مدل لوستر آشپزخانه | ۲۰ لوستر آشپزخانه جذاب و مدرن ۲۰۱۹

لوستر آشپزخانه | ۲۰ مدل لوستر آشپزخانه مدرن و جدید  ۲۰۱۹

یکی از مهم ترین ابزار ها برای نورپردازی در هر مکانی بخصوص در آشپزخانه لوسترها هستند و شما می توانید در درون آشپزخانه تان با نصب لوسترها فضایی متفاوت را با نورپردازی ایده آل ایجاد کنید. در این مطلب نمونه هایی از مدل لوستر آشپزخانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

مدل لوستر آشپزخانه مدرن

لوسترها در بخش های مختلف ساختمان ها مورد استفاده قرار می گرند استفاده عمده از لوستر در اتاق پذیرای است علاوه بر لوستر پذیرایی امروزه طرا ح های زیبایی برای لوستر اتاق خواب و نیز لوستر مخصوص آشپزخانه ها نیز تولید میشود. لوستری را که برای آشپزخانه خود انتخاب می کنید باید با فضای دکوراسیون شما همخوانی و مطابقت داشته باشد تا بتوانید فضایی متفاوت را در درون دکوراسیون آشپزخانه خود بوجود آورید.

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

تصاویر مدل لوستر آشپزخانه با طرح های لوکس و زیبا

با نصب لوستر می توانید به راحتی فضای بزرگ سقف آشپزخانه خود را پر کنید. در هنگام انتخاب لوستر برای آشپزخانه باید به ابعاد آشپزخانه تان توجه داشته باشید و مدل لوستری را برای خرید انتخاب کنید که با ابعاد آشپزخانه تان همخوانی دارد.

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

مدل لوستر آشپزخانه جدید

مدل لوستر آشپزخانه جدید,انواع مدل لوستر برای آشپزخانه,مدلهای لوستر آشپزخانه

اگر می خواهید فضای آشپزخانه تان نور بیشتری را داشته باشد می توانید تعداد چراغ های لوستر را بیشتر کنید. در آشپزخانه هایی که از کابینت های گلاس استفاده شده است اگر لوستر نصب کنید می توانید فضای آشپزخانه را نورانی تر کنید.

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

بهتر است که طرح لوستر آشپزخانه با کابینت های آشپزخانه شما مطابقت و همخوانی داشته باشد اگر مدل کابینت آشپزخانه شما کلاسیک است مدل لوسترها با لامپ های ساده و کریستال های کم تر می توانند بهترین انتخاب باشند.در آشپزخانه هایی که از طرح های گوناگونی در دکوراسیون استفاده شده است مدل لوستر های تک رنگ می توانند انتخاب خوبی باشند.

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک
مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

نکات کلیدی که هنگام انتخاب لوستر باید بدانید

پ امروزه با مجلل و مدرن شدن فضای داخلی خانه‌ها استفاده از اکسسواری‌ها و وسایل تزیینی در دکوراسیون منزل بیش از پیش باب شده است. در این میان انتخاب لوستر زیبا و مناسب برای فضاهای مختلف خانه هم در زیبایی و هم در روشنایی‌بخشی نقش خیلی مهم و اساسی‌ دارد اما همین‌طور که انتخاب بجا و درست لوستر در زیبا نشان دادن محیط موثر است، انتخاب نادرست و اشتباه هم باعث شلوغی و بدجلوه کردن آن می‌شود؛ برای همین تصمیم گرفتیم در این مطلب راهنمای کوچکی را برای آنهایی که قصد خرید لوستر دارند، بیاوریم. پس چند سطری با ما همراه باشید.

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

مدل لوستر برای آشپزخانه مدرن

مدل لوستر اپن اشپزخانه,جدیدترین مدل لوستر برای آشپزخانه

۱.چرایی خرید:
هدف‌تان از خرید چیست؟ برای تامین نور و روشنایی منزل‌تان اقدام به خرید لوستر کرده‌اید یا اینکه به دنبال یک آکسسواری و وسیله‌ای برای  زیبایی و تزیین فضای خانه‌تان هستید؟ شاید هم به هر دوی‌شان فکر می‌کنید.پس اول ببینید که قصدتان از تهیه لوستر چیست و بعد برای خرید آن اقدام کنید؛ چون هدف‌تان هر چه که باشد باید متناسب با آن خرید کنید؛ وسیله‌ای که صرفا جنبه تزیینی در خانه‌تان را دارد یا شی‌ءای روشنایی‌بخش یا شاید هم هردو.
مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک
۲.اندازه لوستر:
بزرگی و کوچکی لوستر انتخابی‌تان کاملا بستگی به فضای نشیمن‌تان دارد.در فضاهای بزرگ دست‌تان برای تعیین اندازه لوستر باز است و در عوض برای فضاهای کوچک باید لوسترتان شاخه‌ها و چراغ‌های کمتری داشته باشد؛چون اگر نور و روشنایی‌تان زیاد باشد، مجبور می‌شوید بعضی از لامپ‌ها را باز یا خاموش کنید که این کار جلوه زشت و نازیبایی به آن می‌بخشد.
مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک
۳. سبک لوستر:
هنگام انتخاب لوستر سبک دکوراسیون‌تان را در نظر بگیرید. لوسترهای کوچک و اسپرت که غالبا روشنایی کمتری دارند و در ترکیب‌شان فلز یا چوب به کار رفته مناسب خانه‌های مدرن هستند و در مقابل لوسترهای بزرگ، کلاسیک و پرنور که معمولا بلوری و کریستال هستند، هماهنگی بیشتری با دکوراسیون و سبک چیدمان خانه‌های سنتی دارند.به یاد داشته باشید هماهنگی آباژورها با نوع لوستر هم در زیبایی فضای‌تان خیلی موثر است.اگر در فضای پذیرایی‌تان از آباژورهای پایه‌دار یا رومیزی با پارچه‌هایی با طراحی مدرن استفاده کرده‌اید، باید از لوستری مدرن که طراحی زیبا و خاص دارد، کمک بگیرید.

مدل های جدید لوستر آشپزخانه,

مدل لوستر مخصوص آشپزخانه

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

۴. توجه به رنگ‌ها:
رنگ، مدل و سبک لوستر باید هماهنگ با سایر وسایل خانه در نظر گرفته شود. توجه کنید لوستر انتخابی‌تان جدید، به روز و زیبا باشد و در عین حال با چند مدل دکوراسیون همخوانی داشته باشد تا اگر پرده و مبلمان‌تان را عوض کردید، مجبور به تعویض لوسترتان نشوید.

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

مدل لوستر آشپزخانه جهیزیه 

۵. سادگی و استاندارد بودن:

هنگام انتخاب لوستر حتما دقت کنید حباب‌های استاندارد و تا جای ممکن ساده‌ای داشته باشد.درواقع حباب‌های لوستر باید طوری باشد که اگر خدایی ناکرده یکی از آنها شکست، نمونه مشابه آن قابل تهیه از بازار باشد و به خاطر آن مجبور به تعویض کل لوستر نشوید. یک دلیل دیگر برای سادگی حباب‌ها هم اینکه نظافت و گردگیری‌شان راحت و بدون دغدغه باشد؛ خلاصه اینکه لوستر خوب لوستری است که هم تک و خاص بوده و هم اندازه و شکل حباب‌هایش استاندارد و به روز باشد.

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

۶.ارتفاع سقف:
توجه به ارتفاع و بلندای سقف هنگام انتخاب لوستر خیلی مهم است. اگر سقف پذیرایی‌تان بلند است، لوسترهای آویزدار و چند طبقه انتخاب خوبی برای منزل‌تان شماست و اگر سقف کم‌ارتفاعی دارید، پیشنهاد ما به شما تهیه لوستر سقفی است که هم کوتاهی سقف شما کمتر نشان داده شود و هم اینکه مزاحمت برای اهالی خانه ایجاد نکرده و تبدیل به یک مانع نشود و در ضمن زیبایی آن تحت‌ تاثیر فضای کم‌ارتفاع قرار نگیرد. در این میان کمک گرفتن از دیوارکوب یا یک آباژور هماهنگ با لوستر در خانه‌‌های با سقف کوتاه روش بسیار خوبی برای تنظیم نور فضاست.
مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک
۷.سقف‌های گچبری:
اگر سقف اتاق نشیمن‌تان گچبری شده و تزییناتی دارد، یک لوستر ساده و بدون شلوغی مناسب حال شماست؛ چون استفاده از یک لوستر خیلی پرکار در کنار تزیینات سقف باعث شلوغی بیشتر اتاق می‌شود و شلوغی زیاد هم مساوی است با خستگی چشم و بالطبع خسته‌کننده شدن دکوراسیون.
مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک
۸. اتاق خواب و آشپزخانه:
انتخاب لوسترهایی که چوب در طراحی آنها به کار رفته تناسب خیلی زیادی با فضای آشپزخانه و اتاق خواب دارد؛ چون در هر دوی این فضاها به میزان زیادی چوب مصرف شده و هماهنگی لازم بین فضا و لوستر صورت می‌گیرد.
مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک
نکته دیگر اینکه برای اتاق خواب لوستری انتخاب کنید که نور آن رو به سمت بالا باشد تا روشنایی کاملا ملایم به محیط خواب شما تابانده می‌شود و برای آشپزخانه لوستری با شاخه‌های رو به پایین تهیه کنید تا بیشترین نور ممکن به فضا برسد و امورات این قسمت حساس خانه با دقت و ایمنی لازم صورت پذیرد.
مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک
۹. لامپ‌ها:
انتخاب رنگ لامپ و نورپردازی فضا هم در زیباسازی محیط خیلی مهم است. حتما از لامپ‌های آفتابی و مهتابی در کنار هم برای نورپردازی استفاده کنید تا هم نور یک‌رنگ لوستر چشم‌تان را ناراحت نکند و هم رنگ دکوراسیون منزل‌تان تحت تاثیر قرار نگیرد.
مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک
۱۰. تعداد لوستر:
اگر فضای پذیرایی‌تان کوچک و جمع‌وجور است باید لوسترتان را طوری انتخاب کنید که اندازه و میزان نور آن برای کل فضای‌تان کافی باشد اما اگر فضای پذیرایی‌تان بزرگ و جادار است، کمک گرفتن از چند لوستر کوچک به جای یک لوستر بزرگ فوق‌العاده زیباست.
مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک
۱۱.تنظیم نور و روشنایی:
روشنایی و نور کم یا زیاد هردو به یک اندازه در فضای منزل اشتباه و ناراحت‌کننده است. پیشنهاد می‌کنیم از کلیدهای تنظیم‌کننده نور برای لوسترتان استفاده کنید. با این کار هم به دلخواه می‌توانید نور فضای‌تان را زیاد و کم کنید و هم در مصرف برق صرفه‌جویی می‌شود.

مدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیکمدل لوستر آشپزخانه با جدیدترین طرح های لوکس و شیک

بوفه و ویترین جدید مدل سلطنتی ۲۰۱۷

سقف کناف منزل و مدل های شیک و مدرن ۲۰۱۷

مدل بوفه و کنسول مخصوص نو عروسان ۲۰۱۷


ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. nasimeh می گوید

  مطالبتون خوب و مفید بودن، مرسی.

 2. فروشگاه لوستر می گوید

  Today, I went to the beach front with my children. I found
  a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She put the
  shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her
  ear. She never wants to go back! LoL I know this is
  totally off topic but I had to tell someone!

 3. charity می گوید

  My programmer is trying to persuade me to move to .net from
  PHP. I have always disliked the idea because of the costs.
  But he’s tryiong none the less. I’ve been using WordPress on several websites for about a year and am anxious about switching to another platform.

  I have heard great things about blogengine.net. Is there a
  way I can transfer all my wordpress content into it?
  Any help would be greatly appreciated!

 4. مجموعه نورینه می گوید

  تولید کننده و عرضه کننده لوستر و آباژور اتاق کودک
  لیستی از تولیدات ما :
  ۱-لوستر و آباژور اتاق کودک و نوجوان
  ۲-دیوارکوب روشنایی کودکانه
  ۳-ساعت دیواری کودک و نوجوان
  ۴-استند اسم رومیزی کودک و تولد
  ۵-آباژور کنار سالنی
  ۶-سبد اسباب بازی و لوسیون
  ۷-حلقه اسم , متر , قاب عکس
  ۸-و خیلی چیز های دیگه …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.