مدل لباس عروس پرنسسی دانتل عروسکی گیپور ماهی پف دار ۲۰۱۷

مدل لباس عروس پرنسسی دانتل عروسکی گیپور ماهی پف دار ۲۰۱۷

مدل لباس عروس ۲۰۱۷,مدل لباس عروس ۱۳۹۶,مدل لباس عروس ۹۶, مراسم عروسی, لباس عروس, آرایش, لباس عروس دنباله دار, مزون,لباس عروس پرنسسی دانتل,مدل لباس عروس,

گالری لباس عروس جدید سال – مدل لباس عروس دانتل و پفی شیک و زیبا

مدل های بسیار شیک لباس عروسی و نامزدی ۲۰۱۷، مدل لباس

لباس عروس ۲۰۱۷ ، مدل لباس عروس ۱۳۹۶ ، جدیدترین مدل های لباس عروس ۹۶

مدل لباس عروس 2017,مدل لباس عروس 1396,مدل لباس عروس 96

نکاتی که قبل از برگزاری مراسم عروسی باید در انتخاب لباس عروس رعایت کرد

۱. در مزون به شما ژورنال هایی نشان می دهند تا از بین مدل های مختلف موجود در آنها لباسی را انتخاب کنید تا مانند آن را برایتان بدوزند ولی مجبور نیستید دقیقا یک لباس را انتخاب کنید، می توانید مدل دامن را از یک لباس و مدل بالاتنه را از لباس دیگر و حتی مدل کار و سنگ دوزی را از جای دیگری بردارید. اگر از مدل های ژورنال ها خوشتان نیامد، جستجو در اینترنت هم به شما کمک می کند. می توانید عکس لباس موردنظر را پرینت بگیرید و به خیاط نشان دهید تا عین همان را برایتان بدوزد.

مدل لباس عروس 2017,مدل لباس عروس 1396,مدل لباس عروس 96

۲. برای تهیه لباس عروس، حداقل باید یک ماه تا یک ماه و نیم قبل از تاریخ مراسم اقدام کرد تا سر فرصت لباس آماده شود و خیاط وقت کافی داشته باشد ولی خیلی از عروس خانم ها به دلیل دوندگی های نزدیک مراسم و حتی استرس طی این مدت لاغر می شوند و وقتی برای پرو می روند، اندازه هایشان تغییر کرده است ولی راه حلی برای این مشکل وجود دارد؛ خیاط های لباس عروس به جای زیپ، پشت لباس را با بند به هم وصل می کنند که به صورت ضربدری بسته می شود، این کار هم نمای زیبایی به پشت لباس می دهد و هم باعث می شود بتوان اندازه آن را به دلخواه تا حدی تغییر داد تا بالاتنه درست قالب اندام عروس باشد.

مدل لباس عروس 2017,مدل لباس عروس 1396,مدل لباس عروس 96

۳. خیاط برای اینکه بتواند شما را در انتخاب لباسی مناسب تر راهنمایی کند، باید در مورد اندام داماد و تفاوت قد شما با او بداند مثلا اگر با همسرتان هم قد هستید، با توجه به اینکه آرایش موها یا پاشنه کفش به هر حال کمی به قدتان اضافه می کند، به شما لباسی که خیلی کشیده نشانتان بدهد، پیشنهاد نمی دهد تا بلندتر از داماد به نظر نرسید.

۴. اگر شانه های پهنی دارید، بهتر است لباستان بندی باریک و عمودی که روی شانه یا سرشانه قرار می گیرد، داشته باشد تا خطای دید ایجاد کند و پهنی شانه ها را نشان ندهد.

۵. اگر درشت اندام یا چاق هستید یا حتی لاغرید و همسرتان هم لاغراندام است، ژفون های بزرگ زیر لباس نپوشید و از خیاط بخواهید ژفونی با اندازه متوسط یا حتی کوچک برایتان آماده کند.

۶. در خیلی از لباس عروس های جد ید در ناحیه زیر سینه تا شکم برای پوشاند ن پهلو و شکم و حتی ایجاد زیبایی دراپه هایی کار می شود . اگر کمی چاق یا درشت باشید ، این دراپه ها باید کج و مایل باشند تا شما را چاق تر نشان ندهند و منظره زیباتری ایجاد کنند .

مدل لباس عروس 2017,مدل لباس عروس 1396,مدل لباس عروس 96

۷. لباس های عروس فنرکشی می شوند تا هم زیباتر روی تن قرار بگیرند و هم اگر احتمالا چاقی شکم یا پهلو وجود د ارد ، خود را نشان ندهد . در این صورت اصلا نیازی به گن پوشیدن نیست و خود لباس حکم گن را هم د ارد .

۸. اگر اندام تحتانی درشتی د ارید ، هرگز لباس های عروس مدل ماهی را که تا روی ران کاملا کیپ و جذب هستند ، انتخاب نکنید .

۹. اگر درشت یا کمی چاق هستید ، هر چه دامن لباستان ساد ه تر و بدون چین و کار باشد ، برایتان مناسب تر است ولی اگر لاغرید د امن های مدل دار هم برایتان برازند ه خواهد بود .

مدل لباس عروس 2017,مدل لباس عروس 1396,مدل لباس عروس 96

۱۰. برای هرچه شکیل تر شد ن، روی بیشتر لباس عروس ها گیپوردوزی یا سنگ کار می شود . معمولا برای کمتر شد ن هزینه لباس، خیاط ها به جای استفاد ه از پارچه گیپور از حاشیه های آن استفاد ه می کنند و پارچه را با چسب به لباس می چسبانند و حتی سنگ ها هم با چسب های حرارتی روی گیپور قرار می گیرند . اگر قرار است لباس را کرایه کنید ، می توانید مطمئن باشید در یک شب سنگ ها کنده نمی شوند و اتفاقی نمی افتد ولی اگر قصد د ارید لباس را بخرید ، حتما مجبور خواهید بود بعد از مراسم آن را به اتوشویی بدهید که در این صورت احتمالا در اولین تماس با آب، بیشتر سنگ ها و حتی گیپور کنده می شود و لباس نازیبا خواهد شد ، بنابراین از خیاط بخواهید آنها را با نخ نامرئی به لباس بدوزد ، حتی اگر مجبور باشید هزینه بیشتری بپردازید ، به اینکه لباستان بعد از شستشو همچنان زیبا بماند ، می ارزد . یادتان باشد از خیاط بخواهید برای انتخاب گیپور از خود تان نظر بخواهد

۱۱. اگر لاغر اندام و کشیده هستید ، هم تور بلند برایتان مناسب است و هم تورهای طبقه طبقه کوتاه که تا روی کمر می رسند ولی اگر اندام درشتی دارید ، تورهای کوتاه درشت تر نشانتان می دهد و تور بلند برایتان مناسب تر است مخصوصا تور بلند ساد ه ولی بهتر است قبل از سفارش آن حتما با آرایشگرتان مشورت کنید.

۱۲. لباس عروس دنباله دار هر عروسی را با هر اندامی کشید ه تر نشان می دهد و دنباله جلوه زیاد ی به لباس می دهد . مخصوصا اگر روی د نباله حاشیه ای سنگ د وزی شد ه باشد ، تلالوی زیباتری خواهد داشت.

۱۳. اگر پارچه لباستان براق نباشد و روی آنها حریر باشد ، زیباتر خواهد بود و شما را لاغرتر نشان خواهد د اد.

۱۴. اگر اندام متناسبی د ارید ، تقریبا هر مد ل لباس عروسی برایتان مناسب است ولی اگر بالاتنه پری دارید یا مایل هستید لاغراندام تر و کشید ه تر به نظر برسید ، لباس هایی که بالاتنه بلندی د ارند ، اندامتان را زیباتر جلوه می د هند .

مدل لباس عروس 2017,مدل لباس عروس 1396,مدل لباس عروس 96

۱۵. حداقل ۲ بار برای پرو لباس باید به مزون بروید ، عروسی شما یک شب است و حتما د لتان می خواهد د ر آن شب بدرخشید ، بنابراین رود ربایستی را با خیاط کنار بگذارید و اولا اجازه ند هید نظرش را برای راحت شدن کارش به شما تحمیل کند و دوما اگر عیب و ایراد ی د ر لباس می بینید با قاطعیت بخواهید آن را اصلاح کند و تحت تاثیر رفتار و نشان دادن د لخوری اش قرار نگیرید . حتی می توانید قبل از سفارش لباس و بستن قرارداد ، در این مورد با صاحب مزون صحبت کنید و بگویید اگر اشکالی در لباس دیدید ، باید اصلاح شود . کمی قاطعیت بهتر از این است که لباستان را در بهترین شب زندگی تان با آزرد گی بپوشید یا هر وقت عکس هایتان را نگاه می کنید ، دلگیر باشید .

مدل لباس عروس 2017,مدل لباس عروس 1396,مدل لباس عروس 96

۱۶. وقتی لباس عروستان را سفارش می دهید ، به فکر شنل هم که در خیابان می پوشید باشید و ترجیحا آن را بلند تر انتخاب کنید تا کوتاه به نظر نرسید . یک سنگ دوزی ظریف روی لبه کلاه شنل نیز به زیبایی آن می افزاید . اگر هوا سرد است، می توانید یک کت از جنس لباس عروس هم سفارش دهید تا وقتی برای عکاسی در فضای بیرون حضور دارید ، سرما آزارتان ندهد .

مدل لباس عروس پرنسسی (9) مدل لباس عروس پرنسسی (10) مدل لباس عروس پرنسسی (11) مدل لباس عروس پرنسسی (12) مدل لباس عروس پرنسسی (13) مدل لباس عروس پرنسسی (14) مدل لباس عروس پرنسسی (15) مدل لباس عروس پرنسسی (17)

ژورنال انواع مدل لباس عروس و نامزدی ایرانی پرنسسی و دانتل ۹۶ – ۲۰۱۷

گالری مدل لباس عروس جدید سال ۹۶ | لباس عروس اروپایی شیک ۲۰۱۷

مدل لباس هندی مجلسی کوتاه و بلند زنانه و دخترانه ۱۳۹۶-۲۰۱۷


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.