بیوگرافی ملانیا ترامپ + عکس های شخصی ملانیا ترامپ

بیوگرافی ملانیا ترامپ + عکس های شخصی ملانیا ترامپ

بیوگرافی کامل و جالب از «ملانیا ترامپ» بانوی اول آمریکا

مدل سابق ۴۶ ساله که سومین همسر ابرتاجر املاک و مستغلات آمریکاست، در بیست و ششم آوریل سال ۱۹۷۰ در کشور کمونیستی یوگوسلاوی سابق (جمهوری اسلووانی) متولد و در همان جا بزرگ شده است.ملانیا ترامپ خانم زیبا و ۴۶ ساله که مدلینگ بودند و در حال حاضر هم همسر دونالد ترامپ هستند ایشان عنوان بانوی اول آمریکا را به خاطره انتخاب رئیس جمهوری دونالد ترامپ به خود اختصاص دادندنتیجه شمارش آراء نشان می دهد

که نامزد حزب جمهوری خواه آمریکا، یعنی دونالد ترامپ از رقیب خود یعنی هیلاری کلینتون پیشی گرفته و موفق به کسب مقام ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ شد.از این رو شاید بد نباشد، در مورد همسر وی به نام «ملانیا ترامپ» که در حال حاضر بانوی اول آمریکا محسوب می شود بیشتر بدانیم.

بیوگرافی ملانیا ترامپ,ملانیا ترامپ,عکس های شخصی ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ کجا متولد شده است؟

مدل سابق ۴۶ ساله که سومین همسر ابرتاجر املاک و مستغلات آمریکاست، در بیست و ششم آوریل سال ۱۹۷۰ در کشور کمونیستی یوگوسلاوی سابق (جمهوری اسلووانی) متولد و در همان جا بزرگ شده است.

در پی پیروزی ترامپ در انتخابات، او دومین بانوی اول آمریکا است که اصالتا اهل این کشور نیست. پیش از ملانیا، فقط «لوئیزا آدامز»، همسر انگلیسی تبار رئیس جمهور «جان کوئینسی» – ششمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بین سال های ۱۸۲۵ تا ۱۸۲۹ – غیر آمریکائی بوده است.ملانیا ترامپ به ۵ زبان زنده دنیا، اسلووانی، صرب، آلمانی، فرانسوی و انگلیسی مسلط است.

ملانیا پیش از ازدواج با ترامپ به چه فعالیت هایی مشغول بوده است؟

ملانیا دختر یک مرد اتریشی به نام «ویکتور» است که مدیریت یک کمپانی زنجیره ای فروش ماشین و موتورسیکلت را به عهده دارد. مادر اسلووانیایی وی به نام «آمالیا» نیز یک طراح مد یا کارگر کارخانه پوشاک بوده است.ملانیا چند سال پیش در گفت‌وگو با وب سایت Parenting گفته بود: «مادر من در حوزه مد و پوشاک مشغول به فعالیت بوده است. هنگامی که ۵ سالم بود نخستین کت واک خود را انجام داده و در سن ۱۶ سالگی این کار به حرفه اصلی من تبدیل شد.»

«استین جرکو»، عکاسی بود که ملانیای ۱۷ ساله را در مرکز فرهنگی پایتخت لیوبلیانا (Ljubljana) در مسابقه مدلینگ کشف کرد.«جرکو» در مصاحبه خود با نیویورک پست در سال گذشته گفته بود: «من از او اجازه گرفتم تا چندین عکس بگیرم. او یک دختر بسیار ساکت و لاغر بود و این طور به نظرمی رسید که اشتیاق چندانی برای مدل شدن ندارد. او بیشتر شبیه بچه درس خوان ها بود و هرگز تصور نمی کردم به یکی از مدل های زیبای دنیا بدل شود.»

ملانیای نوجوان رشته معماری را برگزیده و تحصیل در دانشگاه لیوبلیانا را آغاز کرد اما یک سال بعد، ترک تحصیل نموده و به میلان رفت. در مدت اقامت در ایتالیا، او نام فامیلی خود را به Knauss که آوای آلمانی بیشتر در خود داشت، تغییر داد.

بیوگرافی ملانیا ترامپ,ملانیا ترامپ,عکس های شخصی ملانیا ترامپ

«پائولا زامپولی»، تاجر ایتالیایی، هنگامی که ملانیا در خانه های مد میلان و پاریس قرارداد داشت با وی دوست بود و درباره او این طور گفته: «من ملانیا را پس از اولین ملاقات به همکاری در آژانس خود در ایالت متحده دعوت کردم.»در پی این دعوت، ملانیا در سال ۱۹۹۶ به نیویورک نقل مکان کرد و با ویزای کاری در آن جا اقامت داشت تا اینکه در دنیای مد به شهرت رسید و تصوریش روی جلد مجله های نیویورک، اوشن درایو، هارپرز بازار و ووگ ایتالیا چاپ شد.

ملانیا چه زمانی با ترامپ ازدواج کرد؟

در طول اقامت ملانیا در نیویورک، یکی از دوستان نزدیکش به نام «ادیت مولنر»، از ملانیا خواست تا با یک آقای ۵۲ ساله به نام دونالد ترامپ در مهمانی شبانه کلوب کیت کت در طول هفته مد نیویورک، ملاقات داشته باشد.به گفته مولنر، ملانیا در نخستین دیدار با این میلیاردر از وی ناامید شده و به دوستش گفته بود که: «او با یک زن در اینجا حضور دارد و من هرگز شماره خود را به وی نخواهم داد.»

اما در عوض ترامپ همه شماره های خود از خانه گرفته تا موبایل و شرکت را به ملانیا داد. او هم پس از بازگشت از سفر کاری (مدلینگ) با دونالد ترامپ تماس گرفت. قرارهای ملاقات آنها با هم شروع شد و تا جائی پیش رفت که در سال ۲۰۰۵ میلادی در فلوریدا با یکدیگر ازدواج کردند.

بیوگرافی ملانیا ترامپ,ملانیا ترامپ,عکس های شخصی ملانیا ترامپ

در مراسم ازدواج دونالد ترامپ، بیل و هیلاری کلینتون نیز حضور داشتند. حلقه الماس ۱۲ قیراطی ملانیا حدود ۱٫۵ میلیون پوند معادل ۶ میلیارد تومان ارزش دارد.یک سال پس از ازدواج، نخستین فرزند آنها که یک پسر به نام بارون است، متولد شد. ملانیا پسر خود را «دونالد کوچک» خطاب می کند زیرا به پوشیدن کت و شلوار و بستن کراوات علاقه بسیاری دارد.

سرمایه خالص ملانیا ترامپ چقدر است؟

در اوایل قرارهای عاشقانه دونالد ترامپ و ملانیا، شهرت او در دنیای مدلینگ بیشتر شده و وی فقط به پیشنهادهای مالی کلان پاسخ مثبت می داد.او پس از ازدواج با همسر میلیاردر خود، خط تولید جواهرات و ساعت شخصی خود که طراحشان هم خودش هست را راه اندازی کرد.به گزارش موسسه NetWorth.com، مدل سابق ۴۶ ساله در حال حاضر ۱۱ میلیون دلار سرمایه خالص دارد.

بیوگرافی ملانیا ترامپ,ملانیا ترامپ,عکس های شخصی ملانیا ترامپ

آیا ملانیا با سیاست های همسر خود موافق است؟

با اینکه ملانیا خودش یک مهاجر و غیرآمریکایی محسوب می گردد اما با سیاست های ترامپ در رابطه با مهاجران کاملا موافق است.وی در این رابطه ابراز داشته که ترامپ با ورود مهاجران غیرقانونی به آمریکا مخالف است و کسانی که بدون زیر پا گذاشتن قوانین در این کشور زندگی می کنند، مورد اصابت حمله های وی قرار نخواهند داشت. این مدل گفته که من هرگز از قوانین آمریکا تخطی نکرده و به صورت قانونی وارد این کشور شده ام.

همچنین بد نیست اشاره کنیم، در سال ۲۰۱۱ که ترامپ از رئیس جمهور وقت یعنی باراک اوباما درخواست کرد تا گواهی تولدش را به مردم نشان دهد، ملانیا که از ۲۰۰۶ میلادی دیگر یک شهروند آمریکائی محسوب می شد، در این رابطه از همسر خود دفاع و پشتیبانی کرد.

بیوگرافی ملانیا ترامپ,ملانیا ترامپ,عکس های شخصی ملانیا ترامپ

او در این راستا به رسانه ها گفته بود: «خیلی کار سختی نیست که اوباما برگه تولد خودش را نشان دهد! این فقط دونالد نیست که می خواهد از این موضوع آگاه شود، بلکه همه مردم آمریکا چه آنها که به وی رای داده اند و چه مخالفان، دوست دارند این برگه را ببیند.».

ازدواج با دونالد ترامپ

ترامپ و ملانیا همدیگر را برای اولین بار در هفته مد نیویورک در سپتامبر ۱۹۹۸ ملاقات کردند. در آن زمان ترامپ اگرچه همسر مارلا میپلز بود ولی از یکدیگر جدا زندگی می‌کردند. ملانیا پس از مدت کوتاهی، رابطه را قطع کرد اما این دو مجدداً رابطه را آغاز کردند. رابطه ملانی و ترامپ در سال ۱۹۹۹ مورد توجه قرار گرفت و با پخش برنامه تلویزیونی کارآموز پوشش عمومی بیشتری پیدا کرد. ترامپ و کناوس در سال ۲۰۰۴ نامزد شدند و در سال ۲۰۰۵ در کلیسای اسقفی در پالم بیچ، فلوریدا ازدواج کردند. از مهمانان جشن آنها می‌توان به کیتی کوریک، مت لاور، رودی جولیانی، استار جونز، باربارا والترز، ریجیس فیلبین، کلی ریپا، و بیلی جوئل اشاره کرد. هیلاری کلینتون در ازدواج به عنوان مهمان دونالد ترامپ شرکت کرد.

بیوگرافی ملانیا ترامپ,ملانیا ترامپ,عکس های شخصی ملانیا ترامپ

جنجال کارگری جنسی

در سپتامبر ۲۰۱۶ روزنامه دیلی میل بریتانیا و یک وبلاگ نویس آمریکایی با انتشار عکس‌های عریان از ملانیا مدعی شدند که او در دهه ۹۰ میلادی و پیش از آشنایی با ترامپ به ارائه خدمات جنسی به مشتریان پولدار مشغول بوده است. در عین حال همسر ترامپ این ادعا را رد و درخواست غرامت ۱۵۰ میلیون دلاری کرد.

بیوگرافی ملانیا ترامپ,ملانیا ترامپ,عکس های شخصی ملانیا ترامپ

رازهای زندگی ملانیا ترامپ

آشنایی با ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ همچنان یک معما است. همسر ۴۵ سالهٔ میلیاردر ۶۹ ساله آمریکایی در بخشی از مبارزات انتخاباتی حزب جمهوری‌خواه حاضر شد؛ با این‌ وجود و ی از ارائه اطلاعات خصوصی درباره خود و گذشته‌اش امتناع کرده است. با رییس جمهور شدن ترامپ، ملانیا قادر به دور ماندن از نورافکن شهرت و توجه عوام نخواهد بود. طی گپ و گفت با ملانیا  و اطرافیانش به ۸ خصوصیت وی اشاره شده که در ادامه به آن می‌ پردازیم:

افراد نزدیک به ملانیا معتقدند که مدل اسلوونیایی را نباید دست‌ کم گرفت. او همانند همسر جان اف کندی، زیبا و باهوش است. دور ماندن وی از رسانه‌ ها را نباید بی‌ اهمیت دانست؛ ملانیا در فرصت مناسب نظرات خود را بیان خواهد کرد. ملانیا به ۵ زبان مسلط است، تسلط به زبان‌های اسلوونیایی، انگلیسی، صربی، فرانسوی و آلمانی می‌تواند در کاخ سفید مفید واقع شود. با این‌ حال گفته می‌شود یکی از دلایلی که او از همراهی همسرش در بیشتر محافل عمومی خودداری می‌کند، لهجه غلیظ وی است. ملانیا در حکومت کمونیستی یوگسلاوی پرورش یافت، دور از زرق‌ و برق دنیای مد در نیویورک، او دوران کودکی خود را در یک ساختمان بتنی تحت حکومت دیکتاتوری تیتو گذراند. درصورتیکه ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، ملانیا پس از لوئیزا آدام همسر جان کوئینسی، رئیس‌ جمهور ششم آمریکا نخستین بانوی کاخ سفید از یک کشور کمونیستی خواهد بود.

بیوگرافی سحر دولتشاهی و حواشی زندگی خصوص اش+عکس

زندگینامه و عکس های جدید اینستاگرام آزاده زارعی

بیوگرافی کامل امین حیایی و حواشی زندگی+عکس همسرش


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.