خرید مبل
مجله دکوراسیون

بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش

بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش

بیوگرافی سارا خوئینی‌ ها بازیگر , زندگینامه سارا خوئینی‌ ها , فیلم شناسی سارا خوئینی‌ ها , سارا خوئینی‌ ها , عکسهای سارا خوئینی‌ ها ، بیوگرافی سارا خوئینی‌ها , ازدواج سارا خوئینی‌ ها , عکس سارا خوئینی‌ ها با همسرش , مصاحبه با سارا خوئینی‌ ها , تاریخ تولد سارا خوئینی‌ ها،Sara Khoeiniha

بیوگرافی سارا خوئینی ها

بیوگرافی سارا خوئینی‌ ها

بیوگرافی سارا خوئینی ها

سارا خوئینی‌ ها یا سارا وثوقی (زادهٔ ۳ خرداد ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. سارا خوئینی‌ها که با نام مستعار سارا وثوقی نیز بازی کرده است، فارغ‌التحصیل کارشناسی گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است

بیوگرافی سارا خوئینی ها

سارا خوئینی‌ ها در تهران به دنیا آمده است و به همراه یک خواهر و سه برادر سومین فرزند خانواده محسوب می‌شود. خوئینی‌ها بازیگری را برای اولین بار در سال ۱۳۶۹ با بازی در فیلم ویدئویی صبحگاه خونین ساخته فرامرز باصری تجربه کرد که با همسرش همبازی بود. وی همسر سابق چنگیز وثوقی (برادر بهروز وثوقی) است و نام هنری سارا وثوقی که در دو سال اول فعالیت هنری استفاده می‌کرد، برگرفته از نام فامیل همسرش بود. او در سال ۱۳۷۰ با فیلم سینمایی گل‌ها و گلوله‌ها ساخته ناصر مهدی‌پور به سینما آمد. سپس در فیلم تلویزیونی طالع عشق به نقش حلیمه دایه پیامبر اسلام ظاهر شد. در این سه فیلم که با چنگیز وثوقی همبازی بود از نام سارا وثوقی استفاده کرد. زندگی مشترک وی با چنگیز وثوقی کمتر از دو سال به طول انجامید و منجر به جدایی شد.

بیوگرافی سارا خوئینی ها

پس از چند سال دوری از سینما، او دور جدید بازیگری خود را با فیلم دوستان ساخته علی شاه‌حاتمی در سال ۱۳۷۸ و با نام واقعی خود یعنی «سارا خوئینی‌ها» آغاز کرد. او در این فیلم با مهناز افشار و یوسف مرادیان همبازی بود. سپس در فیلم بالای شهر پایین شهر در نقش اصلی، همبازی محمدرضا گلزار شد. وی در سال ۱۳۸۳ در نقش اصلی فیلم سینمایی نقاب در کنار محمدرضا شریفی نیا، امین حیایی و پارسا پیروزفر بازی کرد و در همان سال در فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه با بازی و کارگردانی رامبد جوان نقش اصلی را ایفا کرد. سارا خوئینی‌ها، با بازی مقابل امین تارخ در سریال معصومیت از دست رفته شبکه اول ایران در نقش «حمیرا» (زن دلفریب و عشوه گر عرب) برای اهالی تلویزیون شناخته شد. او برای بازی در این سریال، در جشنواره برنامه‌های تلویزیون سال ۸۳ و ۸۴ به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن مورد تقدیر قرار گرفت.

بیوگرافی سارا خوئینی ها

بعد از بازی در کارهای سینمایی، دعوت مهدی فخیم زاده را برای بازی در فیلم‌هایش پذیرفت و در سریال تلویزیونی بی‌صدا فریاد کن به عنوان نقش اول جلوی دوربین رفت. او در فیلم سینمایی یکی از ما دو نفر با بازی بهرام رادان و کارگردانی تهمینه میلانی، بازیگر و دستیار کارگردان بود. در سال ۱۳۹۰ در تئاتر «عشق اتفاقی نیست که بیفتد» به روی صحنهٔ تالار وحدت رفت. این نمایش مورد استقبال هنرمندان بنام سینما و تئاتر واقع شد که موفقیت این نمایش و استقبال بیش از انتظار مردم باعث دو اجرایی شدن نوبت نمایش آن شد. همچنین در سال ۹۴ در نمایش مهمانسرای دو دنیا نوشتهٔ امانوئل اشمیت و به کارگردانی امیدرضا سپهری در نقش ماری به روی صحنه رفت.

بیوگرافی سارا خوئینی ها

عکس های جدید اینستاگرام سارا خوئینی ها

فیلم‌شناسی سارا خوئینی ها

سینما

شاباش (فیلم) (۱۳۹۱)
دل بی قرار (۱۳۹۱)
در امتداد شهر (۱۳۸۹)
یکی از ما دو نفر (۱۳۸۹)
بیداری رؤیاها (۱۳۸۸)
لج و لج‌بازی (۱۳۸۸)
دوستی از جنس آتش (۱۳۸۸)
پسر تهرانی (۱۳۸۷)
سوپر استار (فیلم) (۱۳۸۷)
دعوت (۱۳۸۷)
گیس بریده (۱۳۸۵)
اسپاگتی در هشت دقیقه (۱۳۸۴)
نقاب (۱۳۸۳)
بالای شهر پایین شهر(۱۳۸۰)
دوستان (۱۳۷۸)
طالع عشق (۱۳۷۱)
گل‌ها و گلوله‌ها (۱۳۷۰)

بیوگرافی سارا خوئینی ها

مجموعه تلویزیونی سارا خودینی ها

    اولین انتخاب (۱۳۹۲)
شب شیشه‌ای (۱۳۹۲)
کلاه پهلوی (۱۳۸۶–۱۳۹۱) در نقش «عالیه»
خاطرات مرد ناتمام (۱۳۹۰–۱۳۹۱)
بچه‌ها نگاه می‌کنند (نوروز ۱۳۹۰)
یک روز قبل (۱۳۸۹)
بی صدا فریاد کن (۱۳۸۶)
روزهای اعتراض (۱۳۸۴)
راه شب (۱۳۸۳)
معصومیت از دست رفته (۱۳۸۱)
سفر سبز (۱۳۸۰)
مادر (۱۳۷۸)

بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش
فیلم های تلویزیونی سارا خوئینی ها

    فصل زندگی (فیلم تلویزیونی) (۱۳۹۱)
اوباش (فیلم تلویزیونی) (۱۳۹۰)
فراموشی (فیلم تلویزیونی) (۱۳۸۹)
تلواسه (۱۳۸۸)
صبحگاه خونین (۱۳۶۹)تئاترعشق اتفاقی نیست که بیفتد (۱۳۹۰)
مهمانسرای دو دنیا (۱۳۹۴)بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش

بیوگرافی سارا خوئینی‌ ها بازیگر , زندگینامه سارا خوئینی‌ ها , فیلم شناسی سارا خوئینی‌ ها , سارا خوئینی‌ ها , عکسهای سارا خوئینی‌ ها ، بیوگرافی سارا خوئینی‌ها , ازدواج سارا خوئینی‌ ها , عکس سارا خوئینی‌ ها با همسرش , مصاحبه با سارا خوئینی‌ ها , تاریخ تولد سارا خوئینی‌ ها

بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش

گفتگو با سارا خوئيني ها بازيگر تئاتر،تلويزيون و سينما:
سارا خوئيني ها در نقش هاي تاريخي، مذهبي تجربه هاي متفاوتي را در صحنه تئاتر سپري مي كند.
توجه به سكوت ها و تاملات لحظه اي نقش، درك لحظه هاي تصميم گيري و عكس العمل هاي خونسرد و آرام در ايفاي نقش هاي محوري و موقعيتي از مهمترين ويژگي هاي بازي سارا خوئيني ها است. او در فيلم هاي زيادي به ايفاي نقش پرداخته است.
بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش
گفتگوي ما را با اين هنرمند با سابقه و توانا بخوانيد؛خانم خوئيني ها چرا كارهايتان را گزيده انتخاب مي كنيد؟ اين روند را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
من بابت سال هايي كه كار نكردم متاسف و ناراحت نيستم و نمي گويم چرا آن سال ها نبودم، چون فكر مي كنم آن سال ها چيزهاي ديگري را در زندگي ام تجربه كردم و سعي كردم آن تجربياتم را در كار وارد كنم. حالاهم خوشحال هستم كه اين اتفاق برايم افتاد.
تنها چيزي كه باعث دوام كاري من شد لطف خدا بود و من به درگاه او شاكر و سپاسگزارم. اكثر دوستان مي دانند كه من خيلي كم كار مي كنم و سعي مي كنم گزيده انتخاب كنم. البته ممكن است چند كار از دستم در رفته باشد و درست انتخاب نكرده باشم ولي در مجموع كه نگاه مي كنم باز هم كارهاي بدي نشده اند.
 Sara Khoeiniha
سعي مي كنم اين شيوه را پيش بگيرم چون فكر مي كنم رمز ماندگاري، زياد كاركردن نيست بلكه درست و خوب كار كردن است.
از نمايش « عشق اتفاقي نيست كه بيفتد» برايمان خلاصه اي بفرماييد.
اين نمايش كاري از وحيد جليلوند بود كه چندي پيش در تالار وحدت تهران به روي صحنه رفت. نمايش « عشق اتفاقي نيست كه بيفتد» اثري مذهبي است و مرتبط با واقعه عاشورا است كه در آن مسيرهاي مختلف انسان هاي همزمان با اين واقعه را به تصوير مي كشد. بنده نقش «سليمه» از كاراكترهاي محوري داستان را ايفا كردم. من در ايفاي اين نقش جديت خاصي را از خودم نشان دادم.

 Sara Khoeiniha

از كارنامه كاري تان مشخص است كه كوتاهي و بلندي نقش برايتان اهميت چنداني ندارد. درست است؟
نقش بايد تاثير گذار باشد. اگر نقشي داشته باشيد كه از اول تا آخر قصه حضور داشته باشيد ولي تاثير گذار نباشد چه فايده اي دارد، ضمن اينكه كار با اكثر كارگردانان را دوست دارم.اگر كاري كوتاه باشد بايد تاثير خودش را در روند قصه داشته باشد.

نقش هايي كه در ذهن مخاطب از شما باقي مانده بيشتر در تلويزيون است، چرا درسينما كمتر كار مي كنيد؟
من ترجيح مي دهم يك نقش خوب در تلويزيون كار كنم تا يك نقش متوسط در سينما. در اين دوره تلويزيون بيشتر از سينما مخاطب دارد و به هر حال درصد بيشتري از مردم ، رسانه تلويزيون را در اختيار دارند.
بیوگرافی سارا خوئینی ها+عکس های داغ اینستاگرامش
خود شما وقتي در كسوت مخاطب به آثارتان نگاه مي كنيد چه شاخصه هاي بارزي را مي بينيد كه جاي آنها در غالب سريال هاي توليدي اين روزگار خالي است؟
من وقتي سريال را مي بينم آن تعاريفي را كه از كار بومي و ملي شنيده ام در كارهايم ديده ام . بعضي از سريال ها تمام جزئياتش از بازي و ميزانسن گرفته تا دكور و اتمسفر و فضاي فيلم كلاايراني است و براي اكثريت قريب به اتفاق مخاطبان آشناست و مشخصه فرهنگ ايراني اسلامي است كه به نظر من اين ويژگي منحصر به فرد سريال هاست.

شما به دليل داشتن چهره مثبت ، بيشتر نقش هاي مثبت بازي مي كنيد، آيا دوست داريد نقش هاي منفي هم بازي كنيد؟
متاسفانه كمتر پيشنهاد مي شود ولي خودم دوست دارم نقش منفي هم كار كنم.
عکس های اینستاگرام سارا خوئینی ها
هر بازيگري با روش خاصي خودش را به يك نقش مي رساند، شما معمولابراي نزديك شدن به چنين نقش هايي چه كارهايي انجام مي دهيد؟
من وقتي فيلمنامه كاري را مي خوانم
يك سري برداشتهايي را با توجه به فضاي كلي قصه از نقشم دارم منتها براي اينكه خودم را به ريزه كاري هاي آن نقش نزديك كنم ترجيح مي دهم كه آن را به خلوتم ببرم و در آنجا روي خصوصيات اخلاقي او ريز شوم و به خودم بگويم كه اگر من در چنين موقعيتي قرار داشتم چه رفتاري را از خودم نشان مي دادم و بعد از آن نظرم را با ساير عوامل در ميان مي گذارم. ‫سارا خوئینی‌ ها‬‎

 

نقش سليمه چقدر دستخوش تغيير شد؟
به لحاظ كلي كه سليمه شبيه همان چيزي بود كه برايش در نظر گرفته بوديم اما رفته رفته حين تمرين و پيش توليد و حتي كار به يك بلوغي رسيد. من وقتي روي اين نقش در خلوتم كار كردم هركجا كه حس مي كردم جاي كار بيشتري دارد يا بايد به گونه ديگري رفتار كند يا حتي ابهاماتي برايم وجود داشت با آقاي جليلوند در ميان مي گذاشتم و معمولابه جواب هاي خوبي هم دست پيدا مي كردم، چون يا آنها مرا متقاعد مي كردند يا من آنها را . در نهايت كارهاي تيمي كه در آن همه عوامل با هم يكدل و يكصدا هستند به ارتقاي سطح كار كمك شاياني مي كند.

‫سارا خوئینی‌ ها‬‎

فكر مي كنيد در حال حاضر اوضاع سينما مطلوب است؟
من اعتقادم اين بوده هميشه كار خوب كنم. ممكن است كار بد هم در كارنامه كاري ام باشد اما نوع رسانه خيلي برايم مهم نبوده است. خيلي از دوستانم مدام سينما سينما مي كنند. مي خواهم بدانم از كدام سينما حرف مي زنند؟ اگر منظور دوستان از سينما همين است كه داريم مي بينيم، بيشتر ترجيح مي دهم كارهاي تلويزيوني و تئاتر انجام دهم تا سينما.

در هدايت بازيگري چه روشي را دنبال مي كنيد؟
من كلااز بازيگر با سواد لذت مي برم. بازيگر باسواد كسي است كه به دنبال تحليل از نقش و مفاهيم كلي نمايش است. او در حول و حوش واقعه اي كه رخ داده مطالعه مي كند.

عکس های اینستاگرام سارا خوئینی ها

فكر مي كنيد بازي در نقش منفي چقدر جذاب است؟
فقط مي توانم بگويم متفاوت است و به بازيگر فرصت مي دهد بتواند خلاقيت هاي بيشتري در ارتباط با نقش ايجاد كند.

تعريف شما از سارا خوئيني ها؟
تشنه تجربه و خلق كردن آثار هنري.

در ارتباط با اجراي نقش هايتان چقدر با كارگردان يا نويسنده بحث مي كنيد؟
خيلي زياد. چون به نظرم نويسنده، كارگردان و بازيگر درست مثل يك مثلث هستند كه با كمك و همفكري يكديگر مي توانند يك اثر را خلق كنند. براي همين من هميشه هرچيزي را كه در ارتباط با نقش هايم به ذهنم مي رسد با كارگردان و نويسنده مطرح مي كنم.

عکس های اینستاگرام سارا خوئینی ها

فكر مي كنيد در اين چند سال اخير توانسته ايد آن طور كه بايد سليقه مخاطبان را بشناسيد؟
به نظرم هيچ وقت نمي شود تمام مخاطبان را راضي نگه داشت. ما با قشر خاصي از بينندگان روبه رو هستيم. اين يعني اين همه سليقه اما من به نوبه خودم تلاشم را مي كنم تا بتوانم حداقل يك رضايت نسبي از سمت مخاطبانم به دست آورم.

به ياد داريد در كوچه وخيابان چقدر امضا داده ايد؟
نمي دانم، نشمردم.
سارا خوئینی ها
از بازي هايي كه تا به حال كرده ايد راضي هستيد؟
نه به طور صد در صد. شايد مي شد بهتر از اين هم بازي كنم. بايد ببينم در آينده چه اتفاقي خواهد افتاد.

طعم شهرت خوشمزه است؟
بله، چرا كه نه. البته به شرطي كه نه خيلي شور بشود و نه خيلي شيرين.

‫سارا خوئینی ها‬‎

در چه صورتي حاضريد از بازيگري صرف نظر كنيد؟
وقتي كاري به من پيشنهاد نشود مجبورم از بازيگري دست بكشم.

يك نقش خوب از نگاه شما؟
نقشي كه هم خودم آن را دوستش داشته باشم و هم بيننده. دوست دارم در نقشم همان طوري كه هستم خودم را نشان دهم.

عکس های اینستاگرام سارا خوئینی ها

ضعف برخي از كارها را در چه چيزي مي دانيد؟
شايد تدوين و از دست رفتن ريتم كار يكي از دلايل اين امر باشد، اما گاهي اوقات شرايط و محدوديت ها هم مي تواند در ديده نشدن يك اثر سهيم باشد.

بیوگرافی کامل خاطره حاتمی+عکس های جدید اینستاگرامش

عکس های اینستاگرامی سحر قریشی و شوهرش امید علومی

بیوگرافی امیرعلی نبویان+عکس های جدید همسرش

بیوگرافی و عکس های اینستاگرام حدیث میرامینی

Save

Save

Save

Save

اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم