آرایش چشم جدید | ۲۰ جدیدترین مدل آرایش با سایه و خط چشم مجلسی

آرایش چشم جدید | ۲۰ جدیدترین مدل آرایش با سایه و خط چشم مجلسی

آرایش چشم جدید با ۲۰ مدل متنوع از انواع آرایش چشم با سایه و خط و چشم و مژه مصنوعی برای عروسی و مجالس و مهمانی ها موضوع این نوشته از دلبرانه است که امیدوارم برای شما مفید باشد.

آرایش چشم 1396

ارایش چشم جدید

نکات مهمی را برای ایجاد چشمانی جذاب با آرایشی دقیق ذکر می‌کنند،

مثلا اگر می‌خواهید چشم‌هایی درشت و زیبا داشته باشید سعی کنید در آرایشتان از سایه‌های کمرنگ استفاده کنید. اگر از سایه بعد از خط چشم استفاده شود، حالت خواب آلودگی و کم نما شدن درچشم‌ها ایجاد می‌شود،

بنا براین از خط چشم باید در پایان کار برای ایجاد بهترین حالت استفاده کرد. با استفاده از ریمل مناسب می‌توان مژه‌ها را پرپشت و فردار کرد. برای این کار می‌توانید از انواع ریمل‌های پرپشت و بلند کننده مژه استفاده کنید.هیچ‌گاه از خط چشم در داخل مژه ها و پلک‌های پایینی استفاده نکنید چراکه این کار موجب کوچکتر به نظر آمدن چشم‌ها می‌شود.

آرایش چشم 1396

آرایش چشم جدیدترین

سایه زدن

نحوه سایه زدن می‌تواند چشمانتان را بزرگتر، کوچکتر،

با فاصله زیاد و یا کم جلوه دهد.

مهم این است که سایه چشمتان را طوری پخش کنید که نگاه شما جلب توجه کند، نه سایه چشمتان. هرگز فراموش نکنید پیش از آرایش پلک‌های خود را آماده کنید، مانند وقتی که صورتتان را با کرم پودر برای آرایش آماده می‌کنید، آن را روی سطح پلک‌های خود نیز بمالید و خوب پخش کنید و سپس آرایش چشمتان را آغاز کنید.هنگام سایه زدن چشمانتان را باز نگهدارید و کمی سرتان را به عقب متمایل کنید تا به خوبی ببینید چه می‌کنید و سایه درست روی پلک شما بنشیند.

آرایش چشم 1396

آرایش چشم جدید ۲۰۱۹

اگر پلک‌های پف کرده دارید،

سعی کنید از رنگ‌های مات برای سایه چشمانتان استفاده کنید

.هنگام سایه زدن، روشن ترین رنگ را روی کل پلک، یعنی از خط مژه تا ابرو، بکشید. این سایه روشن، رنگ پایه آرایش چشم شما خواهد بود، درست مانند کرم پودر که رنگ پایه آرایش صورتتان است.این سایه روشن باعث دوام رنگ و همچنین جلوگیری از خط افتاده آرایش چشمتان می‌شود.زمانی که عجله دارید، رنگ پایه را زده و سپس ریمل بزنید، همین.

آرایش چشم 1396

آرایش چشم جدید عروس

پس از زدن رنگ پایه روشن، رنگ متوسط را پایین ابرو بزنید.

این قسمت از چشم جایی است که اکثر خانم‌ها سایه چشم را می‌زنند سپس رنگ متوسط را روی رنگ پایه پخش کنید. رنگ سوم را هم می‌توانید استفاده کنید. برای رنگ سوم از یک رنگ تیره استفاده کنید تا در نگاهتان عمق ایجاد کند. رنگ تیره را در امتداد خط مژه بالا و گوشه خارجی چشم و همچنین از وسط پلک پایین به سمت خارج چشم بکشید تا با سایه ای که به پلک بالا  زده‌اید حالت مثلثی در گوشه چشم ایجاد کند. این سایه باعث می‌شود چشم و خط ابروی شما برجسته تربه نظر برسد. سایه سوم را خوب پخش کنید تا چشم شما بهتر شکل بگیرد.

آرایش چشم 1396

ارایش چشم جدید عربی

از ریمل تا مژه‌هایی بلند

بعد از رژ لب، ریمل مهم‌ترین وسیله آرایشی شماست.

به کار بردن ریمل باعث درشتی چشم‌ها و جلوه‌دار شدن مژه‌هایتان می‌شود. به جز تنوع رنگ، ریمل‌ها انواع مختلفی دارند،ضخیم کننده، بلند کننده، حجم دهنده، پررنگ‌کننده، ضد آب و معمولی. روش ریمل زدن برای جلا دادن نگاه شما اهمیت بسزایی دارد.باید توجه داشته باشید ریمل شما تمام سطح مژه، از ریشه تا نوک آن را بپوشاند.

آرایش چشم 1396

ارایش چشم جدید و زیبا

برای مژه‌های بالا، قبل از کشیدن برس ریمل روی مژه ها،

میله ریمل را روی پایه مژه‌هایتان بمالید

تا به اندازه کافی رنگ روی مژه هایتان بنشیند.

سپس این رنگ را با استفاده از برس ریمل، از پایین تا بالای مژه به خوبی بکشید. اگر این کار را با دقت انجام دهید،مژه‌هایی زیبا با نوک‌های جدا از هم خواهید داشت.هنگام ریمل زدن به مژه‌های پایین، میله ریمل را به صورت عمودی نگهداشته و آن را به چپ و راست حرکت دهید. مراقب باشید زیر چشمانتان را لک نکنید.

آرایش چشم 1396

جدیدترین ارایش چشم

وقتی می‌خواهید بیش از یک بار ریمل بزنید،

شانه زدن مژه‌ها بین ریمل زدن‌ها باعث می‌شود مژه‌های شما به هم نچسبند.

اگر ریمل شما نوست و میزان ریمل روی میله آن زیاد است، اضافه آن را با دستمال پاک کنید.اگر می‌خواهید ماده ریمل بیشتر روی برس آن بنشیند، برس را داخل ظرف بچرخانید. هیچوقت آن را در ظرف ریمل بالا و پایین نکنید، چون باعث می‌شود ریمل داخل ظرف زودتر از معمول خشک شود.

آرایش چشم 1396

ارایش چشم جدید ۹۸

آرایش چشم‌های گود:

در این نوع چشم ازرنگ‌های کمرنگ باید استفاده کرد چراکه باعث ایجاد جلوه بیشتر چشم‌ها می‌شود. برای آرایش این نوع چشم‌باید سایه را از گوشه‌های داخلی چشم تا کمی خارج از گوشه‌های خارجی آن به کار برد و مقدار کمی از یک سایه تیره‌تر نیز به چین‌های اطراف چشم‌ها زده و آنها را یکدست کرد.

آرایش چشم 1396

ارایش چشم جدید۲۰۱۸

آرایش چشم‌های با فاصله:

در این نوع چشم باید از سایه در گوشه های داخلی و تا وسط پلک برای نزدیک‌تر کردن چشم‌ها به هم استفاده کرد. باید از یک سایه کمرنگ تر در قسمت میانه پلک به سمت خارج آن استفاده کرد.

آرایش چشم 1396

خط چشم جدید ۲۰۱۷
خط چشم جدید ۲۰۱۸
خط چشم جدید ۲۰۱۹

آرایش چشم‌های نزدیک به هم:

برای دورتر نشان دادن چشم‌ها می‌توان از یک نقطه کوچک از

کرم کانسیلر نامرئی در گوشه داخلی هر دو چشم استفاده کرد.

از یک خط چشم کمرنگ و نازک در لبه بالایی پلک‌ها و نزدیک مژه ها که به سمت‌خارج‌ضخیم می شوند، باید استفاده کرد. همچنین باید برای گوشه داخلی چشم تا میانه پلک از یک سایه کمرنگ استفاده کرد و مقدار کمی‌از‌نوع تیره‌تر را در قسمت میانی و به سمت خارج پلک به کار برد و به خوبی در بخش میانی آنها را یک‌دست کرد.

آرایش چشم 1396

مدل آرایش چشم جدید ۲۰۱۷
مدل آرایش چشم جدید ۲۰۱۸

آرایش چشم‌های پف کرده:

یک قاشق غذاخوری را زیر آب سرد گرفته

و آن‌را برای ۶۰ ثانیه روی پف کردگی چشم قرار دهید.

از کرم‌هایی روی پف کردگی استفاده کنید که دارای نشاسته باشند.

آرایش چشم جدید (۱)

عکس آرایش چشم جدید ۲۰۱۵
خط چشم جدید ۹۶

متخصصان پوست سال‌هاست بر این عقیده اند

که این مواد ورم پوست یا ناحیه دور چشم را از بین می‌برد.

راه دیگر حلقه حلقه کردن خیار و قرار دادن روی چشم‌ها به صورت کمپرس است. چای سیاه کیسه‌ای را در آب سرد خیس کرده و برای ۱۰ دقیقه روی چشم‌ها بگذارید و به آرامی از سمت داخل به بیرون چشم‌ها به آرامی فشار بدهید. ازخوردن هر چیزی که نمک دارد خودداری کنید چرا که باعث نگهداری مایعات اضافی جمع شده در ناحیه چشم‌ها خواهد شد. همچنین در موقع خواب سر را بالاتر از بدن نگهدارید که باعث جمع شدن بیشتر مایعات زیر چشم نشود.

آرایش چشم جدید (۲) آرایش چشم جدید (۳) آرایش چشم جدید (۴)آرایش چشم 1396 آرایش چشم 1396 آرایش چشم 1396 آرایش چشم 1396 آرایش چشم 1396


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.