بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش

بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش

بیوگرافی سارا خوئینی‌ ها بازیگر , زندگینامه سارا خوئینی‌ ها , فیلم شناسی سارا خوئینی‌ ها , سارا خوئینی‌ ها , عکسهای سارا خوئینی‌ ها ، بیوگرافی سارا خوئینی‌ها , ازدواج سارا خوئینی‌ ها , عکس سارا خوئینی‌ ها با همسرش , مصاحبه با سارا خوئینی‌ ها , تاریخ تولد سارا خوئینی‌ ها،Sara Khoeiniha

بیوگرافی سارا خوئینی ها

بیوگرافی سارا خوئینی‌ ها

بیوگرافی سارا خوئینی ها

سارا خوئینی‌ ها یا سارا وثوقی (زادهٔ ۳ خرداد ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. سارا خوئینی‌ها که با نام مستعار سارا وثوقی نیز بازی کرده است، فارغ‌التحصیل کارشناسی گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است

بیوگرافی سارا خوئینی ها

سارا خوئینی‌ ها در تهران به دنیا آمده است و به همراه یک خواهر و سه برادر سومین فرزند خانواده محسوب می‌شود. خوئینی‌ها بازیگری را برای اولین بار در سال ۱۳۶۹ با بازی در فیلم ویدئویی صبحگاه خونین ساخته فرامرز باصری تجربه کرد که با همسرش همبازی بود. وی همسر سابق چنگیز وثوقی (برادر بهروز وثوقی) است و نام هنری سارا وثوقی که در دو سال اول فعالیت هنری استفاده می‌کرد، برگرفته از نام فامیل همسرش بود. او در سال ۱۳۷۰ با فیلم سینمایی گل‌ها و گلوله‌ها ساخته ناصر مهدی‌پور به سینما آمد. سپس در فیلم تلویزیونی طالع عشق به نقش حلیمه دایه پیامبر اسلام ظاهر شد. در این سه فیلم که با چنگیز وثوقی همبازی بود از نام سارا وثوقی استفاده کرد. زندگی مشترک وی با چنگیز وثوقی کمتر از دو سال به طول انجامید و منجر به جدایی شد.

بیوگرافی سارا خوئینی ها

پس از چند سال دوری از سینما، او دور جدید بازیگری خود را با فیلم دوستان ساخته علی شاه‌حاتمی در سال ۱۳۷۸ و با نام واقعی خود یعنی «سارا خوئینی‌ها» آغاز کرد. او در این فیلم با مهناز افشار و یوسف مرادیان همبازی بود. سپس در فیلم بالای شهر پایین شهر در نقش اصلی، همبازی محمدرضا گلزار شد. وی در سال ۱۳۸۳ در نقش اصلی فیلم سینمایی نقاب در کنار محمدرضا شریفی نیا، امین حیایی و پارسا پیروزفر بازی کرد و در همان سال در فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه با بازی و کارگردانی رامبد جوان نقش اصلی را ایفا کرد. سارا خوئینی‌ها، با بازی مقابل امین تارخ در سریال معصومیت از دست رفته شبکه اول ایران در نقش «حمیرا» (زن دلفریب و عشوه گر عرب) برای اهالی تلویزیون شناخته شد. او برای بازی در این سریال، در جشنواره برنامه‌های تلویزیون سال ۸۳ و ۸۴ به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن مورد تقدیر قرار گرفت.

بیوگرافی سارا خوئینی ها

بعد از بازی در کارهای سینمایی، دعوت مهدی فخیم زاده را برای بازی در فیلم‌هایش پذیرفت و در سریال تلویزیونی بی‌صدا فریاد کن به عنوان نقش اول جلوی دوربین رفت. او در فیلم سینمایی یکی از ما دو نفر با بازی بهرام رادان و کارگردانی تهمینه میلانی، بازیگر و دستیار کارگردان بود. در سال ۱۳۹۰ در تئاتر «عشق اتفاقی نیست که بیفتد» به روی صحنهٔ تالار وحدت رفت. این نمایش مورد استقبال هنرمندان بنام سینما و تئاتر واقع شد که موفقیت این نمایش و استقبال بیش از انتظار مردم باعث دو اجرایی شدن نوبت نمایش آن شد. همچنین در سال ۹۴ در نمایش مهمانسرای دو دنیا نوشتهٔ امانوئل اشمیت و به کارگردانی امیدرضا سپهری در نقش ماری به روی صحنه رفت.

بیوگرافی سارا خوئینی ها

عکس های جدید اینستاگرام سارا خوئینی ها

فیلم‌شناسی سارا خوئینی ها

سینما

شاباش (فیلم) (۱۳۹۱)
دل بی قرار (۱۳۹۱)
در امتداد شهر (۱۳۸۹)
یکی از ما دو نفر (۱۳۸۹)
بیداری رؤیاها (۱۳۸۸)
لج و لج‌بازی (۱۳۸۸)
دوستی از جنس آتش (۱۳۸۸)
پسر تهرانی (۱۳۸۷)
سوپر استار (فیلم) (۱۳۸۷)
دعوت (۱۳۸۷)
گیس بریده (۱۳۸۵)
اسپاگتی در هشت دقیقه (۱۳۸۴)
نقاب (۱۳۸۳)
بالای شهر پایین شهر(۱۳۸۰)
دوستان (۱۳۷۸)
طالع عشق (۱۳۷۱)
گل‌ها و گلوله‌ها (۱۳۷۰)

بیوگرافی سارا خوئینی ها

مجموعه تلویزیونی سارا خودینی ها

    اولین انتخاب (۱۳۹۲)
شب شیشه‌ای (۱۳۹۲)
کلاه پهلوی (۱۳۸۶–۱۳۹۱) در نقش «عالیه»
خاطرات مرد ناتمام (۱۳۹۰–۱۳۹۱)
بچه‌ها نگاه می‌کنند (نوروز ۱۳۹۰)
یک روز قبل (۱۳۸۹)
بی صدا فریاد کن (۱۳۸۶)
روزهای اعتراض (۱۳۸۴)
راه شب (۱۳۸۳)
معصومیت از دست رفته (۱۳۸۱)
سفر سبز (۱۳۸۰)
مادر (۱۳۷۸)

بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش
فیلم های تلویزیونی سارا خوئینی ها

    فصل زندگی (فیلم تلویزیونی) (۱۳۹۱)
اوباش (فیلم تلویزیونی) (۱۳۹۰)
فراموشی (فیلم تلویزیونی) (۱۳۸۹)
تلواسه (۱۳۸۸)
صبحگاه خونین (۱۳۶۹)تئاترعشق اتفاقی نیست که بیفتد (۱۳۹۰)
مهمانسرای دو دنیا (۱۳۹۴)بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش

بیوگرافی سارا خوئینی‌ ها بازیگر , زندگینامه سارا خوئینی‌ ها , فیلم شناسی سارا خوئینی‌ ها , سارا خوئینی‌ ها , عکسهای سارا خوئینی‌ ها ، بیوگرافی سارا خوئینی‌ها , ازدواج سارا خوئینی‌ ها , عکس سارا خوئینی‌ ها با همسرش , مصاحبه با سارا خوئینی‌ ها , تاریخ تولد سارا خوئینی‌ ها

بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش

گفتگو با سارا خوئینی ها بازیگر تئاتر،تلویزیون و سینما:
سارا خوئینی ها در نقش های تاریخی، مذهبی تجربه های متفاوتی را در صحنه تئاتر سپری می کند.
توجه به سکوت ها و تاملات لحظه ای نقش، درک لحظه های تصمیم گیری و عکس العمل های خونسرد و آرام در ایفای نقش های محوری و موقعیتی از مهمترین ویژگی های بازی سارا خوئینی ها است. او در فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخته است.
بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش
گفتگوی ما را با این هنرمند با سابقه و توانا بخوانید؛خانم خوئینی ها چرا کارهایتان را گزیده انتخاب می کنید؟ این روند را چگونه ارزیابی می کنید؟
من بابت سال هایی که کار نکردم متاسف و ناراحت نیستم و نمی گویم چرا آن سال ها نبودم، چون فکر می کنم آن سال ها چیزهای دیگری را در زندگی ام تجربه کردم و سعی کردم آن تجربیاتم را در کار وارد کنم. حالاهم خوشحال هستم که این اتفاق برایم افتاد.
تنها چیزی که باعث دوام کاری من شد لطف خدا بود و من به درگاه او شاکر و سپاسگزارم. اکثر دوستان می دانند که من خیلی کم کار می کنم و سعی می کنم گزیده انتخاب کنم. البته ممکن است چند کار از دستم در رفته باشد و درست انتخاب نکرده باشم ولی در مجموع که نگاه می کنم باز هم کارهای بدی نشده اند.
 Sara Khoeiniha
سعی می کنم این شیوه را پیش بگیرم چون فکر می کنم رمز ماندگاری، زیاد کارکردن نیست بلکه درست و خوب کار کردن است.
از نمایش « عشق اتفاقی نیست که بیفتد» برایمان خلاصه ای بفرمایید.
این نمایش کاری از وحید جلیلوند بود که چندی پیش در تالار وحدت تهران به روی صحنه رفت. نمایش « عشق اتفاقی نیست که بیفتد» اثری مذهبی است و مرتبط با واقعه عاشورا است که در آن مسیرهای مختلف انسان های همزمان با این واقعه را به تصویر می کشد. بنده نقش «سلیمه» از کاراکترهای محوری داستان را ایفا کردم. من در ایفای این نقش جدیت خاصی را از خودم نشان دادم.

 Sara Khoeiniha

از کارنامه کاری تان مشخص است که کوتاهی و بلندی نقش برایتان اهمیت چندانی ندارد. درست است؟
نقش باید تاثیر گذار باشد. اگر نقشی داشته باشید که از اول تا آخر قصه حضور داشته باشید ولی تاثیر گذار نباشد چه فایده ای دارد، ضمن اینکه کار با اکثر کارگردانان را دوست دارم.اگر کاری کوتاه باشد باید تاثیر خودش را در روند قصه داشته باشد.

نقش هایی که در ذهن مخاطب از شما باقی مانده بیشتر در تلویزیون است، چرا درسینما کمتر کار می کنید؟
من ترجیح می دهم یک نقش خوب در تلویزیون کار کنم تا یک نقش متوسط در سینما. در این دوره تلویزیون بیشتر از سینما مخاطب دارد و به هر حال درصد بیشتری از مردم ، رسانه تلویزیون را در اختیار دارند.
بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش
خود شما وقتی در کسوت مخاطب به آثارتان نگاه می کنید چه شاخصه های بارزی را می بینید که جای آنها در غالب سریال های تولیدی این روزگار خالی است؟
من وقتی سریال را می بینم آن تعاریفی را که از کار بومی و ملی شنیده ام در کارهایم دیده ام . بعضی از سریال ها تمام جزئیاتش از بازی و میزانسن گرفته تا دکور و اتمسفر و فضای فیلم کلاایرانی است و برای اکثریت قریب به اتفاق مخاطبان آشناست و مشخصه فرهنگ ایرانی اسلامی است که به نظر من این ویژگی منحصر به فرد سریال هاست.

شما به دلیل داشتن چهره مثبت ، بیشتر نقش های مثبت بازی می کنید، آیا دوست دارید نقش های منفی هم بازی کنید؟
متاسفانه کمتر پیشنهاد می شود ولی خودم دوست دارم نقش منفی هم کار کنم.
عکس های اینستاگرام سارا خوئینی ها
هر بازیگری با روش خاصی خودش را به یک نقش می رساند، شما معمولابرای نزدیک شدن به چنین نقش هایی چه کارهایی انجام می دهید؟
من وقتی فیلمنامه کاری را می خوانم
یک سری برداشتهایی را با توجه به فضای کلی قصه از نقشم دارم منتها برای اینکه خودم را به ریزه کاری های آن نقش نزدیک کنم ترجیح می دهم که آن را به خلوتم ببرم و در آنجا روی خصوصیات اخلاقی او ریز شوم و به خودم بگویم که اگر من در چنین موقعیتی قرار داشتم چه رفتاری را از خودم نشان می دادم و بعد از آن نظرم را با سایر عوامل در میان می گذارم. ‫سارا خوئینی‌ ها‬‎

 

نقش سلیمه چقدر دستخوش تغییر شد؟
به لحاظ کلی که سلیمه شبیه همان چیزی بود که برایش در نظر گرفته بودیم اما رفته رفته حین تمرین و پیش تولید و حتی کار به یک بلوغی رسید. من وقتی روی این نقش در خلوتم کار کردم هرکجا که حس می کردم جای کار بیشتری دارد یا باید به گونه دیگری رفتار کند یا حتی ابهاماتی برایم وجود داشت با آقای جلیلوند در میان می گذاشتم و معمولابه جواب های خوبی هم دست پیدا می کردم، چون یا آنها مرا متقاعد می کردند یا من آنها را . در نهایت کارهای تیمی که در آن همه عوامل با هم یکدل و یکصدا هستند به ارتقای سطح کار کمک شایانی می کند.

‫سارا خوئینی‌ ها‬‎

فکر می کنید در حال حاضر اوضاع سینما مطلوب است؟
من اعتقادم این بوده همیشه کار خوب کنم. ممکن است کار بد هم در کارنامه کاری ام باشد اما نوع رسانه خیلی برایم مهم نبوده است. خیلی از دوستانم مدام سینما سینما می کنند. می خواهم بدانم از کدام سینما حرف می زنند؟ اگر منظور دوستان از سینما همین است که داریم می بینیم، بیشتر ترجیح می دهم کارهای تلویزیونی و تئاتر انجام دهم تا سینما.

در هدایت بازیگری چه روشی را دنبال می کنید؟
من کلااز بازیگر با سواد لذت می برم. بازیگر باسواد کسی است که به دنبال تحلیل از نقش و مفاهیم کلی نمایش است. او در حول و حوش واقعه ای که رخ داده مطالعه می کند.

عکس های اینستاگرام سارا خوئینی ها

فکر می کنید بازی در نقش منفی چقدر جذاب است؟
فقط می توانم بگویم متفاوت است و به بازیگر فرصت می دهد بتواند خلاقیت های بیشتری در ارتباط با نقش ایجاد کند.

تعریف شما از سارا خوئینی ها؟
تشنه تجربه و خلق کردن آثار هنری.

در ارتباط با اجرای نقش هایتان چقدر با کارگردان یا نویسنده بحث می کنید؟
خیلی زیاد. چون به نظرم نویسنده، کارگردان و بازیگر درست مثل یک مثلث هستند که با کمک و همفکری یکدیگر می توانند یک اثر را خلق کنند. برای همین من همیشه هرچیزی را که در ارتباط با نقش هایم به ذهنم می رسد با کارگردان و نویسنده مطرح می کنم.

عکس های اینستاگرام سارا خوئینی ها

فکر می کنید در این چند سال اخیر توانسته اید آن طور که باید سلیقه مخاطبان را بشناسید؟
به نظرم هیچ وقت نمی شود تمام مخاطبان را راضی نگه داشت. ما با قشر خاصی از بینندگان روبه رو هستیم. این یعنی این همه سلیقه اما من به نوبه خودم تلاشم را می کنم تا بتوانم حداقل یک رضایت نسبی از سمت مخاطبانم به دست آورم.

به یاد دارید در کوچه وخیابان چقدر امضا داده اید؟
نمی دانم، نشمردم.
سارا خوئینی ها
از بازی هایی که تا به حال کرده اید راضی هستید؟
نه به طور صد در صد. شاید می شد بهتر از این هم بازی کنم. باید ببینم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

طعم شهرت خوشمزه است؟
بله، چرا که نه. البته به شرطی که نه خیلی شور بشود و نه خیلی شیرین.

‫سارا خوئینی ها‬‎

در چه صورتی حاضرید از بازیگری صرف نظر کنید؟
وقتی کاری به من پیشنهاد نشود مجبورم از بازیگری دست بکشم.

یک نقش خوب از نگاه شما؟
نقشی که هم خودم آن را دوستش داشته باشم و هم بیننده. دوست دارم در نقشم همان طوری که هستم خودم را نشان دهم.

عکس های اینستاگرام سارا خوئینی ها

ضعف برخی از کارها را در چه چیزی می دانید؟
شاید تدوین و از دست رفتن ریتم کار یکی از دلایل این امر باشد، اما گاهی اوقات شرایط و محدودیت ها هم می تواند در دیده نشدن یک اثر سهیم باشد.

بیوگرافی کامل خاطره حاتمی+عکس های جدید اینستاگرامش

عکس های اینستاگرامی سحر قریشی و شوهرش امید علومی

بیوگرافی امیرعلی نبویان+عکس های جدید همسرش

بیوگرافی و عکس های اینستاگرام حدیث میرامینی

Save

Save

Save

Save


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.