ست یلدا | ۳۳ ست لباس زن و شوهر و مادر و کودک شب یلدا

ست یلدا | ۳۳ ست لباس زن و شوهر و مادر و کودک شب یلدا

ست کردن لباس تازگی ها حسابی روی بورس است ، حالا چه ست خانوادگی ، چه ست زن و شوهری چه ست مادر دختری یا پدر و پسری اما بعضی مناسبت ها جان میدهد برای این ست ها مثلا ست لباس یلدا که هم کلی ایده و خلاقیت میتوان برای آن صرف کرد و هم نمونه های بازاری و آماده زیادی برای آن ها موجود است ، مثلا تیشرت های ست خانوادگی با طرح انار و هندوانه و طرح های شیرین یلدایی که میتواند با جملاتی که روی تیشرت طراحی میشود کاملا شخصی و خانوادگی شود .

در این نوشته از دلبرانه من ۳۳ مدل ست یلدایی شی برای شما از صفحات مختلف نت و اینستاگرام جمع آوری کرده ام که هر کدام زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد. از شما دعوت میکنم به این مدل لباس های زیبای مناسب شب یلدا (بخصوص عکاسی و آتلیه شب یلدا ) نگاهی بیاندازید.

ست لباس شب یلدا

ست لباس شب یلدا

ست لباس شب یلدا هم شامل تیپ های دخترانه و پسرانه ای با استفاده از المان ها و نماد های شب یلدا مثل انار قرمز یا هندوانه میشود و هم شامل مجموعه لباس هایی برای یک خانواده مثلا ست کردن لباس زن و شوهر ها که میتوان مثلا یک جفت تیشرت ست با شلوار جین یا چیزی شبیه این باشد . موضوع این نوشته از دلبرانه بیشتر شامل قسمت دوم است یعنی یک مجموعه لباس هماهنگ برای همه یا بخشی از یک خانواده .

ست لباس بچگانه شب یلدا

ست لباس شب یلدا پسرانه

ست لباس دخترانه شب یلدا

ست شب یلدا
ست لباس شب یلدا دخترانه

ست لباس یلدا نوزاد

ست لباس خانوادگی یلدا
ست لباس پسرانه شب یلدا

ست خانوادگی یلدا (۱)
ست لباس شب یلدایی نوزادی

ست خانوادگی یلدا (۲)
ست لباس شب یلدا نمدی

ست خانوادگی یلدا (۳)
ست لباس شب یلدایی

ست خانوادگی یلدا (۴)
ست لباس شب یلدا

ست خانوادگی یلدا (۵)

ست لباس مادر و دختر برای شب یلدا

از معروف ترین ست های لباس خانوادگی ست لباس مادر و دختری است چرا که خانم ها عاشق خرید و ست کردن لباس ها هستند . به همین دلیل است که ست های مادر و دختری خیلی بیشتر از ست های مادر و پسری یا پدر و پسری در بازار پیدا میشوند . ست های لباس مادر و دختر خیلی شیرین و جذابند . پیشنهاد ما این است که نه حتما به مناسبت یلدا اما حتما سری به لینک های پایین صفحه بزنید و لینک مربوط به ست مادر و دختر را مشاهده کنید ، حتما برای گرفتن یک عسک مادر و دختری با لباس ست وسوسه خواهید شد.

ست زن و شوهر شب یلدا (۱)

ست مادر و دختر شب یلدا

ست مادر دختری یلدایی

ست زن و شوهر شب یلدا (۲)
ست مادر و دختری شب یلدا

ست لباس مادر و دختر شب یلدا

ست زن و شوهر شب یلدا (۳)
ست مادر دختری شب یلدا

ست زن و شوهر شب یلدا (۴)

ست لباس مادر و پسر برای شب یلدا

همانطور که در بالا گفتیم ست های مادر و پسری به اندازه ست مادر و دختری محبوب نیستند . اما این ایده هم برای مادران و پسران و هم پدران و پسران میتواند یک ایده جذاب و خاطره انگیز برای لباس پوشیدن بخصوص در مناسبت هایی مثل یلدا باشد.

ست زن و شوهر شب یلدا (۵)

ست مادر و پسر شب یلدا

ست پدر و پسری یلدا

ست زن و شوهر شب یلدا (۶)
ست مادر و پسری شب یلدا

ست لباس پدر و پسر شب یلدا

ست زن و شوهر شب یلدا (۷)
ست مادر و پدر و پسری شب یلدا

ست لباس شب یلدا (۱)

لباس ست زن و شوهر شب یلدا

و اما ست لباس زن و شوهری که این روز ها حسابی محبوب و پر طرفدار شده اند حتما میتواند ایده خوبی باشد بخصوص اگر شما در سال های اولی ازدواج یا آشنایی به سر میبرید میتوانید با هزینه نه چندان زیاد یک تیپ ست بزنید و عکس های خوشگل وبه یادماندنی بگیرید که خاطره اش تا سال ها برای شما و کودکانتان باقی بماند .

ست لباس شب یلدا (۲)

لباس ست زن و شوهری برای شب یلدا

لباس ست زن و شوهر برای شب یلدایی

ست لباس شب یلدا (۳)

ست  لباس زن و مردی شب یلدا

در این نوشته میتوانید از همه مجموعه ست هایی که نام برده شد چند مدل خوشگل و شیک پیدا کنید. از جمله لباس های ست زن و مردی که از محبوب ترین و ترند ترین مدل لباس های ست موجود در بازار است .

ست لباس شب یلدا (۴)

ست لباس زن و مرد برای شب یلدا

ست لباس زن و مرد شیک برای شب یلدا

ست لباس شب یلدا (۵)

لباس ست دختر و پسر شب یلدایی

دختر و پسر های جوان هم میتوانند با انتخاب یک لباس ست عاشقانه از این مجموعه تیپ خاص و منحصر به فردی برای شب یلدای امسال بزنند.

ست لباس شب یلدا (۶)

لباس ست دختر و پسری شب یلدا

لباس ست دختر و پسری برای شب یلدا

ست لباس شب یلدا (۷)

ست لباس شب چله

خوب برویم سراغ مدل لباس های ست خانوادگی و دختر پسری و زن و شوهری و کودکانه شب یلدا یا همان شب چله خودمان  که حرفش را زدیم . امیدوارم این نوشته و مجموعه تصاویر جمع آوری شده در آن برای شما جالب و قابل استفاده باشد.

ست لباس شب یلدا (۸)

ست لباس شب چله ای برای عروس و داماد 

ست لباس برای شب چله ای 

ست لباس شب یلدا (۹)

خرید ست لباس شب چله 

ست لباس شب چله دخترانه

ست لباس شب یلدا (۱۰)

ست لباس شب چله پسرانه

ست لباس شب یلدا (۱۱)
ست لباس دخترانه شب چله 

ست لباس شب یلدا (۱۲)
ست لباس شب چله بچه ها 

ست یلدا (۲۹)
ست لباس پسرانه شب چله 

ست یلدا (۳۰)
ست لباس شب چله دختر پسر کوچک

ست یلدا (۳۱)

ست خانوادگی شب چله

ست یلدا (۳۲)

ست خانوادگی یلدا

ست یلدا (۳۳)
ست لباس خانوادگی شب یلدا

تا یادم نرفته باید عرض کنم بیشتر تصاویر این نوشته از این صفحه اینستاگرامی جمع آوری شده است که کارش تولید لباس و کوسن و ماگ و خلاصه هر چیز شخصی و خانوادگی برای مناسبت های مختلف است . این را گفتم هم جهت رعایت کپی رایت و هم این که اگر خوشتان آمد راهی برای دسترسی و خرید داشته باشید.

ست یلدا (۳۴)

شب یلدا چی بپوشیم ؟ 

۶ توصیه به عروس خانم برای انتخاب لباس در شب یلدا 

گفتیم حالا که در مورد لباس پوشیدن در شبی یلدا صحبت کردیم یک مطلب خوب و کامل دیگر را برای پربار تر شدن ضمیمه کنیم و آن هم توصیه هایی به عروس خانم ها برای لباس پوشیدن در شب یلداست که البته نکات آن برای همه خانم ها قابل استفاده است . این نوشته از سایت خوب نو عروس انتخاب شده است و تقدیم حضور شما میشود: شب یلدا ، زمان دور هم جمع شدن و مهمانی های خانوادگی و دوستانه است. برای اینکه شما عروس جذاب و متفاوتی باشید میتوانید با همسرتان ست بپوشید و با این اصول زیبا پوشی در شب یلدا میان میهمانان بدرخشید.

۱- شب یلدا لباس ست بپوشید . 

یکی از جذابیت های شما به عنوان نوعروس در مراسم شب یلدا این است که ظاهری جذاب داشته باشید . این که خودتان و همسرتان لباس ست به مناسبت شب یلدا به تن کنید قطعا باعث می شود در ذهن همه ماندگار شوید . برای این روز استفاده از رنگ قرمز ، سبز و البته مشکی جزو واجبات است . برای این که در این کار راحت تر عمل کنید ما یک راهنمای جذاب برای آن شب داریم که در ادامه مرورش می کنیم و امیدواریم به کمک آن بتوانید یک ست جذاب برای یلدای خودتان بسازید و از طولانی ترین شب سال لذت ببرید .

۲- برای لباس شب یلدا قرمز در الویت است .

در این شب رنگ قرمز و مشکی به عنوان پس زمینه برای شما در الویت است . اما از آن جایی که رنگ های قرمز شما را با نشاط تر نشان می دهند توصیه ی ما این است که به عنوان لباس اصلی حتما از این رنگ استفاده کنید و بعد آن را با رنگ مشکی و مقداری سبز تلفیق کنید تا کاملا یلدایی شوید.

حتما دیده اید نوزادان و کودکانی که لباس هایی شبیه هندوانه و انار به تن می کنند و اتفاقا خیلی هم زیبا به نظر می رسند . ممکن است زمانی که برای خرید لباس به بازار می روید پیراهن هایی را مشاهده کنید که با تم هندوانه و انار برای خانم ها دوخته شده اند . با این که این لباس ها ممکن است وسوسه ی خرید را حسابی در شما تقویت کند اما بهتر است قید آن را بزنید و به استفاده از یک لباس شیک و جذاب بسنده کنید چون پوشیدن آن لباس ها خیلی شما را عروس جذابی نشان نمی دهد.

۳- برای شب یلدا بلوز دامن بپوشیم یا پیراهن؟

برای این که شما بلوز و دامن یا پیراهن به تن کنید هیچ اصرار و منعی وجود ندارد . کافیست تصمیم بگیرد که کدام ست لباس به شما می آید . اگر جزو افرادی هستید که بلوز و پیراهن به تن تان می آید بهتر است از یک شومیز قرمز به همراه یک دامن مشکلی استفاده کنید و از همسرتان هم بخواهید به همین شیوه لباس به تن کند . این ست جذاب اگر با گردنبند مروارید مشکی ، ناخن های لاک زده ی قرمز و کفش های مشکی ست شود ، شما را به طرز شگفت آوری خیره کننده خواهد کرد.

شما در این شب انتخاب های دیگری هم دارید مثل استفاده کردن از پیراهن قرمز یا سارافون قرمز که آن را با یک ساپورت گرم به تن کنید . این هم انتخاب مناسبی است و به عنوان یک لباس رسمی اما راحت می توان روی آن حساب کرد .

۴- انتخاب اکسسوار مناسب برای شب یلدا 

ما توصیه می کنیم در این شب حتما برای موهای تان از هدبند استفاده کنید . اما برای پیدا کردن هد بند با رنگ و مدل مورد علاقه تان لازم نیست بازار را زیر پا بگذارید . مقداری پارچه به اندازه ی دور دو برابر دور سرتان پیدا کنید . آن را دو لا کرده و بدوزید تا یک نوار ضخیم و دولایه درست شود . بعد آن را بالای سرتان به شکل پاپیونی گره بزنید .  اگر از هدبند خوش تان نمی آید می توانید یک گل یا پاپیون روی سرتان قرار بدهید تا موهای تان حالت بهترین به خودش بگیرد .

به تازگی گوشواره ، گردنبند ، انگشتر و روسری هایی به بازار آمده اند که مخصوص شب یلدا هستند و با انارهای کوچک دیزاین شده اند بهتر است حتما برای شب یلدا از این المان ها استفاده کنید تا زیبایی تان صد چندان شود .

۵- برای لباس شب یلدا به این دو گزینه بیشتر فکر کنید : سبز یا قرمز

این که لباس تان باید به چه رنگی باشد را قبلا توضیح دادیم اما اگر به هر دلیلی دوست ندارید قرمز را به عنوان رنگ اصلی در لباس تان انتخاب کنید می توانید به سبز فکر کنید . استفاده از رنگ سبز و تلفیق آن با کمی قرمز و مشکی می تواند شما را همان طور که دوست دارید کاملا یلدایی نشان دهد . یک شومیز سبز روشن با شلوار مشکی به همراه یک شال نازک سبز تیره و کفش های پاشنه دار قرمز تلفیقی است که اگر آن را امتحان کنید بعید است دوستش نداشته باشید .

۶- طراحی ناخن

طراحی ناخن برای مهمانی های رسمی یکی از کارهایی جالبی است که می توانید انجام دهید . دست بر قضا تعداد طراحی هایی که برای این شب وجود دارد و شما می توانید از آن استفاده کنید بسیار زیاد است. برای شب یلدا می توانید دو مدل طراحی ناخن داشته باشید یکی مدل انار و دیگری مدل هندوانه . که البته مدل هندوانه طراحی های بیشتری دارد و معمولا از این طرح استفاده می کنند . برای طراحی کردن ناخن های تان با طرح هندوانه می توانید کاملا راحت و آسوده در خانه تان مشغول به کار شوید.

اگر این یلدا، اولین شب یلدای شما است  با رعایت این نکات میتوانید در مراسم شب یلدا شیک و جذاب ظاهر شوید.

مطالب مرتبط : 

لباس بچه شب یلدا | ۴۵ مدل لباس بچگانه شیک و جدید مناسب شب یلدا

ست خانوادگی | ۵۵ مدل ست لباس خانوادگی برای پدر و مادر و بچه ها 

ست مادر و دختر | ۵۰ مدل فوق العاده زیبای ست مادر و دختر 

لباس ست مادر و دختر | ۳۰ مدل لباس ست مجلسی مادر دختری با نمک

ست مانتو مادر و دختر | ۲۵ مدل مانتو ست بسیار زیبا برای مادر و دختر ایرانی

ست لباس زن و شوهر ایرانی | ۱۵ مدل ست لباس راحتی شیک برای زن و شوهر ها

ست زن و شوهر ایرانی | ۲۰ مدل ست لباس زن و مرد + ست لباس بازیگران

ست زن و شوهر | ۳۰ مدل ست مانتو تیشرت محجبه زن و شوهری

ست دختر پسر | ۲۵ مدل ست زن و شوهر و دختر پسر ایرانی

ست دختر و پسر پاییزه | ۲۴ مدل لباس ست دختر و پسر اسپرت پاییزه


ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. RichardBitty می گوید

  Decide to purchase essays from Increase Essays, a confirmed and trustworthy agency which has a workforce of top notch writers who’re capable to properly publish any sort of assignment.

 2. ارین می گوید

  سلام چطوری خرید کنم
  من ست عاشقانه یلدا
  و ست خانواده میخوام

  1. saeed می گوید

   سلام دوست عزیز برای فروش نیستند دوست عزیز فقط برای ایده هست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.