بیوگرافی سام اصغری دوست پسر ایرانی بریتنی اسپیرز خواننده+عکس

بیوگرافی سام اصغری دوست پسر ایرانی بریتنی اسپیرز خواننده+عکس

بیوگرافی سام اصغری (1)

در این بخش از دلبرانه بیوگرافی و عکس های جدید سام اصغری مدلینگ مربی ورزشی بدنسازی و بازیگر کلیپ های ویدئو و مدل تبلیغاتی را برای شما فراهم اوردیم.

بیوگرافی سام اصغری (2)

سام اسغری مربی بدنسازی و مدلینگ و بازیگر ایرانی است که در خارج از کشور در حال کار کردن است سام اصغری دارای ۲۲ سال است او خود را در دبیرستان پسری خجالتی معرفی میکند که از وقتی که به صنعت مدلینگ روی آورده اعتماد به نفس زیادی بدست آورده او در سن ۲۰ سالگی به دنبال این بود که افسر پلیس شود ولی او به علاقه خود یعنی بدنسازی و مدل و بازیگری روی آورد.

بیوگرافی سام اصغری (3)

وی در خارج از کشور محبوبیت بسیاری بخاطر و تیپ و ظاهر و اندام دارد سام اصغری در ویدئو های معروف خوانندگان خارجی هم حضور دارد او در ویدئو بریتین اسپیرز مشغول به کار شد و بعد از این کلیپ با بریتنی اسپیرز خواننده معروف تصاویر آناه دیده شد و بعد روزنامه های خارجی رابطه دوستی سام اصغری که اصلیت ایرانی دارد را با بریتی اسپیرز تایید کردند وی عکس های دیگری هم در شبکه مجازی از خود منتشر کردند و هیچگاه این دوستی را تکذیب نکردند.

بیوگرافی سام اصغری (5)

رابطه بریتنی اسپیرز و مانکن ایرانی سام اصغری جنجال آفرید

بریتنی اسپیرز در کنار مانکن ایرانی سام اصغری تعجب رسانه ها را برانگیخت انتشار عکسی هایی از بریتنی اسپیرز که در کنار مدل ایرانی سام اصغری دیده می شود, سوژه رسانه ها شده است.

بیوگرافی سام اصغری (6)

عکسی از بریتنی اسپیرز با یکی از بازیگران موزیک ویدئوی جدیدش در شبکه های اجتماعی پخش شده که آن دو نفر در حالت صمیمانه ای نشان می دهد.این مانکن و بازیگر جوان، سام اصغری نام دارد و ایرانی تبار است. رسانه ها خبر دادند بریتنی اسپیرز و سام اصغری در هفته گذشته دو بار با هم قرار شام گذاشته اند.

بیوگرافی سام اصغری (7)

این عکس دونفره را سام اصغری بر روی اینستاگرامش قرار داد اما پس از انتشار شایعاتی مبنی بر رابطه اش با بریتنی اسپیرز آنها را پاک کرد.شرح عکس نشان می داد که این دو در یک رستوران ژاپنی مشغول صرف شام هستند.سام اصغری، مربی بدنساز است و چندی پیش وارد عرصه بازیگری و مدلینگ شده است.

بیوگرافی سام اصغری (8)

بریتنی اسپیرز ( نام کامل بریتنی جین اسپیرز Britney Jean Spears)‏ خواننده، بازیگر، ترانه سرا و نویسنده آمریکایی در مک کام، می سی سی پی به تاریخ ۲ دسامبر ۱۹۸۱ برابر با ۱۱ آذر ۱۳۶۰ به دنیا آمد. او در کنوود، لوئیزیانا بزرگ شده و از همان دوران کودکی به اجرا علاقه مند بوده و در چند برنامه‌ تلویزیونی بازی کرده‌ است. وی دومین فرزند خانواده اش بوده و مادرش ” لین ارنه ” نویسنده،  پدرش ” جیمی پارنل اسپیرز ” پیمانکار ساختمان، برادرش ” برایان ” مدیر اقنصادی خانواده و خواهرش “جیمی لین” بازیگر و خواننده‌ است. نخستین آلبوم بریتنی اسپیرز با نام ” عزیزم یک بار دیگر ” در سال ۱۹۹۹ عرضه شده، که سر آغازی برای شهرت او شد. آهنگ ” عزیزم یک بار دیگر ” در بیلبورد رتبه نخست را کسب کرد.

بیوگرافی سام اصغری (9)

سام اصغری

زندگینامه سام اصغری

بیوگرافی سام اصغری (11) بیوگرافی سام اصغری (12) بیوگرافی سام اصغری (13) بیوگرافی سام اصغری (14) بیوگرافی سام اصغری (15) بیوگرافی سام اصغری (16) بیوگرافی سام اصغری (17) بیوگرافی سام اصغری (18) بیوگرافی سام اصغری (19)

سام اصغری دوست پسر بریتنی

بیوگرافی سام اصغری (20) بیوگرافی سام اصغری (21) بیوگرافی سام اصغری (22)

سام اصغری دوست پسر ایرانی بریتنی

بیوگرافی سام اصغری (23) بیوگرافی سام اصغری (24) بیوگرافی سام اصغری (25) بیوگرافی سام اصغری (26) بیوگرافی سام اصغری (27) بیوگرافی سام اصغری (28) بیوگرافی سام اصغری (29) بیوگرافی سام اصغری (30) بیوگرافی سام اصغری (31) بیوگرافی سام اصغری (32) بیوگرافی سام اصغری (33) بیوگرافی سام اصغری (34) بیوگرافی سام اصغری (35)

جشن تولد بریتنی اسپیرز برای دوست پسر ایرانی اش سام اصغری


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.