بیوگرافی کامل امین حیایی و حواشی زندگی+عکس همسرش

بیوگرافی کامل امین حیایی و حواشی زندگی+عکس همسرش

بیوگرافی کامل امین حیایی و حواشی زندگی+عکس همسرش

بیوگرافی امین حیایی

نام : امین حیایی

تاریخ تولد: ۱۹ خرداد ۱۳۴۹

محل تولد: محله قیطریه شهر تهران

شغل: بازیگر سینما و تلویزیون/ در موسیقی هم فعالیت میکند

تحصیلات: فارق التحصیل کامپیوتر

نام همسر: نیلوفر خوش خلق(بازیگر)

 

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد در بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر(۸۶)

 

 

 

بیوگرافی امین حیایی:

امین حیایی از میان بازیگران زن سینما ی ایران با هدیه تهرانی و مهناز افشارراحت است محمد رضا گلزار نیز یکی از دوستان صمیمی او در عرصه ی سینما است.

 

اولینتجربه یسینمایی او دو همسفر به کارگردانی اصغر هاشمی است که ثریا قاسمی او را کشفو به این کارگردان معرفی نمود در ضمن امین حیایی زندگی هنری خود را مدیون اوست ازسال ۱۳۷۰ وارد عرصه ی هنر شده است شروع کار طنز او با فیلم عروس خوش قدم است۸ یا۹سال است که هم گیتار می نوازد وهم میخواند نوازندگی را بیشتر از خوانندگی دوستدارد و در فیلم بوی بهشت بالاجبار نقش یک خواننده را بازی کرد تا به حال با پرویزپرستویی همبازی نشده است اما در سال ۱۳۷۳ در فیلم اپارتمان همبازی شد برای بازی درفیلم زن زیادی به کارگردانی تهمینه میلانی برنده ی سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مردشدنقش مکمل عروس خوش قدم برای او کاندیداتوری جشن خانه ی سینما را برایش به ارمغاناورد وهم چنین نقش اصلی دختر ایرونی که با بازی روانش جایزه ی حافظ جشن دنیای تصویررا از ان خود کرد از نظر او زیاد بازی کردن اشکالی ندارد زیرا دوران اوج وسرحالی یکبازیگر چندان طولانی نیست پس بهتر است از این سال های طلایی نهایت استفاده رابکنی!می گوید سعی میکنم در هر فیلمی بهترین بازی ام را ارائه دهم تا فیلم در گیشهبا فروش خوبی روبرو شود وخیلی به این موضوع که امین حیایی بازیگر بفروشی است اعتقادندارم (که البته این هم از فروتنی وتواضع ایشان است )می گوید از پیری نمی ترسم پیریهم جزئی از زندگی است و فکر میکنم دوران شیرینی باشد وکسانی که میخواهند پیری من راببینند به فیلم شام عروسی مراحعه کنند امین می گوید کلاه پهلوی سریالی ماندگارخواهد شد زیرا تیم بازیگری ان حرفه ای وکارگردان توانمندی داردامین بیشتر اوقات وقترفتن به سینما را ندارد ومنتظر می ماند تا سی دی انها به بازار بیاید البته سی دیمجاز فیلم ها و بعد ان فیلم ها را از تلویزیون منزل تماشا میکند ابتدا قرار بود امین حیایینقش ناصر ملک را در فیلم قرمز بازی کند وحتی فیلم قرمز تا دو هفته با بازی اوفیلمبرداری شداما سرانجام امین حیایی به دلیل بیماری از این فیلم کنار کشید و حدودده سال بعد با فریدون جیرانی کارگردان فیلم قرمز در سه فیلم جداگانه ی ستاره ها کارکرد تابه امروز دو کاست با صدای خودش روانه ی بازار کرده است فروش میلیاردی اخراجیها او را به یکی از پولساز ترین بازیگران مرد سینمای ایران تبدیل کرد می گوید اگرسی دی غیر مجاز اخراجی ها وارد بازار نمی شد این فیلم به راحتی در تهران سه میلیاردتومان می فروخت محمد رضا شریفی نیا از حضور او در بیشترفیلم های سینمایی استفادهمیکندو جدیدترین همکاری مشترک انها در فیلم دایره ی زنگی به کارگردانی پریسا بختاور است و…خیلی ها می گفتند او به درد بازیگری نمی خورداما در حال حاضر حیایی یکی از گرانترین بازیگران سینمای ایران است کهبه خاطر پرکاری اش عملا به پر در امد ترین بازیگر سینمای ایران تبدیل شده است.

 

بیوگرافی امین حیایی

 

 

فیلموگرافی:

دوهمسفر ۱۳۷۰

دوروی سکه ۱۳۷۱

پرتگاه ۱۳۷۲

حامی ۱۳۷۲

مرد کوچک ۱۳۷۳

گارد ویژه ۱۳۷۴

براده های خورشید ۱۳۷۴

سیب سرخ حوا ۱۳۷۶

علف های هرز۱۳۷۷

دست های الوده ۱۳۷۸

بادام های تلخ ۱۳۷۸

تکیه برباد ۱۳۷۹

مانی وندا ۱۳۷۹

مونس ۱۳۷۹

مزاحم ۱۳۸۰

اثیری ۱۳۸۰

عروس خوش قدم ۱۳۸۱

دختر ایرونی ۱۳۸۱

بوی بهشت ۱۳۸۱

رز زرد ۱۳۸۱

کما ۱۳۸۲

شکلات ۱۳۸۲

مهمان مامان ۱۳۸۲

عروس فراری(۱۳۸۳)

نقاب ۱۳۸۳

سرود تولد ۱۳۸۳

چه کسی امیر را کشت؟ ۱۳۸۴

ستاره ها ۱۳۸۴

شام عروسی ۱۳۸۴

اکواریم ۱۳۸۴

تله۱۳۸۴

سنگ کاغذ قیچی ۱۳۸۵

مهمان ۱۳۸۵

هرشب تنهایی ۱۳۸۶

و دایره زنگی ۱۳۸۶

شب ۱۳۸۶

 

مجموعه تلویزیونی:

 

آپارتمان  ۱۳۷۲

روزگار جوانی ۱۳۷۷

همسایه ها  ۱۳۷۹

بیوگرافی کامل امین حیایی و حواشی زندگی+عکس همسرش

 

امین حیایی متولد۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در قیطریه تهران است او فرزند بزرگ خانواده استبرادر کوچکتر او امید نام دارد که در کار های مربوط به موسیقی فعالیت میکندنام همسراو نیلوفر خوش خلق است و انها دارای یک پسر به نام دارا حیایی میباشند امین مادرشرا تک ستاره ی زندگیش میداند وبه او علاقه ی شدیدی دارد مادرش معلم است وپدرش شغلازاد دارد رنگ مورد علاقه ی او سبز است به بازی بازیگرانی نظیر ال پاچینو و عزت…انتظامی علاقه دارد والیبال و موج سواری ورزش های مورد علاقه ی او هستندیک خواهر  زاده به نام امیر علی دارد که او را بسیار دوست میدارد دایی امین نیز از نقاشانایران محسوب میشود به قول رضا رشید پور (در برنامه ی عبور شیشه ای از همان بچگی نیزپولساز بوده است به این ترتیب که بچه های همسایگان را در پارکینگ منزل جمع می کردوبا چوب وحلب وپارچه نمایش به راه می انداخت وپانتومیم اجرا می کرد در ضمن بلیط هایاین نمایش به گفته ی خودش دانه ای یک قران بوده است.

 

عکس امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق

بیوگرافی کامل و عکسهای امین حیایی

امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق-بیوگرافی کامل امین حیایی و حواشی زندگی+عکس همسرش

فیلم های امین حیایی

خانوم

پی ۲۲

آتیش بازی

رژیم طلایی

خودزنی

اختاپوس (دفتر اول: آهوی پیشونی سفید)

قلاده‌های طلا

اخراجی‌ها ۳

شیش و بش

قفس طلایی

زنان ونوسی، مردان مریخی

پوپک و مش ماشاالله

سلام بر عشق

بیداری رؤیاها

سن پطرزبورگ

اخراجی‌ها ۲

پسر تهرانی

یک اشتباه کوچولو

دایره زنگی

زن‌ها فرشته‌اند

شب

سنگ، کاغذ، قیچی

اخراجی‌ها

مهمان

آکواریوم

تله

بیوگرافی کامل امین حیایی و حواشی زندگی+عکس همسرش


فیلم های امین حیایی

چه کسی امیر را کشت؟

ستاره‌ها ۳: ستاره بود

ستاره‌ها ۲: ستاره‌است

ستاره‌ها ۱: ستاره می‌شود

شام عروسی

زن زیادی

سرود تولد

شارلاتان

عروس فراری

نقاب

شکلات

کما

مهمان مامان

دختر ایرونی

تب

رز زرد

عروس خوش‌قدم

آدمک‌ها

اثیری

بوی بهشت

مزاحم

مانی و ندا

مونس

علف‌های هرز

تکیه بر باد

دست‌های آلوده

سیب سرخ حوا

بادام‌های تلخ

هتل کارتن

براده‌های خورشید

گارد ویژه

حامی

پرتگاه

دو روی سکه

دو همسفر

عکس شخصی امین حیایی

سریال های امین حیایی

ایران برزیلته

دیگری

ساعت صفر

آمین

آسمان من

خوب، بد، زشت

ساخت ایران

قلب یخی (فصل دوم)

قلب یخی (فصل اول)

کلاه پهلوی

شمس‌العماره

کلاه قرمزی ۸۸

همسایه‌ها

روزگار جوانی

آپارتمان
خانه سبز

عکس جشن تولد امین حیایی

امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق

امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق

بیوگرافی کامل امین حیایی و حواشی زندگی+عکس همسرش
عکس شخصی امین حیایی

امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق

رازهایی‎ از زندگی امین‌حیایی و همسرش نیلوفر خوش‌خلق نمی‎دانید

امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق سال‌هاست با خوشبختی در کنار هم زندگی می‌کنند و صاحب یک فرزند هستند.

ناگفته‌های امین حیایی از زندگی خصوصی‌اش: طلاق همسر سابق و شکست‌ عشقی، دستمزد ۳۰۰ میلیونی و عذر‌خواهی از بیژن مرتضوی

همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی فرزند نیلوفر خوش خلق طلاق بازیگران پسر امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی اینستاگرام امین حیاییinstagram amin.hayai

امین حیایی (متولد ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در تهران) بازیگر سینمای ایران است.

امین حیایی در سال ۱۳۸۰ با نیلوفر خوش خلق (متولد ۲۴ خرداد ۱۳۵۱) از بازیگران سینمای ایران ازدواج کرد. و همچنین تنها فرزند وی «دارا حیایی» است. دارا حیایی متولد سال ۱۳۷۵ است.
 همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی

البته در کافه وانیل، تنها نیلوفر خوش خلق همسر مهربان امین حیایی سهامدار است و امین به قول خودش، نقش یک مشتری پروپاقرص را بازی می کند.

همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی فرزند نیلوفر خوش خلق طلاق بازیگران پسر امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی اینستاگرام امین حیایی
برای اولین بار این زوج دوست داشتنی سینمای ایران برخلاف میل باطنی، از کافی شاپ زیبا و گرم شان در رسانه ها رونمایی کردند و از زندگی مشترکشان گفتند.

گفتگوی شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید را با این بازیگر مطرح سینمای کشور در زیر می خوانید.*گویا از همسر اولتان جدا شده اید و حتی برای این موضوع خود کشی هم کرده اید اما حالا انگاردر کنار خانم “خوش خلق” حال و روز خوبی دارید خودتان در این باره توضیحی دارید؟
-به هیچ وجه حاضر نیستم درباره زندگی خصوصی و نحوه آشنایی با همسرم صحبتی کنم این موضوع به هیچ کس ربطی ندارد.
* درباره پسرتان “دارا” چطور؟ درباره او نمی خواهید صحبتی کنید؟
-“دارا”ی ۱۴ ساله دوست ندارد مانند من بازیگر شود اما علاقه مند به هر کاری که باشد کمک و پشتیبانی اش می کنم پسرم بیشتر به کامپیوتر و ورزش علاقه دارد و هر کاری که از دستم بر بیاید برای رسیدن به آرزوهایش می کنم.
*آقای حیایی! در این سالهای اخیر حاشیه های مالی فراوانی داشته اید خودتان در این باره هر توضیحی دارید بفرمایید؟
چند وقتی است که فشار مالی زیادی به من وارد شده و دلیل آن این است که کار قبلی ام مورد حمایت قرار نگرفت، اسپانسر نداشت و دچار ضرر مالی شد اما تلخ تر از همه این ها حرفهایی بود که در رابطه با این کار دهان به دهان در بین مردم می‌چرخید می‌گفتند مبلغ ۲ میلیارد تومان از وزیر گرفته ام و فرار کرده ام اما این چنین نبود زیرا هزینه ۵٫۵ میلیاردی آنرا از جیبم پرداخت کردم.
همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی فرزند نیلوفر خوش خلق طلاق بازیگران پسر امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی اینستاگرام امین حیایی
 دکتر اصغر اصغرنژاد، روانشناس و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران این نکات مهم و تاثیرگذار بر زندگی زناشویی را تحلیل می‌کند و رازهایی که می‌تواند یک زوج را سال‌ها در کنار هم خوشبخت نگه دارد را با شما در میان می‌گذارد.
پایه هم هستیم
وقتی لذت‌های‌شان شبیه هم است و زندگی را از یک دریچه می‌بینند …
امین حیایی: هر دوی ما خردادی هستیم. اصلا یکنواختی را دوست نداریم، مثل الاکلنگیم. وقت‌هایی که من بالا هستم، نیلوفر پایین است. وقتی نیلوفر بالاست، من پایینم. گاهی هم هر دو وسط ایستاده‌ایم. به همین راحتی زندگی‌مان الاکلنگی است. آن انرژی که بین‌مان هست، هیچ وقت قفل نمی‌شود.
ما دو نفر به همدیگر هیجان می‌دهیم. یک‌جورهایی پایه هم هستیم. به هر حال ما با هم پیش می‌رویم، اصلا هم از یکنواختی لذت نمی‌بریم. همیشه دنبال هیجان‌های جدید هستیم. فکرش را هم نکنید که بگذاریم ذره‌ای به ما بد بگذرد!
همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی فرزند نیلوفر خوش خلق طلاق بازیگران پسر امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی اینستاگرام امین حیایی

دارا حیایی فرزند امین حیایی (از همسر سابق)

هیجان‌طلبی یک ویژگی شخصیتی است که در همه آدم‌ها به یک شکل و یک اندازه وجود ندارد. هر کسی بنا به دلایل مختلف در سطح متفاوتی دنبال هیجان‌های زندگی می‌رود. در مورد هنرمندان، هیجان‌طلبی یک امر طبیعی به شمار می‌رود.
کسی که دنبال چنین شغلی می‌رود معمولا هیجان‌طلبی بالایی هم دارد. وقتی زن و شوهر از این نظر به همدیگر شبیه هستند، سازگاری بیشتری با هم دارند و احساس رضایت‌شان از زندگی مشترک بیشتر می‌شود. در ازدواج دو نظریه شباهت و مکمل وجود دارد.
طرفداران نظریه شباهت می‌گویند اگر زن و شوهر در رابطه با مسائل مختلف شبیه هم فکر و عمل کنند، کمتر دچار چالش می‌شوند و زمینه بروز اختلاف خودبه‌خود از بین می‌رود. واقعیت این است که این حرف در مواردی درست است، مثلا یک مرد آرام و گوشه‌گیر و یک زن پر چنب‌وجوش و هیجان‌طلب نمی‌توانند با هم به راحتی کنار بیایند.
مثلا خانم دلش می‌خواهد مهمانی برود، مهمانی بدهد، در جمع‌های شلوغ و پر سروصدا حضور داشته باشد، ولی آقا، بودن در منزل و تماشا کردن تلویزیون را ترجیح می‌دهد. در کل مشابهت بعضی جاها خوب است اما نمی‌توان ادعا کرد مشابهت زن و شوهر در همه موارد نتایج خوبی به بار می‌آورد.
همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی فرزند نیلوفر خوش خلق طلاق بازیگران پسر امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی اینستاگرام امین حیایی
به همه انرژی می‌دهیم
ما با خانواده‌های‌مان خیلی در ارتباط هستیم؛ من با خواهر و برادرم، امین با پدر و مادرش. خیلی هم با هم خوب هستیم. راستش دوست داریم این انرژی که داریم را به بقیه هم منتقل کنیم.
کارشناس سیب‌سبز می‌گوید:در فرهنگ قدیمی زندگی ما ایرانی‌ها، خانواده‌ها اغلب پرجمعیت بودند وبا فامیل بزرگ و پر تعدادشان معاشرت می‌کردند و علاوه بر اینها ارتباط‌شان با دوستان، آشنایان، همشهری‌ها و همسایگان را هم حفظ می‌کردند. مطالعات بسیاری در این زمینه صورت گرفته که نتایج می‌گویند فرزندانی که در خانواده‌های گسترده رشد می‌کنند نسبت به کسانی که در خانواده‌های هسته‌ای بزرگ می‌شوند در زندگی سازگارتر هستند. ضمنا هر چه شبکه ارتباطات خانوادگی گسترده‌تر باشد، سیستم حمایتی قوی‌تر خواهد شد و فرد آرامش روحی بیشتری به‌دست می‌آورد. اساسا یکی از مولفه‌های رضایت زناشویی، هماهنگی با دیگران و سازگاری با اطرافیان است.
نیمه گم‌شده هم هستیم
وقتی تکه‌های پازل جور شده‌اند …
امین حیایی: پدرم هم همین‌طور است یک دقیقه نمی‌نشیند. همیشه فعال است؛ پدر و مادرم همیشه مکمل هم بودند. نمی‌شد که هم مادرم ما را لوس کند و هم پدرم؛ بالاخره یکی شان باید با ما قاطعانه برخورد می‌کرد. مادرم همیشه نظم را برقرار می‌کرد. ناظم مدرسه هم بوده و این کار را خوب بلد است. بچه که بودیم فکر می‌کردیم زور می‌گوید، اما بزرگ که شدیم فهمیدیم چقدر شیوه تربیتی‌اش منطقی بوده است. نه من نه نیلوفر هیچ‌کدام اهل جدی بودن و دعوا کردن با بچه نیستیم. احتمالا بچه‌مان خیلی لوس می‌شود.
همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی فرزند نیلوفر خوش خلق طلاق بازیگران پسر امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی اینستاگرام امین حیایی
کارشناس سیب‌سبز می‌گوید: در زندگی مشترک گاهی هم مکمل بودن مفید واقع می‌شود؛ مثلا در امر تربیت فرزند. پدر و مادر قبل از هر چیز باید برنامه تربیتی‌شان را مشخص کنند و در غیاب فرزند، حرف‌شان را یکی کنند. نفس هماهنگی میان پدر و مادر به تنهایی تاثیر مثبتی بر زندگی زناشویی می‌گذارد. حمایت شدن و حمایت کردن برای هر دو طرف دلپذیر و آرامش‌بخش خواهد بود.
زوج‌هایی هستند که عمده دعواهای‌شان به عدم هماهنگی با همسرشان مربوط می‌شود. مثلا خانم نظری در مورد نحوه برخورد با فرزندشان دارد ولی آقا، همسرش را در این مورد حمایت نمی‌کند و به روش دیگری عمل می‌کند؛ اینجاست که مکمل بودن زن و مرد اثر مثبتش را نشان می‌دهد، مثلا وقتی مادر منضبط و سخت‌گیر است، پدر نرمش و انعطاف بیشتری به خرج می‌دهد. درنتیجه فرزند هم باتربیت بار می‌آید و هم از نظر مهر و محبت کمبودی را حس نمی‌کند. اینکه زن و مردی آگاه باشند که مشابهت و مکمل بودن هر دو در کنار هم سودمند است، تلاش‌شان را برای بهتر شدن و اصلاح خودشان بیشتر می‌کنند و مطمئنا کیفیت رابطه همسری ارتقا پیدا می‌کند.
فداکاری در زندگی مشترک اگر به‌اندازه باشد، بیانگر علاقه عمیق است و زندگی را بسیار شیرین می‌کند؛ برای اینکه می‌بینند دیگری دارد تمام سعی‌اش را برای پیشرفت آن یکی می‌کند و این حس قدردانی زندگی را شیرین کرده و انگیزه بیشتری برای ادامه زندگی ایجاد می‌کند.
ما موج‌سواریم
وقتی قلق هم را می‌دانند …
نیلوفر خوش‌خلق: زندگی دونفره سیاست‌های خاص خودش را دارد. به هر حال بعد از مدتی زندگی کردن، قلق‌های همسرت دستت می‌آید. می‌فهمی که او چه زمانی نیاز دارد تنها باشد و چه وقت دلش می‌خواهد با تو حرف بزند. واقعا هیچ‌وقت پیش نیامده که ما در مقطعی احساس کنیم که اگر هم از دور باشیم بهتر است. به‌واسطه کار امین ما خیلی وقت‌ها از هم دور بوده‌ایم. پیش آمده که مدت یک ماه امین شب‌کار بوده و صبح آمده خانه و خوابیده و بعد بلند شده، دوش گرفته، لباس عوض کرده و باز رفته است.
همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی فرزند نیلوفر خوش خلق طلاق بازیگران پسر امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی اینستاگرام امین حیایی
ماجرای زندگی دونفره، مثل موج‌سواری است؛ اگر موج‌سواری بلد باشی، اتفاقی نمی‌افتد، اما وقتی بلد نیستی موج به تو می‌زند و پرتت می‌کند. می‌روی زیر آب و فکر می‌کنی داری خفه می‌شوی. اما کافی است موج‌سواری یاد بگیری، آن وقت هیچ موجی نمی‌تواند تو را بیندازد، راحت می‌توانی سوار موج‌ها شوی و حتی از آنها لذت ببری. در زندگی امواج زیادی می‌آید ولی باید یاد بگیری سوارشان شوی. ببینید ما سعی می‌کنیم همدیگر را جا نگذاریم. بله. جمله اصلی زندگی‌مان همین است؛ سعی می‌کنیم همدیگر را جا نگذاریم.
کارشناس سیب‌سبز می‌گوید: بعضی گمان می‌کنند بعد از ازدواج و شروع زندگی زیر یک سقف گاهی لازم است زن و مرد از هم فاصله بگیرند یا دور شوند تا رابطه‌شان بهتر شود، درحالی‌که چنین حرفی هیچ پایه علمی ندارد و در عمل هم تا به حال ثابت نشده دو نفر که از هم دورند، رابطه بهتری دارند. اتفاقا داشتن روابط نزدیک و صمیمانه شرایط متعادل‌تری را رقم می‌زند. اگر همسران به هم علاقه داشته باشند و پایه‌های زندگی‌شان محکم باشد، دوری یا نزدیکی نمی‌تواند زندگی‌شان را دستخوش تغییر بکند.
دور بودن از همسر، همیشه دو طرف را به هم نزدیک نمی‌کند.کسانی که در کشتی کار می‌کنند، رانندگان ترانزیت و افرادی که به ماموریت‌های طولانی می‌روند، الزاما رابطه بهتری با همسران‌شان ندارند، چرا که همسر از این همه دور بودن راضی نیست و کمتر شوهرش را می‌بیند و بار مسائل زندگی را تنهایی به دوش می‌کشد.
همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی فرزند نیلوفر خوش خلق طلاق بازیگران پسر امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی اینستاگرام امین حیایی
قهر؟ معنایی ندارد!
نیلوفر خوش‌خلق: تا به حال قهر نکرده‌ایم. اصلا صحبت‌اش را نکنید!
کارشناس سیب‌سبز می‌گوید: در زندگی زناشویی همیشه همه چیز وفق مراد پیش نمی‌رود. مشکلاتی بین دو طرف پیش می‌آید و هر کس با تکیه بر توانمندی‌هایش با آنها مواجه می‌شود. زن و شوهر در برابر چالش‌های ارتباط‌شان باید مذاکره کنند. از همین رو باید قبلا شیوه‌های صحیح گفت‌و‌گو را آموخته باشند، یا اگر نیاموخته‌اند زمان مناسبی است که پی یادگیری این مهارت بروند. آن زن و شوهرهایی که سر هر چالشی با هم قهر می‌کنند، درواقع راهکار فرار را انتخاب کرده‌اند. حاضر نیستند با واقعیت موجود روبه‌رو شوند و ساده‌تر می‌بینند که خودشان را از آن دور کنند.
تردیدی نیست که قهر کردن نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند؛ بلکه مشکلاتی را هم به مشکل قبلی اضافه می‌کند و باعث به‌وجود آمدن کینه و کدورت میان زن و مرد می‌شود. همسرانی که با هم حرف می‌زنند و تحت هیچ شرایطی از هم فرار نمی‌کنند و کنار هم باقی می‌مانند، در زندگی زناشویی‌شان بسیار موفق هستند؛ چون صحبت کردن ابتدایی‌ترین ابزار برقراری ارتباط و اولین گام در حل مشکلات محسوب می‌شود.
بالاخره یکی‌مان کوتاه می‌آید
نیلوفر خوش‌خلق: هر دفعه یکی‌مان کوتاه می‌آید. البته اصولا آقایان کوتاه می‌آیند! بالاخره دوتایی کوتاه می‌آییم.
امین: می‌دانی! من عاشق نیلوفرم. برای همین کوتاه می‌آیم.
امین حیایی: مگر می‌شود که عصبانی نشوم! ولی خودم را کنترل می‌کنم. همه آدم‌ها چنین خصوصیاتی در وجودشان هست. فقط باید یاد بگیرند کنترلش کنند.
کارشناس سیب‌سبز می‌گوید: افراد واقع‌بین وقتی برای‌شان مشکلی پیش می‌آید، سعی می‌کنند بر خودشان مسلط باشند و دنبال راه‌حل موثر می‌گردند. عصبانیت مانع از فکر کردن و اخذ تصمیمات صحیح می‌شود. همچنین اوضاع را وخیم‌تر هم می‌کند ، چون ممکن است حین عصبانیت حرف‌هایی به زبان بیاید یا کارهایی انجام شود که بعدها پیشمانی به بار بیاورد. کسی که دارای مهارت کنترل خشم است، معمولا کمتر اشتباه می‌کند چون تصمیماتش را براساس عقل و منطق می‌گیرد و به این ترتیب درصد خطا را کاهش می‌دهد.
همسر نیلوفر خوش خلق همسر مونا بانکی پور همسر بازیگران همسر اول و سابق امین حیایی همسر امین حیایی فیلم های امین حیایی فرزند نیلوفر خوش خلق طلاق بازیگران پسر امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی اینستاگرام امین حیایی
در زندگی مشترک اگر هر دو طرف این مهارت را کسب کرده باشند، مسلما با مسائل راحت‌تر برخورد می‌کنند و دچار دردسرهای کمتری می‌شوند. ضمن اینکه کسی که شهامت پذیرش سهم خود و دیگری را در به‌وجود آمدن مشکلات دارد، جریانات زندگی را بهتر کنترل می‌کند. عصبانیت یک امر طبیعی است ولی اگر زن و شوهر سعی کنند به‌نوبت عصبانی شوند یا به نحوی این مسئله را با کمک هم مدیریت کنند، زندگی بهتری خواهند داشت و از کنار هم بودن لذت خواهند برد.

امین حیایی در تازه‌ترین گفتگوی خود از نحوه ورود به سینما و همچنین زندگی شخصی خود سخن گفته است.

امین حیایی در گفتگو با فریدون جیرانی  که از طریق سامانه ویدئو درخواستی منتشر شد درباره نحوه ورود خود به سینما گفت: «فوت خواهرم دریچه‌ای بود برای ورود به سینما؛ سومین روز درگذشت خواهرم بود که برای اولین فیلم سینمایی‌ام به هم زنگ زدند. اولین فیلمی که نقش اول بودم «قرمز» بود؛ تست زدم و ۲۰ دقیقه بازی کردم و حتی سکانس آخر فیلم هم سایه خودم در فیلم است اما به ناگهان منصرف شدم.

وی با اشاره به  شکست در ازدواج اول گفت: «من از بچگی عاشق پیشه بودم و با هر کسی دوست می‌شدم می‌خواستم با وی ازدواج کنم اما همیشه در عشق شکست می‌خوردم. در ازدواج اولم حتی یک سال نیز با همسرم زندگی نکردم و به طلاق منجر شد.»

بازیگر فیلم «اخراجی‌ها» درباره میزان دستمزد خود گفت: «در تعیین نرخ دستمزد بسیاری از مسائل همچون حجم کار و میزان انرژی تأثیر می‌گذارد من در فیلمی بازی کردم که ۵۰ میلیون تومان دستمزد گرفتم و در فیلمی هم بازی کردم  و ۳۰۰ میلیون تومان دستمزد گرفتم.»

وی ادامه داد: «بسیاری از افراد در سینما  به می‌گویند که با محمد‌رضا  شریفی‌نیا همکاری نکن اما من و او حق نان و نمک داریم.»

حیایی با ذکر خاطره‌ای ار فیلم «اخراجی‌ها» گفت: «در صحنه‌ای از این فیلم که من نقش دزد را بازی می‌کردم به‌صورت فی البداهه  نام بیژن مرتضوی را آوردم که باعث دلخوری ایشان شد و همین‌جا از ییژن مرتضوی و خانواده‌اش عذرخواهی می‌کنم.»

حیایی با اشاره به دوستی خود با بهرام رادان و ناصر ملک مطیعی گفت: «بهرام رادان دوست دوران شباب است. همان موقع که هنوز وارد سینما هم نشده بود بهش گفتم بسیار خوش تیپ است و مناسب سینما است. قرار بود با ناصر ملک مطیعی همبازی شوم اما نشد.»

فیلم ها امین حیایی

سال نام فیلم سمت کارگردان
۱۳۹۴ ثبت با سند برابر است بازیگر بهمن گودرزی
۱۳۹۴ ناردون بازیگر فریدون حسن‌پور
۱۳۹۴ هلن بازیگر علی اکبر ثقفی
۱۳۹۳ آدم باش بازیگر مجید جوانمرد
۱۳۹۲ خانوم بازیگر تینا پاکروان
۱۳۹۲ پی ۲۲ بازیگر حسین قاسمی جامی
۱۳۹۲ آتیش بازی بازیگر بهمن گودرزی
۱۳۹۱ رژیم طلایی بازیگر رضا سبحانی
۱۳۹۰ خودزنی بازیگر احمد کاوری
۱۳۹۰ اختاپوس (دفتر اول: آهوی پیشونی سفید) بازیگر سیدجواد هاشمی
۱۳۹۰ قلاده‌های طلا بازیگر ابوالقاسم طالبی
۱۳۸۹ اخراجی‌ها ۳ بازیگر مسعود ده‌نمکی
۱۳۸۹ شیش و بش بازیگر بهمن گودرزی
۱۳۸۹ قفس طلایی بازیگر محمد زرین‌دست
۱۳۸۸ زنان ونوسی، مردان مریخی بازیگر کاظم راست گفتار
۱۳۸۸ پوپک و مش ماشاالله بازیگر فرزاد موتمن
۱۳۸۸ سلام بر عشق بازیگر اصغر نعیمی
۱۳۸۸ بیداری رؤیاها بازیگر محمدعلی باشه آهنگر
۱۳۸۸ سن پطرزبورگ بازیگر بهروز افخمی
۱۳۸۷ اخراجی‌ها ۲ بازیگر مسعود ده‌نمکی
۱۳۸۷ پسر تهرانی بازیگر کاظم راست‌گفتار
۱۳۸۷ یک اشتباه کوچولو بازیگر محسن دامادی
۱۳۸۶ دایره زنگی بازیگر پریسا بخت‌آور
۱۳۸۶ زن‌ها فرشته‌اند بازیگر شهرام شاه‌حسینی
۱۳۸۶ شب بازیگر رسول صدرعاملی
۱۳۸۵ سنگ، کاغذ، قیچی بازیگر سعید سهیلی
۱۳۸۵ اخراجی‌ها بازیگر مسعود ده‌نمکی
۱۳۸۵ مهمان بازیگر سعید اسدی
۱۳۸۴ آکواریوم بازیگر ایرج قادری
۱۳۸۴ تله بازیگر سیروس الوند
۱۳۸۴ چه کسی امیر را کشت؟ بازیگر مهدی کرم‌پور
۱۳۸۴ ستاره‌ها ۳: ستاره بود بازیگر فریدون جیرانی
۱۳۸۴ ستاره‌ها ۲: ستاره‌است بازیگر فریدون جیرانی
۱۳۸۴ ستاره‌ها ۱: ستاره می‌شود بازیگر فریدون جیرانی
۱۳۸۴ شام عروسی بازیگر ابراهیم وحیدزاده
۱۳۸۳ زن زیادی بازیگر تهمینه میلانی
۱۳۸۳ سرود تولد بازیگر علی قوی‌تن
۱۳۸۳ شارلاتان بازیگر آرش معیریان
۱۳۸۳ عروس فراری بازیگر بهرام کاظمی
۱۳۸۳ نقاب بازیگر کاظم راست‌گفتار
۱۳۸۲ شکلات بازیگر افشین شرکت
۱۳۸۲ کما بازیگر آرش معیریان
۱۳۸۲ مهمان مامان بازیگر داریوش مهرجویی
۱۳۸۱ دختر ایرونی بازیگر محمدحسین لطیفی
۱۳۸۱ تب بازیگر رضا کریمی
۱۳۸۱ رز زرد بازیگر داریوش فرهنگ
۱۳۸۱ عروس خوش‌قدم بازیگر کاظم راست‌گفتار
۱۳۸۰ آدمک‌ها بازیگر علی قوی‌تن
۱۳۸۰ اثیری بازیگر محمدعلی سجادی
۱۳۸۰ بوی بهشت بازیگر حمیدرضا محسنی
۱۳۸۰ مزاحم بازیگر سیروس الوند
۱۳۷۹ مانی و ندا بازیگر پرویز صبری
۱۳۷۹ مونس بازیگر حمید رخشانی
۱۳۷۹ علف‌های هرز بازیگر قدرت‌الله صلح‌میرزایی
۱۳۷۸ تکیه بر باد بازیگر داریوش فرهنگ
۱۳۷۸ دست‌های آلوده بازیگر سیروس الوند
۱۳۷۷ سیب سرخ حوا بازیگر سعید اسدی
۱۳۷۶ بادام‌های تلخ بازیگر کاظم معصومی
۱۳۷۵ هتل کارتن بازیگر سیروس الوند
۱۳۷۴ براده‌های خورشید بازیگر محمدحسین حقیقی
۱۳۷۴ گارد ویژه بازیگر پرویز صبری
۱۳۷۳ حامی بازیگر قدرت‌الله صلح‌میرزایی
۱۳۷۲ پرتگاه بازیگر بهرام ری‌پور
۱۳۷۱ دو روی سکه بازیگر محمد متوسلانی
۱۳۷۰ دو همسفر بازیگر اصغر هاشمی

سریال‌های امین حیایی

 

سال تولید نام مجموعه سمت‌ها کارگردان شبکه پخش توضیحات
۱۳۹۳ ایران برزیلته بازیگر فرید شرعی نمایش خانگی به زودی مسابقه
۱۳۹۳ دیگری بازیگر احمد کاوری ۳ شب‌های قدر
۱۳۹۳ ساعت صفر بازیگر محمد آهنگرانی نمایش خانگی به زودی شروع فیلمبرداری ۱۰ تیر ۱۳۹۳
۱۳۹۳ آمین بازیگر منوچهر هادی
۱۳۹۲–۱۳۹۳ آسمان من بازیگر محمدرضا آهنج ۱ ۱۳۹۳
۱۳۹۱–۱۳۹۲ خوب، بد، زشت بازیگر منوچهر هادی ۲ نوروز ۱۳۹۲
۱۳۹۰–۱۳۹۱ ساخت ایران بازیگر محمدحسین لطیفی گلرنگ پخش ۱۳۹۱–۱۳۹۰ مجموعه ویدیویی ۱۸ قسمتی
۱۳۹۰ قلب یخی (فصل دوم) بازیگر محمدحسین لطیفی تصویر دنیای هنر ۱۳۹۰ مجموعه ویدیویی ۱۶ قسمتی
۱۳۸۹ قلب یخی (فصل اول) بازیگر محمدحسین لطیفی تصویر دنیای هنر ۱۳۸۹ مجموعه ویدیویی ۱۱ قسمتی
۱۳۸۵–۱۳۹۱ کلاه پهلوی بازیگر سید ضیاءالدین دری ۱ ۱۳۹۱ سریال تاریخی
۱۳۸۸ شمس‌العماره بازیگر سامان مقدم ۲ ۱۳۸۸ نقش آخرین داماد (حضور افتخاری)
۱۳۸۷ کلاه قرمزی ۸۸ بازیگر ایرج طهماسب ۲ نوروز ۱۳۸۸ مهمان ویژه (حضور افتخاری)
۱۳۷۹ همسایه‌ها بازیگر محمدحسین لطیفی ۳
۱۳۷۷ روزگار جوانی بازیگر شاپور قریب، اصغر توسلی
۱۳۷۲ آپارتمان بازیگر اصغر هاشمی
۱۳۷۲ خانه سبز بازیگر مسعود رسام

تئاتر

  • ۱۳۹۴ – غرب واقعی – کارگردان: داریوش مهرجویی
  • ۱۳۹۱ – پرفورمنس قحطی نور – کارگردان: امین حیایی

آلبوم موسیقی

  • بوی بهشت
  • آلبوم باران با گروه کویر

اینستاگرام امین حیایی بیوگرافی امین حیایی بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی نیلوفر خوش خلق پسر امین حیایی طلاق بازیگران فرزند نیلوفر خوش خلق فیلم های امین حیایی همسر امین حیایی همسر اول و سابق امین حیایی همسر بازیگران همسر مونا بانکی پور همسر نیلوفر خوش خلق

قصه شیرین عشق “امین حیایی” و “نیلوفر خوش خلق” + عکس ، مصاحبه و بیوگرافی

حکایت زندگی امین حیایی و نیلوفر خوش‌خلق در کنار یکدیگر، حکایت شیرینی است. نیاز نیست زیاد در زندگی‌شان سرکشی کنیم. همین که یک ساعت را با آنها بگذرانید، کافی است تا قاپتان را بدزدند و زیبایی یک زندگی مسالمت‌آمیز و متفاوت را به رخ‌تان بکشند.

همسر نیلوفر خوش خلق همسر بازیگران همسر امین حیایی عکس دارا حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی امین حیایی

امین حیایی (متولد ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در تهران) در دوران تحصیل به فعالیت در تئاتر پرداخت و پس از گرفتن دیپلم، ضمن خدمت سربازی در مرکز هنرهای نمایشی عقیدتی – سیاسی نیروی هوایی فعالیتش را آغاز کرد. در سال ۱۳۷۰ بازیگر یک تئاتر کودکان به کارگردانی ثریا قاسمی بود. در پانزدهمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش دوم برای فیلم «براده‌های خورشید» شد.

خیلی زمان برد تا بتواند به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم‌های سینمایی بازی کند. در اولین نقش آفرینی اش به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم «سیب سرخ حوا» (۱۳۷۸) چندان موفق نبود.

او در سال ۱۳۸۱، رکورددار بود. شش فیلم با بازی او در سال ۱۳۸۱ در سینماهای تهران به روی پرده رفت: مزاحم، مانی و ندا، مونس، اثیری، رز زرد و بوی بهشت.

او تا به حال در چهار فیلم هتل کارتن، دست‌های آلوده ، مزاحم و تله از ساخته‌های سیروس الوند به ایفای نقش پرداخته‌است.

وی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۸۶ برای بازی در فیلم شب شد.

همسر وی نیلوفر خوش خلق از بازیگران سینمای ایران است وهمچنین تنها فرزند وی «دارا حیایی»،میباشد.دارا حیایی متولد سال ۱۳۷۵ میباشد.

و نیلوفر خوش‌خلق (متولد ۱۳۵۱)  است.

همسر نیلوفر خوش خلق همسر بازیگران همسر امین حیایی عکس دارا حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی امین حیاییدارا پسر امین حیایی
در زندگی امواج زیادی می‌آید ولی باید یاد بگیری سوارشان شوی!
امین حیایی: ما برای همدیگر می‌ایستیم. دنده عقب هم داریم. بعضی وقت‌ها دوربرگردان هم داریم. پستی هم وجود دارد اما ماجرای زندگی دونفره، مثل موج‌سواری است. اگر موج‌سواری بلد باشی، اتفاقی نمی‌افتد تا وقتی بلد نیستی موج به تو می‌زند و پرتت می‌کند، می‌روی زیر آب و فکر می‌کنی، حالا خفه می‌شوی اما کافی است موج‌سواری یاد بگیری، آن وقت هیچ موجی نمی‌تواند تو را بیندازد. راحت می‌توانی سوار همین موج‌ها شوی و حتی از آن لذت ببری. در زندگی امواج زیادی می‌آید ولی باید یاد بگیری سوارشان شوی.
تنوع طلبیم!
نیلوفر خوش خلق: ما سعی می‌کنیم همدیگر را جا نگذاریم. بله، جمله اصلی زندگی‌مان همین است: «سعی می‌کنیم همدیگر را جا نگذاریم.» هر دوی‌مان تنوع‌طلبیم. چون خردادی هستیم. البته همه این حرف‌ها را می‌‌‌زنیم. همه این هیجان‌ها را می‌‌گوییم اما واقعیت این است که آن چیزی که ما را نگه داشته «عشق» است. همه این حرف‌ها و کارها بهانه است. بین ما هنوز عشق زنده و پررنگ است.
همسر نیلوفر خوش خلق همسر بازیگران همسر امین حیایی عکس دارا حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی امین حیایی
مثل الاکلنگ
امین حیایی: هر دوی ما خردادی هستیم. اصلا یکنواختی را دوست نداریم، مثل الاکلنگیم. وقت‌هایی که من بالایم، نیلوفر پایین است. وقتی نیلوفر بالاست، من پایینم. گاهی هم هر دو وسط ایستاده‌ایم. به همین راحتی زندگی‌مان الاکلنگی است (می‌خندد). انرژی که بینمان هست، هیچ وقت قفل نمی‌شود.
به ما بد نمی‌گذرد
امین حیایی: ما دو نفر به همدیگر هیجان می‌دهیم. یک‌جورهایی پایه هم هستیم. به هر حال ما با هم پیش می‌رویم. اصلا هم از یکنواختی لذت نمی‌بریم. همیشه هم دنبال هیجان‌های جدید هستیم. فکرش را هم نکنید که بگذاریم ذره‌ای به ما بد بگذرد!
این روحیه را از پدرت گرفتی ای ؟ این همراهی و مثبت ادیشی و …
امین حیایی: بله بله . پدرم هم همین طور است یک دقیقه نمی نشیند . همیشه فعال است . پدر و مادرم همیشه مکمل هم بوده اند . نمی شد که هم مادرم ما را لوس کند و هم پدر . بالاخره یکی شان باید با ما قاطعانه برخورد می کرد .
– و ان ادم مادرت بود ؟
امین : مادرم همیشه نظم را برقرار می کرد . ناظم مدرسه هم بوده و این کار را خوب بلد است . بچه که بودیم فکر می کردیم زور می گوید .اما برزگ شدیم فهمیدیم که چقدر شیوه تربیتی اش منطقی بوده است . فکر کنم ما اگر الان بخواهیم بچه بزرگ کنیم دچار مشکل شویم .
بین شما دو تا کدام تان قرار است بچه را لوس نکند ؟
هر دو با هم : واقعا نمی دانیم .
امین حیایی : نه من و نه نیلوفر هیچ کدام اهل جدی بودن و دعوا کردن با بچه نیستیم . احتمالا بچه مان خیلی لوس می شود . البته بهتر است که بچه ما را مادرم تربیت کند تا بچه خوبی از اب دراید .
ایا می توانید چشم اندازی از زندگی پیش رویتان به ما بدهید ؟ مثلا بگویید تا ۲ سال اینده می خواهیم در فلان نقطه ایستاده باشیم و فلان کار را کرده باشیم و …
نیلوفر خوش خلق : یکی از چشم اندازهای مان این است که بتوانیم دو تایی برویم یک جایی و با هم در یک مزرعه زندگی کنیم چون هر دو یمان واقعا عاشق حیوانات و طبیعت هستیم . چنین چشم اندازی برایمان رویایی است و دوست داریم به ان برسیم .
مثلا دوست دارید کجا مزرعه داشته باشید ؟
نیلوفر : هر جا که وسع مان برسد . همین لواسانی که حالا داریم در ان زندگی می کنیم خوب است . شمال را هم دوست داریم . ما دوست داریم دو تایی با هم بی سر و صدا زندگی کنیم .
امین حیایی : فقط می خواهیم از با هم بودن و از لحظه ای که در ان هستیم لذت ببریم .
همسر نیلوفر خوش خلق همسر بازیگران همسر امین حیایی عکس دارا حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی امین حیایی
در این طور مسائل اصولا می گویند زن خانه باید سیاست داشته باشد ؟
نیلوفر : متاسفانه من در این زمینه ها کمی ضعیفم ! والا نمی دانم چاره امین چیه ! (چشمک می زند)
فکر نمی کنید سرعت زندگی تان خیلی بالاست ؟ از دور که می بینیم فکر می کنیم که این دو نفر کی وقت می کنند با هم خلوت کنند ؟
نیلوفر خوش خلق: راست می گویید ها ! سرعت زندگی مان خیلی بالاست . ما خیلی وقت ها زمان کم می اوریم . اما باورتان می شود که ما خودمان هم نمی دانیم جریان چیه ؟ همین که زنده ایم و سالم خدا را شکر .
– نیلوفر تو در چه چیزی و در چه زمان هایی بیشتر به امین تکیه می کنی و حس می کنی به وجودش نیاز داری ؟
نیلوفر : همیشه . در شادی و غم . واقعا بعد از خدا فقط امین است .
– این قدر که به هم وابسته هستید از دیگران مثلا خانواده دور نمی شوید ؟
نیلوفر خوش خلق: نه . اتفاقا ما با خانواده های مان خیلی در ارتباط هستیم . من با خواهر و بردارم – امین با پدر و مادرش . خیلی هم با هم خوب هستیم . راستش دوست داریم این انرزی که داریم به بقیه هم منتقل کنیم .
دو تا کار انجام بدهیم تمام است انشالله !
– امین تو خیلی پر کاری همیشه سر کاری و چند تا فیلم روی پرده داری . نمی ترسی که مردم بگویند امین حیایی با همه پر کاری دنبال این است که پول بیشتری در بیاورد ؟
امین حیایی: نه . دیگر باید فهمیده باشند که من دنبال پول نیستم . خدا روزی رسان است . رزق همه ما دست خدا است . پولی هم که به دستم رسیده هیچ وقت فقط برای خودم نخواستم . همیشه هم تقسیمش کرده ام . من هیچ وقت تک خور نبوده ام (می خندد) قبول کن که اگر قرار بود دنبال پول باشم خیلی کارهای بهتری می توانستم انجام دهم و پول دربیاورم . مثلا می توانستم کار تبلیغاتی کنم . نه ؟ ولی دوست داشته ام که حرفه ام همین باشد .
https://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/09/14262796_666202483555949_1623283863_n.jpg
– اصلا به کار جنبی دیگری فکر کرده اید ؟
نیلوفر : بله . ما همیشه یک هیجانی در زندگی داریم که ما را سرپا نگه داشته است . همیشه هم به فکر انجام دادن کاری هستیم که متفاوت باشد . اگر به کار جنبی هم فکر کنیم دنبال کاری می رویم که خسته مان نکند و خودمان هم انرزی بگیریم . مطمئن باشید کار تکراری نمی کنیم .
– به چه کار متفاوتی فکر کرده اید ؟
نیلوفر : فکر کرده ایم ! حالا انشالله که می شود ! امین تو هم بهشون نگو ! ( می خندد)
اهل زدن کافی شاپ راه انداختن فروشگاهی و … نیستی ؟
امین : ببین من بر اساس نیاز جامعه پیش می روم . فعلا که جامعه نیاز دارد که ما در سینما باشیم . ما هم هستیم . تا وقتی که جوان ها بیایند و و سینما دیگر نیازی به ما نداشته باشد .
– چرا مثل فوتبالیست های در حال خداحافظی و و ادم های در استانه بازنشستگی حرف می زنی ؟
امین حیایی : بازنشستگی نیست . به هر حال دوره ای می رسد که دیگر باید برای خودت زندگی کنی . برای همه هم پیش می اید . ما هم دوست داریم که برویم و برای خودمان زندگی کنیم . البته در این زندگی برای خودم – ممکن است که راهم عوض شود چون قفل شدن در یک مسیر را دوست ندارم . باید کارهای تازه کرد .
فکر می کنی سینما بگذارد راهت عوض شود ؟
امین حیایی: والا که جلوی خودم را گرفتم که کار جدید قبول نکنم . دو تا کار دیگر مانده که انجام بدهم و دیگر تمام است به خدا .
نیلوفر همین چند دقیقه پیش گفتی قرار نیست به همدیگر گیر کنید و مانعی برای همدیگر بتراشید . تا به حال شده به هر دلیلی به همدیگر گیر کنید ؟ یعنی برنامه هایتان با همدیگر تداخل پیدا کند و مانع روال زندگی طرف مقابل شود ؟
نیلوفر خوش خلق : زندگی دو نفره سیاست های خاص خودش را دارد . به هر حال بعد از مدتی زندگی کردن قلق های همسرت دستت می اید . می فهمی که او چه زمانی نیاز دارد که تنها باشد و چه وقت دلش می خواهد با تو حرف بزند و … ولی واقعا هیچ وقت پیش نیامده که ما در مقطعی احساس کنیم که اگر هم از دور باشیم – بهتر است . خدا را شکر که تا به حال چنین مسئله ای نداشته ایم و همیشه در کنار هم بودن مان را به تنهایی ترجیح دادیم .
– فکر نمی کنید بخشی از این حس تان به این دلیل است که به نسبت بقیه زن و شوهرها از همدیگر به واسطه نوع کارتان دور هستید ؟
نیلوفر خوش خلق : شاید واقعا همین باشد . چون واقعا به واسطه کار امین ما خیلی وقت ها از هم دور بوده ایم . پیش امده که مدت یک ماه امین شب کار بوده و صبح امده خانه و خوابیده و بعد بلند شده – دوش گرفته – لباس عوض کرده و باز رفته – طبیعی است که در چنین زمان هایی ما دور شویم .
همسر نیلوفر خوش خلق همسر بازیگران همسر امین حیایی عکس دارا حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی امین حیایی
– شده در خانه با هم در خانه نقش بازی کنید ؟
امین : بله زیاد . مثلا بچه می شویم . همه مدل بازی می کنیم . وقتی در خانه باشیم در هر نقشی فرو می رویم ! (می خندد) من دیگر در خانه – امین حیایی بازیگر نیستم – امین شوهر نیلوفرم .
– نیلوفر تو یازده سال پیش همین قدر هیجان طلب و پایه بودی ؟ زمانی که تازه با امین اشنا شده بودی ؟
نیلوفر : ببینید ما سعی می کنیم همدیگر را جا نگذاریم . بله جمله ی اصلی زندگی مان همین است . (سعی می کنیم همدیگر را جا نگذاریم) هر دو یمان تنوع طلبیم . بالاخره خردادی هستیم دیگر .
– شده مثلا چند روز با هم حرف نزنید ؟
نیلوفر : اصلا !
– قهر چطور ؟
نیلوفر : تا به حال قهر نکرده ایم . اصلا صحبت اش را نکنید .
– کدامتان کوتاه می ایید ؟
نیلوفر : هر دفعه یکی مان .
البته اصولا اقایان کوتاه می ایند !
نیلوفر خوش خلق : بالاخره دو تایی کوتاه می اییم . وقتی یک اتفاق می افتد من همیشه با خودم می گویم – وای نیلوفر این چه کاری بود که کردی ؟ برای همین سعی می کنم سریع عذرخواهی کنم . چون لابد من پر اشتباه ترم .
– چرا فکر می کنی تو پر اشتباه تری ؟
نیلوفر : خب برای من که امین خیلی صبور تر است – خیلی .
– ته تهش کی کوتاه می اید ؟
امین : ته تهش ؟
– اره .
امین : من دیگر ! به خاطر نیلوفر کوتاه می ایم !
نیلوفر : امین دعوایمان می شود ها ! (می خندد) اما واقعا امین صبور تر است .
امین : می دانی ؟ من عاشق نیلوفرم . برای همین کوتاه می ایم .
همسر نیلوفر خوش خلق همسر بازیگران همسر امین حیایی عکس دارا حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بیوگرافی امین حیایی
– نکند می ترسی ؟
امین حیایی : اره دیگه ! هی دارم می گویم دیگه باید خودتان منظورم را بگیرید ! باید بفهمید که از نیلوفر می ترسم . (چشمک می زند ) زنم در خانه جذبه دارد! بعضی وقت ها مامانم می شود و دعوایم می کند – اساسی ! بعضی وقت ها هم من بابا می شوم و دعوایش می کنم .
– وقتی به امین نگاه می کنی – وقتی دارد حرف می زند و نظراتش را می گوید در چشم هایت تحسین موج می زند . تو واقعا امین را تحسین می کنی ؟ حتی در خلوتت ؟
نیلوفر : می توانم من از تو یک سوال بپرسم ؟
– بپرس !
نیلوفر : شما در امین من چیزی غیر از حس برانگیختن تحسین می بینید ؟
– شاید نه ولی ما داریم از همسرش می پرسیم .
نیلوفر : حالا این سوال من را جواب دهید . تو فکر می کنی امین چه جور ادمی است ؟
– اوووووم به نظرم می رسد مهربان است . بی شیله و پیله است – بگو و بخند و خوش برخورد و ساده است . فکر می کنم به خیلی از نقش هایش شبیه است . یک مرد ارام و دوست داشتنی و بامزه .
نیلوفر : مهم تر از همه ی این ها می دانید چیست ؟
– چی ؟
نیلوفر خوش خلق : امین – صبور است . خیلی خیلی خیلی . صبرش واقعا تحسین برانگیز است و من از این صبر و از خود گذشتگی اش واقعا درس می گیرم . تا به حال هیچ انسان با گذشتی مثل امین ندیده ام . در ضمن امین یک هنرمند واقعی است . این را نه به این دلیل که زنش هستم – می گویم . بلکه به عنوان ادمی می گویم که بیرون گود نشسته است و واقعا این اعتقاد را هم دارم . امین بسیار به هنری که دارد احترام می گذارد . بسیار در راه هنرش گذشت می کند . به نظرم امین واقعا یک الگو است . تمام ان چیزهایی که باید یک هنرمند رعایت کند – امین رعایت می کند و این برای من بسیار با ارزش است .
– این که نیلوفر می گوید خیلی صبور و با گذشتی درست است ؟ واقعا ادم صبوری هستی ؟ اصلا عصبانی نمی شوی ؟
امین حیایی : مگر می شود که نشوم . ولی خودم را کنترل می کنم . همه ادم ها چنین خصوصیاتی در وجودشان هست – ولی باید یاد بگیرند کنترلش کنند . من هم یاد گرفته ام که خودم را کنترل کنم .
– با هم اشپزی می کنید ؟
هر دو با هم : ارررره …
نیلوفر : ماکارونی مخصوص امین است . فقط امین درست می کند .
امین : نیلوفر ولی همه چیز درست می کند . من متخصص ماکارونی ام و البته سوسیس تخم مرغ و املت و تمامی غذاهای دانشجویی !
– مهمان هم دارید با هم غذا درست می کنید ؟
امین حیایی : نه دیگر . برای مهمان ها غذا از بیرون می گیریم . می خواهیم از حضور مهمان هایمان لذت ببریم . نمی خواهیم وقتی پیش ما امده اند در اشپزخانه باشیم .
– امین ظرف هم می شوید ؟
نیلوفر : بله .
امین حیایی : اره بابا یک ماشین ظرفشویی داریم و من مثل بنز ظرف می شویم ! ولی واقعا ظرف شستن را دوست دارم . اصلا من میانه ام با اب خوب است . دستم به اب می خورد – حالم خوب می شود . اتفاقا توی طالعم هم امده که خردادی های سال ۴۹ خیلی رابطه شان با اب خوب است.(کافه سینما)

بیوگرافی امین حیایی بیوگرافی نیلوفر خوش خلق عکس دارا حیایی همسر امین حیایی همسر بازیگران همسر نیلوفر خوش خلق

مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی

مونا بانکی پور همسر سابق و اول امین حیایی است که مدت زیادی است از یکدیگر جدا شده اند حاصل این ازدواج پسری به نام دارا حیایی است که تصویر دارا حیایی رو در بالا در کنار پدرش قرار داده ایم

همسر مونا بانکی پور همسر امین حیایی فرزانه داوری طلاق بازیگران دارا حیایی بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی

فرزانه داوری مادر مونا بانکی پور

مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بازیگر سینمای قبل از انقلاب بود.داوری بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در یکی دو فیلم مانند “پرواز در قفس” حبیب کاوش بازی کرد اما پس از آن بازیگری را کنار گذاشت.

مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بازیگر حرفه ای نبود اما تجربیات معدودی در بازیگری داشت.

همسر مونا بانکی پور همسر امین حیایی فرزانه داوری طلاق بازیگران دارا حیایی بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی

بازیگری است که سابقه بازیگری در سریال خواب و بیدار ( در نقش همسر دانیال حکیمی ) و فیلم سینمایی خانه ای در شن رو دارد .

مدتی است تصاویری از امین حیایی در کنار جوانی که ادعا میشود فرزند پسر اوست مدام در گروههای اجتماعی بازنشر می شود.

همسر مونا بانکی پور همسر امین حیایی فرزانه داوری طلاق بازیگران دارا حیایی بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی

 برای بسیاری از مخاطبان این پرسش پیش آمده که این پسر کیست و چرا امین حیایی زیاد درباره اش حرف نزده است.

واقعیت آن است که این پسر که متولد ۱۳۷۵ است و نوزده سال سن دارد، دارا حیایی است؛ فرزند امین حیایی از همسر اولش مونا بانکی پور.

همسر مونا بانکی پور همسر امین حیایی فرزانه داوری طلاق بازیگران دارا حیایی بیوگرافی مونا بانکی پور بیوگرافی امین حیایی

سلفی گرفتن امین حیایی با هوادارانش در سینما آزادی

اجرای کمدی امین حیایی در خندوانه-قدیمی اما جالب

امین حیایی همه چیز را گفت از سفر به آمریکا تا پسرش

در گفتگو با فیلم نت نیوز مطرح شد؛ امین حیایی همه چیز را گفت؛ از سفر به آمریکا برای بازی در فیلم ایرانی-آمریکایی تا بازی در «قلاده های طلا ۲» و لابی نکردن برای بازیگر شدن همسر و پسرش.

Save


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.