لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد :

پرمویی و وجود موهای زائد از معضلاتی است که بسیاری از خانم ها و حتی آقایان را درگیر ساخته و با پیشرفت های سریع انجام شده در حوزه ی زیبایی جزء اولویت های درمانی بسیاری از افراد قرار گرفته است. از سوی دیگر تکنولوژی لیزر موهای زائد طی نیم قرن گذشته در حال گسترش بوده است و در حوزه های مختلف پزشکی از جمله حوزه ی پوست و مو پیشرفت شایان توجهی کرده است که از نخستین کاربردهای آن، می توان به درمان موهای زائد بوده است. نخستین لیزرهای موهای زائد لیزر یاقوت یا روبی و بعدها لیزرهای اختصاصی تری برای این هدف به کار رفتند که از آن جمله می توان به لیزرهای دایود و الکساندرایت اشاره کرد.

لیزرهای موهای زائد دایود تلفیقی از لیزر موهای زائد الکساندرایت و دایود است که موثرترین و پرقدرت ترین دستگاه های حال حاظر می باشد .لیزر دایود با تکنولوژی های جدید آن، دستگاه بسیار مناسبی برای تمام تیپ های مختلف پوستی است. لیزر دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتر بهترین اثر جذب انرژی گرمایی را در ساقه مو ایجاد میکند و از طرفی عمق نفوذ بسیار عالی نسبت به تمام انواع دیگر لیزرها را دارد به همین دلیل باعث می شود که به مرور عروق ریز خونرسان به فولیکول مو تخریب شده و اثر ماندگارتری در از بین بردن موهای زائد داشته باشیم.

به خاطر عمق نفوذ بیشتر اشعه نوری لیزر دایود نسبت به سایر دستگاه ها، گرمای بیشتری داشت و این مسئله باعث دردناک بودن انجام کار با لیزر دایود میشد. اما در دستگاه های جدید این مشکل به واسطه سیستم های سرما ساز فوق العاده قوی و هوشمند smart full cooling به طور کامل مرتفع گردیده است. با ایجاد سرمای عمیق منفی ۵ درجه باعث بی حسی کامل موضع و ایجاد سد دفاعی برای پوست در مقابل گرمای عمقی نور لیزر دایود می شود به همین خاطر لیزر دایود اسمارت به عنوان معجزه رفع موهای زائد در بین تمام متخصصان این حوزه زبانزد است.

مزایای لیزر موهای زائد دایود اسمارت ۲۰۱۷ :

 1. جدیدترین دستگاه اسمارت لیزر امریکا
 2. بدون درد و سوختگی
 3. شناسایی فولیکول با اسکن مستقیم
 4. توانایی در از بین بردن موهای سفید و یا کرکی
 5. قابلیت تنظیم برای موهای کرکی،متوسط و ضخیم
 6. با پالس های پیش فرض تعداد جلسات از بین بردن موهای زاید را به حداقل میرساند
 7. این دستگاه قابلیت شلیک چند شات در ثانیه را دارد که باعث میشود در زمان و درد تغییر چشمگیری صورت گیرد
 8. نسل جدید لیزر های از بین برنده موهای زائد در دنیا {نسل اسمارت لیزر} با قویترین کولینگ ۲۰۱۷

کلینیک پوست،مو و زیبایی شارلوت واقع در میرداماد تنها دارنده دستگاه لیزر دایود اسمارت ۲۰۱۷ در ایران، خدمات لیزر موهای زائد را با ۹۰% تخفیف انجام میدهد.

لیزر موهای زائد

 لیزر موهای زائد

 

 لیزر موهای زائد

 

 

برای مشاهده کلینیک های لیزر و زیبایی می توانید روی لینک زیر کلیک نمائید.

کلینیک های لیزر و زیبایی

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
 1. هموطن کارت می گوید

  آیا این دستگاه برگشت ناپذیره ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.