خلاصه داستان سریال بی نمک و قسمت آخر + عکس بازیگران

خلاصه داستان سریال بی نمک و قسمت آخر + عکس بازیگران

سریال بی نمک بازیگران - خلاصه داستان سریال بی نمک و قسمت آخر + عکس بازیگران

سریال بی نمک یک کمدی اجتماعی سیاسی به کارگردانی علیرضا بدرافشان و تهیه کنندگی محسن چگینی است که در ۳۰ قسمت که قرار است برای شبکه سه سیما به تولید برسد.

داستان : قصه این سریال درباره یک معاون وزیر است و سام درخشانی نقش بادیگارد این شخصیت سیاسی را بازی می کند. بی نمک در یک خانواده بزرگ اتفاق می‌افتد که قهرمان اصلی آن نیز یکی از مقامات دولتی است و در فضای کمدی دچار ماجراهایی می‌شود.

اسامی بازیگران سریال بی نمک

فعلا سام درخشان بازیگر اصلی این سریال می باشد اسامی بازیگران دیگر به مورد در همین صفحه درج خواهد شد.

پیش پرداخت اولیه سریال بی نمک انجام شده است و بازیگران اصلی کار مشخص شده اند. این سریال اواخر آذرماه کلید خواهد خورد و برای شبکه سه سیما تولید می شود.

محسن چگینی تهیه کننده سریال «بی نمک» تاکنون آثار بسیاری در حوزه کمدی داشته است که از جمله آنها می توان به «مسافران»، «دزد و پلیس»، «چهارخونه»، «ساختمان پزشکان»، «شب‌های برره» و «شمعدونی» اشاره کرد.

تهیه کننده سریال «ساختمان پزشکان» ادامه داد:‌ حدود یک ماه از شروع تولید این فیلم سینمایی می‌گذرد و به احتمال فراوان قرار است تا ده روز آینده فیلمبرداری به پایان رسد.

زمان پخش سریال بی نمک

زمان پخش سریال متعاقبا اعلام خواهد شد.

خلاصه داستان سریال بی نمک و قسمت آخر + عکس بازیگران

تهیه کننده سریال «بی‌نمک» گفت: نویسنده و کارگردان سریال «بی‌نمک» یک نفر است و از آنجایی که به هیچ وجه قصد تغییر در نویسنده و کارگردان را نداریم،بر همین اساس باید تا مرحله پایان نگارش پیش رفته و بعد وارد مرحله دیگری شویم.
محسن چگینیتهیه کننده سریال «بی‌نمک» در گفت‌وگو با فارس بیان کرد: سریال «بی‌نمک» هنوز در مرحله نگارش است و تاکنون حدود ۱۱ قسمت را به صورت کامل آماده کرده‌ایم. وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌هایمان تا سه ماه آینده نگارش متن توسط علیرضا بذرافشان ادامه دارد.
تهیه کننده سریال «پژمان» با اشاره به زمان شروع پیش تولید و کلید خوردن این سریال نیز بیان داشت: تا زمانیکه متن‌هایمان به طور کامل آماده نشود،نمی‌توانم زمان مشخصی را برای شروع زمان پیش تولید و کلید خوردن سریال «بی‌نمک» اعلام کنم.
چگینی در همین زمینه افزود:‌ یکی از دلایل‌مان هم این است که نویسنده و کارگردان این سریال یک نفر است و از آنجایی که به هیچ وجه قصد تغییر در نویسنده و کارگردان نداریم،بر همین اساس باید تا مرحله پایان نگارش پیش رفته و بعد وارد مرحله دیگری شویم. وی درباره آخرین ساخته سینمایی خود نیز گفت: فیلم سینمایی «خوب،بد،جلف» نیز در انتظار پروانه نمایش است.
فضای سریال «بی‌نمک» کمدی اجتماعی است که در یک خانواده بزرگ اتفاق می‌افتد و قهرمان اصلی قصه‌ یکی از مقامات دولتی است که در فضای کمدی برایش اتفاقاتی می‌افتد. سریال «بی‌نمک» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه‌کنندگی محسن چگینی برای پخش از شبکه سه سیما در حال نگارش است.

خلاصه داستان سریال بی نمک و قسمت آخر + عکس بازیگران

تاکنون ۱۸ قسمت از سریال «بی‌نمک» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی محسن چگینی به نگارش درآمده است. هنوز زمان پایان نگارش این سریال مشخص نیست و زمان کلید خوردن «بی نمک» نیز در گرو پایان نگارش این سریال است. به گزارش فارس، «بی نمک» در یک خانواده بزرگ اتفاق می‌افتد که قهرمان اصلی آن نیز یکی از مقامات دولتی است و در فضای کمدی دچار ماجراهایی می‌شود. این سریال ۳۰ قسمتی برای پخش از شبکه سه سیما در حال نگارش است.

 

خلاصه داستان سریال همسایه ها +عکس پشت صحنه سریال همسایه ها

عکس های بازیگران سریال پیکسل+عکس های پشت صحنه

تصاویر،زمان پخش،داستان و عکس بازیگران سریال لیسانسه ها

داستان سریال پرستاران و قسمت آخر + عکس بازیگران

داستان سریال لیسانسه ها و قسمت آخر+عکس بازیگران


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.