مدل های تاتو ابرو بهمراه آموزش و نکته های مهم در تاتو ابرو

باید و نباید های تاتو ابرو ها

Tattoo Eyebrows: Everything You Need to Know!

تاتو ابرو

تاتو ابرو

در اکثر مواقع در صورتی که قبلا ابرویی مناسب داشته و تنها به دلایلی مثل پررنگ تر شدن ابرو یا  تغیییرمدل ابرویتان ، دوست داشتید آن را تاتو کنید اما پس از مدتی احساس مصنوعی بودن چهره و یا خسته شدن از یکنواختی مدل باعث شده دست به  پاک کردن قسمتهایی از ابرو و دوباره تاتو کردن بزنید که این علاوه بر صرف وقت و هزینه ممکن است همچنان رضایتتان را جلب نکرده باشد .
با این وجود به جز راههای درمان پزشکی مثل لیزرکردن و امثال آن که آن هم ممکن است نتیجه ی مطلوب را نداشته باشد ، تنها راهی که باقی می ماند آرایش و میک آپ کردن ابروی تاتو شده توسط خود ابروست به طوری که شما می توانید بر طبق آنچه که در زیر گفته خواهد شد عمل کرده و ابرویی طبیعی اما پررنگ و مرتب و زیبا داشته باشید:
قدم اول:
هنگام تاتو فقط جاهای خالی را پر کنید نه بیشتر!
چیزی که مهم است و در طبیعی تر به نظر رسیدن ابروی تاتو شده کمک می کند در هنگام تاتو و موقع انجام آنست و آن اینکه از آرایشگرتان که می خواهد این کار را برایتان انجام دهد بخواهید حتی الامکان و تا جایی که می شود تاتو را بر روی فرم خود ابرو و در بین موهای ابرو، جایی که خالی است انجام دهد و خیلی خارج از محدوده ی ابرو، پایین و بالای آن را بی جهت پر نکند تا شما همیشه بتوانید به دلخواه،  ابرویتان را نازک یا پهن تر کنید و تنها به آن  فرم داده و ابرویی پر رنگ تر از قبل داشته باشید.
قدم دوم:
موهای ابرو را مماس و نزدیک به تاتو کوتاه نکنید و یا روی آن را تیغ نزنید!
 موهای ابرویتان را به سمت بالا شانه کرده و نوک تاج  آن را خیلی کم قیچی کرده، صاف کنید .بقیه ی قسمتهای ابرو را به سمت پایین شانه زده و کمی از نوک آنها را نیز بزنید .
قدم سوم:
رنگ تاتو همرنگ یا نزدیک به رنگ ابرو انتخاب شود!
بهترین رنگی که برای اکثر ابروها ازابروی مشکی تا قهوه ای پیشنهاد می شود رنگ تاتوی قهوه ای سوخته بدون قرمزی است که بر روی هر رنگ ابرویی، خود را نزدیک به آن نشان خواهد داد و نیز با هر رنگی که بر روی ابروها  بعد از تاتو گذاشته می شود هماهنگ خواهد بود.
مثلا اگر ابرویی قبل از تاتو به این فرم و رنگ بوده است:
 می تواند با یک تاتوی درست و رنگی مناسب به شکل ابرویی پر رنگ، با فرمی زیبا و طبیعی در آید.

تاتو ابرو

عکس تاتو ابرو

بررسی عوارض تاتو ابرو و هاشور

 

یک متخصص پوست ضمن اشاره به عوارض «تاتو» و «هاشور» در عین حال به متقاضیان انجام این اعمال توصیه کرد که این کار را در مکان‌های مطمئن از نظر بهداشتی انجام دهند. دکتر علی ابراهیمی با بیان اینکه تاتو ابروها به دلیل دائمی بودن آنها توصیه نمی‌شود، گفت: از بین بردن آثار تاتو سخت و گاهی غیر ممکن است.

 

 

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تاتو ابرو دیگر قابل پاک شدن نیست و در صورتی که فرد پشیمان شود با انجام لیزر می‌توان آن را کم‌رنگ کرد که این امر نیز بستگی به عمق تاتو دارد، هرچند با کم‌رنگ شدن تاتو ابرو خط بریدگی در محل باقی می‌ماند.

 

 

 

 

این متخصص پوست و مو در ادامه با بیان اینکه تاتو بیشتر در مکان‌های عمومی نظیر آرایشگاه‌ها انجام می‌شود، به افرادی که می‌خواهند ابروهای خود را تاتو کنند توصیه کرد این کارها را در مکان‌های مطمئن از نظر بهداشتی انجام دهند و از این طریق از بروز مشکل پیشگیری کنند.

 

 

به گفته ابراهیمی در تاتو کردن ابرو ها اگر شرایط بهداشتی رعایت نشود احتمال عفونت و مشکلات بعدی وجود دارد. ابراهیمی افزود: همچینین توصیه می‌شود حتما موارد بهداشتی در انجام این اقدام رعایت شود

 

 

و از سوزن‌های یک بار مصرف استفاده شود و افراد ترجیحا سوزن‌ها را خودشان همراه ببرند؛ چراکه احتمال انتقال بیماری‌های واگیردار در استفاده از سوزن‌های غیربهداشتی و چند بار مصرف بالا است.

 

وی افزود: از جمله عوارض تاتو ابرو می‌توان به امکان انتقال هپاتیت A, B, C از طریق سوزن «تاتو» اشاره کرد.

 

به گفته ابراهیمی “تاتو” و “هاشور” شباهت زیادی به هم دارند و نحوه عمل آنها به یک شکل است. به این ترتیب عوارض آن هم مشابه یکدیگر است.

 

بررسی عوارض تاتو ابرو و هاشور

تتو و هاشور ابرو، احتمال عفونت

آنچه آرایشگران ادعا می کنند: معمولا کسانی که ابروهای خود را تتو می کنند که موهای ابروی آنها بسیار نازک، ضعیف و کم رنگ است. این روزها هاشورر زدن ابرو هم اضافه شده است. هاشور در واقع تتویی است که فقط روی بخش هایی از ابرو انجام می شود.

 

کسانی که درون ابروی خود شکستگی دارند یا فقط بخش هایی از ابروی آنها کم پشت است می توانند از این روش کمک بگیرند. در واقع آرایشگر به جای کشیدن ابروی کامل، درون ابرو خط هایی را می زند. شما برای استفاده از این روش باید در اصطلاح زمینه ابروی خوبی داشته باشید،

 

در غیر این صورت هاشور زدن کمکی به شما نمی کند. موادی که برای تتو استفاده می شوند، معمولا ضد حساسیت هستند. بهتر است تتو به صورت عمقی زده نشود، به ویژه در گذشته تتوها در سطح عمیق پوست زده می شدند در نتیجه پاک کردن آنها بسیار سخت بود.

 

 

اگر شما هم ابروی خود را تتو کرده اید در صورتی که تغییر رنگ داد یا از آن راضی نبودید فراموش نکنید که ترمیم آن سخت است ولی ما می توانیم با یک رنگ روشن تر مثل سفید یا بژ تتوی قبلی را محو کنیم.

 

اگر تازه قصد دارید تتو کنید برای اینکه تتو خطر و مشکلی برای شما ایجاد نکند باید به آرایشگاه معتبری مراجعه کنید. در چنین مکان هایی سرسوزن ها با الکل استریل و به موقع تعویض می شوند. از آنجا که تتو زخم و خونریزی ایجاد می کند در صورتی که سوزن تمیز و اسریل نباشد احتمال انتقال بیماری های عفونی وجود دارد.

 

 

آنچه متخصصان به شما می گویند: یکی از عوارض تتو انتقال بیماری های عفونی است. با توجه به اینکه برای این کار از سوزن های تیز استفاده می شود و در حین آن خونریزی رخ می دهد، احتمال انتقال بیماری هایی مانند ایدز و هپاتیت وجود دارد، البته در صورتی که آرایشگر یا فرد تتو کننده مسائل بهداشتی را رعایت نکند و از یک سوزن کشترک برای دو یا چند نفر استفاده کند. از سوی دیگرایجاد زخم در محل تتو ممکن است باعث عفونت آن ناحیه شود.

 

با توجه به رنگ و کار رفته و عمق تتو، علاوه بر عفونت و قرمزی آنی، احتمال حساسیت تاخیری وجود دارد و ممکن است فرد چند سال بعد از انجام تتو به آن حساسیت نشان دهد.

حساسیت ناشی از تتو یک ویژگی خاص هم دارد، با توجه به اینکه تتو دائمی است یا به هر حال آثار آن مدت زمان زیادی ماندگار است، حساسیت و اگزمای ناشی از آن هم دوام پیدا می کند. ممکن است مدتی با دارو بهبود یابد ولی دوباره عود می کند.

بررسی عوارض تاتو ابرو و هاشور

 

آرایشگر هنگام تتو خراش هایی را روی ناحیه مورد نظر اینجاد می کند، به همین دلیل ممکن است گوشت اضافه شکل بگیرد. در این صورت برجستگی هایی در این ناحیه دیده می شود. احتمال قرمزی و خارش هم وجود دارد، حتی ممکن است چند سال بعد از تتو هم با یک تحریک کوچک مثل تیغ زدن یا برداشتن ابرو با موچین، گوشت اضافه ایجاد شود.

 

 

در صورتی که تتو روی ابرو انجام شده باشد، موهای ناحیه آسیب دیده به شدت کاهش می یابند. در یکی از تحقیقات دانشگاه شهید بهشتی مشخص شد ۹۰ درصد افراد بعد از تتوی ابرو با مشکل کمبود مو مواجه می شوند. به همین دلیل اگر از کار خود پشیمان شوند ممکن است ابروی آنها به آن صورتی که دوست دارند رشد نکند. به همین دلیل مجبور می شوند چندین بار تتو کنند.

 

برای درمان همه این مشکلات، فرد باید به متخصصان پوست، مو و زیبایی مراجعه کنند فراموش نکنید برای لیزر بدون شک باید به افراد متخصص مراجعه کنید. در صورتی که لیزر را آرایشگران انجام دهند ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به پوست شما وارد کنند.

 

بعضی از آرایشگران افراد را از مراجعه به متخصصان و انجام لیزر می ترسانند و آنها را متقاعد می کنند از روش های غیر اصولی آنها استفاده کنند ولی در نهایت افراد مجبور می شوند به متخصص مراجعه کنند و با درد و سختی بیشتر تتو را پاک کنند.

تاتو ابرو

تاتو ابرو ها

این یک عکس از رنه ژاک، یک ویرایشگر دیجیتال در allure.com است. او یک مقاله به ابرو تاتو و تجربه او اختصاص داده شده که آن را به آنها می آید. یکی از مهم ترین چیزهایی که او اشاره به عدم قاطعیت شما را از طریق رفتن قبل از ابرو تاتو خود را به شما است. شما خودتان را گرفتن فکر کردن در مورد دادن تا زمانی که شما را در راه به هنرمند است. اما در پایان، او ادعا می کند که همه چیز ارزش آن است.

این تصویر نشان می دهد رنه پس هنرمند خال کوبی ابرو خود را با یک شارپی خلاصه شده است. پوشش پلاستیکی را به سینک پماد بیحس کننده استفاده شد. بله، پماد بیحس کننده است به منظور کمک به این تجربه استفاده می شود به عنوان بدون درد که ممکن است.
۳۶. مشاهیر با تاتو ابرو

بسیاری از افراد مشهور و ستاره واقعیت ابرو خال کوبی. شما ممکن است تعجب که چگونه آنها موفق به دریافت آن ابروهای کامل است. خوب، در اینجا جواب شما است. آنها خالکوبی می شوند! یک هنرمند خال کوبی خوب مطمئن شوید که ابرو جدید خود را برجسته کردن ویژگی های خود را با اضافه کردن شکل، رنگ، تقارن، چگالی و تعادل می باشد. این می تواند یک راه حل طولانی مدت و بدون لک که برای دریافت قوس کامل بر روی صورت خود و بهره گلم خود را! دیگر از ریحانا، برخی از افراد مشهور که ابرو تاتو نیز هستند آنجلینا جولی، کالین رونی، ناتالی کسیدی و کتی قیمت.

 

تاتو ابرو

هر هنرمند خال کوبی لوازم آرایشی و بهداشتی چند جلسه با شما، قبل از تاریخ انتصاب شما دو تنظیم شده است. وجود دارد، شما در مورد خیلی چیزها صحبت کنید – از شکل ابرو جدید خود را به رنگ آنها. هنرمند ممکن است برای یک رنگ تیره تر از ابرو طبیعی خود را بروید. اما، انجام نمی شود ترس. گاهی اوقات، ابرو ما بیش از حد نور / بسیار تاریک هستند. اگر هنرمند دارای یک مجموعه خوب و بسیاری از بررسی مثبت، پس از آن هیچ چیز شما باید ترس از وجود دارد.
۳۴. سه مرحله از خالکوبی ابرو

 

تاتو ابرو

این تصویر شما نشان می دهد سه مرحله از فرایند خالکوبی ابرو. یکی از اولین در طول درمان است. ابرو داشته باشد و پر در. تصویر دوم گرفته شد درست بعد از تمام مراحل انجام شد. تصویر سوم نشان میدهد که چگونه انجام ابرو نگاه هفت روز بعد پس از همه چیز حل و فصل کردن به سادگی.
۳۳. بیشتر از پر کردن در

تاتو ابروگاهی اوقات، ابرو تصمیم به متوقف کردن رشد در نقاط خاص است. چرا؟ هیچکس نمیداند. شما ممکن است برای راه حل های بهتر از پر کردن در جستجو و در سراسر گلدوزی ابرو آمد. اما، شما احتمالا از قلم که گزینه به دلیل آن به نظر می رسد بیش از حد خطرناک است. آیا شما ذهن خود را بعد از دیدن این تصاویر شگفت انگیز را تغییر دهید؟
۳۲. واقعی یا خالکوبی؟

تاتو ابرو


همانطور که قبلا ذکر، ابرو خال کوبی، زمانی که توسط یک هنرمند به درستی آموزش دیده انجام می شود، درست مثل ابرو واقعی است. این ابرو شما کمک خواهد کرد بهبود ظاهر خود و اعتماد به نفس بیشتری. بیایید آن روبرو هستند، چهره مهم ترین بخش از بدن خود را است. و، همه ما می توانید ابرو رشد! این جایی است که این درمان شگفت انگیز، نیمه دائم در می آید.
۳۱. شما می پرستمش ابرو خال کوبی خود را

تاتو ابرو 2016

این درمان عاطفی طاقت فرسا است. شما در معرض صورت، بخش مهمی از بدن شما، به نظر می رسد خود را به چیزی که برای یک مدت طولانی ادامه خواهد داشت. اگر اشتباه انجام می شود، شما محکوم به فنا. و، همیشه وجود دارد ترس از که ابرو جدید را به شما مناسب نیست و آنها غیر طبیعی نگاه خواهد کرد. بسیاری از مردم ادعا می کنند که درست بعد از آنها با درمان انجام شد آنها ابرو جدید خود متنفر بودم!

اما، آنها را فقط برای یک ثانیه تقسیم متنفر بودم. سپس، آنها در عشق با ابرو جدید خود سقوط کرد.
۳۰. چه مدت طول می کشد؟

تاتو ابرو 2017

۳۰ دقیقه – بر خلاف خالکوبی واقعی، این روند حدود ۲۰ طول می کشد. بله، شما این حق آوردید.
پر کردن در ابرو خود را یک جایگزین عالی است. شما احتمالا در حال حاضر یک حرفه ای که آن را به که می آید! اما، آن را کمی ناامید کننده برای دریافت بسیاری از تعارف ابرو خود را و سپس آنها را تماشا در پایان روز ناپدید می شوند. با گرفتن ابرو خال کوبی، تنها چیزی است که ناپدید می شوند خواهد بود که مشکل از ناپدید شدن ابرو.

یک چیز شگفت انگیز در مورد گلدوزی ابرو است که آن را عملا در تمام صدمه دیده است. قبل از هنرمند شروع می شود انجام معجزات، پماد بیحس کننده خواهد شد بیش از ناحیه ابروها قرار می گیرد. با تشکر از این، شما هر گونه درد احساس نمی کنند. شما ممکن است یک احساس کمی احساس ناراحت کننده، مانند کسی است خاراندن صورت خود را.

تاتو ابرو زیبا


اما، این فرآیند به طور کامل بدون درد نیست. به عنوان درمان در می رود، اثر پماد بیحس کننده می پوشد. سپس، شما ممکن است یک درد خفیف است که به اندازه کافی به سوراخ کردن گوش خود را احساس می کنم. غیر قابل تحمل نیست، اما کاملا بدون درد است.

بسیاری از مردم هم تعجب است هر خون وجود دارد. ما بسیار خوشحالیم که به شما بگویم این است که نه وجود خواهد داشت.

درست بعد از شما با درمان انجام می شود، شما ممکن است احساس کنند که ابرو جدید خود را برای پوست شما بسیار تاریک هستند. اما، عصبی نشوید. جوهر به نظر می رسد شدید در آغاز، اما شدت محو خیلی زود. آن را فقط یک هفته برای سایه ابرو خود را به محو شدن به آنچه که شما واقعا می خواهید آنها را به مانند نگاه کنید.

تاتو ابرو چشم آبی


ممکن است شما چند ماه را برای پیدا کردن هنرمند خال کوبی راست و برنامه ریزی قرار ملاقات. اما، یک چیزی که می تواند شما را تشویق وجود دارد – بررسی مشتری. اگر شما آنها را بخوانند، به شما خواهد شد تعداد زیادی از زنان خدا را شکر برای کشف یک هنرمند و تاتو ابرو خاص را ببینید.

یکی از داستان های الهام بخش ترین که خواندم از سرطان بود. با توجه به شیمی درمانی، ابرو او سقوط کرد و هرگز دوباره رشد کرد. او نیاز به قرعه کشی ابرو او هر روز صبح و تماشای آنها را به طور کامل در شب ناپدید می شوند خسته شده بود. برخی افراد ممکن است فکر می کنم: “چرا دختران چنین سر و صدا در مورد ابرو شما.” اما، هنگامی که شما کشف یک ناامنی خاصی را روی بدن آن را به شما را برای همیشه به دنبال خواهد داشت.

آماده ابرو تاتو و طراحی بیشتر؟ هنگامی که شما انجام ابرو جدید خود را، شما باید به مراقبت از آنها در یک حالت خاص در هفته اول. نگران نباشید! این است که به هر چیزی پیچیده نیست. شما نه تنها قادر خواهد بود برای شستن صورت خود را …

فقط شوخی! شما قادر به شستن صورت خود را خواهد بود، اما شما فقط باید به دقت فوق العاده، به این معنی که این امر می تواند بهترین اگر آب کند ابرو خود را در تمام لمس کنید. آب ممکن است شستن رنگدانه کمی، و شما نمی خواهید که البته. در عوض، شما ممکن است یک لیف حمام برای تمیز کردن این منطقه در اطراف ابرو خود استفاده کنید.

چیز دیگری که شما توصیه به انجام است به درخواست پماد شفا هنرمند خال کوبی لوازم آرایشی و بهداشتی خود را به شما توصیه خواهد کرد. این ابرو شما کمک خواهد کرد و منطقه اطراف آن زخم التیام یابد سادگی.

Tattoo Eyebrows: Everything You Need to Know!

اگر شما نگران چگونه به شما نگاه راست پس از عمل، شما را به نگاه خوب است. بسیاری از تصاویر شما را دیده اند درست پس از عمل گرفته شده است. هیچ قرمزی، تورم، بدون درد پس از عمل وجود دارد. شما قادر به اعمال آرایش به طور معمول و حمل با فعالیت های روزمره شما خواهد بود.

شما چه فکر میکنید، چه خواهد شد واکنش دوستان خود را مانند یک بار شما دریافت ابرو ‘انجام شد’ است؟

خوب، چیزی که مردم شما را با ممکن است متوجه تفاوت می باشد. به عنوان مثال، اگر شما در ابرو خود را پر کنید به طور منظم، و سپس آنها اساسا همان جلوه خواهد کرد، فقط یک کمی طبیعی تر است. اگر اینکار را نکنید، آنگاه اختلاف خواهد بزرگ شود و آنها قطعا متوجه تفاوت.

هنگامی که مردم از شما درخواست چه چیزی شما را به نگه داشتن ابرو خود را به سادگی کمرنگ، انجام نمی شود شرمنده به فاش کردن راز خود را. فقط، آماده می شود که مردم در آینده نزدیک واقعی به صورت خود به دیدن اگر شما در واقع گفتن حقیقت!

بسیاری از هنرمندان خال کوبی لوازم آرایشی و بهداشتی شما را به دوباره پس از یک ماه برای لمس کردن توصیه خواهد کرد. نگران نباشید آن است که نمی “کلاهبرداری” و یا یک هنرمند تلاش برای بدست آوردن پول بیشتر. لازم است اگر شما می ابرو خواهم به ماندن راه آنها برای یک یا دو سال می باشد.

شما تقریبا در نزدیکی پایان این مقاله است. آیا شما با داشتن شک و تردید و تعجب: “آیا من واقعا نیاز به این” خب، در مورد آن فکر می کنم یک بار دیگر. اگر ابرو های طبیعی خود را به شما را آگاهانه و بیشتر شبیه یک بار به شما، بله، شما نیاز به این.

با این حال، اگر شما هیچ مشکلی با پر کردن در ابرو خود را به طور منظم و آنها شما را خود آگاه نیست، پس شما احتمالا باید یک بار دیگر در مورد کل این روش فکر می !

اگر زنانی که ابرو تاتو کردم که آنها آن را دوباره انجام شما بپرسید، من کاملا مطمئنم که همه آنها به شما خواهد گفت “YES” هستم! واضح است چرا که نه؟ اول از همه، همه آنها نگاه شگفت انگیز و کاملا طبیعی! دوم از همه، شما هرگز به مورد راه آنها دوباره نگاه کنید فکر می کنم! و یا، حداقل تا زمانی که به طور طبیعی محو می شود.

ضمیمه آیا نمی شود حتی اگر بچه ها شروع منطبق ابرو جدید شگفت زده کرد!


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.