تیپ دانشجویی | ۵۰ مدل تیپ دانشگاهی شیک و اسپرت + تیپ دانشجویی با چادر

تیپ دانشجویی | ۵۰ مدل تیپ دانشگاهی شیک و اسپرت + تیپ دانشجویی با چادر

تیپ دانشجویی با تمام ریزه کاری هایش قالبا یک تیپ اسپرت دخترانه است با جزئیاتی مثل مقنعه و شلوار جین و کوله پشتی و کتانی ، در این نوشته ما علاوه بر جمع آوری ۴۴ مدل شیک و بروز لباس مناسب دانشگاه از اینستاگرام در مورد این که چطور تیپ دانشگاهی بزنید که هم مشکل حراستی پیدا نکنید هم شیک باشید و هم ساده و دانشگاهی طور با شما صحبت خواهیم کرد. با ماهمراه باشید .

تیپ دانشجویی

تیپ دانشجویی (۵)

تیپ دانشجویی با چادر

در مورد تیپ دانشجویی با چادر همه چیز میتوانید همان توصیه های کلی در مورد تیپ دانشجویی و سنگین ور رنگین بودن و این حرف ها باشد با این تفاوت که با توجه به پوشانندگی کامل چادر احتمالا دست و بال شما در انتخاب رنگ های و مدل های مانتو مقنعه و حتی استفاده از شال و روسری به جای مقنعه ممکن میشود مگر این که قوانین حراستی مانع از آن باشد . بقیه چیز ها در مورد تیپ دانشجویی را در ادامه خواهید خواند که یک دسته توصیه های به درد بخور از یک دانشجویی سابق است که امیدورام به درد بخور و مفید باشد .

تیپ دانشجویی با چادر (۱)

تیپ دانشجویی دخترانه با چادر

تیپ دانشجویی با چادر (۵)
تیپ دانشجویی شیک با چادر

تیپ دانشجویی با چادر (۳)

مدل تیپ دانشجویی با چادر

تیپ دانشجویی با چادر (۶)
عکس تیپ دانشجویی با چادر

تیپ دانشجویی با چادر (۴)
تیپ دانشجویی شیک

تیپ دانشجویی با چادر (۲)

چطور یک تیپ دانشجویی باحال بزنیم ؟

تیپ دانشجویی لااقل در ایران تیپ عجیب و غریبی نیست یعنی یک لباس فرم معین و رسمی که مثل بچه مدرسه ای ها بروید سایز خودتان را بخرید و حق انتخابی در مورد رنگ و طرح و مدل آن نداشته باشید . این است که در محیط دانشگاه همه جور تیپ و همه جور رنگ و مدلی میبینیم . ما هم در این نوشته از صفحات اینستاگرامی ۵۰ مدل تیپ به اصطلاح خفن دانشجویی گرد آوری کرده ایم که نمونه ای از تیپ دانشجویی با چادر و تیپ اسپرت دانشجویی با مانتو است .

تیپ دانشجویی دختر

تیپ دانشجویی (۱)

آنچه مسلم است همه عکس های این نوشته مورد تایید ما نیست . یعنی حداقل من یکی معتقدم باید تیپ دختر یا پسر دانشجو با لباسی که در کافی شاپ و مهمانی و دور دور میپوشد فرق داشته باشد که البته خیلی وقت ها ندارد . بگذریم.

تیپ دانشجویی دخترانه شیک ایرانی
تیپ دانشجویی جدید

تیپ دانشجویی (۲)

تابستان دارد تمام میشود و متاسفانه باید مانتو های جلو باز و حریر و آستین کوتاه و گل گلی و خال خالی و خلاصه همه و همه را کنار بگذارید و بیافتید دنبال یک مانتو رسمی و سنگین رنگین برای دانشگاه . میدانم پیدا کردن همچین مانتویی که ضمن رعایت همه این موارد و البته موراد حراستی دانشگاه ها شیک و جذاب و دخترانه هم باشد کار سختی است . شاید حتی مجبور شوید قید مانتو های آماده بازاری را بزنید و خودتان با انتخاب یک مدل و طرح مناسب و بعد هم خرید پارچه سراغ خیاط و این حرف ها بروید اما بهرحال قبل از خرید خوب است به چند نکته توجه کنید .

تیپ دانشجویی دخترانه ایرانی
تیپ دانشجویی ایرانی

تیپ دانشجویی (۳)

در مورد طرح و رنگ مانتو برای تیپ دانشجویی مورد نظرتان که ما کاره ای نیستیم و تصمیم گیرنده اصلی حراست دانشگاه شماست . اگر فکر میکنی اشتباه میکنم اشتباه میکنید : ) این توصیه را جدی بگیرید و حت ما از سال بالایی ها در مورد میزان حساسیت و ملاک های حراستی دانشگاه خود اطلاع کسب کنید در غیر این صورت هر روز صبح که به دانشگاه میروید بجز نگرانی بابت امتحان و درس و استاد و پروژه باید نگران عبور از جلو حراست دانشگاه باشید . بهتر است با احترام به مقررات محل تحصیلی خود و با توجه به علمی بودن محیط دانشگاه خودتان از اول لباسی شیک ولی متناسب با عرف انتخاب کنید .

تیپ دانشجویی instagram

تیپ دانشجویی (۴)

یکی از معیار هایی که اغلب در حراست دانشگاه ها مطرح است ، پوشیدن لباس های آستین دار و دکمه دار است یعنی اصولا مانتو های جلو باز و آستین کوتاه دانشجویی در خیلی از دانشگاه ها مجاز نیست میدانم مانتو های جلوباز بازار را قبضه کرده اند ولی شما ناامید نشوید همیشه در آستانه پاییز تولید کننده هایی پیدا میشوند که مانتو های دانشجویی متناسب با قوانین پوشش در دانشگاه های ایران را تولید میکنند .

تیپ دانشجویی ۲۰۱۸

تیپ دانشجویی (۱۵)

ولی اگر دوست دارید متفاوت و خاص لباس بپوشید و همه مثل گروه سرود با یک سر و وضع مشابه به دانشگاه نشوید کارتان کمی سخت تر است ابتدا باید با گشت و گذار در نت و شبکه های اینستاگرام تیپ دانشجویی مطلوب خود را پیدا کنید بعد مشابه آن مانتو بدوزید ، کوله و کتانی بخرید و شلوار تهیه کنید . هرچند در مورد مبحث شلوار برای دانشگاه ، باید گفت این معقوله دیگر با شلوار جین حالا هر رنگی میخواهد باشد اخت شده است .

تیپ دانشجویی دخترانه ۲۰۱۹
تیپ دانشجویی دخترانه ۲۰۲۰

تیپ دانشجویی (۱۳)

گذشته از رنگ و طرح مانتو دانشجویی باید به جنس این مانتو ها دقت کنید بخصوص اگر مثل خیلی از دختر خانم های شیک پوش نسبت به چروک شدن و شلخته دیده شدن لباس های خود حساس هستید از اول سراغ مانتو های چرک تاب و دیر چروک بشو بروید که هر چیزی را بتوانید به دانشگاه بروید امکان بردن اتو را نخواهید داشت ! ضمن این که قرار نیست هر روز روی فرش و مبل بنشینید از وسایل نقلیه عمومی بگیرید تا نیمکت های دانشگاه وسلف و چمن های دانشگاه و … همه یک لباس سخت جان سخت چروک بشو سخت کثیف بشو میطلبند .

تیپ جدید دانشجویی۲۰۱۹
تیپ دانشجویی ۹۹

تیپ دانشجویی (۲۰)

در مورد رنگ هم که گفتم باید با حراست دانشگاه صلاح و مشورت کنید ولی حتی اگر به دانشگاهی میروید که قوانین حراستی سختی ندارد طوری لباس نپوشید که خیلی انگشت نما بشوید از این ها از ده کیلومتری داد میزنند که دو ساعت قبل از کلاس مشغول آرایش و شنیون و تیپ زدن بوده اند . بهترین استایل که البته خیلی هم شیک و جذاب است ، استایلی دخترانه ،ساده و اسپرت است . خیالتان راحت همه عمر را برای پوشیدن لباس مهمانی وقت دارید این چند سال را کژوال و راحت و رها بپوشید و کیف کنید .

تیپ دانشجویی دخترانه شیک

تیپ دانشجویی (۱۶)

کلا از مبحث سنگین مانتو که عبور کنیم باقی کار برای آماده شدن یک تیپ دانشجویی شیک و ساده و زیبا راحت تر میشود . میماند مقنعه که نود درصد مواقع همان مقنعه مشکی پفی قدیمی است و شلوار جین که با توجه به جنس سگ جان و رنگ بندی و چرک تاب و تنوع محصول و شیک بودن و البته قیمت های شلوار جین در بازار انتخاب خوبی محسوب میشود. و کتانی که میتوانید آن را با رنگ کوله یا در حالت سرخوشانه تر با عینک دودی یا قاب گوشی ست کنید.

تیپ دانشجویی دخترانه ۹۷

تیپ دانشجویی (۱۸)

و اما خود کوله . انتخاب این یکی عالی است چون نه حراست روی آن حساسیتی دارد نه هیچ محدودیت دیگری برای انتخاب آن وجود دارد ضمن این که در کنار یک تیپ ساده و سنگین رنگین دانشجویی با رنگ های تیره و خنثی یک کوله بار رنگ های شاد مثل گل گلی های جذاب یا کوله های طرح گلیم سنتی و خلاصه هزار یک مدل دیگر به شما اجاز میدهد کمی به دختر بازیگوش درون خود توجه کنید.

تیپ دانشجویی سال ۹۸
تیپ دانشجویی دخترانه ۹۹

تیپ دانشجویی (۹)

تیپ اسپرت دانشجویی

خوب توصیه های مادرانه من تمام شد ، شما را به تماشای عکس های اینستاگرامی از تیپ های دانشجویی دعوت میکنم و دوست دارم نظر شما را در مورد آنها بدانم . پیروز باشید .

تیپ دانشجویی (۱۰)

تیپ اسپرت دانشجویی دخترانه

تیپ دانشجویی (۱۱)
تیپ اسپرت دانشجویی خفن

تیپ دانشجویی (۶)

تیپ اسپرت دانشجویی دخترانه ایرانی
تیپ اسپرت دانشجویی ایرانی

تیپ دانشجویی (۷)

تیپ اسپرت دانشجویی دخترانه اینستاگرام

تیپ دانشجویی (۱۷)
تیپ اسپرت دانشجویی شیک

تیپ دانشجویی (۸)

تیپ اسپرت دانشجوی

تیپ دانشجویی (۱۲)

تیپ های اسپرت دانشجویی

تیپ دانشجویی شیک و ساده دانشجویی سال ۱۳۹۷

تیپ دانشجویی (۱۴)
عکس تیپ اسپرت دانشجویی دخترانه

تیپ دانشجویی (۱۹)

تیپ دانشگاه

تیپ دانشجویی (۲۱)

تیپ دانشگاهی

تیپ دانشجویی (۲۲)

تیپ دانشگاهی دخترونه
تیپ دانشگاهی دخترانه

تیپ دانشجویی (۲۳)

تیپ دانشگاهی
تیپ دانشگاه

تیپ دانشجویی (۲۴)

لباس دانشگاه

تیپ دانشجویی (۲۵)

لباس دانشگاهی
لباس دانشگاهی دخترانه

تیپ دانشجویی (۲۶)

تیپ اسپرت دانشگاهی

تیپ دانشجویی (۲۷)

تیپ اسپرت برای دانشگاه

تیپ دانشجویی (۲۸)

تیپ های اسپرت دانشگاهی
تیپ اسپرت دخترانه دانشگاه

تیپ دانشجویی (۲۹)

تیپ اسپرت دخترانه برای دانشگاه
تیپ اسپرت پسرانه برای دانشگاه

تیپ دانشجویی (۳۰)

مانتو اسپرت دانشجویی

مانتو اسپرت دانشجویی بلند

تیپ دانشجویی (۳۱)

مانتو اسپرت دانشجویی جدید

تیپ دانشجویی (۴۳)

مانتو اسپرت دانشجویی ۲۰۱۸
مانتو اسپرت دانشجویی ۲۰۱۹

تیپ دانشجویی (۳۲)

مانتو اسپرت دانشجویی دخترانه

مانتو اسپرت دانشجویی ۹۸
مانتو اسپرت دانشجویی ۹۹

تیپ دانشجویی (۳۳)

مدل مانتو اسپرت دانشجویی
عکس مانتو اسپرت دانشجویی

تیپ دانشجویی (۳۴)

مدل مانتو اسپرت دانشجویی ۲۰۱۸
مدل مانتو اسپرت دانشجویی ۲۰۱۹

تیپ دانشجویی (۳۵)

مدل مانتو اسپرت دانشجویی ۹۷

مدل مانتو اسپرت دانشجویی ۹۸
مدل مانتو اسپرت دانشجویی ۹۹

تیپ دانشجویی (۳۶)

مانتو جلو باز دانشجویی

تیپ دانشجویی (۴۲)

مانتو دانشجویی جلو باز
مدل مانتو دانشجویی جلو باز

تیپ دانشجویی (۴۱)

عکس دختر دانشجو

عکس دختر دانشجو خوشگل ایرانی

تیپ دانشجویی (۳۷)
عکس دختر دانشجو پزشکی

تیپ دانشجویی (۳۸)

عکس دختر دانشجو تهران
عکس دختر دانشجو خوشگل

تیپ دانشجویی (۳۹)

عکس دختر دانشجو برای پروفایل

تیپ دانشجویی (۴۰)

عکس دختر دانشجو فیس بوک
عکس دختر دانشجو با مقنعه

تیپ دانشجویی (۴۴)

مطالب مرتبط :

مانتو اداری | ۳۰ مدل مانتو شیک و رسمی برای دانشگاه و محل کار خانم ها

مدل مانتو اسپرت | ۳۳ مدل مانتو دانشجویی دخترانه با مانتو های اسپرت

مانتو دانشجویی | ۴۰ مدل مانتو شیک و ساده اسپرت دانشجویی

چادر دانشجویی | ۲۰ مدل از انواع چادر زیبا مناسب دختران دانشجو

مدل مانتو دانشجویی | ۳۰ مدل مانتو شیک و ساده دخترانه برای دانشگاه

۳۰ مدل مقنعه جدید اداری و دانشجویی + عکس مدل های متنوع و شیک برای دختران

مانتو اسپرت پاییزه | ۲۵ مدل مانتو اسپرت پاییزه دخترانه ۲۰۱۷

معرفی چند مدل مانتو اداری و دانشجویی شیک و رسمی دخترانه

مدل مقنعه اداری‬‎ و دانشجویی ایرانی شیک و باکلاس ۲۰۱۷

مدل مانتو اسپرت دانشجویی | برای دانشگاه چه مانتویی بپوشم ؟ + ۴۰ مدل


ممکن است شما دوست داشته باشید
14 نظرات
 1. یزدان نورانی می گوید

  لباس برای پوشش بدن زن وحفظ آن از نگاه نامحرم میباشد این لباسهائی که تنگ و بیشترشان جلو باز بوده و میشه تمامی بدن یک خانم با دید به منظور حفظ حجابه یا جذب مشتری. اینکه مقنعه یا روسری را پشت گوش میذارند و سپیدی گردن و زیر گردن را در معرض دید قرار میدهند یعنی چه؟ حجاب مربوط به اسلام نیست قبل از اسلام ایرانیان حجاب داشتند حالا چرا اینطور شد بخاطر اینکه کشورهای سرمایه دار منفعت خود را دراین میبینند که جوانان ما ذهنشان در گیر مسائل جنسی باشد حتی متاهلین ما هم به این سمت و سو کشیده میشوند تعارف که نداریم مگه آن عابد ۷۰ سال عبادت نکرده بود بعد چی شد بنابراین لباسی را عرضه کنید که بدن نما و مخصوص جذب جنس مخالف نباشه با تشکر

  1. saeed می گوید

   کاملا حق با شماست …
   همینطور که در خود نوشته آورده ام : « آنچه مسلم است همه عکس های این نوشته مورد تایید ما نیست . یعنی حداقل من یکی معتقدم باید تیپ دختر یا پسر دانشجو با لباسی که در کافی شاپ و مهمانی و دور دور میپوشد فرق داشته باشد که البته خیلی وقت ها ندارد . »
   اما این ها فقط به جهت ارائه یک کلیشه کلی از سبک پوش در دانشگاه است و مسملا ما هم با حجاب عکس ها که با هنجار های ایرانی و اسلامی ما در تعارض باشد مخالفیم.
   اما همین مدل لباس ها با کمی توجه و تغییر میتواند پوشش ساده و مناسبی برای دانشگاه ها باشد.
   از تذکر شما سپاسگذاریم

  2. فمنیست می گوید

   حجاب قبل از اسلام هم بود اما بخاطر این وضعیت آب و هوایی بود
   حتی عربستان هم در اون زمان که هیچ عقلی نداشتن بازم حجاب داشتن
   چرا ، چون به خاطر وضعیت آب و هوایی
   کسی هم حق نداره به کسی گیر بده که چرا حجاب نداری
   اون به خودش ربط داره

   1. بنده الله می گوید می گوید

    حجاب دستور الله هست و کسانی که زیر پرچم لا اله الا الله قرار دارند باید اطاعت کنند، ولو اینکه فلان دولت و یا فلان قدرت سیاسی در مملکت ما خودسرانه این واجب الهی رو زیر پا بگذاره و عده ای از خانمها را گمراه کنه

 2. حامد می گوید

  امیدوارم همه اینو بدونن ک پسر یا دختری ک صرفا بخاطر پوشش اندام و کلا کشش جنسی عاشقت بشه ب سرعت از چشش میفتی و عاشق یکی بهتر از تو میشه. ما باید خودمون باشیم همینی ک هستیم نه یک تابلو نقاشی متحرک ک هر کسی نگاهش بیفته . بخصوص دختر خانوما مطمن باشید هیچ مرد سالم و عاقل و عاشقی دوس نداره همسرش یا ناموسش با تیپ دلربا بیاد بیرون.
  زیبایی در سادگی است . سادگی از جنس حیاااا

  1. saeed می گوید

   همینطوره دوست عزیز

 3. Lady fafa می گوید

  سلام ممنون از این مطلب
  البته استایل دانشجوهایی رشته های مختلف با هم خیلی فرق میکنه ولی من خودم به شخصه اصلا مانتوهای جلو باز(عملا رویه) و شلوارهای کوتاه (همون قد ۹۰) رو با آرایش غلییییییظ() برای دانشگاه نمیپسندم.
  یکی از اصول شیک بودن، متناسب بودن با محیطیه که دراون قرار داریم…

  1. saeed می گوید

   خیلی زیاد با شما موافقیم . هر لباس و ظاهری میتونه زیبا باشه ولی تو جای خودش …

 4. قانعی می گوید

  این چه عکسهایی هست که گذاشتید
  چه باهاسون موافق باشید چه نباشید
  باعث رواج بیشتر این نوع پوشش هست
  رعایت کنید

  1. saeed می گوید

   قصد ترویج یک نوع پوشش رو نداریم ولی واقعا آیا این تیپ ها تیپ رایج دانشجویی نیست ؟

 5. پرنسس کوچولو می گوید

  سلام. من یه دختر ۱۸ ساله ام. امسال انشاالله وارد دانشگاه میشم. من چادری هستم. میخوام ببینم میشه چادرو با کفش اسپورت پوشید؟ اصلا چطوری باید شیک بشم؟ مثلا کفشامو با کوله پشتیم ست کنم خوبه؟ بعد من کفشام اسپورته و رنگشونم گلبهیه. با کیف صورتی هم میشه ست کرد؟؟؟
  .

  1. saeed می گوید

   من متخصص مد نیستم ولی معتقدم : اعتماد به نفس + هر انتخابی برای پوشش = نتیجه عالی و دوست داشتنی
   به نظرم بهتره شما هر چیزی که به نظر خودتون ، صرفا خودتون زیباست بپوشید و نگران نظر دیگران نباشید.
   سبک پوشش و لباس هر کسی میتونه امضای شخصیش باشه ،
   حالا این امضا میتونه مشابه یا متفاوت با بقیه باشه .
   پیشنهاد : برای ایده گرفتن میتونید صفحات کسانی که در زمینه حجاب استایل در اینستا فعالیت دارن دنبال کنید.
   و اینکه ست کردن کتونی و کوله همایده باحالیه : )

 6. مهجده می گوید

  عکساتون افتضاح بود
  عکس یه مشت عقده ای رو حالا دانشجو یا توجه جو یا محبت جو یا هرچیز دیگه ای جو رو گذاشتین به عنوان پیشنهاد؟؟!!!

 7. آنتی لیبرال می گوید

  با سلام
  ادمین گرامی
  بدپوششی ولو رایج، مجوز ترویج اون رو توجیه نمی کنه، جلوی ضرر رو هر جا بگیری منفعته و اگر بدپوششی رایج شده تک تک ماها مقصریم، هر کسی به وظیفش عمل کنه مشکلات کمرنگ تر میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.