چالش جدید بلاک کردن هنرمندان معروف +عکس

چالش جدید بلاک کردن هنرمندان معروف +عکس

به تازگی یک کمپین در ایستاگرام به راه افتاده است برای بلاک کردن کسانی که بنا بر هر دلیلی فحاشی میکنند; هنرمندان زیادی از این کمپین استقبال کرده و به آن ملحق شده اند و هر دقیقه هم تعداد بیشتری به آن می پیوندند.بلاک کردن هنرمندان معروف

شکار فحاشان مجازی در یک کمپین

به تازگی یک کمپین در ایستاگرام به راه افتاده است ;برای بلاک کردن کسانی که بنا بر هر دلیلی فحاشی میکنند; هنرمندان زیادی از این کمپین استقبال کرده و به آن ملحق شده اند و هر دقیقه هم تعداد بیشتری به آن می پیوندند.

بلاک کردن صفحات زشت در اینستاگرام

بلاک کردن هنرمندان معروف

چالش جدید بلاک کردن هنرمندان معروف +عکس

در این چالش آمده است:

چالش بلاک کردن

میخواهم یک چالش بلاک کردن با کمک همدیگر راه بیاندازیم;اینطوری که هر جایی، توی هر صفحه ای ، زیر هر پیجی که رفتیم و دیدیم یک نفر فحاشی کرده بلاکش کنیم;نه به این معنا که به ما توهین کرده یا نه… به هر کسی. به مِسی … به مهناز افشار… به کورش کبیر… به باباش… !
هر کجا که دیدیم کسی ناسزا، فحش، کلمات رکیک و زشت استفاده کرده او را از طرف خودمان بلاک کنیم; این حرکت دایره زندگی مجازی را برای این افراد تنگ می کند و اگر حرکتی بزرگ ایجاد شود مجال زندگی مجازی را برایشان به حداقل خواهد رساند.

هنرمندان و ورزشکاران نیز به این چالش پاسخ مثبت دادند.

بلاک کردن هنرمندان معروف

حامد بهداد: حرکت درست و پسندیده ای هست به این چالش بپیوندید.

بلاک کردن هنرمندان معروف

رضا یزدانی: همه با هم این کارو انجام بدیم تا از تعداد آدمای مریض که تو فضای مجازی زیاد هستن کم بشه.

بلاک کردن هنرمندان معروف

لاله صبوری: بسیار موافقم با این چالش فرهنگی ، کاری که مدتهاست انجام میدهم ; با کمک هم می توانیم فضای مجازی تمیزتری داشته باشیم … شما هم همراه شوید.

بلاک کردن هنرمندان معروف

لادن طباطبایی: دوستان عزیز و همراه ، عصر ، عصر چالش های جور واجوره;از هر چندین تاش ، یکیش به دل آدم میشینه ،‌ دل دیگه….. همینجوری یکهو ….دیدی رفت!!! منم دلم رفت واسه چالش بلاک کردن.

..!خدا رو چه دیدی ، شاید جواب داد و ما هم جرات کردیم به صفحات دیگران سربزنیم. ..!بخدا بعضی وقتها از خوندن بعضی کامنت ها ، تا گوشم قرمز میشم! من هستم …بلاک میکنیم، هرکی که حرف زشت بزنه.

اصلا فکرش رو بکنید…از حالا میریم به شکار فحاش مجازی! پیدا میکنیم و بلاک!; صد بار با حال تر از بازی پوکومان مسخره ست !!!! سلام بر احترام و حرمت و فروتنی❤ بگو که هستی عزیز نازنین.

بلاک کردن هنرمندان معروف

هانا کامکار: چاره ای نمانده…بلاککردن، تنها راه مبارزه با این رفتار وحشتناک و نادرست اجتماع ایران است; که باعث آبرو بری مان در سطح جهانی شده… یاران بشتابید…;هر جا ناسزا دیدیم همه با هم بلاک کنیم…با سپاس از تمامی کسانیکه این روزها به فکر این چالش بی نمک فرهنگی مان هستند.

بلاک کردن هنرمندان معروف

مهرداد صدیقیان: خواهش میکنم این کارو انجام بدید; شاید یه کمک کوچیکی به فرهنگ خودمون کردیم … هم بلاک کنید هم ریپورت کنید.

بلاک کردن هنرمندان معروف

رسول صدرعاملی: سلام ، لطفا حمایت کنید و دوستانتونم دعوت کنید به این بهترین و فرهنگی ترین چالش بپیوندند

بهار و برزو ارجمند- علی کریمی – الناز حبیبی – آناهیتا همتی و لیلا بلوکات هنرمندان و بازیگران دیگری بودند; که با انتشار عکس این چالش در صفحه اینستاگرامشان حضور خود را در این چالش اعلام کردند.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.