صحبت با دختر | آموزش چگونه صحبت کردن با دختران را یاد بگیرید

صحبت کردن با دختر | آموزش چگونه صحبت کردن با دختران را یاد بگیرید

صحبت کردن با دختر ها کار ترسناکی نیست اما قابل انکار نیست که دنیای دخترانه دنیای نسبتا پیچیده ای است که برای ورود به آن باید کمی مهارت کسب کنید . در این نوشته در مورد سیر تا پیاز برقراری ارتباط و صحبت کردن با دختر خانم ها و شروع برقراری ارتباط برای آشنایی بیشتر را با شما در میان خواهیم گذاشت ، وقت بگذارید و برای شروع یک یک ارتباط سالم و درست آن را مطالعه بفرمایید خوشحال میشویم نظرات شما را هم در رابطه با این موضوع بدانیم . با ما همراه شوید.

بسم الله الرحمن الرحیم 

چگونه با دختر حرف بزنیم (۳)

آموزش صحبت کردن با دختر

چه میزبان باشید و چه میهمان،

موقعیت های اجتماعی بسیاری هست

که در آن نیاز به برقراری ارتباط پیدا می کنید،

حتی اگر انجام آن برایتان دشوار باشد.

مثلاً در یک میهمانی میخواهید که نامزد دوستتان احساس راحتی کند و به او خوش بگذرد

یا ممکن است غریبه ای را کنار یک اتاق شلوغ ببینید

و با خودتان فکر کنید که او تنها شانس شما

برای تحت تاثیر قرار دادن کسی است که به او علاقه مندید.

اما متوجه می شوید که نمی دانید چه باید بگویید.

صبحت با دختر همکلاسی 

مراحل صحبت کردن با دختر ها 

۱. با یک مقدمه شروع کنید

و خیلی ساده خودتان را به فرد مورد نظر معرفی کنید. دستتان را جلو برده و با او دست بدهید. اگر او را می شناسید این مرحله را نادیده گرفته و از قدم دوم شروع  کنید.

۲. به اطراف نگاهی بیندازید.

ببینید آیا چیزی هست که ارزش صحبت کردن داشته باشد یا نه. حرف زدن درمورد آب و هوا دیگر خیلی کلیشه شده است اما اگر نکته جالبی درمورد آن وجود داشت هیچ اشکالی ندارد می توانید سر صحبت را باز کنید.

۳. از طرفتان تعریف کنید.

اما دقت کنید که دروغ نگویید مثلاً اگر می بینید که موهای طرفتان به طرز مسخره ای زشت است، از موهایش تعریف نکنید اما اگر مثلاً از کفش هایش یا هر چیز دیگری خوشتان آمده با لبخند عنوان کنید. یک تمجید بی ریا و خالصانه راه بسیار خوبی برای نزدیک شدن به طرف مقابل است. اما دقت کنید این تمجید درمورد مسئله ای خیلی شخصی نباشد که او را بترساند یا باعث شود که احساس ناراحتی کند.

اموزش صحبت کردن با دختر ها 

۴. سوال بپرسید.

اکثر افراد عاشق این هستند که درمورد خودشان حرف بزنند پس این اجازه را به آنها بدهید. اما توجه کنید که زیاد درمورد خودتان حرف نزنید که فرد اجازه صحبت پیدا نکند. مثلاً بپرسید، “امسال چه درس هایی برداشتی؟” یا “آیا فلان فیلم را دیدی؟” “نظرت درموردش چه بود؟” سوالهایی بپرسید که بتوانند راحت درموردش حرف بزنند و فقط به یک بله یا خیر معمولی ختم نشود. مثلاً می توانید بپرسید “چه کیف خوشگلی، از کجا خریدی؟” و خواهید دید که دقایق متمادی درمورد آنروز که برای خریدن آن کیف به بازار رفته بود و اتفاقاتی که در آن روز افتاد صحبت می کند. اما اگر می بینید که طرفتان تمایل چندانی به پاسخ دادن به سوالهایتان ندارد، خیلی سوال نکنید.

۵. حرف طرف مقابل را دنبال کنید.

موافقت کنید، مخالفت کنید، و نظرتان را ابراز کنید. تلاش کنید که با بی توجهی از آن نگذرید.

۶. به چشمان دوست جدیدتان نگاه کنید.

اینکار باعث ایجاد اعتماد بینتان می شود. اما دقت کنید که به چشمهایش زل نزنید. همچنین طی گفتگو یکی دوبار نامش را بر زبان بیاورید. اینکار باعث می شود هم اسمش را به خاطر بسپارید و هم توجه او را به حرفی که می زنید معطوف کنید. لبخند بزنید و در صورت لزوم بخندید.

۷. لبخند زدن و لذت بردن از گفتگو را فراموش نکنید.

۸. فقط خودتان باشید و سوالهایی بپرسید که فکر می کنید با موقعیت جور است. قبل از اینکه حرفی را به زبان بیاورید، کمی به آن فکر کنید.

صبحت با دختر

نکات مهم در صحبت کردن با دختر 

 • ریلکس باشید. این احتمال وجود دارد که هر گفتگوی کوچکی که دارید تا چند ماه بعد در ذهن مخاطبتان نماند. چیزی که به ذهنتان می رسد را بیان کنید.
 • یادتان باشد اگر موقع حرف زدن در ذهنتان به چیزی فکر می کنید. به احتمال زیاد مرتبط است.
 • نگاه کردن به تلویزین، گوش دادن به موسیقی و مطالعه—روزنامه، مجله و کتاب– کمک بسیار زیادی به شما می کند. می توانید از قبل چیزهایی که دوست دارید در موردش با کسی صحبت کنید را برنامه ریزی کنید.
 • اگر خجالتی هستید، بهتر است از قبل چند موضوع برای بحث آماده کنید.
 • به واکنش طرف مقابلتان دقت کنید. اگر به موضوع علاقه نشان داد ادامه دهید اما اگر مشاهده کردید که مدام یا به سعت خود نگاه می کند یا به دنبال راهی برای فرار است، باید دست نگه دارید.

صبحت با دختر غربیه

صحبت کردن با دختر مجرد

 • عبارات و جملات جالب و خنده دار می تواند حال و هوای مکالمه را عوض کند و موضوعات جدیدی را برای صحبت کردن پیش رویتان قرار دهد.
 • اگر مکالمه پشت تلفن است باید هرطور که شده طرف مقابل را هم در مکالمه درگیر کنید. اگر موضوع جالبی به ذهنتان نمی رسد، از بازی “سوال کردن” استفاده کنید. از طرفتان سوال بپرسید. دقت کنید که سوالهایی که می پرسید مناسب زمان و مکان باشد. سوال ها باید طوری باشد که فرد بتواند به راحتی درمورد آن حرف بزند و به یک بله یا خیر عادی ختم نشود.
 • برخورد و رفتار شما هم در موفقیت گفتگو سهیم است. سعی کنید رفتاری دوستانه و با محبت داشته باشید تا حرفهایتان تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.
 • نکات و چیزهای جالب و جدیدی که در طول روز با آنها برخورد می کنید را جایی یادداشت کنید. مثلاً حرف خنده داری که کسی به شما گفته است، کار جالبی که یکی از دوستهایتان انجام داده یا هر چیز جالب توجه دیگر. این نکات می تواند در مکالمه های آتی به دردتان بخورد.
 • یادتان باشد، طرف صحبتتان هرکسی که باشد، همیشه می توانید نقاط مشترکی با او پیدا کنید. همه ما از یک آب و هوا استفاده می کنید، غذای خوب را دوست داریم و از خندیدن لذت می بریم. مثلاً اگر طرفتان را در ایستگاه اتوبوس ملاقات کردید، می توانید بپرسید که کجا می روند. اگر خارج از شهر زندگی می کنند، می توانید درمورد زندگیشان از آنها سوال کنید.
 • یادتان باشد احساس راحتی کنید و همیشه مرتب و شیک باشید.
 • آخرین نکته اینکه شروع مکالمه نیازمند تمرین است. ممکن است اول کار احساس گیجی و ناشی بودن به شما دست بدهد اما با تمرین رفته رفته برایتان راحت تر خواهد شد.

هشدارها در مورد صحبت کردن با دختر 

 • ·     طرف مقابل را با سوال بمباران نکنید.
 • ·     با لحنی صحبت کنید که طرف مقابل تصور نکند که مجبورید که حرفی بزنید.
 • .     با آرامش و وقف های مناسب حرف بزنید.
 • ·     سوال های خصوصی نپرسید.
 • ·     ارتباط چشمی برقرار کنید.
 • ·     درمورد ظاهر طرف مقابل یا کس دیگری اظهار نظر منفی نکنید
 • .     چون ممکن است طرفتان با کسی که از او انتقاد می کنید، آشنا باشند.

صحبت کردن با دختر مورد علاقه

 • ·     هیچوقت قسم نخورید، بی احترامی نکنید، توهین نکنید.
 • .      بحث های جنسی و مذهبی یا ملیتی را به میان نکشید.
 • ·     در برخورد با افراد هیچوقت مغرورانه رفتار نکنید که انگار همه چیز دان هستید.
 • ·     بچگانه و خام رفتار نکنید، حرف نزنید و لباس نپوشید.
 • ·     صحبت دو نفر دیگر را قطع نکنید. اجازه بدهید مکالمه آنها تمام شود و بعد حرفتان را بزنید.
 • ·     همیشه الفاظ “خواهش می کنم”، “متشکرم” “لطف می کنید” و امثال این را در صحبت هایتان بگنجانید.
 • .      مودب بودن نشانه هوش و کمال شماست.
 • ·     به اطرافیانتان احترام بگذارید.
 • ·     مرتب و تمیز باشید و خوب لباس بپوشید. شلختگی، بوی بد دهان و بدن همه را از شما دور می کند.
 • ·     گاهی اوقات وقتی مکالمه ای را آغاز می کنید، طرف صحبتتان ممکن است به نظر خسته کننده برسد.
 • .     اما اشکالی ندارد. می توانید سراغ کس دیگری بروید چون ممکن است طرفتان را اشتباه انتخاب کرده باشید.
 • ·     اگر با کسی صحبت می کنید که به او علاقه دارید هیچوقت درمورد دوست پسر یا دوست دخترش با او حرف نزنید.
 • .      درمورد چیزی حرف بزنید که از او می دانید.
 • .      مثلاً اگر اهل ورزش هستند می توانید درمورد آخرین مسابقات آن ورزش با او حرف بزنید.

صبحت با دختر ی که به او علاقه داریم .

صحبت کردن با دختری که میخواهید با او ازدواج کنید 

هنگامی که به زوج های خوشبخت نگاه می کنیم، این احساس در ما به جود می آید که آنان بنا به دلایلی خاص خوشبخت و سعادتمندند و این ذهنیت فکرمان را به خود مشغول و ما را به نوعی وسوسه یا کنجکاو می کند.

هنگامی که به زوج های خوشبخت نگاه می کنیم، این احساس در ما به وجود می آید که آنان بنا به دلایلی خاص خوشبخت و سعادتمندند و این ذهنیت فکرمان را به خود مشغول و ما را به نوعی وسوسه یا کنجکاو می کند. با چنین افکاری سعی داریم خود را به این گونه توجیه کنیم که آنان یا همسر مناسب و دلخواهشان را یافته اند، یا انتخابشان درست بوده است، یا این شانس را در زندگی داشته اند که مشکلات جدی و حادی برای شان پیش نیاید یا با مسایل رنج آور و روزهای سخت مواجه نشده اند و یا اینکه به نوعی تقدیرشان چنین رقم خورده و در زندگی شانس با آنها یار بوده است.

چطور صحبت کردن با دختر ها 

برقراری ارتباط و تعامل با همسر یک امر بسیار ساده خواهد بود به شرط انکه از مهارت های گوش دادن و اختصاص دادن یک زمان برای شرکت در بحث و تبادل نظر با او استفاده کنید. اینکه چه مساله ای را در حال حاضر می خواهید با همسرتان در میان بگذارید، بخشی از آن مستلزم یادگرفتن مهارت صحبت کردن با یک خانم است.بیشتر اوقات این تعامل بر اساس گوش دادن یا شنیدن موثر و حرف زدن مثبت گونه است.

بحث و گفتگوی صریح و چهره به چهره همیشه بهتر از ارتباطات دیجیتال مانند ای میل و اینترنت یا پیامک است برای مثال گاه مشاهده می شود که زوجین به خاطر مشغله های زیاد در زندگی کاری خود، امکان و فرصت کافی برای تعامل رو در رو و گفتگوی چهره به چهره را ندارند لذا استفاده از روشهای دیجیتال را جایگزین ارتباطات واقعی می کنند که در این شرایط توصیه جدی ما این است که صرف کردن حداقل زمان برای گفتگوی چهره به چهره خیلی تاثیر گذارتر و موثرتر از ارتباطات مجازی مثل پیامک و ایمیل زدن … است.

همچنین یادگرفتن چگونگی شرح و توضیح دادن عقاید خود برای همسر و گوش دادن به صحبتهای آنها می تواند کلید ایجاد یک ارتباط مناسب با زن باشد ضمن اینکه توجه به این نکات هم خالی از لطف نیست.

چگونه با دختر حرف بزنیم (۲)

چگونه صحبت کردن با دختر ها 

اگر با همسرتان قصد برقراری رابطه کلامی دارید باید بدانید که:

زمان مناسبی را برای حرف زدن انتخاب کنید: چه با همسرتان و چه با نامزدتان قصد صحبت دارید، انتخاب درست زمان مناسب برای حرف زدن با یک زن بسیار حایز اهمیت است. این زمان باید الزاما مواقعی باشد که هر دوی شما از کار و دیگر مسئولیتهای روزانه فارغ شده باشید. اگر قصد شما کسب شناخت بیشتر از نامزدتان است بهتر است برای صرف یک چای و یا یک خوراکی مختصر برنامه ریزی کنید تا ضمن گفتگو بیشتر با هم آشنا شوید. با انتخاب درست این زمان و فراغت از سایر دل مشغولی ها می توانید مطمئن باشید که تمام توجه ایشان به حرفهای شماست.

چطور صحبت کردن با دختر و برقراری رابطه 

انتخاب درست زمان مناسب برای حرف زدن با یک زن بسیار حایز اهمیت است

گفتگوی خود را با توصیف نظرتان و با پرسیدن یک سوال از طرف مقابل شروع کنید: روراست بودن با اهمیت است اگر می خواهید درباره ازدواج صحبت کنید یا می خواهید به حل یک مشکل زناشویی بپردازید صریح و شفاف بودن صحبت شما درباره احساساتی که دارید و جویای عقیده و نظر او شدن یک اصل مهم و حایز اهمیت است.

پرسیدن یک سوال احتمالا به او این احساس را می دهد که شما به نظر و عقیده ایشان علاقمند هستید و خواهان تعامل بیشتری هستید و این خود می تواند کلید گشایش یک گفتگوی طولانی تر شود. اعتماد کردن به روشهای ارتباطی دیجیتال و نوین راحت است اما این روشها اغلب فاقد کیفیت مد نظر هستند. گفتگوی مداوم و چهره به چهره نشان می دهد که شما به نظرات ایشان علاقمند هستید و دوست دارید زمانی را به شنیدن حرفهای او اختصاص دهید

شروع صبحت با دختر

صحبت کردن با دختر برای آشنایی بیشتر 

از مهارتهای گوش دادن فعال استفاده کنید:

کلید یک تعامل و گفتگوی خوب با خانمها خوب گوش دادن و پرهیز از گفتن عقاید و نظرات خود در لابلای صحبتهای اوست. به نظرات و تفکرات او با ذهنی باز و رویی گشاده گوش دهید. اگر در حال گفتگو درباره یک ایده یا یک سوال هستید باید تلاش کنید که خوب حرفهایش را بشنوید و به آنچه می گوید مستقیما پاسخ و واکنش نشان دهید. اگر مرتب سعی کنید خود را از این گفتگو خلاص کنید و یا به نوعی حس احترام به دیدگاهش را به او منتقل نکنید یقینا این تعامل و گفتگو تداوم نمی یابد.

 

به طور حضوری و رودر رو صحبت کنید. به گفتگو های حضوری ادامه دهید:

همانطور که مشغول تعامل و ارتباط بیشتر هستید داشتن بحث و گفتگوی رو در رو بسیار مهم است. اعتماد کردن به روشهای ارتباطی دیجیتال و نوین راحت است اما این روشها اغلب فاقد کیفیت مد نظر هستند. گفتگوی مداوم و چهره به چهره نشان می دهد که شما به نظرات ایشان علاقمند هستید و دوست دارید زمانی را به شنیدن حرفهای او اختصاص دهید.

صبحت با دختر ی که دوسش دارم 

صحبت کردن با دختر را یاد بگیرید 

قبل از اینکه در مورد روابط با دخترها بنویسم، این نکته رو یادآوری می کنم

که مطالب من فقط برای دختر و پسرهایی میتونه مفید باشه

که می خوان رابطه ای بی ریا و بر مبنای صداقت، اعتماد و انسانیت داشته باشن

و خوشبختانه وقتی برای زیاده گویی برای کسانی که

می خوان با ریاکاری و حقه بازی روابطشون رو شروع کنن و پیش ببرن ندارم.

خوب شاید با خودتون بگید:

«این همه دختر تو خیابونه ! برای چی این همه خودمون رو به دردسر بندازیم؟!»

اگر حتی یک لحظه چنین چیزی از ذهنتون عبور کرده،

مهربونی کنین و ضربدر سمت راست بالای صفحه رو کلیک کنین. خداحافظ شما!

میخوام با دختر صحبت کنم نمیتونم 

صحبت کردن با دختر ها کار سختی نیست 

بیایید تمرین و تکرار صداقت و انسانیت رو از همین جا شروع کنیم

از اینکه هنوز در حال خواندن نوشته ­ی من هستید صمیمانه ازتون تشکر می کنم و امیدوارم که تا انتها با هم همراه باشیم. مهمترین خواسته­ی روحی یک دختر اینه که دوست داشته بشه، ارزشمند باشه و در عین حال درک بشه. این حقیقتیه که در مورد همه­ی افراد بشر وجود داره، پسرها هم همین رو می خوان، که دوست داشته بشن و ارزشمند باشن ولی واقعیت اینه که راحتتر از دخترها به این دو خواستشون می رسن. چون طرف مقابل اونها یعنی دخترها عموماً عاطفی تر هستن و راحتتر به احساساتشون دسترسی دارن ولی پسرها در مقایسه با دخترها درونی ترن و کمتر احساساتشون رو بروز می دن.

این به هیچ وجه به این معنی نیست که پسرها به اندازه­ی کافی مهربون نیستن. نه! تفاوت بر سر نحوه­ی نمودن احساساته و اینکه چون پسرها کمتر احساساتشون رو بروز می دن، دخترها متوجه وجود این احساسات نمیشن، در نتیجه احساس دوست داشتنی بودن و ارزشمند بودن رو از جانب پسرها دریافت نمی کنن پس احساس می کنن که به اندازه کافی درک نمی شن و این یعنی بی احترامی (معمولاً ناآگاهانه) به مهمترین خواسته یک دختر!

نمیتونم با دختر صحبت کنم

صحبت کردن با دختر را بیاموزید

اگه دوسش دارین و اگه براش ارزش قائلین، باید این رو نشون بدین. عشق ورزیدن یک هنره که همه­ی ما باید برای آموختن این هنر آموزش ببینیم، به ویژه ما پسر و دخترهای ایرانی که از وقتی چشم باز کردیم خودمون رو توی محیط های کاملاً جداسازی شده دیدیم . دوازده سال قسمت عمده هر روزمون رو با همجنسامون گذروندیم و تازه در هیجده سالگی ما رو رسماً وارد محیط هایی می کنن که مختلط هستن ، چه دانشگاه چه محیط های کاری.

با اولین سوء برداشتی که از صحبتهامون شد تازه متوجه می شیم که زبون همدیگر رو هم به خوبی نمی فهمیم و این تازه اول مشکلات ماست. برای صحبت کردن و گوش کردن به صحبتهای یکدیگر احتیاج به کسب مهارتهایی داریم. روی صحبتم با آقا پسرهاست ولی خوشحال میشم دختر خانومهایی که این متن رو می خونن اگه چیزی به ذهنشون رسید که فکر کردن من باید بدونم باهام در میون بذارن:

چگونه سر صحبت را با دختر باز کنیم 

صحبت کردن با دختر را یاد بگیرید

وقتی در مورد مساله ای که ناراحتش کرده باهاتون صحبت می کنه، سریع به دنبال پیدا کردن راه حل نباشین. در بیشتر موارد دخترها فقط دنبال این هستند که شما مشکلشون رو بشنوین و اصلاً انتظار کمک از شما ندارن. فقط به این احتیاج دارن که از جانب شما همدردی دریافت کنن. این به این معنی نیست که بی خیال باشین و هیچ قدمی برای حل مشکلش بر ندارین. نه! بلکه فقط ابتدا به ساکن و در وهله­ی اول فقط گوش کنین، فراوان گوش کنین و به او ابراز همدردی کنین بعد اگر خواستین می تونین بپرسین که چه کاری از شما ساختست.

صحبت کردن با دختر را یاد فرا بگیرید

موقعی که صحبت می کنه دقیق به حرفاش گوش کنین، چون دخترها معمولاً خواسته هاشون رو به طور مستقیم بیان نمی کنن پس به کمی تیز هوشی نیاز دارین که در میان جملاتش، جمله ِ ی کلیدی رو پیدا کنین و با سوال کردن به موقع ، بحث را به سمت موضوعی که او مد نظرش است هدایت کنین. این کار ساده ای نیست ولی یکی از بهترین راههاییست که میتونین بهش نشون بدین که خوب درکش می کنین و مطمئن باشین او هم این کمک شما رو درک کرده و از شما ممنون میشه.

این نکته رو بدونید که دخترها معمولاً با صدای بلند فکر می کنن ولی پسرها معمولاً در سکوت فکر می کنن. دخترها معمولاً الگوریتم فکر کردنشون و خروجیها رو جزء به جزء به زبون میارن. به زبون خودمونی، موقع فکر کردن هر چیزی رو که تو ذهنشونه یکباره بیرون میریزن و این روش اونها برای رسیدن به جواب نهاییه. به هیچ وجه جلوی او رو نگیرید و اجازه بدید به روش خودش فکر کنه.

چطور با دختر صحبت کنیم ؟

چگونه بادختر ها ارتباط برقرار کنیم ؟

در هنگامی که صحبت می کنه علاوه بر گوش کردن، گاهی سرتون رو تکون بدین و با گفتن اوهوم، آره و … نشون بدین که هنوز بیدارین و حواستون هم به حرفهای اون هست. یکی از مهارتهای گفتاری اینه که سعی کنین بعضی از جملاتش رو عیناً تکرار کنین. این یکی از روشهای بسیار موثره و معمولاً خیلی خوب جواب میده.

معمولاً در گفتگوهای دوستانه ای که دارین موضوع بحث چندان مهم نیست و هدف صرفاً صحبت کردنه ولی اگه دقت کرده باشین اینکه در مورد چه موضوعی صحبت کنین معمولاً به عهده دختراست، چون تحمل سکوت وقتی که قرار به صحبت کردن باشه برای دخترها سخته. پس دخترها خودشون دنبال موضوعی برای صحبت می گردن تا مجبور نباشن این سکوت رو تحمل کنن. بهتره که بعضی وقتها شما موضوعی رو پیش کشیده و سر صحبت رو باز کنین. منتظر نمونین، گاهی شما پیش قدم بشین.

چگونگی صحبت با دختر 

چگونه با دختر ها صحبت کنیم؟

داشتن ارتباط چشمی، چه هنگام صحبت کردن چه هنگام شنیدن به هر دوی شما آرامش و اطمینان بیشتری برای ادامه­ی صحبت می ده. با مهر و محبت به او نگاه کرده و به صحبتهایش گوش بدید. دخترها به شیوه­ی گفتاری تحریک می شن، پسرها بینایی. مطمئن باشید که معقولترین و منطقی ترین دخترها هم در مقابل شنیدن حرفهای خوب، قشنگ و عاشقانه راحتتر به شما ابراز علاقه می کنن. به او حرفهای محبت آمیز بزنید ولی مواظب باشین شورش رو درنیارین!

اگر متوجه شدین که او از مساله ای ناراحته ولی اون رو مطرح نمی کنه، شما سوال کنین. با سوال کردن او رو مجبور به صحبت کردن کنین. همین که او شروع به صحبت کنه، نیمی از مشکلاتش خود به خود حل می شه و در عین حال هر دوی شما از این سکوت سنگین نجات پیدا می کنین.

چگونه با دختر صحبت کنیم .

چگونه علاقه مان را به دختر ها نشان دهیم؟

به هیچ وجه خودتون رو در نظرش تحقیر نکنین. در مورد خودتون و خانوادتون با احترام صحبت کنین و از واژه های زشت در مورد خودتون استفاده نکنین. اگر این کار رو بکنین ممکنه در ظاهر خوشش بیاد و بخنده ولی به حدی زود از چشمش می افتید که حتی فکرش رو هم نمی تونین بکنین. اگه توقع دارین باهاتون انسانی برخورد بشه اول باید خودتون به انسان بودنتون احترام بذارین.

موقع صحبت کردن قاطعیت داشته باشین، روی حرفی که فکر می کنین درسته، بایستین و پافشاری کنین. منظورم به هیچ وجه این نیست که بیخودی لجبازی کنین یا اینکه انعطاف پذیر نباشین. نه! بلکه در موقع صحبت کردن نظرتون رو فقط به خاطر اینکه شاید اون ناراحت بشه تغییر ندین و این رو بدونین که دخترها از یک پسر مقتدر و قاطع خیلی بیشتر خوششون میاد تا پسری که هر لحظه نظرش فقط به خاطر خوشامد اونها عوض میشه.

صبحت با دختر برای خواستگاری 

چگونه با دختر حرف بزنیم (۱)

چند سوال مهم !

 1. چگونه بادختر ها ارتباط برقرار کنیم ؟
 2. چگونه با دختر ها صحبت کنیم؟
 3. چگونه علاقه مان را به دختر ها نشان دهیم؟
 4. چگونه به دختر ها نزدیک بشویم؟
 5. چه حرف هایی را وقت نزدیک شدن به دختر ها بزنیم؟
 6. چگونه شماره تلفن دختر ها را بگیریم یا بدهیم؟
 7. بعد از برقراری ارتباط به دختر ها چه کنیم؟
 8. یک رابطه منسجم و پایدار با دختر ها مستلزم چیست؟

صبحت با دختر برای ازدواج

این ها و سوالاتی مشابه ان سوالاتی هستند که خیلی از ماها شنیده ایم ، دقیقا بر عکس این سوالات نیز دخترها از خودشان میپرسند!! قویا توصیه میشود مطالب را به ترتیب و کامل بخوانید . قبل اینکه برم سر مقاله و راه روش هایی رو براتون بگم میخوام بدونید دخترای زیادی منتظر شما هستن که دست بکار شید. شاد کردن و سرگرم کردن برا دخترا مهمترین کاری هست که باید بکنید. شما میتونین ببینین دخترا چقد زندگی خسته کننده ای دارن.  و دچار روز مرگی شدن.همش ارایش کردن و رژ لب زدن و اینجور چیزا… اما اونا منتظر چی هستن؟ اونا متظر ادمایی مثل ما هستن ، ادمایی که براشون شادی و تهییج و سرگرمی و ماجراجویی و … بیاره
صحبت کردن با دختر سخته 

چگونه به دختر ها نزدیک بشویم؟

یک تعریف:

همه ما انسان ها دو نوع ذهن داریم ذهن راست و ذهن چپ که به یکی ذهن احساسی و به اونیکی ذهن منطقی میگن.

ذهن احساسی:

ذهنی که قبل از تولد پر هست و کسی به ما یاد نمیده مثل گریه کردن بچه ها وقتی گرسنه هستن.

ذهن منطقی:

ذهنی هست که به ان تعلیم و تربیت میگیم و خوب و بد وزشت و زیبا را به ما یاد میدهند و اکتسابی هست..

نکته:

در زنان بیش از ۸۰ درصد تصمیم ها توسط ذهن احساسی گرفته میشود. پس هیچگاه به دنبال پیدا کردن دلیل منطقی نباشید.,
همواره سعی کنید با این ذهن ارتباط نزدیکی داشته باشید.
صبحت با دختر همکار

چه حرف هایی را وقت نزدیک شدن به دختر ها بزنیم؟

چه کاری باید انجام بدهیم:
در قدم اول شما احتیاج دارید جذابییتی تو دلش ایجاد کنین.
منظورم اینه که اونو به سمت خودتون جذب کنید. و بعد از این کار در قدم دوم شروع به ایجاد رابطه کنید. منظورم از رابطه اینه که باهاش ارتباط برقرار کنی ، ارتباطی عمیقتر از قبل ،تو سطحی باشه که احساس کنه تو همدمشی و میتونه باهات راحت باشه.اگه شما تونستین این دو تا مرحله رو انجام بدین هیچ دختری نمیتونه جلوتون مقاومت کنه. می پرسین چرا؟ ببینید !! اگه اون شما رو دوست داشته باشه و فکر کنه که شما محبوب و معشوقشی مطمئنا عاشق شما میشه. پس همیشه سعی کنید اول جذب کنید بعد اقدام به ایجاد رابطه برقرار کنید.
صبحت با دختر آموزش
چگونه با دختر حرف بزنیم (۴)

چگونه شماره تلفن دختر ها را بگیریم یا بدهیم؟

دوست خوبم تو باید ۳ تا احساسی که بهت میخوام بگم رو توی فرد مورد نظرت ایجاد کنی. ( احساسی که از ته قلب باشه ) من به شما اینجا این تضمین رو میدم اگه این ۳ احساس رو توی دلش تونستین ایجاد کنین اون دختر مال شماست. بریم سراغ این ۳ حس طلایی:

حس اول :

اول از همه شما باید کاری کنی که اون پیش شما احساس ارامش پیدا کنه ، وقتی احساس ارامش بهش دست میده که خود شما رلکس باشید.اصلا اصلا مهم نیست قبل از اینکه شما نزدیک بشین چه حسی داره. ببینید دوستان به شما یه چیزی میگم شاید باورتون نشه وقتی با یه دختری دارید صحبت میکنید ۸۵ درصد نتیجه کارتون به حرف هایی که میزنین بستگی نداره بلکه دخترا حداکثر به ۱۵ درصد حرفاتون گوش میکنن همش به حرکات ، نحوه و تون صداتون هست که توجه دارن ، میخوان ببینن اون ارامشو میتونین بهشون القا کنین یا نه ، پس توجه کنین حرکاتتون ۸۵ درصد کاره.  خیلی به خودتون گیر ندین برم چی بگم بهش. چی بگم مهم نیست چطور بگم مهمه.
همونطور که گفتم لازم هست که اول خود شما رلکس باشین برا اینکه شما رلکس باشین چند کار میتونین بکنین: اگر روی صندلی نشستین به سمت عقب خم شین و به قول خودمون لم بدین . اگه سر پا هستین اروم حرف بزنین و حرکاتتون اهسته باشه. خنده ای رو لباتون داشته باشین و تماس چشمیتونو ابدا قطع نکنید. این قسمت قسمتی که اکثر ماها اشتباه میکنم و حین صحبت کردن با دختر هی اینور اونورو نگاه میکنیم هر از چند گاهی هم یه نگاه بهش میندازیم.چشم ها باید دائما در ارتباط با شند

 

صبحت با دختر فامیل 

بعد از برقراری ارتباط به دختر ها چه کنیم؟

حس دوم:

بعد از ایجاد حس رلکس و فقط بعد از ایجاد این حس در بدن دختر،شما میتونین به مرحله دوم ، ایجاد حس جذاببیت هست وارد بشین. بنابراین بخاطر داشته باشین که ایجاد حس ارامش پیش زمینه برا مراحل دیگس. برای ایجاد جذابیت باید: نشون بدید که بر اوضاع مسلط اید و میتونید به خوبی اداره کنید. اعتماد به نفس داشته باشید. س##ک##س##ی باشید. خود جوش باشید ( هر تصمیمی رو در هر زمانی خواستین بگیرین و انجام بدین ) ببینید دوستان دختر ها مرد های وابسته و بی عرضه و بی لیاقت که دوشون گرو یک هستش و هیچ تصمیمی نمیتونن بگیرن رو نمیخوان ، کسی میخوان که واقعا مرد باشه،بتونه تصمیم بگیره و خوب عمل کنه.

صبحت با دختر 

یک رابطه منسجم و پایدار با دختر ها مستلزم چیست؟

حس سوم :

بعد از مرحله جذب و ایجاد این حس ، مرحله سوم که ایجاد حس اطمینان و اعتماد هست ، میرسیم. دوستان توجه کنید دختری به شما اعتماد نمیکنه مگر شما قبلا بهش اعتماد کرده باشید. مثالی میزنم براتون:
مثلا توی یک رستورانی نشستید و دستشویی تون گرفت و میخوایین برین دستشویی. پا میشین میرین بعد برمیگدین ، ای وای کیف پولم مونده بود روی میز. این کار یعنی من به تو اطمینان ندارم و کیف پولم باید پیش خودم باشه . . برعکس این کار رو هم میشه؛شما وقتی دستشوییتون میگیره عمدا کیف پولتون رو جا بزارید و برید که این حس اطمینانی رو ایجاد میکنه. دختر ها اغلب احساس نا امنی میکنن وقتی با یه مردی تنها باشن. برا اینکه این حس کم و کمتر بشه وقتی دارین صحبت میکنین همش تو یه جا وا نستین حرکتش بدین و از یه جا به یه جای دیگه ببرینش، این کار باعث میشه تا ناخود اگاه حس اطمینان در بدنش ایجاد شه.
آموزش صحبت کردن با دختر 

همچنین بخوانید

از کجا بفهمم خدا دوستم داره ؟

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد ؟ ( ۴ روش )

آموزش چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک کرده اند

گذشته همسر | چگونه با گذشته همسر یا فرد مورد علاقه تان کنار بیایید؟


ممکن است شما دوست داشته باشید
7 نظرات
 1. حمید می گوید

  با سلام
  این مواردی که در این مقاله عنوان شده خیلی کلیشه ای است و اکثر مردها بصورت کاملا ابتدایی ازش استفاده میکنند و در نود و نه درصد موارد هم جواب نه دریافت میکنند من که اصلا از این موارد برای برقراری ارتباط با جنس مخالف استفاده نمیکنم، خیلی لوث شده اینکه بری جلو راجع به یک موضوع سر صحبت رو باز کنی بعد دستتو ببری جلو خودتو معرفی کنی واسه اکثر دخترها تکراری شده و اکثرشون تمایلی به ارتباطات اینچنینی که آخرش به تقاظای شماره موبایل می انجامه ندارند! بنظرم مرد باید برای برقراری ارتباط خلاقیت داشته باشه اینو همه بلدن و زن ها میگن تکراری و خسته کنندس
  و توی یک مهمانی جلوی چشم های کنجکاو جمع اونهم ما ایرانی‌ها برای یک خانوم کاملا ناخوشاینده!

  1. saeed می گوید

   سلام … خوشحال میشدیم روش شما رو بدونیم …

 2. King می گوید

  سلام این مطالبی که گفتد چیز هایی کار امدی هستن ولی به نظر شما یک فرد که خیلی خجالتی هست وبه یک دختر علاقه داره میتونه از این راهکار ها استفاده کنه؟¿

 3. jason می گوید

  سلام خسته نباشید ی سوال داشتم خدمتتون
  اول از همه بنده ۱۸ سالمه و از رابطه و اینجور چیزا خوشم نمیاد تا اینکه ی روز ی دختری رو تو پارک دیدم بد جور رفت تو مخم خیلی خانمه و خیلی دوسش دارم ولی فک کنم دور و بر ۱ سال از من بزرگتره چند روز دنبالش رفتم وقتی داشت از باشگاه می رفت خونه ولی هر بار با دوستش میره خونه و فرصت نمی کنم احساسمو بهش بگم
  لطفا پاسخ بدید نمی خوام گند بزنم و از دستش بدم❤

 4. Boomsaz می گوید

  ممنون که بهمون کمک میکنید که یادبگیریم
  متاسفانه پدر و مادر به خاطر حجب و حیایی کاذبی که دارن اموزش لازم رو بهمون نمیدن
  تا ۱۹-۱۸ سالگی هم ارتباط جدی ای با جنس مخالف نداریم و صرفا هیجانی و زودگذره
  چند وقتی با دخترخانومی صحبت میکردم و میخواستم که بشناسمش ولی چون ادم منطقی ای بودم نمیتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم
  واسم سخت بود درکش نمیکردم
  بدون منطق حرف میزد
  میدونستم که خانوم ها احساسی ان ولی نمیدونستم که بیشتر توجهشون به لحن و رفتاره
  خیلی عجیب و جالب بود واسم
  به کلمات دقت میکردم تا لحن صحبتم
  کمک بزرگی با من و امثال من کردید
  متشکرم ⁦♥️⁩

  1. saeed می گوید

   خوشحالیم که اینطور فکر میکنید

 5. احمد می گوید

  سلام اخر مقاله گفتید چهار حس طلایی ……….
  اما سه تا مطرح شد
  ۱ ارامش
  ۲- جذابیت
  ۳اعتماد
  ۴ چهارم چی بود ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.