فیلم حضور بهنوش بختیاری در دورهمی مهران مدیری+لینک دانلود

دانلود فیلم بهنوش بختیاری در برنامه دورهمی مهران مدیری

بهنوش بختیاری در برنامه دورهمی

دانلود فیلم صحبت های خنده دار بهنوش بختیاری در برنامه دورهمی مهران مدیری که دیشب جمعه ۲۱ خرداد ۹۵ بهنوش بختیاری مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری بود.

در پایان برنامه دیشب بهنوش بختیاری به عنوان مهمان سوم با تاخیر به برنامه «دورهمی» رسید و مقابل مهران مدیری و تماشاگران حاضر در استودیو رسید. در ابتدا پس از سلام و عذر خواهی بابت تاخیر در رسیدنش درمورد ازدواجش با همسرش گفت و از جنجال و حواشی های پیش آمده در فضای مجازی عنوان کرد.

بختیاری در ادامه در پاسخ به سوال مهران مدیری که دفترچه ای از بداهه گویی های خود دارید؟ چند نمونه از تکه کلام ها را بیان کرد: جمله هایی مثل «ستون متون نریزه روتون» و یا «درسته از پشت کوه اومدیم اما با هلی کوپتر اومدیم» چند نمونه از بداهه‌ هاست و این ها همه به خاطر این است که بعضی از فیلم نامه ها به معنی واقعی صحیح نیستند و مجبور می شم با جملات متن و در واقع شخصیت خودم را نجات بدهم و این کار بازیگر را سخت می کند و مدت زمان بیشتری را می گیرید.

وی با بیان اینکه هر کسی به دنبال دیده شدن است، در خصوص حضورش در عرصه تصویر توضیح داد: از همان اول علاقه ای به بازیگری نداشتم و بعد از چند اجرای تئاتر به دنبال هیجانات پشت صحنه رفتم و مدتها منشی صحنه بودم و در کار «خانه به دوش» منشی صحنه آقای رضا عطاران بودم و بعدها با داریوش مهرجویی، کیانوش عیاری، سامان مقدم، مسعود آب پرور و … همکاری داشتم تا اینکه کم کم جلوی دوربین آمدم و بازی کردم.

بختیاری در پایان با ادای احترام به زنده‌ یاد احمد متوسلیان فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» را تحسین کرد و در ادامه در خصوص ساخت مستند تصریح کرد: مستند سازی یکی از دغدغه های ذهنی من است که دوست دارم هر چه زودتر موضوعاتی که ذهنم را قلقلک می دهد عملی کنم و بیشترین محوریت را هم به روی ژانر ارزشی و دفاع مقدس گذاشته ام، و این چند روزه که «ایستاده در غبار» به اکران رسیده است می توانم بگویم که یکی از بهترین فیلم های سینمایی است که یاد شهدا را زنده می کند و قابل تحسین است.

مهران مدیری برنامه شب گذشته را بعد از گپ و گفت با سه مهمان عزیز با جمع بندی در خصوص خدمات آموزشی، فرهنگی، انرژی و حمل و نقل عمومی کشور و ارائه خدمات رایگان این ارگانها به پایان رساند.

دانلود فیلم بهنوش بختیاری در دورهمی

::

 

در پایان برنامه دیشب بهنوش بختیاری با تاخیر به برنامه دورهمی رسید و مقابل مهران مدیری و تماشاگران حاضر در استودیو قرار گرفت.

در ابتدا پس از سلام و عذر خواهی بابت تاخیر در رسیدنش درمورد ازدواجش با همسرش گفت و از جنجال و حواشی های پیش آمده در فضای مجازی عنوان کرد.
بختیاری در ادامه در پاسخ به سوال مهران مدیری که دفترچه ای از بداهه گویی های خود دارید؟ چند نمونه از تکه کلام ها را بیان کرد: جمله هایی مثل ستون متون نریزه روتون و یا درسته از پشت کوه اومدیم اما با هلی کوپتر اومدیم چند نمونه از بداهه هاست و این ها همه به خاطر این است که بعضی از فیلم نامه ها به معنی واقعی صحیح نیستند و مجبور می شم با جملات متن و در واقع شخصیت خودم را نجات بدهم و این کار بازیگر را سخت می کند و مدت زمان بیشتری را می گیرید.

بهنوش بختیاری و مهران مدیری در برنامه دورهمی

وی با بیان اینکه هر کسی به دنبال دیده شدن است، در خصوص حضورش در عرصه تصویر توضیح داد: از همان اول علاقه ای به بازیگری نداشتم و بعد از چند اجرای تئاتر به دنبال هیجانات پشت صحنه رفتم و مدتها منشی صحنه بودم و در کار خانه به دوش منشی صحنه آقای رضا عطاران بودم و بعدها با داریوش مهرجویی، کیانوش عیاری، سامان مقدم، مسعود آب پرور و … همکاری داشتم تا اینکه کم کم جلوی دوربین آمدم و بازی کردم.
بختیاری در پایان با ادای احترام به زنده یاد احمد متوسلیان فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» را تحسین کرد و در ادامه در خصوص ساخت مستند تصریح کرد: مستند سازی یکی از دغدغه های ذهنی من است که دوست دارم هر چه زودتر موضوعاتی که ذهنم را قلقلک می دهد عملی کنم و بیشترین محوریت را هم به روی ژانر ارزشی و دفاع مقدس گذاشته ام، و این چند روزه که ایستاده در غبار به اکران رسیده است می توانم بگویم که یکی از بهترین فیلم های سینمایی است که یاد شهدا را زنده می کند و قابل تحسین است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.