مانتو نخی خنک | ۳۵ مدل مانتو دخترانه نخی رنگی رنگی برای تابستان

مانتو نخی خنک | ۳۵ مدل مانتو دخترانه نخی رنگی رنگی برای تابستان

با گرم تر شدن هوا پالتو و سویشرت و مانتو های پاییزه جای خود را به مانتو نخی خنک تابستانه میدهند ، این مانتو های نخی بخصوص از نوع رنگی رنگی و گل گلی جان میدهند برای حال و هوای شاداب دخترانه ، ما هم در این نوشته از دلبرانه ۳۵ مدل مانتو نخی و خنک از نوع دخترانه اشت را تقدیم حضور شما میکنیم امیدوارم برای تهیه و دوخت این مدل مانتو ها برای فصل تابستان مفید وابع شود.

مانتو نخی خنک (۱)

مانتو نخی

با شروع فصل گرما گاهی انقدر گرما آزار دهنده میشود که دلمان میخواهد حتی پوست مان را هم بکنیم که کیم خنک تر شویم و در به در دنبال لباس های و مانتو های خنکی هستیم که از شدت گرما بکاهد ، مانتو های خنک اغلب مانتو هایی از جنس نخ ها ی طبیعی مثل کتان و با الیاف مصنوعی کمتر بافته شده اند.

مانتو نخی خنک (۲)
مانتو نخی جدید

اما این مدل لباس های نخی یا مانتو های نخی میتواند هر طرح و رنگ و دوختی داشته باشد اما عموما به شکل یک کلیشه خوشایند مانتو های نخی شامل طرح های گل گلی یا خال خال یا از این دست طرح های نوستالژیک و معمول است. نمونه های زیبایی از این مدل مانتو ها ی نخی و خنک را در این نوشته می بینید.

مانتو نخی خنک (۳)
مانتو نخی تابستانی

به جز طرح مانتو های نخی و خنک تابستانی اغلب از پارچه های نازک تر که گرما را کمتر در خود ذخیره کند دوخته میشوند و همچنین اغلب مدل گشاد و آزاد هستند چون تنگ بودن و چسبندگی لباس طبعا باعث گرمای بیشتر در بدن میشود.

مانتو نخی خنک (۴)

مدل مانتو نخی ۴خونه

مانتو های چهار خونه یا چهار خانه تابستانی هم از معمول ترین و نوستالژیک ترین پوشش های خانم های ایرانی هستند . بخصوص لباس هایی با پارچه های ۴خونه در دهه ۵۰-۶۰ مورد اقبال زیادی در دوخت مانتو واقع شده بود.

مانتو نخی خنک (۵)
مانتو نخی ۹۷

در مورد مانتو های دخترانه هم گفتن ندارد که طبیعت شاداب و با طراوت دخترانه میل به پوشیدن رنگ های شاد و روشن و طرح های رنگی رنگی مثل گل گلی های شاد یا مانتو های گلدوزی شده و طرح های خال خالی و راه راه دارد . که این مدل ها و رنگ بندی کاملا با سماهیت تابستان که گرما و حرارت شور و شوق است هماهنگی دارد.

مانتو نخی خنک (۶)

مانتو نخی دخترانه

اگر به طرح ها و مدل های این نوشته علاقه مند شده اید میتوانید مدل های بیشتر و زیبا تری در این سبک و سیاق را در لینک زیر بیابید.

مدل مانتو دخترانه | ۶۰ مدل مانتو دخترانه بامزه گل گلی و خال خالی شاد

مانتو نخی خنک (۷)

مانتو نخی شیک

فراموش نکنید در فصل تابستان و کلا در مواقع گرم از مانتو روشن استفاده کنید چون نور را بخود جذب نمی کند و زیاد شما احساس گرما نمی کنید. درست برعکس رنگ مشکی که اشعه خورشید را به خود جذب کرده و در خود نگه میدارد . البته این توصیه شامل چادر که پوششی از روی عقیده و علاقه است نمیشود چون کسی که چادر میپوشد پیش پیش صابون تمام این سختی ها را به تن زده است.

مانتو نخی خنک (۸)
مانتو نخی ترک

در مورد مدل مانتو نخی تابستانه بهتر است سراغ مدل های نسبتا گشاد و راحت که بدون آستر و چند لایه باشد بروید و مدل های آستر دار ، کت دار ، سارافون دار و حتی زیادی چین دار پرهیز کنید . در تابستان می بایستد خنک و سبک لباس بپوشید.

مانتو نخی خنک (۹)
مانتو نخی ساده

از آنجایی که بهار و تابستان فصولی متعلق به طبیعت هستند بد نیست برای انتخاب طرح پارچه سراغ طرح هایی بروید که کاملا با طبیعت هماهنگ هستند ، طرح هایی مثل برگ برگی و گل گلی و طرح های به گرمایی رنگ تابستان.

مدل مانتو دخترانه گل گلی و خال خالی شاد (۱۶)
مانتو نخی بلند

اگر پارچه های طرح دار را نمی پسندید و اصولا در همه جا ساده پوش هستنید بهتر است برای فصل تاستان از اکسسوار یا زیرو آلات کاملا کژوال و اسپرت و دخترانه از روی مانتو استفاده کنید مثل گردن آویز های بلند اسپرت و دستبند های مهره ای زیبا.

مانتو نخی خنک (۱۱)
مانتو نخی حاشیه دار

این هم یک مدل مانتو متفاوت که اگر قصد دارید آن را برای تابستان تهیه کنید بهتر است از انواع پارچه های کتان نازک یا لی کاغذی برای دوخت دامن بندی یا شلوار بندی استفاده کنید .

مانتو نخی خنک (۱۲)
مانتو نخی

این هم یک مدل کاملا دخترانه ، استفاده از پارچه های طرح دار با نقوش گل گلی و اکسسوار دخترانه مثل گردن آویز های بلند فلزی و دستبند های مهره ای دخترانه

مانتو نخی خنک (۱۳)
مدل مانتو نخی.com
googleمدل مانتو نخی

برای راهنمایی بیشتر شما در امر انتخاب پارچه برای مانتو های نخی تابستانه در این نوشته هر مانتو در کنار عکس جزئی تری از طرح پارچه آن قرار داده شده است.

مانتو نخی خنک (۱۴)
مدل مانتو نخی

درست است که لباس های نخی ، پنبه ای و کتانی با رنگ روشن و گشاد بهترین انتخاب برای فصل گرما هستند اما کافی نیستند  برای در امان ماندن از گرما و تابش مستقیم خورشید ، خود را به استفاده از کلاه، ضد آفتاب ، چتر و عینک آفتابی استاندارد، مجهز کنید .

مانتو نخی خنک (۱۵)
www.مانتو نخی
www.مدل مانتو نخی

اگر دوست دارید بدانید با مانتو خنک تابستانه خود چه کفشی باید بپوشید پیشنهاد ما صندل و کفش های عروسکی و کالج است ، البته انتخاب کتونی های ساق کوتاه تابستانی مثل آل استار هم پیشنهادی جسورانه برای خانم های  جوان محسوب میشود.

مانتو نخی خنک (۱۶)
مانتو نخی ۱۳۹۷
مانتو نخی ۱۳۹۸

در مورد انتخاب شال و روسری هم بهتر است سراغ جنس های نخی و نازک بروید که با مانتو شما از نظر رنگ و طرح هماهنگ و ست باشد.

مانتو نخی خنک (۱۷)مدل مانتو نخی ۱۳۹۸
مدل مانتو نخی ۱۳۹۹

مانتو نخی خنک (۱۸)
مدل مانتو نخی تابستانی ۱۳۹۷
مدل مانتو نخی تابستانه ۱۳۹۸

مانتو نخی خنک (۱۹)
مانتو نخی ۲۰۱۸
مانتو نخی ۲۰۱۹

مانتو نخی خنک (۲۰)
مدل مانتو نخی ۲۰۱۹
مدل مانتو نخی ۲۰۲۰

مانتو نخی خنک (۲۱)
مانتو نخی تابستانی ۲۰۱۸

مانتو نخی خنک (۲۲)

مانتو نخی گلدار

مانتو نخی خنک (۲۳)
مانتو نخی ۹۸ دخترانه

مانتو نخی خنک (۲۴)

مانتو خنک تابستانی

مانتو نخی خنک (۳۳)
مانتو خنک تابستانه

مانتو نخی خنک (۲۵)
مانتو خنک جدید

مانتو نخی خنک (۳۵)
مانتو خنک نخی

مانتو نخی خنک (۲۶)
مانتو خنک تابستونه

مانتو نخی خنک (۳۶)
مانتو خنک گشاد

مانتو نخی خنک (۲۷)
مانتو خنک تابستانه جدید
مانتو خنک

مانتو نخی خنک (۲۸)
مانتو خنک ۲۰۱۸
مانتو خنک ۲۰۱۹

مانتو نخی خنک (۲۹)
مدل مانتو خنک تابستانه ۲۰۱۹
مدل مانتو خنک تابستانی ۲۰۲۰

مانتو نخی خنک (۳۰)
مانتو خنک ۹۷
مانتو خنک ۹۸

مانتو نخی خنک (۳۱)
مدل مانتو خنک ۹۹
مانتو خنک تابستانی ۹۹

مانتو نخی خنک (۳۲)
مانتو خنک تابستانه ۹۸
مانتو خنک تابستان ۹۷

مانتو نخی خنک (۳۴)

همچنین بخوانید :

مانتو کیمونو جلو باز | ۳۰ مدل مانتو کیمونو جلو باز

مدل مانتو خنک و نخی تابستانه | در تابستان چگونه لباس بپوشیم ؟

مدل مانتو دخترانه | ۶۰ مدل مانتو دخترانه بامزه گل گلی و خال خالی شاد

مدل مانتو گل گلی | ۳۰ مدل مانتو گل گلی سنتی خاص برند Mantra Boutique

مانتو گل گلی تابستانه | ۲۰ مدل مانتو تابستانه گلدار دخترانه جدید


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.