تزیین تخت عروس | ۲۰ مدل تزیین ساده و شیک تخت خواب عروس و داماد

تزیین تخت عروس | ۲۰ مدل تزیین ساده و شیک تخت خواب عروس و داماد

تزیین تخت عروس و داماد اگر در حد معمول و به دور از افراط و تفریط میتواند اتاق خواب عروس و داماد را به یک فضای رومانتیک و خاطره انگیز برای نخستین شب با هم بودن تبدیل کند اما اگر در تزیینات و زرق و برق آن زیاده روی شود تبدیل به فضایی تصنعی و استرس زا و گاهی خنده دار میشود پس حواستان باشد که نه تنها در تزیین اتاق خواب عروس داماد بلکه برای تزیین همه قسمت های جهیزیه دچار افراط وتفریط نشوید .

تزیین تخت عروس (۱)

تزیین تخت عروس و داماد

در این نوشته ما ۲۰ مدل تزیین تخت خواب به صورتی کاملا ساده بدون زرق و برق و تجمل اضافی را با شما به اشتراک میگذاریم ، امیدواریم ایده های خوبی از این تصاویر بگیرید و جهیزیه خود یا عزیزان خود را به بهترین و زیبا ترین و رومانتیک ترین شکل ممکن تزیین کنید .

تزیین تخت عروس (۲)
تزیین تخت عروس داماد

اغلب عروس خانم ها در دوران مجردی چند عروسک دارند که از کودکی یا نوجوانی نگه داشته اند یا یادگاری گرفته اند و ارزش معنوی برای آنها دارد یا به آنها دلبسته اند این عروسک های کوچک و بزرگ میتواند در تزیین فانتزی تخت خواب عروس و داماد به کم شما بیاید و محیط جدید را به خاطرات قدیم وصل کرده و محیط صمیمی تری را بیافریند.

تزیین تخت عروس (۳)
تزیین تخت عروس برای شب عروسی

بجز عروسک ها وسایلی مثل جانماز و سجاده عروس و داماد ، ست حوله عروس و داماد ، ست لباس خواب عروس و داماد و … میتواند هم برای تزیین هم برای روز جهاز دیدن روی تخت خواب تزیین شود .

تزیین تخت عروس (۴)
تزیین تخت عروس با تور

قدیم تر ها مادر ها همیشه روی جهاز یک لحاف مخمل سرخ با تزیین دانه های مروارید به دختر هایشان هدیه میدادند ، اگر شما جزء خانواده هایی هستند که هنوز این رسم زیبا و سنتی را دارید میتوانید از همان لحاف با آن رنگ آمیزی و کار دست زیبا و خاطره انگیز برای تزیین تخت عروس خانم استفاده کنید ، اینطوری به اتاق خواب خود سبکی سنتی و دلنشین و البته خاص و متفاوت بخشیده اید .

تزیین تخت عروس (۵)
تزیین تخت عروس با گل مصنوعی

تزیین تخت عروس با گل طبیعی

تزیین با چند شاخه گل طبیعی یا مصنوعی و یا حتا درست کردن شکل هایی مثل قلب یا حرف اول اسم عروس و داماد به انگلیسی با گلبرگ های گل طبیعی یا مصنوعی ایده ای که ایست که خیلی استفاده میشود و همچنان رمانتیک و زیبا است البته من اگر جای شما باشم دلم نمی آید گل های بیچاره را پر پر کنم و به این سرنوشت دچار کنم بهتر است برای این کار از گلبرگ های گل خشک یا گلبرگ های مصنوعی استفاده کنید.

اگر هم دوست دارید برای اولین شب زندگی تان فضا را عاشقانه و رومانتیک کنید میتوانید از چند شمع کوچک یا چند وارمر در کنار این گل ها یا گلبرگ ها استفاده کنید .

تزیین تخت عروس (۶)
تزیین تخت عروس با کوسن و بالش

اگر از مدل ها جینگیل تزیین عروس و دماد دل خوشی ندارید و فقط میخواهید همه چیز مرتب و شیک و به دور از هر شلوغی بیجا باشد میتوانید برای تزیین تخت تخت خواب از چند بالش و کوسن اضافه به رنگ های زیبا و شیک استفاده کنید .

تزیین تخت عروس (۱۸)

تزیین تخت عروسی

اگر شما خواسته یا ناخواسته رسمی به عنوان جهاز دیدن دارید و ناچارید آنچه به عنوان جهیزیه خریده اید به نمایش عمومی بگذارید برای تزیین اتاق خواب و تخت عروس میتوانید از خرید های عروس و داماد مثل لباس خواب ، ست حوله ، سجاده عروس و داماد و … روی تخت خواب استفاده کنید .

تزیین تخت عروس (۱۱)

تزیین تخت عروس جدید

یک راه بسیار ساده استفاده از گل ها برای تزیین تخت عروس و داماد ، استفاده از دست گل هایی است که در دوران عقد و عروسی و نامزدی و خواستگاری تهیه کرده و با سلیقه خشک کرده اید می باشد ، حداقل اینطور مجبور نیستید هزینه هنگفتی برای خرید گل بدهید و آن را فقط برای یک شپ پر پر کنید .

تزیین تخت عروس (۱۷)

تزیین تخت عروس

اما برای تزیین اتاق خواب عروس و داماد حتما لازم نیست به سراغ گل و شمع و عود بروید یا کوسن های رنگی اضافی تهیه کنید یا اتاق را پر از عروسک و خرت و پرت کنید ، به جای این کارها بهتر است در ابتدای خرید جهیزیه برای اتاق خواب همه چیز را از جمله سرویس خواب ، میز آینه ، روتختی و پرده و ساعت و قفسه و کمد را با یک رنگ بندی زیبا و ملیح انتخاب کنید طوری که در کنار هم در عین سادگی و زیبایی هماهنگی خوبی داشته باشد . این خودش بهترین تزیین خواهد بود .بدون هیچ هزینه و ریخت و پاش اضافه .

تزیین تخت عروس (۱۰)

تزیین تخت عروس با گل

در ادامه نظر شما را به چند مدل تزیین تخت خواب عروس و داماد جلب میکنم که از مدل های ایرانی انتخاب شده است انتخاب مدل های ایرانی از صفحات مختلف اینستاگرامی به این علت است که این سبک چینش و دکوراسیون به سبک زندگی شما نزدیک تر باشد و ایده های آن با فرهنگ و آداب رسوم ما همخوانی داشته باشد ، مگر نه همه ما میدانیم در یک اتاق خواب بزرگ اروپایی به راحتی میتوان یک دکوراسیون زیبا چید اما هنر چینش زیبا وسایل و جهیزیه در یک اتاق خواب کوچک است .

تزیین تخت عروس (۹)
تزیین تخت عروس

برای دیدن مدل های بیشتر میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید و عکس ها و مدل های آن را نیز تماشا کنید و ایده بگیرید :

تزیین اتاق خواب عروس و داماد | ۲۵ عکس اتاق خواب عروس با دیزاین زیبا

تزیین تخت عروس (۱۲)
تزیین تخت خواب عروس ۲۰۱۸

تزیین تخت عروس (۱۳)
مدل تزیین تخت خواب عروس ۲۰۱۹

تزیین تخت عروس (۸)

تزیین تخت خواب
تزیین تخت خواب عروس

تزیین تخت عروس (۱۴)
تزیین تخت خواب با تور
تزیین تخت خواب با گل و شمع

تزیین تخت عروس (۱۵)
تزیین تخت خواب شب عروسی
تزیین تخت خواب با گل

تزیین تخت عروس (۱۶)
تزیین تخت خواب ساده
تزیین تخت خواب جهیزیه

تزیین تخت عروس (۱۹)
تزیین تخت خواب عروس داماد
تزیین تخت خواب دو نفره

تزیین تخت عروس (۲۰)
تزیین تختخواب عروس ۲۰۱۸

تزیین تخت عروس (۷)

همچنین بخوانید :

تزیین رختخواب عروس | ۲۰ مدل ساده تزیین کمد رختخواب جهیزیه عروس

تزیین اتاق خواب عروس و داماد | ۲۵ عکس اتاق خواب عروس با دیزاین زیبا

تخت عروس و داماد | ۳۰ مدل تخت خواب شیک دو نفره برای جهیزیه

مدل سرویس خواب مدرن | ۲۵ عکس دکوراسیون اتاق خواب شیک اروپایی ۲۰۱۹

رنگ پذیرایی و اتاق خواب | برای رنگ آمیزی خانه چه رنگی را انتخاب کنیم ؟


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.