برنده رقابت خانواده بنفشه خواه و فاطمه گودرزی در خانواده با حال خندوانه

برنده رقابت خانواده بنفشه خواه و فاطمه گودرزی در خانواده با حال خندوانه

برنده رقابت بنفشه خواه و فاطمه گودرزی در خانواده با حال خندوانه

بنفشه خواه و فاطمه گودرزی

آخرین نتایج رقابت بین خانواده فاطمه گودرزی و رضا بنفشه خواه در مسابقه خانواده با حال برنامه خندوانه رامبد جوان و برنده مسابقه ۲ تیر ۹۵ آورده شده است.

خانواده فاطمه گودرزی و رضا بنفشه‌ خواه در این قسمت از خندوانه علاوه بر این که شروع کننده برنامه شدند، سوت آغاز مرحله دوم مسابقه «خانواده با حال» را هم به صدا درآوردند.

این مرحله با تغییرات و روند متفاوتی از دور اول ارائه و اجرا شد. مرحله‌ ای که شامل قوانین از پیش تعیین شده و اتفاقاتی است که در فضایی مانند خانه هر خانواده به طور ناگهانی رخ می‌دهد و شرکت کنندگان نیز باید متناسب با آن واکنش نشان دهند.

برنده رقابت بنفشه خواه و فاطمه گودرزی در خانواده با حال خندوانه

فاطمه گودرزی به همراه دخترش آوا و پسرش پویان به عنوان اولین خانواده حاضر شدند تا در مدت ۲۰ دقیقه علاوه بر چیدن خانه با وسایل موجود، با مهمانان و افرادی که وارد می‌شوند برخورد و معاشرت کنند.

مابین چیدمان آن ها بعد از صدای زنگ، آقای پیری در نقش همسایه‌ای که سرگیجه هم داشت، وارد خانه شد و تقریباً کل وسایل چیده شده را به بهانه همین حالش پشت و رو کرد. بعد از آن در بخش دیگری دانیالِ پشت صحنه با لباس‌های پویان که از خشکشویی آورده بودند، وارد شد و لباس ها را با جیغ و داد به این طرف و آن طرف پرتاب کرد و خانه را مثل روز دومش کرد.

برنده رقابت بنفشه خواه و فاطمه گودرزی در خانواده با حال خندوانه

فاطمه گودرزی به قول خودش برای تحمل لحظات استرس آور و اعصاب خردکن این مسابقه با لبخندی که گاه با حرص و ظاهری زورکی بود همه را خنداند. در میان این افراد سرزده، سمسار (نیمایی که نقش بایرام را دارد) هم هرگاه بودجه خانواده کم می‌شد، به آن‌ها سر می‌زد و اجناسی را به طور نمادین می‌خرید.

پس از این‌ ها خانواده بنفشه خواه که با دو پسرش پژمان و پیمان آمده بودند، حاضر شدند و برای آن‌ ها نیز همین رویدادها از قبیل همسایه‌ های مزاحم، قبض آب و برق و موارد دیگر پیش آمد که هر یک از خانواده‌ها با شیوه خودشان با آن‌ ها برخورد کردند. حال باید دید اجرای کدام خانواده از دید مخاطبانش بیشتر رأی جمع می‌ کند؟!

تعداد رای : ۱۲۵٫۳۶۰

رضا بنفشه خواه

کد خانواده: ۱۱

تعداد رای : ۱۰۸٫۶۵۴

فاطمه گودرزی

کد خانواده: ۱۲

کد خانواده را به ۲۰۰۱۰۰ پیامک کنید.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.