رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال ۲۰۱۷

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال ۲۰۱۷

رنگ سال ۹۶،رنگ سال ۱۳۹۵ چیست،رنگ سال ایران

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

جاسوسان مد، SS17  پنج رنگ پالت کلیدی را پیش بینی کرده اند:

ظهور، شکوفه، استوایی، شور و غروب. تاکید شده است در دو پالت اواسط تن قرار داده:

رنگ شور و غروب منعکس کننده که از خط ساحلی شمال کالیفرنیا با زمین و دریا نرم تن؛

در حالی که زیر استوایی ارائه می دهد یک رنگ پر جنب و جوش مناسب برای مجموعه تابستان است.

پالت شکوفه شامل سایه رنگ آمیزی به نظر می رسد عاشقانه این فصل است.

RISE ویژگی های هر دو رنگ های روشن به اثبات رسیده و در حال ظهور، در حالی که غروب ارائه می دهد تن جواهر تاریک و مرموز.

شکوفه – سایه پالت

شکوفه ویژگی های وسیعی با مداد رنگی جدید این فصل، با هر دو رنگ به همان اندازه نرم و اشباع تر. گل استکانی ابی رنگ مورد علاقه به عنوان به رنگ آبی روشن با نفوذ ترین است. سایه گرم شامل صورتی گلبرگ و خار بنفش، در حالی که صورتی سرما و یخ بنفش گزینه کولر می باشد. زرد ثابت می کند با نفوذ به ویژه در سایه خامه دوغ، و همچنین به عنوان یک رنگ نرگس سنتی. ورزشهای آبی و ارکیده به عنوان سایه روشن تر ارائه شده است. گفتگو برهنه تکامل می یابد با ریش ریش شدن هلو، و ماهی قزل آلا تاریک به عنوان یک کنتراست خوبی را به رنگ مداد رنگی سنتی سبک تر عمل می کند.

۱-ارکیده

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

رنگ سال اروپا،رنگ سال امسال چیه

۲-مرجانی تیره

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

رنگ سال ایران ۱۳۹۶،رنگ سال بهار،رنگ سال پاییز

۳-گل استکانی ابی رنگ

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

۴ – زرد کرم

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

رنگ سال برای مردان،رنگ سال برای زنان

۵-رنگ ارغوانی تیره

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

۶-مسی

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

رنگ سال برای لباس،رنگ سال چیه

رنگ سال ۲۰۱۷ مشخص شد

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

مد رنگ سال،رنگ سال رژلب،رنگ سال روسری

پنتون رنگ سال ۲۰۱۷ را مشخص کرد ، مشخص شدن رنگ سال ۲۰۱۷

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

رنگ سال ۹۶ چیست ؟

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

بهترین رنگ ها برای سال ۲۰۱۷ ، رنگ پنتون برای سال ۲۰۱۷ چیست ؟

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

رنگ سال ۲۰۱۷ چیست

 رنگ سال ۹۶

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017- رنگ سال 96

رنگ مد سال ۲۰۱۷ اعلام شد

رنگ مد سال ۲۰۱۷ – موسسه پنتون رنگ سال ۲۰۱۷ از بین مداد رنگی که رنگ های آرام بخش و عاشقانه را انتخاب کرد. این اولین باری است که موسسه پنتون دو رنگ را به عنوان رنگسال معرفی می کند.
موسسه پنتون رنگ مد سال ۲۰۱۷ را اعلام کرد

از سال ۱۹۹۰ میلادی تا کنون، موسسه “پنتون” رنگ مخصوص سال را انتخاب کرده است، آنها با این کار خود باعث می شوند مشتری ها در دوازده ماه آینده، رنگ خاصی برای پوشش ها یا خریدهای مرتبط شان داشته باشند. بسیاری از پیش بینی ها برای رنگ سال ۲۰۱۷ غلط از آب درآمد و به لطف موسسه پینتون دو رنگ عالی و با نشاط و دی عین حال آرامش بخش آبی روشن و صورتی کوراتز دو رنگ برای ۱۲ ماه سال ۲۰۱۷ انتخاب شدند.

رنگ سال ۲۰۱۷ اعلام شده است رنگ سال ۲۰۱۷ – ۱۳۹۶ رنگ انتخاب شد وب سایت روزگارهر سایت به نقل از سایت پنتون رنگ سال را اعلام می کند

 

رنگ سال,رنگ سال ۲۰۱۷,رنگ سال 1396-رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

 

سنت رنگ سال، یک قانون نانوشته ویک رسم محبوب است که تمام مردم سراسر دنیا از آن استقبال می کنند و زندگی شان به نحو آگاهانه یا ناآگاهانه تحت شعاع آن قرار می گیرد. امسال هم طبق معمول با فرارسیدن سال نو میلادی، رنگ سال معرفی شد. رنگی که کم کم باید منتظر باشیم به پشت ویترین های لباس فروشی و لوازم آرایشی راه یابد و خود را به مبلمان و محصولات دیگر خانگی تحمیل کند. اما چرایی و چگونگی انتخاب رنگ سال از نکات برجسته و جالب توجهی است که در این گزارش به آن می پردازیم.

 

رنگ سال ۲۰۱۷ چیه؟رنگ سال چه رنگیه؟ این مانتو رو دیدی که رنگ سال ۲۰۱۷ هستش؟ آقا شما میدونید رنگ سال امسال چه رنگیه؟ ببخشید از این لباسهرنگ سال ۲۰۱۷ شو ندارید ؟شما هم حتما با این سوالات مواجه شدید این سوالات و خیلی از سوالات مشابه برای طرفداران مد و شیک پوشان همیشه مطرح بوده است.هر ساله در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سوال معرفی می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و شما هم وسایل زیادی رو به همون رنگ می بینید یا اینکه به دنبال لباس یا هروسیله ای با رنگ سال جدید هستید.

 

رنگ سال امسال چه رنگی است؟+رنگ سال 2017

 

اما اینکه چه کسی این رنگ ها رو انتخاب میکند و بین همه رواج می دهد شاید برای شما هم جای سوال باشد ! برای جواب به این پرسش باید این مطلب رو بیان کنم که موسسه پنتون در آمریکا هر ساله رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب میکند که این انتخاب از طریق نظر سنجی های مردمی و از بین رنگ های پیشنهادی موسسه پنتون صورت می گیرد

 

رنگ سال ۲۰۱۷ – شرکت رنگ پنتون را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ اعلام کرد. با توجه به قوی بودن این رنگ می توان در طیف های مختلف از آن استفاده کرد. از این رنگ هم به عنوان رنگ پایه و هم به عنوان یک رنگ مکمل قوی می توان استفاده کرد. برای اولین بار در طول سالهای اخیر، این کمپانی امسال ۲ رنگ را به عنوان رنگ مد و فشن سال انتخاب کرد.

 

مدیر اجرایی موسسه رنگ پیتون در توصیف رنگ سال آن را به سایه هایی ظریف و جذاب که انسان را به گرمی در آغوش می کشد تشبیه می کند وی این رنگ طبیعی را برای آشپزخانه ، اتاق غذاخوری ، میز ، لوازم خانگی کوچک و منسوجات قابل استفاده در خانه بسیار مناسب می داند.

 

چگونگی انتخاب رنگ سال ۲۰۱۷

 

از سال ۲۰۰۰ به بعد موسسه رنگ پیتون رنگ سال را انتخاب و اعلام می کند . این موسسه رنگ مورد نظر را بر اساس آنچه مردم به دنبال آن هستند انتخاب کرده به طوریکه مردم با استفاده از آن بتوانند پاسخگو نیازهایشان باشند.این رنگ الزاماً رنگ خیلی پرفروش و جذاب بازار مد نیست بلکه رنگی است برای طراحان در تمامی بخش ها که بیان کننده حالت و نگرشی در بخشی از مردم است.

 

رنگ سال,رنگ سال ۲۰۱۷,رنگ سال 1396

 

برای تبدیل حال و هوای موجود در جامعه، تیمی شروع به بررسی کرده تا رنگی را که استفاده صعودی در جامعه داشته و در بیشتر بخش ها ی طراحی قابل استفاده باشد را انتخاب کنند

 

رنگ سال ۲۰۱۷ پنتون ترکیب دورنگ آبی و صورتی است رنگ انتخاب شده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ پانتون دو رنگ آبی و صورتی هستند که هر دو نشان از متانت و آرامش می باشندآنچه باید بدانیم این است که هر رنگی معانی ذاتی و سمبلیک مختص به خود را دارد.

رنگ سال ۲۰۱۷ برای طراحی دکوراسیون داخلی

Save


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.