تزیین جهیزیه | ۵۵ عکس زیبا از مدل های تزیین جهیزیه عروس بطور کامل

تزیین جهیزیه | ۵۵ عکس زیبا از مدل های تزئین جهیزیه عروس بطور کامل

در این پست قصد دارم عکس هایی از تزیین جهیزیه عروس به صورت کامل ، شامل تزیین آشپزخانه عروس ، تزیین کمد عروس ، تزیین کابینت عروس ،تزیین یخچال عروس ، تزیین حمام دسشویی عروس ، تزیین سبد سیب زمینی پیاز عروس و غیره با شما دوستان دلبرانه به اشتراک بگذارم . امیدوارم مفید باشد .

 

برای دیدن مدل های بیشتر هم میتوانید به پست های قبلی چیدانه سری بزنید که به طور مشخص به تزیین قسمت های مختلفی از جهیزیه عروس خانم ها پرداخته شده .

 

برای تزیین اتاق خواب عروس : تزیین اتاق خواب عروس و داماد | ۲۵ عکس اتاق خواب عروس با دیزاین زیبا

برای تزیین یخچال عروس :تزیین یخچال عروس | مدل تزئین یخچال عروس+عکس

برای تزیین حمام عروس : تزیین حمام عروس | ۳۰ مدل ساده تزیین حمام و دستشویی عروس

تزیین صابون عروس | ۲۰ مدل تزیین صابون با تور و روبان و گل برای عروس

و اما برویم سراغ همان ۵۵ عکس از تزیین قسمت های مختلف خانه عروس که قولش را داده بودم

تزیین جهیزیه عروس (۱)

تزیین کابینت ظرف ها و کابینت عروس

چیدمان چینی های عروس

تزیین جهیزیه عروس (۱۱)

تزیین کابینت خوراکی عروس

تزیین جهیزیه عروس (۱۳) تزیین جهیزیه عروس (۱۴)

تزیین وسایل پلاستیکی عروس

تزیین جهیزیه عروس (۱۵)

تزیین ظرفشویی عروس

تزیین جهیزیه عروس (۱۶) تزیین جهیزیه عروس (۱۷)

تزیین بوفه عروس

تزیین جهیزیه عروس (۱۸) تزیین جهیزیه عروس (۱۹)

تزیین میز نهار خوری عروس

تزیین جهیزیه عروس (۲۰)

تزیین تخم مرغ عروس برای یخچال

تزیین جهیزیه عروس (۲۱)

 تزیین جهیزیه عروس (۲۲)

تزیین جهیزیه عروس

تزیین جهیزیه عروس (۲۳)

تزیین جهیزیه عروس

تزیین جهیزیه عروس (۲۴)

تزیین جهیزیه عروس

تزیین جهیزیه عروس (۲۵)

تزیین میز آرایش عروس

تزیین جهیزیه عروس (۲۶)

تزیین اتاق خواب عروس

تزیین جهیزیه عروس (۲۷)

تزیین میز توالت عروس

تزیین جهیزیه عروس (۲۸) تزیین جهیزیه عروس (۲۹)

تزیین پارچه و وسایل عروس

تزیین جهیزیه عروس (۳۰) تزیین جهیزیه عروس (۳۱)

تزیین جام عروس و داماد

تزیین جهیزیه عروس (۳۲)

تزیین رخت خواب عروس

تزیین جهیزیه عروس (۳۳)

تزیین آشپز خانه عروس

تزیین جهیزیه عروس (۳۴)

تزیین جهیزیه عروس (۱۲)

تزیین جهیزیه عروس (۳۵) تزیین جهیزیه عروس (۳۶) تزیین جهیزیه عروس (۳۷)

تزیین چمدان عروس و داماد

تزیین جهیزیه عروس (۳۸) تزیین جهیزیه عروس (۳۹)

تزیین یخچال عروس

تزیین جهیزیه عروس (۴۰) تزیین جهیزیه عروس (۴۱) تزیین جهیزیه عروس (۴۲)

تزیین کمد دیواری عروس

تزیین جهیزیه عروس (۴۳) تزیین جهیزیه عروس (۴۴)

تزیین رختخواب عروس

تزیین جهیزیه عروس (۴۵) تزیین جهیزیه عروس (۴۶) تزیین جهیزیه عروس (۴۷)

تزیین کمد رختخواب عروس و داماد

تزیین جهیزیه عروس (۴۸)

تزیین حمام دستشویی عروس

تزیین جهیزیه عروس (۴۹) تزیین جهیزیه عروس (۵۰)

تزیین حوله و سبد حمام عروس و داماد

تزیین جهیزیه عروس (۵۱) تزیین جهیزیه عروس (۵۲)

تزیین سبد سیب زمینی پیاز عروس

تزیین جهیزیه عروس (۵۳) تزیین جهیزیه عروس (۵۴) تزیین جهیزیه عروس (۵۵)

 در پایان نظر شما را به یک مطلب مفید از سایت چیدانه در مورد تزیین جهیزیه جلب میکنم

چند نکته آموزشی در مورد تزیین جهیزیه عروس

 همیشه تزیین به معنای زیباتر کردن است، اما گاهی افراط در یک امر می تواند ارزش آن را از بین ببرد و به طور کل ماهیت آن را تغییر دهد، تزیین جهیزیه عروس یکی از این موارد است، شاید برای شما پیش آمده باشد که عکسی از تزیین یخچال عروس و یا تزیین سرویس بهداشتی در شبکه های اجتماعی به دستتان رسیده باشد و این عمل را نقد کرده باشید،

حقیقت این است گاهی باید سنت های قدیمی که اساس و پایه ای ندارند را نادیده بگیرید و به خودتان بگویید انجام این کار چه سودی دارد! واقعا تزیین یک یخچال با میوه های حکاکی شده و یا تبدیل مرغ یخی به یک عروسک چه سودی دارد! اگر این امر را برای زیبایی انجام می دهید پس صادقانه باید بگویم که درک درستی از مفهوم زیبایی ندارید! اما اگر این عمل را برای گذراندن اوقات خوش با عزیزانتان انجام می دهید  با ما  همراه باشید.

تزیین حمام و سرویس بهداشتی عروس

پیش از هر موضوعی می روم سر نکته ی اصلی که واقعا افراط در تزیین این فضا عملی به حق تمسخر برانگیز است! در تزیین هر فضایی توجه داشته باشید که این جا خانه است و قرار است جلوه ی بهتری در نگاه اول داشته باشد، اما سرویس بهداشتی و حمام شما با تزیینات پارچه ای و قرار دادن ست حوله عروس و داماد ماهیت خود را از دست می دهد!

پس این کار را فراموش کنید، جزییات کوچکی مانند صابون های تزیین شده استفاده از شمع های وارمر و عود به میزان کم می تواند جلوه ی خوبی به این فضا دهد، چیدن ست پلاستیک و دمپایی را در این فضا فراموش کنید، سبد و لگن پلاستیکی عنصر مهمی در در دکوراسیون منزل شما نیست که بخواهید به نمایش بگذارید!

تزیین سرویس آشپزخانه عروس

نمایش آنچه که شما در خانه دارید و آنچه که ندارید به خانواده و فامیل از دید من عمل پسندیده ای نیست! پیش تر هم در مطلب هر آنچه برای چیدمان منزل عروس باید بدانید! به این موضوع اشاره کرده ام هیچ فرد دنیا دیده ای توقع ندارد لوازم یک زندگی ده ساله را در دو سال یا کمتر جمع کنید!

اما اگر دوست دارید آنچه را که برای شروع زندگی خود تهیه کرده اید به نمایش بگذارید به چند نکته توجه کنید، لوازم برقی خود را روی کانتر آشپزخانه ردیف نکنید! آن جا آشپزخانه است ویترین مغازه نیست سعی کنید چیدمان داشته باشند، به هیچ وجه درب کابینت های خود را باز نگذارید، کسی که بخواهد نخود لوبیای زندگی شما را بشمارد خودش اقدام به این کار می کند!

تزیین اتاق خواب عروس

اتاق خواب به عنوان یکی از فضاهای خصوصی شما محسوب می شود، پس نیاز به نمایش لوازم و وسایل شخصی در این فضا نیست! مهم نیست اهل فامیل بداند داماد برای شما چه خریده است و چه نخریده است! لوازم آرایش شما از کدام برند است! پس حریم خود را حفظ کنید و همچنین چهره نمایشگاهی فضای اتاق خوابتان را،

اگر دوست دارید زیبایی خاصی به این فضا ببخشید یک گل آرایی ساده می تواند به فضای شما کمک به سزایی کنید، جاروبرقی و اتو بخار که در معمولا در فضای اتاق خواب قرار می گیرند را در کمد یا گوشه ای فضای خود قرار دهید و به سادگی تزیین خود بسنده کنید.

تزیین یخچال عروس

تا به حال فکر کرده اید پر کردن یخچال عروس با مواد غذایی تزیین شده چه سودی می تواند داشته باشد!؟ جز اسراف خیلی از این مواد غذایی و میوه های حکاکی شده که قطعا بعد از دو روز خاصیت خود را از دست داده و پلاسیده می شود! مواد غذایی که به لحاظ بهداشتی با مواد خارجی مثل پلاستیک ها ترکیب شده اند و خاصیت خود را از دست داده اند!

اما اگر دوست دارید به یک تازه عروس یاد بدهید که برای هر قسمت از فضای خانه اش وقت بگذارد و سلیقه به خرج دهید می توانید یک ظرف از میوه های ساده تهیه کنید، یا شیشه های مربا بامزه را با پارچه تزیین کنید و به همین موارد بسنده کنید، در ضمن این نکته را توجه کنید پر کردن یخچال یک زوج جوان برعهده ی خودشان است نه خانواده عروس یا داماد! استقلال را به فرزندانمان بیاموزیم از ابتدا بیاموزیم!

تزیین سرویس چینی عروس

در نمایش سرویس چینی هم باید به موارد سرویس آشپزخانه توجه کرد، در موارد زیادی دیده ام که سرویس چینی خود را روی میز غذا خوری می چیند که خوب ایده ی خوبی است، هر چند که در اصل با این کار مخالف هستم اما اگر این اصرار به این موضوع دارید، از این ایده استفاده کنید،

نیازی نیست تمام سرویس ۲۴ پارچه ی چینی ،کریستال و… را روی میز ۸ نفره خود جای دهید! این کار جلوه ی ظروف شما را از بین می برد، تعدادی از ظروف خود را به قاعده تدارک یک ضیافت خودمانی روی میز غذا خوری تان بچینید تا جلوه ی آن را مشخص شود.

تزیین نشیمن عروس

برای نشیمن خود از شمع و گل استفاده کنید تا زیبایی فضای داخلی تان را دو چندان کند، از چیدن ظروف کریستال روی میز پذیرایی خود پرهیز کنید، توجه داشته باشید به هیچ وجه وسایل مربوط به فضاهای دیگر مثل پتو، اتو و جاروبرقی و… را در نشیمن خود قرار ندهید هر وسیله ای باید در فضای مربوط به خودش قرار بگیرد حتی برای نمایش دادن!

 

بیشتر بخوانید

عکس جهیزیه عروس | عکس های جهیزیه مجلل طلایی رنگ عروس

تزئین جهیزیه فانتزی عروس | ۴۰ عکس از جهیزیه زیبا و فانتزی عروس با تزیین

چیدمان جهیزیه عروس | ۲۴ عکس از چیدمان جهیزیه زیبای عروس به سبک اروپایی

 


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.