آشنایی با بهترین قالیشویی چهاردانگه اسلامشهر

شستشوی فرش ها ازجمله کارهایی است که اکثر خانواده های ایرانی هر چند وقت انجام میدهند. بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا از قالیشویی ها برای انجام این کار کمک بگیرند و بسیاری نیز کماکان خودشان آستین ها را بالا زده و در منزل شروع به شستشوی فرش و قالی ها میکنند. امروزه با توجه به فراگیر شدن مراکز قالیشویی پیشنهاد می شود تا شستشوی فرش ها را به این مراکز سپرد تا هم از هدر رفت آب جلوگیری شود و هم فرش ها به خوبی شسته شوند.

قالیشویی ها با بهره‌گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک تمامی نیازهای افراد برای شستشو و رفع لکه فرش ها را رفع کرده اند. و بسیاری از این مراکز نیز میتوانند با فرستادن افراد خبره و متخصص تمیزکاری مبلمان منزل را نیز در کوتاهترین زمان انجام دهند. پس پیشنهاد میکنیم تا شما نیز از قالیشویی ها برای رفع نیاز تمیزکاری فرش های خود استفاده کنید.

چهاردانگه کجاست؟

شهر چهاردانگه در استان تهران و در محدوده‌ی شمال غرب ایران واقع شده است. این شهر با شهرهای تهران، میگون، لواسان، کرج، قدس، اسلام‌شهر، رباط‌کریم، گلستان، باغستان، ماهدشت، پرند، ری، پردیس، فرون آباد، ورامین، پیشوا، قرچک، شمشک، اسارا، کیاسر و حسن‌آباد مجاورت دارد.

منطقه چهاردانگه قدمتی بالای ۵۰۰ سال دارد. و از کهن‌ترین بناهای آن می‌توان از مسجد جامع شهر چهاردانگه نام برد که در سال ۸۶۴ خورشیدی ساخته و تا به امروز دو بار بازسازی شده است. در ابتدا این بنا چوبی ساخت شده که بعدها برای ترمیم مسجد، از خشت و آجر استفاده شد. هسته اولیه شهر از قلعه چهاردانگه در بافت قدیمی شهر شکل گرفته است که در گذشته یکی از قلعه‌های اربابی جنوبی تهران محسوب می‌شود. بافت داخلی قلعه، دارای کوچه‌های کم‌عرض و پر پیچ و خم و قطعات تفکیکی کاملاً نامنظم است.

این شهر دارای محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این شهر می‌توان به بوستان و ورزشگاه گلشهر، بوستان شهدای چهاردانگه، پارک، پارک، پارک، بوستان شادی، بوستان جوان، باغ رستوران ایران زمین، باغ رستوران شب نشین و فروشگاه بازار چوب اکیاس اشاره کرد.

بهترین قالیشویی چهاردانگه

پیدا کردن یک قالیشویی معتبر در این منطقه باعث می شود تا افراد ساکن در این شهر خیالشان از بابت تمیزی فرش ها و مبلمان خانه راحت باشد. معیار های پیدا کردن یک قالیشویی خوب و مطمئن چه چیزهایی میتواند باشد؟ نگران نباشید با ما همراه باشید تا این موارد را برایتان نام ببریم تا با آسودگی خاطر قالیشویی خود را انتخاب کنید.

معیارهای انتخاب یک قالیشویی خوب

  • یک قالیشویی معتبر باید مشتری مدار باشد
  • تعهد داشته باشد و فرش و قالی های مشتری بدون هیچگونه آسیب دیدگی تحویل دهد.
  • از افراد خبره در تمامی مراحل شستشو استفاده کند
  • انجام خدمات متنوع مانند شستشوی قالی و رفوگری نیز ازجمله ویژگی های یک قالیشویی خوب می باشد.
  • تحویل به موقع داشته باشد
  • از بهترین مواد و متریال برای شستشوی فرش ها استفاده کند
  • و …

قالیشویی اسلامشهر

قالیشویی چهاردانگه شعبه اسلامشهر یکی از همین قالیشویی ها میباشد که سالهای بسیاری به مشتریان محترم خود خدمت رسانی انجام داده است. این مرکز کار خود را از سال ۱۳۷۲ با هدف ارائه بهترین خدمات شستسشو به هم میهنان عزیز آغاز کرد. از این رو همواره در ارائه خدمات نوین و بروز پیشرو بوده است. این قالیشویی با ارائه خدمات نوین بهداشتی در حفظ بهداشت خانواده تلاش میکند.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.