شهرزاد عبدالمجید مدل شدنش را تکذیب کرد+عکس

شهرزاد عبدالمجید مدل شدنش را تکذیب کرد+عکس

چند روزی هست که عکس های مدلینگ شهرزاد عبدالمجید و مدل شدن شهرزاد عبدالمجید در کانال های تلگرام و شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده که خانوم شهرزاد عبدالمجید بازیگر خوب و با وقار کشورمان این خبر را تکذیب میکند.

 

شهرزاد عبدالمجید

امروز صبح وقتى خبر انتشار “مدل” شدنِ خودم و با درج سِنَ در سایت ها و خبرگزارى هاى زرد و نا معتبر خوندم بى درنگ یاد جمله ى اخیر مقام معظم رهبرى مبنى بر “وِلِنگارىِ فرهنگى” افتادم…
به راستى که “وِلِنگارىِ فرهنگى” در این کشور بیداد مى کند و وقتى که شخص اول یک کشور از نبود فرهنگ گله مند هستند،منِ شهرزاد عبدالمجید حرفى براى گفتن ندارم…
اینجانب اعلام میکنم که به جز بازیگرى،آن هم در کشور عزیزم ایران به هیچ شغل دیگرى مشغول نبوده،نیستم و نخواهم بود…
در آخر اینکه درآمدِ این “سَرَک کِشى ها و شایعه پراکنى ها” بر مرزوقین ش حرام باد…

بیوگرافی شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد عبدالمجید بازیگر سینما و تلوزیون ایران متولد ۱۷ مرداد ۱۳۴۸ در تهران است.

سال ۷۱ پس از یک دوره شرکت در کلاس های بازیگری مرحوم حمید سمندریان اولین کار هنری اش را در حوزه سیما با سریالش خاطره انگیز و پرطرفدار آن سال ها «در پناه تو» تجربه کرد.

بازی در فیلم سینمایی «ضیافت» به کارگردانی مسعود کیمیایی که سال ۷۴ اکران شد تنها تجربه سینمایی شهرزاد بود.

اما هر مقدار که عبدالمجید در سینما کم کار بوده در مجموعه های تلوزیونی خوش درخشیده ، بازی در سریال های در پناه تو  ، خاکستر و باد ، فقط بخاطر تو ، معما ، تب سرد ، نرگس ، تهران پلاک ۱ ، ایستاده در آغاز ، شبی دیگر و عصر پاییزی گواهی بر این مدعاست.

شهرزاد تله فیلم های زیادی هم بازی کرده : تهتقاری ، ویلای پر ماجرا ، دم بافته ، به رنگ حضور ، ماهرخ ،نقش لیلی ، آغاز این صدا، سوگند، فرصتی دیگر شاید ، گاهی به پشت سر نگاه کن ، قصه های شیرین و فرهاد ، ثروت بزرگ ، سکانس آخر،عروسک شکسته، گل سرخی می میرد.

شهرزاد هر از گاهی عکسهایش را در دنیای مجازی منتشر میکند. او در اینستاگرام و فیسبوک فعال است.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.