بیوگرافی شهاب کرمی بازیکن پرسپولیس +‌عکس های خانوادگی

بیوگرافی شهاب کرمی بازیکن پرسپولیس +‌عکس های خانوادگی

بیوگرافی شهاب کرمی (1)

شهاب کرمی (زاده ۱۳۷۰ در اسلام‌آباد غرب) بازیکن فوتبال اهل ایران می‌باشد که هم‌اکنون در پست هافبک میانی برای باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران بازی می‌کند. او همچنین سابقه بازی در تیم‌های پتروشیمی تبریز، مس سرچشمه و شهرداری یاسوج را دارا است. او به همراه فولاد در فصل ۹۲-۹۳ لیگ برتر قهرمان شد

بیوگرافی شهاب کرمی (1)

دو برادر و یک خواهر دارم، در یک خانواده کارگری بزرگ شدم. پدرم و برادر بزرگترم هر دو کارگر بودند و به این افتخار می کنم، پول نداشتم به مدرسه فوتبال بروم ما در خیابان نهم ۲۲ بهمن ساکن بودیم و بعد به شهرک نجفی رفتیم، وقتی در ۲۲ بهمن بودیم کار ما شده بود شکستن شیشه همسایه ها با توپ پلاستیکی و بعدش هم گله و شکایت همسایه ها از مادرم… تا اینکه مادرم یک روز تصمیم گرفت من را در مدرسه فوتبال ثبت نام کند و با درآمد دو روز کارگری پدرم، من در مدرسه فوتبال فرهیختگان بیستون ثبت نام شدم و از آنجا فوتبال راشروع کردم.

بیوگرافی شهاب کرمی (2)

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد شهاب کرمی هافبک سابق تیم های فولاد و ملوان با تیم پرسپولیس ثبت شد.
مدت قرارداد شهاب کرمی و تیم پرسپولیس به مدت یک فصل و نیم است.

بیوگرافی شهاب کرمی (3)

شهاب کرمی، هافبک دفاعی سابق فولاد خوزستان و ملوان دقایقی پیش با حضور در باشگاه پرسپولیس و مذاکره با مسوولان این تیم قراردادش را به صورت رسمی با این تیم به امضا رساند و پیراهن شماره ۱۴ را تحویل گرفت.
پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی، احمد نوراللهی را به دلیل مشمولیت سربازی از دست داده بود، در نهایت با این هافبک دفاعی به توافق دست یافت تا او را با قراردادی یک سال و نیمه در اختیار بگیرد. این خبر مطمئنا برای برانکو ایوانکوویچ که در بازی برابر تراکتورسازی هافبک دفاعی تیمش را به دلیل دریافت کارت قرمز در دو بازی آتی در اختیار نخواهد داشت، خوشایند خواهد بود و باید دید این بازیکن قادر خواهد بود در جمع ستارگان این تیم بدرخشد یا خیر. کرمی نیز در موج مشکلات کارت پایان خدمت جزو بازیکنانی بود که از جمع فولاد خوزستان جدا شد و برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی ملوان شد. او اکنون با پایان دوران سربازی و دریافت کارت پایان خدمت خود به صورت بازیکن آزاد قراردادش را با این تیم به امضا رسانده است.

بیوگرافی شهاب کرمی (4)

بیوگرافی شهاب کرمی (5)

بیوگرافی شهاب کرمی (6)

بیوگرافی شهاب کرمی (7)

بیوگرافی شهاب کرمی (8)

بیوگرافی شهاب کرمی (9)

بیوگرافی شهاب کرمی (10)

بیوگرافی شهاب کرمی (11)

بیوگرافی شهاب کرمی (12)

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.