مانتو تابستانه | ۵۰ مدل مانتو جلو باز تابستانی برند CooCooz

دسته بندی : مدل لباس,مدل مانتو

مانتو تابستانه | ۵۰ مدل مانتو جلو باز تابستانی برند CooCooz

این که یک مانتو باید چه خصوصیات و ویژگی هایی داشته باشد که بتوان به عنوان مانتو تابستانه از آن استفاده کرد و همچنین ایده های نو و  جدید مانتو جلو باز تابستانی از برند کوکوز موضوع این نوشته از دلبرانه است . با ما برای دیدن مدل های مانتو خنک و نخی مناسب فصل تابستان از این برند ایرانی همراه باشید.

مانتو تابستانه (۱)

مانتو تابستانه

لباس های مناسب برای پوشیدن در تابستان

آفتاب تابستان می تواند موجب عرق شود، از دست دادن آب بدن  باعث گرمازدگی و افزایش حرارت بدن می شود. اما چه میشود کرد به هر حال مجبوریم یک لباس مناسب برای فصل تاباستان انتخاب کنیم شما می توانید برخی از این مشکلات را با انتخاب پوشش هوشمندانه و لباس های مناسب حل کنید و از آزار بیش از حد در اثر گرما  را از بین ببرید.

مانتو تابستانه (۲)
مانتو تابستانه ۹۸

حدالامکان لباس های نازک و نخی بپوشید 

البته خانم ها در مورد پوشش بیرون از خانه معذوریت هایی دارند که نمیتوانند از لباس های نازک استفاده کنند اما در مورد لباس های خانگی و مهمانی ها و دور همی های زنانه بهتر است از لباس های نازک تر و خنک تر استفاده کنند که ترجیحا چند لایه نباشند .

مانتو تابستانه (۳)
مانتو تابستانه دخترانه

پارچه های پنبه ای بپوشید

پنبه عرق را از بدن شما جذب می کند و اجازه می دهد تا تبخیر شده و در نتیجه دمای بدن شما پایین بیاید . پارچه های پنبه ای این کار را مانند یک حوله انجام می دهند ، رطوبت را به دور از پوست تان هدایت می کند و باعث جلو گیری از رشد باکتری ها و مخمر می شود. این باعث می شود پنبه پارچه ای کامل برای تابستان باشد، زیرا شما را سرد تر و خنک تر نگه می دارد و از عفونت جلوگیری می کند.

مانتو تابستانه (۴)
مانتو تابستانه ۲۰۱۸

پارچه هایی با الیاف مصنوعی نپوشید

شما باید از پوشیدن پارچه های مصنوعی تا آنجا که امکان دارد جلوگیری کنید، زیرا بر خلاف پنبه و دیگر پارچه های طبیعی، اکثر پارچه های مصنوعی تهوه ندارند و به عبارت ساده بدن شما در آن لباس ها نفس نمی کشند. بنابراین زمانی که عرق می کنید، عرق خشک نمیشود و علاوه بر حبس کردن گرما و رطوبت در بدن شما از خنک شدن شما جلوگیری میکند و ضمنا باعث ایجاد رشد عفونت در حضور گرما و رطوبت میشود.

مانتو تابستانه (۵)
مانتو تابستانه شیک

لباس های شل و آزاد و جلو باز بپوشید

در تابستان، از پوشیدن لباس های تنگ که گردش خون را محدود میکند اجتناب کنید. رگ های خونی شما در تابستان تمایل دارند تا بدن را از طریق فرستادن حرارت به بیرون از بدن از طریق پوست خنک نگه دارند، بنابراین بهتر است در تابستان به جای پوشیدن لباس های جذب و تنگ گردش خون خود را محدود نکنید و به جان با پوشیدن لباس های کاملا آزاد و رها اجازه تهویه بدن به لباس بدهید . برعکس لباس های جذب و تنگ را بگذارید برای انتخاب مدل های پالتو وسویشرت و کاپشن زمستانی.

مانتو تابستانه (۶)

مانتو تابستانه ۲۰۱۹

پوست خود را اشعه UV بپوشانید.

تابستان مترادف لباس های نخی و خنک، لباس های جلو باز و  لباس های بدون آستین است، اما این دقیقا لباس مناسب برای این فصل نیست. چرا که آنها پوست خود را در معرض اشعه خورشید قرار میدهند و از پیامد های آن میتوان به مواردی از جمله آسیب های UV و خارش پوست اشاره کرد کرد. همیشه این موضوع را در نظر بگیرید که  کرم ضد آفتاب را قبل از اینکه از خانه خارج شویم روی پوست بمالیم ، اما بسیاری از مردم این کار را انجام نمی دهند و پوست خود را آسیب پذیر کرده و در معرض خطر قرار می دهند. گرما همچنین پوست شما را خشک می کند و باعث می شود که سفت و سخت تر  شده و با سرعت بیشتری رو به پیری و چین و چروک برود .

مانتو تابستانه (۱۰)

مانتو تابستانه بلند

انتخاب رنگ های روشن تر

رنگ های روشن تر و سبک تر را برای فصل تابستان انتخاب کنید . رنگ هایی مانند سفید، آبی ، صورتی ، کرمی ، زرد، بژ و رنگ های روشن دیگری نظیر آنها شما را خنک نگه می دارند؛ چرا که این رنگ ها منعکس کننده بسیاری از اشعه های خورشید در جو است. از سوی دیگر، پارچه های تیره برعکس لباس های روشن تمایل به جذب این اشعه ها دارند و گرمای آنها را تضعیف می کند، و شما را حتی داغتر می کند.

مانتو تابستانه (۱۳)

مانتو تابستانه حریر

به سبک بیابان نشین ها لباس بپوشید 

به پوشش خانم های بیابان نشین فکر کنید ، افرادی که در بیابان های خاورمیانه زندگی می کنند ، لباس های شل و آزاد از جنس الیاف طبیعی  را به عنوان پوشش انتخاب میکنند که از سر تا پا آنها را محافظت می کند، این لباس ها بخصوص برای محافظت از آنها از گرما انتخاب میشود . انتخاب این سبک لباس ها مناسب برای تابستان شما نیز هست ، شما هم میتوانید به جای شوار و پیراهن در خانه از این سبک لباس ها استفاده کنید که هم خنک و راحت است هم یک ایده جدید و نو برای لباس پوشیدن .

مانتو تابستانه (۱۱)

مانتو تابستانه جدید

در ادامه این نوشته نظر شما به تماشای ۵۰ مانتوی تابستانه جلب میکنم که اغلب از مدل های مانتو جلو باز و از جنس های خنک و نخی تابستانه تهیه شده اند . تصاویر این مانتو ها از برند کوکوز و از صفحه اینستاگرامی این برند جمع آوری شده است .

مانتو تابستانه (۷)

مدل مانتو تابستانه.com
googleمدل مانتوی تابستانه

ما قبلا هم مدل های زیادی برای انتخاب مدل مانتو های خنک و نخی تابستانی با شما به اشتراک گذاشتیم . که میتوانید با کلیک روی آنها عکس ها ی آن ها را هم از نظر بگذرانید :

مدل مانتو خنک تابستانه | در تابستان چگونه لباس بپوشیم؟

مانتو نخی | ۳۵ مدل مانتو دخترانه رنگی رنگی برای تابستان

مانتو تابستانه (۸)

مانتو خنک تابستانه instagram

مانتو تابستانه (۹)
مدل مانتو تابستانه

مانتو تابستانه (۱۴)

مانتو نخی تابستانی شیک 

مانتو تابستانه (۱۲)

مانتو تابستانه ۱۳۹۷
مانتو تابستانه ۱۳۹۸

مانتو تابستانه (۱۶)

مانتو تابستانی ۱۳۹۸
مانتو تابستانی ۱۳۹۹

مانتو تابستانه (۱۵)

مانتوهای تابستانه ۱۳۹۷
مانتوهای تابستانه ۱۳۹۸

مانتو تابستانه (۱۷)

مانتو تابستانی ۱۳۹۸ جدید

مانتو تابستانه (۱۸)

مانتوهای تابستانی ۱۳۹۸
مدل مانتو تابستانه ۱۳۹۹

مانتو تابستانه (۱۹)

مانتو نخی تابستانه ۲۰۱۸
مانتو خنک تابستانه ۲۰۱۹

مانتو تابستانه (۲۰)

مانتو تابستانه ۲۰۱۸ جدید

مانتو تابستانه (۲۱)

مانتو تابستانی ۲۰۱۸
مانتو تابستانی ۲۰۱۹
مانتو تابستانی ۲۰۲۰

مانتو تابستانه (۲۲)

مانتو تابستانه ۹۸
مانتو تابستانه ۹۹

مانتو تابستانه (۲۳)

مانتو تابستانه ۹۸ دخترانه

مانتو تابستانه (۲۴)

مانتو ی تابستانه ۹۸ در تهران

مانتو تابستانه (۲۵)

مانتو تابستانه ۹۸ جدید

مانتو تابستانه (۲۶)

مانتو تابستانه ۹۹ دخترانه

مانتو تابستانه (۲۷)

مانتو تابستانه ۹۹ تهرانمانتو تابستانه (۲۸) مانتو تابستانه (۲۹) مانتو تابستانه (۳۰) مانتو تابستانه (۳۱) مانتو تابستانه (۳۲) مانتو تابستانه (۳۳) مانتو تابستانه (۳۴) مانتو تابستانه (۳۵) مانتو تابستانه (۳۶) مانتو تابستانه (۳۷) مانتو تابستانه (۳۸) مانتو تابستانه (۳۹) مانتو تابستانه (۴۰) مانتو تابستانه (۴۱) مانتو تابستانه (۴۲) مانتو تابستانه (۴۳) مانتو تابستانه (۴۴) مانتو تابستانه (۴۵) مانتو تابستانه (۴۶) مانتو تابستانه (۴۷) مانتو تابستانه (۴۸) مانتو تابستانه (۴۹) مانتو تابستانه (۵۰) مانتو تابستانه (۵۱)

همچنین بخوانید 

مدل مانتو خنک و نخی تابستانه | در تابستان چگونه لباس بپوشیم ؟

ست لباس تابستانی | ۱۴ ست لباس تابستانی زنانه با شلوار سفید ۹۸

مانتو گل گلی تابستانه | ۲۰ مدل مانتو ی تابستانه گلدار دخترانه جدید

مانتو کیمونو جلو باز | ۳۰ مدل مانتو کیمونو جلو باز

مانتو نخی خنک | ۳۵ مدل مانتو دخترانه نخی رنگی رنگی برای تابستان

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم