لباس مجلسی کوتاه | ۱۲۰ مدل لباس کوتاه شیک و اسپرت دخترانه

لباس مجلسی کوتاه | ۱۲۰ مدل لباس کوتاه شیک و اسپرت دخترانه

هم لباس لباس مجلسی کوتاه و هم لباس مجلسی های بلند طرفداران خودشان را دارند ، اما دسته اول بیشتر مورد توجه اسپرت پسند ها و دختر خانم های جوان است . اینجا ما ۱۲۰ مدل لباس مجلسی شیک و ساده و اسپرت و دخترانه کوتاه در مدل ها ، جنس ها ، طرح ها و رنگ های مختلف گرد آوری کرده ایم که با با عشق و احترام تقدیم حضور شما میکنیم . با ما همراه باشید.

۱۲۰ مدل لباس مجلسی کوتاه

لباس مجلسی کوتاه

خیلی ها معتقدند انتخاب لباس مجلسی کوتاه مناسب هر اندامی نیست و فقط مناسب خانم های جوان با اندام لاغر و کشده است اما ما در این نوشته به شما میگوییم که با هر سنی و با هر فرم اندامی میتوانید یکی از انواع لباس های کوتاه مجلسی را انتخاب و از پوشیدن آن لذت ببرید . در کنار این مطالب ۱۲۰ مدل شیک و جدید، ساده و اسپرت لباسهای مجلسی کوتاه را با هم خواهیم دید و از آنها ایده های جالبی برای مهمانی ها ، عروسی ها و مجالس خود خواهیم گرفتم . با ما همراه باشید.

لباس مجلسی کوتاه (۱)

مدل های لباس مجلسی کوتاه 

اما قبل از آن ببینیم لبای های کوتاه مجلسی برای کجاها مناسبند ؟

 1. برای عروسی ها ، مجالس اگر فامیل درجه یک نیستید و نمیخواهید لباس خیلی مجللی بپوشید.
 2. برای مهمانی ها و دورهمی های دخترانه و جشن تولد هایی که پوشیدن لباس های کاملا رسمی برای آن مناسب نیست.
 3. برای مراسم هایی مثل بله بروین و حنابندان و پاتختی انتخاب یک لباس کوتاه میتواند متفاوت و خاص و جسورانه باشد.
 4. برای دختر هایم های جوان و نوجوان (۹-۱۵ سال) که میتوانند لباس هایی شاد تر و عروسی تر انتخاب کنند.
 5. برای مهمانی ها و مجالس خانگی که پوشیدن ماکسی ها و لباس شب های پف پفی و بلند دست و پا گیر خواهید بود.
 6. برای زمان هایی که دلتان یک تیپ ساده و اسپرت میخواهد و دوست دارید شیک و دخترانه تیپ بزنید.
 7. شما چه مواردی دیگری را برای پوشیدن لباسهای مجلسی کوتاه پیشنهاد میکنید ؟

لباس مجلسی کوتاه (۲)

در خرید لباس مجلسی کوتاه به این مواد توجه کنید: 

خانم‌هایی که به دنبال لباسهای مجلسی کوتاه می‌گردند باید چند مورد را در نظر بگیرند:

 1. اول باید قد خود برای انتخاب لباس در نظر بگیرند،
 2. سپس مهم است که فرم بدن خود را بدانند تا لباسی متناسب با آن به تن کنند.
 3. سوم دیدن مدل ها و ایده ها و عکس های لباس مجلسی میتواند به آنها کمک کند گزینه بهتری انتخاب کنند.

و در نهایت دانستن این که کجا می‌توانند بهترین و متنوع‌ ترین لباس‌ها بیابد شانس پیدا کردن بهترین لباس بالا می‌برد. چون هرچه گزینه‌ها بیشتر باشد شانس خرید هم بالا می‌رود. در ادامه این موارد را با هم بررسی می کنیم، انتخاب لباس مجلسی کوتاه با توجه به فرم اندام.

لباس مجلسی کوتاه (۳)

انتخاب لباس مجلسی های کوتاه 

برای خانم‌های با اندام متناسب پیراهن مجلسی کوتاه می‌تواند یک لباس ایده‌آل باشد. البته می‌دانید که فرم اندام تمام افراد مانند هم نیست. بنابراین باید با توجه به فرم اندام لباس مجلسی مناسب را انتخاب کرد. ممکن است پیراهن کوتاهی که به تن خانمی بسیار زیبا و خیره کننده باشد، به تن دیگری یک اشتباه بزرگ باشد. در این مقاله قصد داریم بر روی نکاتی تمرکز کنیم تا هر خانم بتواند با رعایت آنها در هنگام خرید بهترین پیراهن کوتاه متناسب با اندام خود را داشته باشد. انتخاب لباس مجلسی کوتاه با توجه به فرم اندام در چی بپوشم بخوانید.

لباس مجلسی کوتاه (۴)

انتخاب لباس مجلسی کوتاه >> با توجه به قد

خانم‌های ریزه اندام حتما می‌دانند که بیشتر لباس‌ها به تن‌شان بلند است ولی در مورد لباس‌های کوتاه این می‌تواند یک مزیت باشد. به طوری که لباس‌های کوتاه به تن ریزه اندام‌ها بسیار متناسب خواهد بود. بسیاری از خانم‌های قد بلند در لباسهای مجلسی کوتاه ظاهری خیره کننده دارند و حتی بلندی و زیبایی پاهایشان بیشتر به چشم می‌آید. نکته مهم این است که لباس نباید بیش از حد کوتاه نباشد. بنابراین خانم‌های قد بلند در موقع خرید و مخصوصا در خریدهای اینترنتی حتما باید به طول دامن دقت کنند.

لباس مجلسی کوتاه (۶)

انتخاب لباس مجلسی کوتاه >>با توجه به فرم بدن

طبقه بندی مختلف انواع تیپ‌های بدنی را در ادامه برایتان آورده‌ایم:

لباس مجلسی کوتاه (۷)

۱- لباس مجلسی کوتاه برای اندام سیب یا O

در تیپ بدنی سیب معمولا میان تنه مقداری بزگ‌تر است. بنابراین لباس‌های تنگ و چسبان گزینه‌های مناسبی نیستند. برای خانم‌هایی با این تیپ بدنی لباس مجلسی کوتاه بسیار عالی است چون معمولا پاهای خوش فرمی دارند. یک گزینه مناسب می‌تواند پیراهنی باشد که پایین تنه‌ای با حالت فون دارد که کمر را باریکتر نشان می‌دهد. چون امکان اضافه وزن در بازوها وجود دارد بنابراین پوشیدن آستین بلند نیز گزینه مناسبی است. در اینصورت لباس‌هایی با آستین سه ربع یا کیمونو و یا خفاشی در عین پوشیده بودن بسیار شیک به نظر می‌رسد.

لباس مجلسی کوتاه (۸)

۲-لباس مجلسی کوتاه برای اندام موز یا l

این تیپ بدنی همیشه در دنیای مد و فشن مورد تحسین است بنابراین اکثر خانمها تصور میکنند که با داشتن این فرم بدنی می‌توانند هر لباسی را بدون نگرانی به تن کنند. ولی قطعا این چنین نیست! خانم‌های باریک اندام می‌توانند لباس‌های تنگ به تن کنند ولی اگر بالاتنه و پایین تنه بسیار مسطح و باریک داشته باشند به طوری که فرقی با دور کمرشان نداشته باشد لباس‌های کوتاه و تنگ یک اشتباه بزرگ است. این تیپ بدنی در صورتی زیباست که دارای قوس‌هایی در نقاط مختلف بدن باشد. لباس‌های بدون آستین در این فرم بدن بسیار عالی به نظر می‌رسد.

لباس مجلسی کوتاه (۹)

۳-لباس مجلسی کوتاه برای اندام گلابی یا A

در این تیپ بدنی پایین تنه حجم بیشتری نسبت به بالاتنه دارد. خانم‌هایی با این تیپ بدنی اگر در انتخاب لباس دقت نکنند ممکن است حتی پایین تنه‌شان بزرگ‌تر از آنچه هست به نظر برسد. بنابراین برای متعادل به نظر رسیدن باید در انتخاب لباس دقت کنند. خیلی از خانم‌ها تصور می‌کنند لباس‌های بدون آستین و حتی دکلته به علت داشتن بازو‌های زیبا و باریک بسیار مناسب است ولی این لباس‌ها به برجسته نشان دادن بیش از حد پایین تنه می‌انجامد. بنابراین تاکتیک بهتر برای انتخاب لباس کوتاه برای این اندام لباسی با طول متناسب به طوری که روی ران‌ها را بپوشاند و بالاتنه حجیم‌تری داشته باشد تا متعادل به نظر برسند. لباس مجلسی بدون آستین توصیه نمی‌شود و آستین کوتاه گزینه مناسب‌تری است که در عین نشان دادن زیبایی بازوها تعادل را نیز حفظ می‌کند.

لباس مجلسی کوتاه (۱۰)

۴-لباس مجلسی کوتاه برای اندام ساعت شنی یا X

نادرترین و زیباترین فرم بدن در خانم‌هاست. و تقریبا با هر استایلی مناسب است و زیبا.

اکنون که توضیحاتی راجع به فرم بدن و انتخاب لباس مناسب دادیم می‌توانیم دقیق‌تر شده و قسمت‌های مشخص بدن و همچنین نکات راجع به رفع اشکالات اندامی لباس‌ها را نیز بررسی کنیم.

لباس مجلسی کوتاه (۱۱)

نحوه انتخاب و طراحی لباس مجلسی کوتاه برای فرم‌های بدن خاص

آنچه که از نظر یک نفر به عنوان عیب و نقص در اندام شمرده می‌شود، از نظر دیگری ممکن است مزیت شمرده شود. بنابراین در ادامه مقاله ما راهنمایی‌هایی برای به کار بستن در انتخاب لباس مناسب با فرم بدن اراِئه می‌دهیم.

امروزه دنیای مد بیش از پیش به مساله لباس‌هایی مناسب سایز بزرگ اهمیت می‌دهد. همچنین تولیدکنندگان لباس دریافته‌اند که همه خانم‌ها با سایز غیرمعمول و بزرگ تمایلی به پوشاندن خودشان از سر تا نوک پا ندارند. مخصوصا بسیاری دوست دارند که لباس کوتاه بپوشند. زیبایی این افراد قطعا بی‌نقص‌تر خواهد بود اگر در مورد مناسب بودن آستین‌ها و بالاتنه لباس با فرم بدن نیز دقت شود.

لباس مجلسی کوتاه (۱۲)

۱- انتخاب لباس برای خانم‌های با بالاتنه چاق

خانم‌ها با بالاتنه چاق باید دقت کنند که لباس کوتاهی که تنگ و چسبان باشد مناسب هر محیطی نیست. ترفند کلیدی این است که بالاتنه لباس خیلی ساده و بدون حجم اضافه انتخاب کنیم تا فرم بدن متعادل‌تر به نظر برسد.

لباس مجلسی کوتاه (۱۳)

۲-انتخاب مدل دوخت پیراهن مجلسی

لباس‌هایی با دوخت در قسمت سینه و جلوی لباس بسیار محبوب هستند ولی اگر اندازه و متناسب نباشند برای یک خانم فربه اشتباهی وحشتناک می‌شوند. دوخت افقی لباس باید درست سر جای خود قرار بگیرد تا اشکالات اندامی را بیش از حد معمول نشان ندهد. هم چنین این نوع لباس‌ها خانم‌هایی با بالاتنه چاق را مانند زنان باردار نشان می‌دهد. بهترین لباس کوتاه در اینگونه موارد لباسی است که شکل بدن را نزدیک به فرم بدنی ساعت شنی نمایش دهد.

لباس مجلسی کوتاه (۱۴)

۳- انتخاب مدل یقه لباس شب

پوشیدن لباس مجلسی با یقه بسته همیشه انتخاب مناسبی برای افراد با بالاتنه چاق نیست، نتیجه می‌تواند برعکس انتظار شما باشد. توصیه ما این است که لباس‌هایی با یقه گرد و یقه هفت بپوشید تا علاوه بر زیبایی و همچنین راحت بودن پوشش مناسب و معقولی برای شما باشد.

لباس مجلسی کوتاه (۱۵)

۴- قفسه سینه صاف

بیشتر خانم‌هایی با این اندام در لباس‌های کوتاه خوب به نظر می‌رسند. این افراد بهتر است به جای لباس تنگ از اکسسوری و تزئینات لباس در بالاتنه استفاده کنند.

لباس مجلسی کوتاه (۱۶)

۵-انتخاب لباس با دور کمر زیاد

برای کسانی که کمر باریکی ندارند و قوس کمرشان زیاد به چشم نمی‌آید لباس‌های دارای کمربند بسیار مناسب است. همچنین لباس لنگی نیز برای فرم بدن‌های مختلف مناسب می‌باشد چون به خوبی فرم کمر را ایجاد می‌کند.

لباس مجلسی کوتاه (۱۷)

۶-انتخاب لباس باشکم بزرگ

بسیاری از لباس‌های کوتاه به اندازه و استاندارد دوخته می‌شوند. بنابراین برای خانمی با شکمی بزرگ پوشیدن لباس کوتاه یک چالش است ولی غیرممکن نیست. لباس‌هایی با دوخت زیر سینه برای این افراد بهترین گزینه است.

لباس مجلسی کوتاه (۱۸)

۷-انتخاب لباس با پایین تنه چاق

دسته‌ای از خانم‌ها با این ویژگی از اندام خود راضی هستند! ولی دسته دیگری تمایل به پنهان کردن آن دارند. برای دسته دوم روش‌هایی وجود دارد تا بتوانند لباس کوتاه دلخواه خود را به تن کنند. روش اول برقرار کردن تعادل میان بالاتنه و پایین تنه است که قبلا به آن اشاره شد. و اما روش دوم انتخاب رنگ لباس به گونه‌ای که پایین تنه تیره‌تر از میانه بالایی لباس باشد.

لباس مجلسی کوتاه (۱۹)

لباس مجلسی کوتاه دخترانه

لباس مجلسی کوتاه (۲۰)
لباس مجلسی کوتاه جدید

لباس مجلسی کوتاه (۲۱)

لباس مجلسی کوتاه اینستاگرام

لباس مجلسی کوتاه (۲۲)
لباس مجلسی کوتاه عروسک

لباس مجلسی کوتاه (۲۳)
لباس مجلسی کوتاه زنانه

لباس مجلسی کوتاه (۲۵)
لباس مجلسی کوتاه دخترونه 

لباس مجلسی کوتاه (۲۸)
لباس مجلسی کوتاه.com

لباس مجلسی کوتاه (۲۴)
www.مدل لباس مجلسی کوتاه

لباس مجلسی کوتاه (۳۰)
لباس مجلسی کوتاه دخترانه ۱۱ ساله

لباس مجلسی کوتاه (۲۹)
لباس مجلسی کوتاه دخترانه ۱۲ سال

لباس مجلسی کوتاه (۲۶)
لباس مجلسی کوتاه دخترانه ۱۳ سال

لباس مجلسی کوتاه (۳۱)
لباس مجلسی کوتاه اسپرت

لباس مجلسی کوتاه (۳۲)
لباس مجلسی کوتاه ساده 

لباس مجلسی کوتاه (۳۳)
لباس مجلسی کوتاه شیک

لباس مجلسی کوتاه (۳۵)
لباس مجلسی کوتاه ۲۰۱

لباس مجلسی کوتاه (۳۴)
لباس مجلسی کوتاه ۲۰۲۰

لباس مجلسی کوتاه (۳۷)
لباس مجلسی کوتاه گیپور

لباس مجلسی کوتاه (۳۶)
لباس مجلسی کوتاه حریر

لباس مجلسی کوتاه (۳۸)
لباس مجلسی کوتاه ساتن 

لباس مجلسی کوتاه (۳۹)
لباس مجلسی کوتاه گل گلی

لباس مجلسی کوتاه (۴۱)
لباس مجلسی کوتاه دانتل

لباس مجلسی کوتاه (۴۰)
لباس مجلسی کوتاه آستین بلند 

لباس مجلسی کوتاه (۴۳)
لباس مجلسی کوتاه یقه سه سانت

لباس مجلسی کوتاه (۴۲)
لباس مجلسی کوتاه آستین سه ربع

لباس مجلسی کوتاه (۴۴)
لباس مجلسی کوتاه آستین کوتاه 

لباس مجلسی کوتاه (۴۵)
لباس مجلسی کوتاه دکولته 

لباس مجلسی کوتاه (۴۶)

لباس مجلسی کوتاه سایز بزرگ 

لباس مجلسی کوتاه (۴۷)
لباس مجلسی کوتاه تابستانی

لباس مجلسی کوتاه (۴۸)
لباس مجلسی کوتاه پاییزه

لباس مجلسی کوتاه (۵۱)
لباس مجلسی کوتاه برای عروسی 

لباس مجلسی کوتاه (۴۹)
لباس مجلسی کوتاه برای مهمانی 

لباس مجلسی کوتاه (۵۲)
لباس مجلسی کوتاه گلدار

لباس مجلسی کوتاه (۵۳)
لباس مجلسی  کوتاه گلدوزی شده 

لباس مجلسی کوتاه (۵۰)
لباس مجلسی کوتاه کارشده 

لباس مجلسی کوتاه (۵۴)

مدل لباس مجلسی کوتاه 

لباس مجلسی کوتاه (۵۵)

مدل لباس مجلسی کوتاه بالاتنه گیپور

لباس مجلسی کوتاه (۵۶)
مدل لباسهای مجلسی کوتاه ترکیه

لباس مجلسی کوتاه (۵۷)
مدل لباسهای مجلسی کوتاه با گیپور

لباس مجلسی کوتاه (۵۸)
مدل لباس دخترانه کوتاه ساده وشیک

لباس مجلسی کوتاه (۵۹)
مدل لباس دخترونه کوتاه جدید

لباس مجلسی کوتاه (۶۰)
مدل لباس مجلسی کوتاه اینستاگرام

لباس مجلسی کوتاه (۶۱)
مدل لباس مجلسی دخترانه instagram

لباس مجلسی کوتاه (۶۲)
جدیدترین مدل لباس مجلسی کوتاه اینستا

لباس مجلسی کوتاه (۶۳)
مدل لباسهای مجلسی کوتاه زنانه ترک

لباس مجلسی کوتاه (۶۴)
مدل لباس مجلسی دخترانه کوتاه شیک

لباس مجلسی کوتاه (۶۵)

لباس مجلسی اسپرت

لباس مجلسی کوتاه (۶۶)

لباس مجلسی اسپرت دخترانه

لباس مجلسی کوتاه (۷۲)
لباس مجلسی اسپرت زنانه

لباس مجلسی کوتاه (۷۳)
لباس مجلسی اسپرت لاکچری

لباس مجلسی کوتاه (۷۴)
لباس مجلسی اسپرت شیک

لباس مجلسی کوتاه (۷۶)
لباس مجلسی دخترانه اسپرت

لباس مجلسی کوتاه (۷۷)
لباس مجلسی اسپرت دخترانه نوجوان

لباس مجلسی کوتاه (۷۸)
لباس مجلسی اسپرت

لباس مجلسی کوتاه (۷۹)
لباس مجلسی اسپرت زنانه جدید

لباس مجلسی کوتاه (۸۰)
لباس اسپرت مجلسی instagram

لباس مجلسی کوتاه (۸۱)
لباس مجلسی اسپرت ۲۰۲۰

لباس مجلسی کوتاه (۸۲)
لباس مجلسی اسپرت ۲۰۱۹

لباس مجلسی کوتاه (۸۳)
لباس مجلسی شیک اسپرت 

لباس مجلسی کوتاه (۸۴)
مدل لباس مجلسی دخترانه اسپرت 

لباس مجلسی کوتاه (۸۵)
مدل لباس مجلسی ساده و اسپرت 

لباس مجلسی کوتاه (۸۶)
مدل لباس مجلسی دخترانه اسپرت 

لباس مجلسی کوتاه (۸۷)
لباس مجلسی اسپرت دخترانه 

لباس مجلسی کوتاه (۸۸)
مدل لباس مجلسی اسپرت 

لباس مجلسی کوتاه (۸۹)
مدل لباس شب اسپرت

لباس مجلسی کوتاه (۹۰)
لباس مجلسی اسپرت دخترانه 

لباس مجلسی کوتاه (۹۱)

لباس شب کوتاه

لباس مجلسی کوتاه (۹۲)

لباس شب کوتاه مشکی

لباس مجلسی کوتاه (۹۳)
لباس شب کوتاه اسپرت 

لباس مجلسی کوتاه (۹۴)
لباس شب کوتاه جدید

لباس مجلسی کوتاه (۹۵)
لباس شب کوتاه شیک

لباس مجلسی کوتاه (۹۶)
لباس شب کوتاه اینستاگرام

لباس مجلسی کوتاه (۹۷)
لباس شب کوتاه instagram

لباس مجلسی کوتاه (۹۹)
لباس شب کوتاه ترک

لباس مجلسی کوتاه (۱۰۱)
لباس شب کوتاه عروسکی 

لباس مجلسی کوتاه (۱۰۰)
لباس شب کوتاه با پارچه پولکی

لباس مجلسی کوتاه (۱۰۳)
لباس شب کوتاه شیک در اینست

لباس مجلسی کوتاه (۱۰۴)
مدل لباس شب کوتاه دخترانه 

لباس مجلسی کوتاه (۱۰۵)
لباس شب کوتاه کارشده 

لباس مجلسی کوتاه (۱۰۶)
لباس شب کوتاه گیپور

لباس مجلسی کوتاه (۱۰۷)
لباس شب مجلسی سفید

لباس مجلسی کوتاه (۱۰۸)
مدل لباس شب کوتاه صورتی 

لباس مجلسی کوتاه (۱۰۹)

لباس مجلسی دخترانه بلند

لباس مجلسی کوتاه (۱۱۰)
لباس مجلسی دخترانه اینستاگرام

لباس مجلسی کوتاه (۱۱۱)
لباس مجلسی دخترانه نوجوان

لباس مجلسی کوتاه (۱۱۲)
لباس مجلسی دخترانه جدید

لباس مجلسی کوتاه (۱۱۳)
لباس مجلسی دخترانه شیک

لباس مجلسی کوتاه (۱۱۴)
لباس مجلسی دخترانه.com

لباس مجلسی کوتاه (۱۱۵)
لباس مجلسی دخترانه instagram

لباس مجلسی کوتاه (۱۱۷)
مدل لباس مجلسی دخترانه instagram

لباس مجلسی کوتاه (۱۱۸)
مدل لباس مجلسی دخترانه

لباس مجلسی کوتاه (۱۱۹)
www.لباس مجلسی دخترانه

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۰)
لباس مجلسی دخترانه مدل جدید

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۱)
لباس مجلسی دخترانه گیپور

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۲)
لباس مجلسی دخترانه حریر

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۳)
لباس مجلسی دخترانه گل گلی 

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۴)
لباس مجلسی دخترانه مشکی 

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۵)
لباس مجلسی دخترانه سفید

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۶)
لباس مجلسی دخترانه باکلاس

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۷)
لباس مجلسی دخترانه لاکچری

لباس مجلسی کوتاه (۱۳۰)
مدل لباس مجلسی دخترانه برای خواستگاری

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۹)
لباس مجلسی دخترانه ۲۰۱۹

لباس مجلسی کوتاه (۱۲۸)

عکس لباسهای مجلسی دخترانه کوتاه

لباس مجلسی کوتاه (۶۷)

عکس لباس مجلسی کوتاه دخترانه 

لباس مجلسی کوتاه (۶۸)

منبع تصاویر:  pinterest 

منبع مطالب: دلبرانه / چی بپوشم؟ 

بیشتر بخوانید: 

لباس مجلسی بلند | ۵۰ لباس مجلسی پوشیده ترکی

دامن کوتاه دخترانه | ۲۵ مدل دامن  اسپرت و مجلسی

بافت زمستانی کوتاه | ۲۰ مدل بافت  دخترانه + آموزش

لباس مجلسی برای لاغر اندام ها | ۱۴ مدل لباس کوتاه

مدل لباس هندی مجلسی |۲۲ مدل لباس هندی کوتاه 

مدل مانتو های مجلسی کوتاه دخترانه در رنگ های شاد 

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. لیلا می گوید

  لباس شب کوتاه هاتون قشنگ بود

  1. saeed می گوید

   سپاس

 2. طناز می گوید

  از این پیراهن ها بخواهیم از کجا میشه خرید؟

  1. saeed می گوید

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته اما کارها برای ایده گرفتن هستند صرفا و نه فروش.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.