مدل لباس نوزادی | کالکشن ۳۵ مدل لباس پسرانه و دخترانه نوزاد

مدل لباس نوزادی | کالکشن ۳۵ مدل لباس پسرانه و دخترانه نوزاد

بی تعارف سخت است که مدل لباس نوزادی به آن اندازه های ریزه و میزه و رنگ  بندی بانک ببینی و دلت قنج نرود برای دیدن نی نی کوچولوی تازه وارد در این لباس های زیبا ، من یکی که عاشق لباس های نوزادی بخصوص وقتی تن کوچولو های ریزه میزه میروند و بوی شیر میگیرند هستم : ))) حالا هم برای شما ۲۵ مدل بانمک و اسپرت مدل نوزادی جمع آوری کرده ایم که امیدواریم خوشتان بیاید .

مدل لباس نوزادی
مدل لباس نوزادی دخترانه

مدل لباس نوزادی (1)

مدل لباس نوزادی

همانطور که خودتان میدانید و در این زمینه استاد هستید ، لباس های نوزادی باید نرم و ضد حساسیت ، نخی و سبک باشد که تن نرم و نازک نی نی کوچولو را آزرده نکند … شما به ما بگویید لباس های نوزادی باید چه خصوصیات دیگری داشته باشد ؟

مدل لباس نوزادی (34)

مدل لباس نوزادی (2)

خرید لباس نوزادی دخترانه

لباس نوزادی دخترانه زمستانی

مدل لباس نوزادی (3)

لباس نوزادی دخترانه بافتنی

لباس نوزادی دخترانه تابستانی

مدل لباس نوزادی (4)

مدل لباس نوزاد پسر

لباس نوزادی پسرانه

مدل لباس نوزادی (5)

آموزش دوخت لباس نوزادی دخترانه

مدل لباس نوزادی (6)

هفت باور غلط در مورد نوزادان

۱. در هوای گرم به کودک آب بدهید
این عقیده درست نیست. نوزادان نیز همچون بزرگسالان باید رطوبت بدن خود را حفظ کنند. در برخی موارد، پزشک کودک توصیه می کند آب بدن کودک را با مایعات تامین کنید. اما بیشتر  کودکان باید از طریق شیر مادر یا شیر خشک کمبود آب را جبران کنند.
هنگامی که هنوز کلیه نوزاد به طور کامل رشد نکرده است، بدن او آمادگی دفع آب را ندارد. در نتیجه، این مساله باعث به هم خوردن تعادل الکترولیت و سدیم در بدن کودک می شود. اصولا نوزادان از شش ماهگی به بعد می توانند آب بنوشند اما در صورت نیاز این مساله را با دکتر او هماهنگ کنید. کودک پس از یک سالگی، می تواند به طور عادی و مرتب آب بنوشد.

مدل لباس نوزادی پسرانه
مدل لباس نوزادی دخترانه شیک

مدل لباس نوزادی (7)

۲. می توان دوز کمی از داروی بزرگسالان برای کودکان استفاده کرد
برخی از داروها برای کودکان خطرناک هستند و حتی پایین آوردن دوز آن نیز خطرش را کم نمی کند. داروهای سرماخوردگی  – حتی آنهایی که مخصوص کودکان است –برای استفاده برای نوزادان یا کودکان زیر ۴ سال ایده خوبی نیست. از عوارض جانبی این داروها برای کودکان باید به افزایش تپش قلب و بیماری های تنفسی اشاره کرد.

مدل لباس نوزادی شیک
مدل لباس نوزادی پسرانه شیک

مدل لباس نوزادی (8)

داروهایی که برای مشکلات سینوسی بزرگسالان هستند نیز برای نوزادان و کودکان خطر دارند و به هیچ وجه نباید از آنها استفاده کرد. از جمله این داروها باید به آنتی هیستامین و آنتی بیوتیک اشاره کرد. کودکانی که هنوز سینوس های آنها به رشد کامل نرسیده است نباید از این داروها استفاده کنند. عوارض جانبی این داروها برای کودکان شامل دردهای معده، مشکلات پوستی و اسهال است.
داروهای بزرگسالان بیشتر از اینکه خاصیت درمانی برای کودکان داشته باشند موجب بیماری های دیگر در آنها می شوند.

مدل لباس نوزادی دخترانه جدید
مدل لباس نوزادی سایز صفر

مدل لباس نوزادی (9)

۳. دندان درآوردن باعث تب کردن کودک می شود
برخی از والدین اعتقاد دارند دندان در آوردن کودک باعث تب او می شود. اما تحقیقات علمی رابطه ای میان این دو پیدا نکرده اند. نتیجه این حرف چیست؟ این است که دندان درآوردن باعث تب نمی شود و والدین باید تحقیق کنند که چه مساله ای باعث تب کردن کودکشان شده است.

مدل لباس نوزادی پسرانه تابستانی
مدل لباس نوزادی دخترانه تابستانی

مدل لباس نوزادی (10)

۴. ویدئوهای آموزنده باعث یادگیری سریع تر کودکان می شوند
برنامه های کمک آموزشی برای پرورش و یادگیری بیشتر کودکان بسیار کمک کننده هستند اما نه تا پیش از ۲ سالگی. کارشناسان و محققان توصیه اکید دارند تا پیش از دو سالگی از هیچ نوع برنامه آموزشی برای کودکان استفاده نشود.  استفاده از برنامه های کمک آموزشی و حتی تماشای تلویزیون در کودکان منجر به دیر زبان باز کردن کودک می شود.

مدل لباس نوزادی ۲۰۱۸
مدل لباس نوزادی ۲۰۱۹

مدل لباس نوزادی (11)

۵. واکر به کودک کمک می کند تا سریع تر راه برود
برخی از والدین برای کودک خود واکر تهیه می کنند تا هم سرگرم شود و هم بتواند با کمک آن سریع تر راه بیفتد. اما این وسیله نه تنها مفید نیست که خطرناک نیز هست.
واکر باعث می شود تا کودک دیرتر خودش به تنهایی راه برود. بیشتر والدین تصور می کنند راه رفتن کودکان با کمک واکر امن است و خودشان هم ناظر حرکات او هستند. اما آمار نشان می دهد تا والدین بخواهند واکنش نشان دهند، کودک افتاده و آسیب دیده است.

مدل لباس کودک ۲۰۱۸
مدل لباس کودک ۲۰۱۹

مدل لباس نوزادی (12)

۶. ضربه گیرهای تخت کودک از سر آنها هنگام خواب محافظت می کنند
برخی از والدین تصور می کنند نوزادان هنگام خواب ممکن است سرشان به دیوارهای تختخواب برخورد کند و آسیب ببیند. به همین دلیل برای آنها ضربه گیر تهیه می کنند. اما این عقیده درستی نیست. نوزاد هنوز آن قدر رشد نکرده است که بتواند خودش را به اطراف تخت برساند.
در عوض، این ضربه گیرها خطر خفه شدن برای کودکان دارند زیرا ممکن است از کاسه سر نوزاد جدا شوند.

مدل لباس نوزاد پسر ۲۰۱۸
مدل لباس نوزاد پسرانه ۲۰۱۹

مدل لباس نوزادی (13)

۷. استفاده از شیر مادر برای عفونت گوش
در حالیکه بهترین غذا برای نوزاد، شیر مادر است اما برخی از والدین از این شیر استفاده های دیگری هم می کنند. برخی والدین اعتقاد دارد با ریختن چند قطره شیر مادر داخل گوش نوزاد یا کودک می توان عفونت گوش او را از بین برد. اما باید بدانید این روش به هیچ عنوان کارساز نیست و ممکن است باعث ایجاد عفونت های دیگری در کودک بشود.

مدل لباس نوزاد دختر ۲۰۱۸
مدل لباس کودک پسرانه ۲۰۱۹

مدل لباس نوزادی (14)

شیرمادر در خود آنتی بادی دارد که برای بدن مفید است. اما شیر مادر سرشار از قند است که باکتری ها برای رشد خود بسیار به آن علاقه دارند. شیر مادر فقط برای نوشیدن نوزاد مفید است و استفاده دیگری از آن نمی توان کرد.

مدل لباس نوزاد ۵ماهه

مدل لباس نوزادی (15)

مدل لباس نوزاد ۶ ماهه

مدل لباس نوزادی (16)

مدل لباس نوزاد ۷ ماهه

مدل لباس نوزادی (17)
مدل لباس نوزاد ۸ ماهه

مدل لباس نوزادی (18)
مدل لباس نوزادی ۹۷

مدل لباس نوزادی (19)
مدل لباس نوزادی ۹۸

مدل لباس نوزادی (20)
مدل لباس نوزاد ۹۸

مدل لباس نوزادی (21)
مدل لباس نوزاد ۹۹

ست خواب نوزاد | ۳۰ مدل ست مسافرتی خواب شیک و بامزه برای نوزاد

رختخواب نوزاد | ۴۰ مدل رختخواب آماده نوزاد از برند سایه

مدل لباس نوزادی (22) مدل لباس نوزادی (23) مدل لباس نوزادی (24) مدل لباس نوزادی (25) مدل لباس نوزادی (26) مدل لباس نوزادی (27) مدل لباس نوزادی (28) مدل لباس نوزادی (29) مدل لباس نوزادی (30) مدل لباس نوزادی (31) مدل لباس نوزادی (32) مدل لباس نوزادی (33)

 

همچنین بخوانید:

ست خواب نوزاد | ۳۰ مدل ست مسافرتی خواب شیک و بامزه برای نوزاد

رختخواب نوزاد | ۴۰ مدل رختخواب آماده نوزاد از برند سایه


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.