خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی من

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی من

فیلم من (3)

 • دلبرانه :: پوستر فیلم “من” به کارگردانى و نویسندگى سهیل بیرقى توسط هنرمند توانا محمد حسین هوشمندی طراحى کرده است.

فیلم من (12)

 • فیلم من به کارگردانی خوب سهیل بیرقی که می توان گفت اولین تجربه او در فیلم سازی است از اواخر مرداد ماه ۹۵ در سینماهای سراسر کشور شروع میگردد.فیلم سینمایی من اولین بار چند ماه قبل در جشنواره فیلم فجر ۳۴ نمایش داده شد و مورد استقبال هم قرار گرفت.

فیلم من (2)

 • لیلا حاتمى، امیر جدیدى، بهنوش بختیارى، علیرضا استادى، على منصور، سعید عطائیان و مانى حقیقى در این فیلم بازی می‌کنند.
  فیلم من (4)
 • خلاصه داستان فیلم منشمایل متفاوت لیلا حاتمی در نقش زنی بزهکار و قانون‌گریز، قطعاً اولین نکته‌ای است که  در فیلم من به چشم می‌آید و بازی طبق معمول خوب حاتمی در ایفای چنین نقش دشواری، مخصوصاً با توجه به محدودیت‌های جاری در سینمای ایران، آن را از یک نکته‌ی قابل‌توجه به یک امتیاز بزرگ ارتقاء داده است، اما این همه‌ی امتیازهای فیلم نیست و باید حسن اصلی فیلم را در انسجامی جست‌وجو کرد که سهیل بیرقی بین اجزای مختلف فیلم برقرار ساخته است ( به گفته ی مهرزاد دانش منتقد فیلم ) و ….

فیلم من (5)

نقش متفاوت بهنوش بختیاری در فیلم من,عکس های بهنوش بختاری در فیلم من

فیلم من (6)

سهیل بیرقی که اولین تجربه مستقل کارگردانی‌اش را مقابل دوربین برده است، پیش از این مدیر برنامه‌ریزی و دستیار کارگردان فیلمسازانی چون عبدالرضا کاهانی، واروژ کریم مسیحی، حسن فتحی، بهرام توکلی و… بوده است.

فیلم من (7)

 • خانوم لیلا حاتمی در نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی زیبای «من» از بازی متفاوت بهنوش بختیاری تعریف کرد.

   نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «من» با حضور سهیل بیرقی کارگردان، سعید خانی و سعید سعدی تهیه کنندگان، شیما منفرد تدوینگر، بهنوش بختیاری و لیلا حاتمی بازیگران اثر در کاخ رسانه ای جشنواره فیلم فجر برگزار شد.

فیلم من (8)

 • در ادامه بهنوش بختیاری گفت: من همیشه بازیگر طنز بودم و خوشحالم فرصتی فراهم شد تا در فیلم جدی نقش بازی کنم. ضمن اینکه احساس می کردم بازی در کنار لیلا حاتمی کار سختی است. ولی وقتی از نزدیک با او روبرو شدیم، از این همکاری لذت بردم.

  وی افزود: اگرچه بازی در نقش کمدی کار سختی است ولی چون من در این ژانر شناخته شده ام، کمتر برای بازی در نقش جدی به من اعتماد می کنند ولی در این فیلم من به شدت تحت کنترل بودم تا یک سری رفتارهایی که کاملاً درونی من است و باعث المانهای طنز می شود از من دور باشد. کارگردان همه اینها را از من گرفت تا بتوانم بار دیگر خودم را در یک نقش جدی نشان دهم.

فیلم من (9)

 • لیلا حاتمی درباره تفاوت نقش‌اش در این فیلم نسبت به سایر آثار خود گفت: اگرچه بازی در نقش های متفاوت اتفاق خوبی است ولی من شخصاً به دنبال متفاوت بودن نیستم. زمانی هم که این پیشنهاد به من شد، گفتم این نقش به من نمی خورد. فیلمنامه من دیالوگ زیادی نداشت و نمی توانستم کاراکتر را در خودم پیدا کنم، اما کارگردان اطمینان داد و در تمرین ها متوجه شدم که با دقت نظر سهیل بیرقی میتوانم کاراکتر را بهتر بشناسم.

فیلم من (10)

عکس های لیلا حاتمی در فیلم من,لیلا حاتمی در فیلم سینمایی من
فیلم من (11)

داستان فیلم نهنگ عنبر ۲+پشت صحنه فیلم نهنگ عنبر ۲

بازیگران مشهور ایرانی را با شغل دوم آنها بشناسید

اکران فیلم سینمایی سایه با کارگردانی مسعود نوابی


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.