آشپزخانه عروس | ۷۰ مدل تزیین آشپزخانه عروس در چیدن جهیزیه

آشپزخانه عروس | ۷۰ مدل تزیین آشپزخانه ی عروس در چیدن جهیزیه

کسانی که جهیزیه خریده اشند میدانند نصف خرید جهیزیه خرید های مربوط به آشپزخانه عروس است ، و کار سخت تر تزیین آشپزخانه عروس است با این همه خریده ریز و وسایل جورواجور ( که شامل گاز و ماشین لباس شویی و ماشین ظرف شویی و ظرف و ظروف و قابلمه و سرویس پلاستیکی و هزار جور خرده ریز دیگر میشود . ) ما در این نوشته ۷۰ مدل تزیین جهیزیه در قسمت تزیین آشپزخانه و وسایل آن را از اینستاگرام و صحفات وب جمع آوری کرده ایم که این جا تقدیم حضور شما میکنیم . به امید آنکه مورد توجه و استفاه شما قرار گیرد و ایده های خوبی برای چیدن آشپزخانه خود از این تصاویر بگیرید .

آشپزخانه عروس (۱)

آشپزخانه عروس

در تزیین کردن و چیدن آشپزخانه عروس به خیلی از موارد لازم است که توجه داشته باشید . ما سعی میکنیم بعضی از مهم ترین نکات را در طول این مطلب در کنار تماشای مدل ها و تصاویر با شما در میان بگذاریم . پس اگر این روزها در حال چیدن وسایل آشپزخانه یا تزیین آشپزخانه و وسایل جهیزیه عروس هستید با ما همراه شوید .

آشپزخانه عروس (۲)

آشپزخانه عروس ایرانی

ما ایرانی ها رسم و رسوم زیادی در برگزاری عروسی داریم که تعدادی از آنها غلط و بعضی هایشان درست است ، یکی از رسم های نه چندان صحیح نمایش جهیزیه است ، در این رسم همه وسایل مثل دکور یک مغازه جذاب چیده و به فامیل و اقوام عرضه میشود ، این نمایش گاهی وقت ها تا داخل یخچال و سبد سیب زمینی پیاز ادامه پیدا میکند و حتی خنده دار تر تا داخل حمام و سرویس بهداشتی .

آشپزخانه عروس (۳)

آشپزخانه عروس جدید

به عنوان اولین نکته باید عرض کنم تا جایی که ممکن است بهتر است در مقابل این رسم مقاومت کنید این که شما برای جهیزیه چه وسایلی خریده اید و یا نه مساله ای شخصی است و به دیگران ارتباطی ندراد اما اگر مجبور به اجرای این رسم هستید سعی کنید همه چیز را در کمال سادگی و دور از افراط و تفریط برگزار کنید این که با تور و روبان و مروارید همه قابلمه های خود را عروس کنید آن هم در قرن ۲۱ خنده دار است ، کافی است همه وسایل را خیلی شیک و ساده مرتب بچینید و از خنزر پنزر اضافی برای تزیین وسایل استفاده نکنید .

آشپزخانه عروس (۴)

آشپزخانه عروسکی

یکی از مهم ترین مسائلی که باید در تزیین آشپزخانه مد نظر داشته باشید این است که محیط آشپزخانه شلوغ ترین محل خانه است که همیشه انبوهی از ظرف و قابمله و موارد خوراکی و لوازم برق در آن وجود دارد بنابراین بهتر است از وسایل تزیینی بدون استفاده یا تزیینات زیاد در این محل خودداری کنید چرا که باعث میشود آشپزخانه بیش از پیش شلوغ و شلخته و بی نظم دیده شود .

آشپزخانه عروس (۵)

آشپزخانه عروس اینستاگرام

راهکار دیگر مرتب تر  و منظم تر نشان دادن آشپز خانه استفاده از یک یا چند تم رنگی محدود است  ، مثل تم سفید و قرمز یا سبز و زرد یا آبی و سفید یا طوسی و بنفش . خلاصه این که بهتر است یک یا دو تم رنگ که مورد علاقه شماست و به رنگ کابینت و سری یخچال و گاز و ماشین لباسشویی شما می آید انتخاب کنید و سایر وسایل تزیینی شامل سرویس پارچه ای آشپزخانه ، تزیینات یخچال ، رومیزی میز نهار خوری ، و سایر وسایل تزیینی آشپزخانه را از آن رنگ برگزینید اینطوری همه چیز یه هارمونی رنگی زیبا و منظم پیدا میکند .که از ایجاد یک منظره شلوغ و آشفته جلوگیری میکند.

آشپزخانه عروس (۶)

آشپزخانه صورتی عروس

مثلا تصور کنید که سرویس قند و شکر خود را از یک رنگ ، سرویس کفگیر ملاقه خود را یک رنگ قابلمه ها یک رنگ ، و سرویس پارچه ای آشپرخانه شامل سری دم کنی و دستگیره و پیش بند را از یک رنگ دیگر انتخاب کنید منظره کنار هم قرار گرفتن این همه رنگ نا متناجس حسی از شلوغی و بهم ریختگی را به شما القا خواهد کرد پس بهتر است حدالامکان از خرید وسایل تزیینی بی مورد که باعث میشود روی کابینت ها زیادی شلوغ شود خود داری کنید و چیزهایی که میخرید همه از یک یا حداکثر دو رنگ انتخاب شود . درست مثل تصاویر این نوشته .

آشپزخانه عروس (۸)

آشپزخانه عروس عکس

یک مدل تزیین کردن آشپزخانه ی عروس خانم در سال های اخیر مدل عروسکی با استفاده از تم سفید صورتی و گل گلی است که نمونه ای از آن را عکس آشپزخانه زیر مشاهده میکنید در صورتی که از علاقمندان این مدل تزیین آشپزخانه هستید بهتر است رنگ کابینت ها را سفید ، پرده ها را به رنگ صورتی ملایم یا صورتی گل گلی با گل ها ریز و ملیح انتخاب کرده با یک سری سرویس آشپزخانه گل گلی پارچه ای به همراه رومیزی گل گلی همه چیز را رویایی کنید هم چنین میتوانید از وسایل تزیینی با رنگ های سبز آبی مثل پاپیون پرده عکس پایین کمی رنگ بیشتر به فضا بپاشید . در خرید وسایل تزیینی برای آشپزخانه عروسکی از وسایل بانمک با نماد هایی مثل قلب و گل استفاده کنید . نتیجه کار معرکه خواهد بود .

آشپزخانه عروس (۷)

آشپزخانه ی عروس۹۷
آشپزخانه ی عروس ۹۸

حرف هایی را که در چند پاراگراف بالا در مورد اهمیت این که چند تم مشخص رنگی برای تزیین و چیدن آشپزخانه داشته باشید را خواندید  ؟ حالا در این نوشته چندین نمونه بسیار زیبا از این چیدمان را خواهید دید مثلا عکس پایین که از تم رنگی سفید بنفش برای چیدن آشپزخانه استفاده شده است . و نتیجه کار در عین سادگی بسیار شیک و عالی است .

آشپزخانه عروس (۹)

آشپزخانه نوعروس

یک نکته مهم دیگر اهمیت پرده آشپزخانه در تزیین آشپزخانه عروس خانم است ،همانطور که خودتان بهتر میدانید مدل های بی نهایت زیاد و متنوعی به عنوان پرده آشپزخانه در بازار وجود داد مهم این است که شما پرده ای متناسب به تم وسایلی که خریده اید از نظر رنگ و فرم انتخاب کنید مثلا اگر آشپزخانه خود را با وسایل قدیمی و سنتی مثل سفال و مس تزیین کرده اید میتوانید از پرده های سنتی یا مدل پرده های خاطره انگیز قدیم استفاده کنید یا اگر یک آشپزخانه مدرن با کابینت های ساده دارید از مدل پرده هایی مثل زبرا که شیک و مدرن هستند استفاده کنید . به علاوه بهتر است رنگ پرده با رنگ فرش آشپزخانه و سرویس پارچه ای آشپزخانه ست کنید که همه چیز حساب شده و با سلیقه به چشم بیاید .

آشپزخانه عروس (۱۰)

آشپزخونه عروس ۲۰۱۸
چیدمان آشپزخانه ی عروس ۲۰۱۹

یک نکته دیگر که باید بگویم این است که سرویس آشپزخانه پارچه ای عروس میتواند شامل صد خرده ریز متنوع بشود ( مثل چند دم کنی ، دستکش فر ، جا حوله ، دستگیره ، جا نونی ، پیش بند ، دستگیره تزیینی ، پارچه خشک کن ، دستمال ، دم کنی قوری ، روکش وسایل برقی، دستگیره گاز و یخچال  و خیلی چیز های دیگر ) . به نظرم لزومی ندارد شما همه تکه های سرویس آشپزخانه را از در و دیوار آویزان کنید ، بهتر است فقط ۲-۳ تکه تزیینی را که با رنگ پرده آشپزخانه و چند وسیله تزیینی دیگر ست کرده اید انتخاب کنید و برای رنگ و لعاب دادن به دیوار آشپزخانه آنها را به دیوار بچسبانید ، و بقیه را در کشو قرار دهید . بهر حال آشپزخانه شما باید یک فرقی با بازار های شلوغ و پلوغ لوزام خانگی داشته باشد .

آشپزخانه عروس (۱۱)

تزیین آشپزخانه عروس ۲۰۱۸
تزیین آشپزخونه عروس ۲۰۱۹

این همه یک نمونه برای صحبت هایی که در پاراگراف بالا با هم کردیم . نظر شما در این مورد چیست ؟

آشپزخانه عروس (۱۲)

لوازم آشپزخانه برای عروس ۲۰۱۹
مدل آشپزخانه ی عروس ۲۰۲۰

در مورد انتخاب کابینت اگر شما حق انتخاب دارید بهتر است با یک طراح کابینت مشورت کنید رنگ های مورد علاقه خود را با توجه با سایر وسایلی که خریده اید با او در میان بگذارید مثلا میتوانید از طراح کابینت بخواهید یک یا چند کابینت را به عنوان ویترین برای شما درست کند که از گذاشتن ویترین اضافه در خانه آن هم با این آپارتمان های کوچک و ریزه میزه بی نیاز شوید .

آشپزخانه عروس (۱۳)

چیدمان آشپزخانه ی عروس ۹۸
چیدمان آشپزخانه ی عروس ۹۹

یا مثل این عکس از کابینت ساز بخواهید رنگ مورد علاقه شما را ساخت کابینت یا دسته ها و تزیینات آن به کار ببرد . اما اگر شما خانه را کابینت شده خریده اید و حق انتخاب ندارید بهتر است کمی انعطاف بخرج دهید و سایر وسایل را با رنگ کابینت خانه هماهنگ کنید.

آشپزخانه عروس (۱۴)

اشپز خانه عروس ۱۴۰۰

در چند عکسی که در ادامه مشاهده میکنید ایده هایی برا چیدن سرویس قابلمه و ماهی تابه عروس به شما ارائه شده هر چند اصلا نیازی به این کار نیست و بهترین کار چیدن هر وسیله سر جای خودش است که فردای عروسی مجبور به یک خانه تکانی مجدد برای قرار دادن هر وسیله سر جای خود نشوید . موافقید ؟

آشپزخانه عروس (۱۵)

تزیین آشپز خانه عروس ۹۸
تزیین آشپز خانه عروس ۹۹

در ادامه نظر شما را به ۷۰ عکس اینستاگرامی که از صفحات مختلف آن برای تزیین آشپزخانه عروس خانم جمع آوری شده است جلب میکنم . لطفا هم نظر خود را در مودر این که بهتر است چطور وسایل جهیزیه عروس در آشپزخانه چیده شود و این که به نظر شما جهاز بینی رسم خوبی هست یا نه را با ما در میان بگذارید . از همراهی شما عزیزان سپاسگذارم .

آشپزخانه عروس (۱۶)

تزیین آشپزخونه عروس

آشپزخانه عروس (۱۷)

تزیین آشپزخانه عروس ایرانی

آشپزخانه عروس (۱۸)

تزیین آشپزخونه عروس
تزیین آشپزخانه عروس جدید

آشپزخانه عروس (۱۹)

تزیین آشپز خانه عروس با نمد

آشپزخانه عروس (۲۰)

تزیین آشپزخانه ی عروس ۲۰۱۸
تزیین آشپزخانه ی عروس ۲۰۱۹

آشپزخانه عروس (۲۱)

تزیین آشپزخانه عروس با روبان

آشپزخانه عروس (۲۲)

تزیین آشپزخانه ی عروس ۹۷
تزیین آشپزخانه ی عروس ۹۸

آشپزخانه عروس (۲۳)

تزیین آشپزخانه ی عروس ایرانی جدید

                       آشپزخانه عروس (۲۶)

تزیین وسایل آشپزخانه ی عروس ۲۰۱۸

آشپزخانه عروس (۲۴)

تزیین آشپزخانه

آشپزخانه عروس (۲۵)

تزیین آشپزخانه عروس ایرانی

آشپزخانه عروس (۲۷)

تزیین آشپزخانه با نمد

آشپزخانه عروس (۲۸)

تزیین آشپزخانه کوچک

آشپزخانه عروس (۲۹)

تزیین آشپزخانه
تزیین آشپزخانه ایرانی

آشپزخانه عروس (۳۰)

تزیین آشپز خانه عروس

آشپزخانه عروس (۳۱)

تزیین آشپزخانه ۲۰۱۸
تزیین آشپزخانه ۲۰۱۹

آشپزخانه عروس (۳۲)

چیدن آشپزخانه
چیدن آشپزخانه شیک

آشپزخانه عروس (۳۳)

چیدن آشپزخانه کوچک
چیدن آشپزخانه ایرانی

آشپزخانه عروس (۳۴)

چیدن آشپزخانه ساده
چیدن آشپزخانه بدون کابینت

آشپزخانه عروس (۳۵)

چیدن آشپزخانه قدیمی

آشپزخانه عروس (۳۶)

چیدن آشپزخانه نوعروس
چیدن وسایل آشپزخانه

تزیین آشپزخانه عروس (۱)

جهیزیه آشپزخانه
جهیزیه آشپزخانه نوعروس

تزیین آشپزخانه عروس (۲)

جهیزیه آشپزخانه سفید

تزیین آشپزخانه عروس (۳)

جهیزیه آشپزخانه عروس ایرانی

تزیین آشپزخانه عروس (۴)

لیست جهیزیه آشپزخانه

تزیین آشپزخانه عروس (۵)

وسایل جهیزیه آشپزخانه

تزیین آشپزخانه عروس (۶)

سرویس جهیزیه آشپزخانه

تزیین آشپزخانه عروس (۷)

وسایل جهیزیه آشپزخانه عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۸)

جهیزیه آشپزخانه ی عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۹)

تزیین قابلمه عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۰)

تزئین قابلمه عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۱)

تزیین قابلمه های عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۲)

تزیین سرویس قابلمه عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۳)

مدل تزیین قابلمه عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۴)

تزیین قابلمه مسی عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۵)

تزیین وسایل آشپزخانه عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۶)

تزیین وسایل اشپزخونه عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۷)

وسایل تزیینی آشپزخانه  عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۸)

تزیین وسایل اشپزخانه ی عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۱۹)

تزیینات وسایل آشپزخانه  عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۲۰)

تزیین لوازم آشپزخانه  عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۲۱)

تزیین وسایل آشپزخانه ی عروس ۲۰۱۸

تزیین آشپزخانه عروس (۲۲)

تزیین وسایل برقی آشپزخانه عروس

تزیین آشپزخانه عروس (۲۳)

عکس تزیین وسایل آشپزخانه  عروس

             تزیین آشپزخانه عروس (۲۴) تزیین آشپزخانه عروس (۲۵) تزیین آشپزخانه عروس (۲۶) تزیین آشپزخانه عروس (۲۷) تزیین آشپزخانه عروس (۲۸) تزیین آشپزخانه عروس (۲۹) تزیین آشپزخانه عروس (۳۰) تزیین آشپزخانه عروس (۳۱) تزیین آشپزخانه عروس (۳۲) تزیین آشپزخانه عروس (۳۳) مدل چیدن آشپزخانه عروس

مطالب مرتبط : 

چیدمان آشپز خانه عروس | ۳۰ مدل تزیین آشپزخانه و جهیزیه عروس شیک

تزیین کابینت عروس | ۳۰ مدل شیک چیدن کابینت آشپزخانه ی عروس برای جهیزیه

تزئین یخچال عروس | ۲۰ ایده برای تزیین ژله و مرغ و تخم مرغ و میوه در یخچال عروس

یخچال عروس | تزیین یخچال عروس خانم در ۴۰ مدل متفاوت و زیبا

تزیین میز ناهار خوری عروس | ۴۰ ایده چیدن میز ناهارخوری جهیزیه عروس

صبحانه عروس | ۴۴ مدل تزیین صبحانه دو نفره زیبا برای عروس و داماد

سرویس آشپزخانه | ۲۰ مدل سرویس آشپز خانه پارچه ای عروس شیک و جدید

سرویس پارچه ای آشپزخانه | ۲۵ مدل شیک و جدید سرویس آشپزخانه با قیمت

۴۰ مدل سرویس آشپزخانه پارچه ای عروس شیک و زیبا (سری دوم)

۴۰ مدل سرویس آشپزخانه پارچه ای عروس شیک و زیبا (سری اول)

پرده آشپز خانه + ۶۰ مدل جدید پرده آشپزخانه که تا حالا ندیده اید


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.