کمال،  دختر « عبدالمنعم کمال » پیشکسوت سابق تیم ملی والیبال ایران که سال‌هاست در آمریکا زندگی می‌کند. هدایت تیم ملی فوتسال بانوان این کشور را برعهده گرفت. او قصد دارد تا تیمش را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی اقیانوس آرام در ژوئن ۲۰۱۶ آماده کند. او سال ۲۰۱۳ به تیم ملی فوتسال بانوان آمریکا دعوت شده بود و به همراه تیمش در رقابت‌های جام جهانی فوتسال زنان کلمبیا حضور پیدا کرد و بعد از این درخشش فوق‌العاده حالا به عنوان سرمربی به ترکیب تیم ملی دعوت شده است. اکنون این بانوی ایرانی در آمریکا با نام رُکسی کمال شهرت دارد.

چند ماه قبل روسای فدراسیون فوتبال آمریکا و مدیران فوتسال این کشور در بازدیدی که از بازی‌های فوتسال دختران داشتند تصمیم به تشکیل تیم فوتسال بانوان گرفتند و هدایت آن را به فرزین کمال مربی ایرانی الاصل سپردند تا این تیم خودش را برای مسابقات قهرمانی اقیانوس آرام آماده کند.

فرزین کمال در مصاحبه با سایت دیلی جورنال گفت: « فوتسال بانوان برخلاف نسخه آمریکایی‌اش از پنج بازیکن داخل زمین تشکیل می‌شود. نمایشی از خلاقیت و استعدادهای فردی که توپ را روی زمین حرکت داده و بسیاری از نوابغ دنیای فوتبال در آن تبحر خاصی دارند. »

این مربی ادامه داد: « در این نوع فوتبال ( فوتسال ) شما نیاز دارید که از هنر پاهای خود در فضاهای تنگ نهایت بهره را ببرید و در لحظاتی سخت و دشوار با سرعت توپ را به چرخش درآورده و موقعیت گل خلق کنید. من از سال‌ها قبل با رئیس فدراسیون فوتبال آلکس پارا آشنا بودم و بعد از نشستی که با او داشتم پیشنهاد هدایت این تیم به من داده شد تا در کمترین زمان ممکن تیم خوبی برای مسابقات پیش رو در سن خوزه آماده کنم. البته این تیم سابقه حضور در مسابقات اقیانوس آرام ۲۰۱۴ در استرالیا و همچنین تورنمنت اسپانیا را داشت و این به من کمک کرد تا تیم بهتری بسازم. »

فرزین کمال که در خانواده‌ای ورزش دوست رشد کرده تصریح کرد: « من برنامه های زیادی برای فوتسال بانوان آمریکا دارم و هدفم این است زیرساخت های لازم برای شکوفایی بانوان فوتسالیت را فراهم کنم. من مدافع حقوق این بانوان هستم و نقطه عطف کار من این است که بتوانم تماشاگران زیادی را برای حمایت از این تیم به ورزشگاه بکشانم. »

 

سرمربی ایرانی الاصل تیم ملی بانوان آمریکا از نداشتن اسپانسرهای مالی گله کرد و گفت: « با وجود تمام مشکلاتی که در این مدت داشتم همیشه حامی فوتسال بانوان خواهم ماند چون پروژه پیش روی ما چالش جالب توجهی است که از آن دست نمی کشم. »


ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. pardisa می گوید

    عالی بود من از سایت خوبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.