خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران

سریال ۳۰ قسمتی «ماه و پلنگ» یک ملودرام اجتماعی است و مسائل روز جامعه را به تصویر می‌کشد. این سریال چند شخصیت اصلی دارد، امیرمحمد زند در نقش فریدون و ویدا جوان در نقش کتایون دخترعموی او مقابل یکدیگر بازی می‌کنند و بخشی از داستان عاشقانه این سریال را تشکیل می‌دهند. «ماه و پلنگ» از آن دسته سریال‌هایی است که تا نیمه آن در زمان گذشته (۵ سال پیش) سیر می‌کند و بعد از قسمت ۱۶ قصه‌ها در زمان حال روایت می‌شوند.

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران

داریوش ارجمند، شاهرخ استخری، علی سلیمانی، علی شادمان، پوراندخت مهیمن، علی سلیمانی، علیرضا استادی، شهین تسلیمی، امیرمحمد زند، ویدا جوان، بیتا سحرخیز و پرویز سیرتی از بازیگران این سریال هستند.

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران

قصه «ماه و پلنگ» روایت شهری از انسان‌هایی است که بهشت خوشبختی و سعادت خود را در جهنم دروغ و انتقام و زیاده خواهی نابود می‌کنند. در این سریال دو قهرمان وجود دارند و هر قسمت از آن با تعلیقی به پایان می‌رسد.

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران

«اولین شب آرامش»، «بی گناهان»، «داوران» و … از سریال‌هایی هستند  که امینی کارگردانی آنها را به عهده داشته است. زرین کوب نیز «ستایش۱و ۲»، «مرگ تدریجی یک رویا» و … را در تلویزیون تهیه کرده است.

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران

مجموعه تلویزیونی ماه و پلنگ محصول سال ۱۳۹۵ به نویسندگی سعید مطلبی تهیه کنندگی آرمان زرین کوب و کارگردانی احمد امینی از شنبه ۱۵ آبان ماه ۹۵ هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می شود.

زمان پخش و تکرار سریال ماه و پلنگ از شبکه سه سیما

سریال ماه و پلنگ از شنبه ۱۵ آبان ماه ۹۵ شنبه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می شود، تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت ۰۰:۳۰ بامداد و بازپخش دوم آن حوالی ساعت ۱۰:۳۰ صبح و تکرار سوم آن حوالی،ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه ۳ سیما پخش می شود.

بازیگران سریال ماه و پلنگ :

امیر محمد زند ، ویدا جوان ، داریوش ارجمند ، آتنه فقیه نصیری ، شاهرخ استخری ، شهروز ابراهیمی ، بیتا سحر خیز ، علی شادمان ، فرهاد جم ، صدر الدین شجره ، علی سلیمانی ، سعید داخ ، پوراندخت مهیمن ، مریم کاظمی ، مینا دلشاد ، شهین تسلیمی و شیوا خنیاگر از جمله بازیگران اصلی این سریال می باشند.

داستان سریال ماه و پلنگ :

ماه و پلنگ از آن دسته سریال‌ هایی است که تا نیمه آن در زمان گذشته (۵ سال پیش) سیر می‌ کند و بعد از قسمت ۱۶ قصه‌ ها در زمان حال روایت می‌ شوند.

این سریال چند شخصیت اصلی دارد، امیرمحمد زند در نقش فریدون و ویدا جوان در نقش کتایون دختر عموی او مقابل یکدیگر بازی می‌ کنند و بخشی از داستان عاشقانه این سریال را تشکیل می‌ دهند.

دزد برای هر خانه راه ورودی می یابد و شیطان در هر دل بهانه ی حضوری. حاج صنعان نعیمی باور داشت که ۶۰ سال درِ دل را بر روی شیطان بسته نگاه داشته است و باور داشت این بسته بودن دل تا زمان مرگ ادامه می یابد تا اینکه …

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران

عکسهای بازیگران زن و مرد سریال ماه و پلنگ اسم نام بازیگران سریال ماه و پلنگ تصاویر و عکس هایی از بازیگران سریال ماه و پلنگ شاهرخ استخری بازیگر سریال ماه و پلنگ

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ماه و پلنگ+عکس بازیگران اسامی و عکس های بازیگران سریال ماه و پلنگ خلاصه داستان (3)

«سعید مطلبی» نویسنده سریال «ماه و پلنگ» به کارگردانی احمد امینی در گفت‌وگو با فارس گفت: روز گذشته این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی احمد امینی در لوکیشینی واقع در تهران کلید خورد.

وی افزود: در حال حاضر و تاکنون بازیگرانی چون داریوش ارجمند، شاهرخ استخری و پوراندخت مهیمن از بازیگرانی که با مجموعه ماه و پلنگ قرارداد بسته‌اند، جلوی دوربین این سریال رفته‌اند.

به گزارش فارس «ماه و پلنگ» سریالی ۳۰ قسمتی است که به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب برای شبکه سه سیما در حال تولید است. این سریال که یک ملودرام اجتماعی است،مسائل روز جامعه را به تصویر می‌کشد.

اسامی و عکس های بازیگران سریال ماه و پلنگ خلاصه داستان (4) اسامی و عکس های بازیگران سریال ماه و پلنگ خلاصه داستان (5) اسامی و عکس های بازیگران سریال ماه و پلنگ خلاصه داستان (6) اسامی و عکس های بازیگران سریال ماه و پلنگ خلاصه داستان (7)

بازیگران و داستان سریال ماه و پلنگ

بازیگران سریال ماه و پلنگ

مجموعه تلویزیونی ماه و پلنگ در ۳۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای به کارگردانی احمد امینی برای پخش از شبکه سه سیما در دست تولید است.

نام اولیه این سریال «ماه و پلنگ» بود، اما در این مدت بارها نام آن به «ملکا» تغییر یافت

سریال «ماه و پلنگ» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب است که توسط سعید مطلبی نگاشته شده است. تصویر برداری این سریال ۳۵ قسمتی از فروردین ۹۵ آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.
بازیگران سریال ماه و پلنگ

بازیگرانی که در این اثر نقش آفرینی می کنند عبارتند از: داریوش ارجمند، علی شادمان، شاهرخ استخری، ویدا جوان، بیتا سحرخیز، آتنه فقیه نصیری، فرهاد جم، شیوا خنیاگر، مریم کاظمی، علی سلیمانی، سعید داخ، صدرالدین شجره، امیر محمد زند، شهروز ابراهیمی، پوراندخت مهیمن، شهین تسلیمی، علیرضا استادی، احسان امانی، لیلا عزیزی، حمید عرب سرخی، پاوانه افسر، پرویز سیرتی، مجید جعفری، عطا عمرانی، مسعود انتظاری،شهرام پور ولی، مینا دلشاد، حسین فلاح افشار، نسرین صالح آبادی، لی لی فرهاد پور، جهانگیر اژدری، ماریه تهرانچی، محمدرضا نوروز، مجید نوروزی، رضا شهابی، علیرضا شهسواری، داریوش اشرفی، رضا شریف، نازنین مهیمنی، خسرو خان محمدی، علی ولیانی

در خلاصه داستان این سریال آمده است: دزد برای هر خانه راه ورودی می یابد و شیطان در هر دل بهانه ی حضوری. حاج صنعان نعیمی باور داشت که ۶۰ سال درِ دل را بر روی شیطان بسته نگاه داشته است و باور داشت این بسته بودن دل تا زمان مرگ ادامه می یابد تا اینکه…

سایر عوامل تولید این مجموعه از این قرارند: تدوین: بهرام دهقانی، مدیر تولید: ابوالفضل نصیر، مدیر تصویربرداری: شهرام نجاریان،صدابردار: محمد علیزاده، طراح جهره پردازی: الهام صالحی پور، طراح صحنه و لباس: نازی پرتوزاده، مدیر تدارکات: سعید حاجی زاده

بیتا سحرخیز و ویدا جوان در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

بیتا سحرخیز و امیرمحمد زند در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

بیتا سحرخیز در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

ویدا جوان در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

علی سلیمانی در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

امیرمحمد زند در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

شاهرخ استخری در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

آتنه فقیه نصیری در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

بیتا سحرخیز و امیرمحمد زند در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

نرگس محمدی در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

ویدا جوان در سریال ماه و پلنگ

بیتا سحرخیز در سریال ماه و پلنگ

داریوش ارجمند در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

Save


ممکن است شما دوست داشته باشید
31 نظرات
 1. پیام می گوید

  ساخت این سریال توهین به شعور و فهم مخاطبه!!! فکر نمیکنم تو عمرم سریالی بی محتوی،بی مفهوم، بی کیفیت،بی سر و ته، آبکی،ضعیف،مسخره،تخیلی تر و و و …..از این دیده باشم و در آیننده هم ببینم…حیف پولی که خرج این مجموعه شده و حیف وقتی که مخاطب بیچاره صرف دیدنش هدر بده…واقعا خجالت آوره و تعجب من بیشتر از همه به خاطر قبول ایفای نقش داریوش ارجمنده!!!فیلنامه فوق العاده ضعیف،کارکترهای و شخیصیت های غیر قابل قبول ،اون هم تو جامعه ای که امروز شاهدش هستیم و کارگردانی ای که به هر قیمتی فقط میخواد کش بده ماجرا رو که پول بیشتری به جیب بزنه…واقعا صحنه هایی رو دیدیم که حتی دختر ۹ ساله من هم دیگه صداش در اومده!! مگه میشه مگه داریم لباس عروس خونی بعد از اون همه مدت(که سنگ قبر طرف رو انداختن!!!!)هنوز رنگ خونش قرمز باشه و هنوز دم در توی پلاستیک باشه…مگه داریم یکی بایسته به طرف فحش و ناسزا بده و تهمت بزنه و سیلی بزنه اونم به یه وکیل اونم تو دادگاه و جلو دیگران ،بعد طرف همینطور بر و بر واسته نگاهش کنه؟!!! و هزار تا مورد مسخره دیگه که فکر کنم یه کتاب بشه در موردش نوشت..واقعا متاسفم که صدا و سیما و برنامه های آموزشی و فرهنگی و مملکتون این چیزا رو به خرد مردم میدن…این جواب اوناییه که میگن آقا اگه ناراحتی نگاه نکن!!!

 2. رضا می گوید

  سلام . این فیلم قشنگ است چیکارش دارید . اما این فیلم به قشنگی سریال ساعت ۲۰ شبکه نمایش نیست چرا ؟ چون داستان های ایرانی تکراری هستند اما این سریال کره ای هیچ دو فردی مزاحم ازدواج هم نیستند .

 3. آشنا می گوید

  درود- راست میگه آقایارجمندودیدیدتوی مصاحبه ای در شبکه (یادم نیست)ادعامیکردکه من چون داستان مختار را از اصل قبول ندارم حاضرنشدم نقش مختارراقبول کنم!!!! آخه این توهین به کلی ازکتب شیعی است خودش بعدتوهین به شعورمردم ومسوولینی که سریال مختاررا عالی دانستند حالا ما کاری به صحت یاسقم داستان مختارنداریم ولی آقای ارجمنددرصداوسیمایی که ملیاردی هزینه کردن برای سریال مختار!!!والله نمیدونم- پس نتیجه اینکه بنده خدامختاروبهش ندانداونجوری کلاس میذاشت حال به قول دوستمون (پیام)نقشآبکی را بازی میکنه بله دلارو بچسب عزیزم مختارکیلویی چند حاج صنعان وعشققه!!!!خدا رحمت کنه ارجمندخدابیامرزو(اخوی وی)

 4. مونا می گوید

  هرچی جلوترمیره تخیل کارگردان بیشتر شکوفا میشه و دروغهای بیشتری به خورد مخاطب داده میشه . کتایون مگه کیه که انقدر با دروغهای عجیب و غریب شاخ و برگش میدن فقط ۵ سال رفته خارج !!!

 5. h می گوید

  خیلی چرته کل روز تموم دهنمو مشعول کرده مگه میشه ی وکیل انقدر خنگ باشه که نفهمه اسناد دروغ هستن مگه میشه یکی انقدر ارادش سست باشه ک با یک بار گفتن کتایون چیزی ب زنش نگه دوروغ بگه مگه کتایون کی هست حالا همش تخیل

 6. ا.م می گوید

  واقعا سریال جالبیه. کارگردان و نویسنده یه شیلنگ آب گرفتن دستشون هی آب بستن…
  نمیدونم تا کجا میخواد داستان به داستان شه. شخصیتا محو شن دوباره ظهور کنن. باز برن داستانشونم بمونه رو هوا.
  مثلا کی زد به بابای سهیل. دکتره چی شد. مامان بابای محسن کجان زنده ان؟
  یعنی من عاشق زن سهیلم فقط اوردنش سرسفره عقد بله گف رفت
  بیچاره ما که ماهواره هم نداریم لااقل فیلم و سریال ترکیه ای ببینیم…
  فک کنم اونا دیگه انقد آبکی نباشه.
  راستی دروددددد به پایتخت. که خداروشکر آی فیلم ب دادمون رسید و دوباره داره پخش میشه..
  باز هم جذابه. هرسال تکرارش کنن بازم جذابه. دمشون گرم

 7. ناشناس می گوید

  من واقعا متاسفم آخه اینم شد فیلم

 8. وحید می گوید

  سینمای ایران کم هزینه ترین در کل دنیا فقط با ازدواج و طلاق، داستان این فیلم فقط ساخته توهم کارگردان و نویسنده این سریاله جمع کنین بابا

 9. مهدی می گوید

  حیف اقای ارجمند که این سریال قبول کردن مثل یک برنامه بود به نام کلید اسرار که هنوز طرف گناه نکرده خدا از جونش در میاورد سریال ابکی به این میگن خدا وکیلی با اعصاب مردم بازی نکنید مردم گرفتاریهای خودشون رادارند

 10. مجتبی می گوید

  سلام
  من فقط به بازیگران خسته نباشید میگم
  به نظر من این سریال می شد توی قسمت های کمتری تموم بشه
  داستان رو زیاد کشش دادند
  ولی در کل آخرش رو من اصلا حدس نمی زدم که این جوری بشه
  فکر می کنم در نهایت محسن با چند میلیارد کلاه برداری میره زندان و دهنش صاف میشه

 11. فریحا می گوید

  توهین نکنید
  اگه بلدی خودت یک فیلم بساز ببینم
  خر گاو الدنگ

 12. بی نام می گوید

  خیلی سریال چرت و ابکیه کلا سطح فهم مردم را چی فرض کرده

 13. سحر می گوید

  سلام. نباید اینقدر بی حیایی و بی شرفی تو نمایش خانگی گذاشته شود و روی جوان های ما تاثیر منفی داره

 14. حمید می گوید

  سلام تو عمرم سریالی به این مسخرگی ندیده بودم . حیف از بیت المال و پول مالیاتمون که خرج این برنامه های بی کیفیت و بدرد نخور میشه .

 15. پریسا می گوید

  سریال به این بی محتوایی وآبکی تا بحال ندیدم
  بچه بازی که نیست یه ذره بیایید واقعی نگاه کنیم
  کدوم خانمیه شوهرش بره زن بگیره زن دومی بیاد براش کارت عروسی بیاره اینم تو دفتر کارش راهش بده تازه بگه مبارکه وهزاان هزار چیز دیگه……

 16. ملیحه می گوید

  تا حالا به بدی این سریال ندیده بودم.کارگردانش تاخیل خیلی بالایی داره. واقعا متاسفم برای صدا و سیما که اجازه میدن همچین سریال هایی ساخته بشه .با این کیفیت پایین.

 17. hamid می گوید

  خیلی سریال خوبی از همه ممنون

 18. معصومه می گوید

  خیلی خیلی سریال مسخره ایی بود،یعنیمن نمیدونم این کارگردانش بامظلوم وبی زبون نشون دادن ملکاواقعامیخواست چیروثابت کنه،آخه مگه میشه یه وکیل اینقدرتوی گرفتن حق خودشم ضعیف باشه؟؟؟فیلم نامه که دیگه صدای همه رودرآورده،واقعا حیف پولی که براساختش هزینه شده،

 19. لیلا می گوید

  این سریال داستان خوبی داره ولی کسی نبوده که این داستان رو درست پردازش کنه و ازش سریال درست کنه وکارگردان به جای واقع گرایی فقط یک سری دیالوگ ها و بازیهای نمایشی و فرمایشی را کنارهم قرارداده و بعضی جاها هم انقدر دراین نمایش افراط کرده که واقعا داستان لوث شده . سی قسمت فرصت خیلی خوبی برای ساخت این سریال بوده ولی عملا بیست قسمت از سریال حاشیه سازی و وقت کشی بود و شخصیت ها هنوز هم درست به مخاطب معرفی نشدن مخصوصا شخصیت محسن که بسیار آبکی و بچه گانه است و اصلا به یک کارشناس ارشد حقوق ووکیل نمیخورد !! حالا تخیلات کارگردان به کناربازیگران چطور قبول کرده اند این نقش هارو بازکنند ؟؟!!

 20. مریم می گوید

  آخه کدوم زن ایرانی حاضر میشه بره عروسی شوهر سابقش که اونم به خاطر خیانت ازش جدا شده باشه بازیگر نقش محسن واقعا خیلی آبکی بازی میکنه مثل ماست میمونه

 21. فائزه می گوید

  یعنی الان همه ی شما کارشناس فیلم و سینمو شدید الان تو این دور و زمونه مردای خائن زیادن همه کار هم ازشون بر میاد ای کاش واقعا سطح شعور مردم اینقدر بالا بود تا این همه مشکلات فرهنگی تو جامعه به وجود نمیومد

 22. دوست می گوید

  بهتره به جای این جور فیلم ها که هم تخیلیه و هم بی اساس. فیلم های بهتری میساختن. مثل پایتخت و شوق پرواز، مختار و …

 23. مریم می گوید

  فقط سریالای استاد سهیلی زاده تو این چندسال اخیر قشنگ بودن مثل ترانه مادری.فاصله ها و دلنوازان وای خدا یعنی میشه شاهکاری مثل اوای باران دوباره تکرار بشه……

 24. محمد ندرلو می گوید

  این فیلم دارای یک فیلم نامه بسیار ضعیف بود
  و به دور از واقعیت های جامعه بود و بر فرض وقایع روز جامعه بسیار تصنعی بود.
  در ضمن داستان به صورت پراکنده با شخصیت هایی که به نظر نقش اول در فیلم بودند که به یکباره از فیلم حذف می شوند و روند داستان از موضوعی به موضوع دیگر پرش می کند در حالی که در ذهن ببننده هنوز سوال هایی از موضوع قبل باقی مانده است .
  و هنرنمایی کلیشه ای و ضعیف بازیگران به خصوص شخصیت های اصلی در مجموع فیلم ضعیفی را فراهم کرده بود.

 25. حسین می گوید

  سلام این سریال بسیار لوسه ..آخه مگه کتایون یک دخترایرانی ب اون سن کی میتونه همچین غلطایی بکنه…یاملکاانگاربزه عین خیالش نیست ک شوهرش ولش کرده…مردم ایران اینقد مشکل مالی دارن باز این جو رسریالاهم پخش میکنن ..

 26. محمد می گوید

  فیلم مذخرف و تخیلی هست.واقعا که…
  محسن اینقدر نقشش مصخرست…حیف نیست بازیگر خوبی مثل شاهرخ استخری چنین نقشی رو بازی کنه…بجای اینا برن فیلمایی مثل مختارنامه اسمان من و… رو بشازن

 27. فاطیما می گوید

  به نظرمن سریال جالبی بود برای اینکه تا اخرش نشد حدس بزنی چی میشه.سریالای ترکیه ای هم همچین مالی نیست اونام بیخودی کشش میدن ماهم با اینکه ماهواره داریم اما هم این سریال رو میدیدم هم هشت و نیم دقیقه خبری تو ماهواره نیست و اینکه تا کی میخوایم تو گذشته سیر کنیم درسته که سریالای تاریخی خوبه و جذابیت داره ولی حداقل این فیلم ی گوشه از مشکلات اجتماعی مون رو نشون داد.اگه یکم تو دادگاه های خانواده بری میبینی که بیشتر طلاقا به خاطر خیانت و بهانه ی تکراری شدن زندگیه و ایناس که بعدم زندگی خوبی ندارن.باز این فیلم ۴تا چیز یاد مردم داد.

 28. صادق می گوید

  بسیار فیلم بدی بود حداقل آخرش را مشخص میکردید که محسن شفیعی چی میشه میمونه زندان یا اعدام میشه آخرش مشخص میکردید

 29. سمانه می گوید

  خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی مزخرف بود
  بعد میگن چرا مردم ماهواره تماشا میکنن !!!!!!!!

 30. هومن می گوید

  سریال ماه وپلنگ سریال جذاب و بروزی بود ولی معایب بزرگی در سریال بینندگان را اذیت می کرد که به نظر حقیر شامل موارد زیر است . ۱ :حاج صنعان در تمامی گناهانی را که محسن در طول عمر خود انجام می داد خود را شریک می دانست در حالی که در اسلام چنین چیزی صحت نداردو هرکسی مسیئول اعمال خودش هست.۲:پسر حاج صنعان به فرض که ادم احمقی معلوم نشد چطوری در زمان اندکی تمامی اموال پدرش را که شامل چند ورثه بود دو دستی تقدیم محسن کرد تا خودش بر خاک سیاه بنشیند.۳: در اخر معلوم نشد اختلاس چند میلیاردی تکلیفش چه شد و اقا محسن گل چند سال حبس کشید و تکلیفش چه شد.در اخر از تمامی کارگردانان محترم تقاضا دارم به شعور بیننده توهین نکنند چون این سریال علاوه بر موارد بالا ایرادات جزیی زیادی داشت

 31. محمد می گوید

  سلام خسته نباشد …فیلمتون قشنگ بود ولی اخرش زدید خراب کردی چرا اونوری تموم کردی اونو هااا خیلی بی مزه تموم شود فیلم اقلی نویسنده یعنی چی فیلمو اونوری تموم کردی نفهمیدم محستن ازاد شود مرد ملکا دوبار باشه ازداوج کردی اصلا فیلم اخرشسو زدید خراب کردی بازم خسته نباشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.