زمان پخش برنامه از لاک جیغ تا خدا شبکه ۲ رمضان ۹۵

زمان پخش و تکرار برنامه از لاک جیغ تا خدا شبکه ۲ رمضان ۹۵

در این بخش از دلبرانه مطلبی در مورد زمان پخش برنامه از لاک جیغ تا خدا همچنین ماجرای جنجالی حجاب مجری زن برنامه از لاک جیغ تا خدا نیز قرار دادیم که امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم.

 

برنامه از لاک جیغ تا خدا که قسمت های گذشته آن مورد استقبال گسترده مخاطبان خاص و عام و  تحسین قرار گرفته بود، در ماه رمضان ۹۵ هر روز از شبکه دو سیما پخش میشود.

محوریت این برنامه تکریم حجاب و بانوان محجبه است همراه با روایت هایی از بانوانی که به تازگی موفق به بهره مندی از پوشش چادر شده اند. الگوسازی برای جامعه دختران و زنان کشور و نیز ارائه حجاب برتر از اهداف این برنامه است.

می توان گفت انعکاس و تصویر تحولات درونی انسان در این برنامه که تاکنون بیش از ۱۰۰ قسمت از آن پخش شده و همچنان در حال تولید و پخش است، مورد توجه قرار گرفته است. این برنامه در ماه مبارک رمضان به صورت ویژه و با بخش های متفاوت نسبت به گذشته به مخاطبان تقدیم می شود.

هاشم تفکری بافقی تهیه کننده و کارگردان این برنامه درباره بخش های رمضانی برنامه توضیح داد: ابتدای امسال وقتی فعالیت هایمان را در سری اول مرور کردیم متوجه بخش هایی شدیم که بیننده و بازخوردهای بیشتری داشت که تنها پنج قسمت از آن در رمضان سال گذشته پخش شده بود. بنابراین سعی کردیم برای سری جدید از همان اول حواسمان باشد که چنین بخش هایی را برای ماه مبارک نگه داریم.

وی ادامه داد: در محتوا هم تلاش کردیم به زوج هایی بپردازیم که به تازگی متحول شده اند یا از طریق ارتباط با مسلمانان تازه متحول شده اعتقاداتشان تغییر کرده است. در سری جدید حضور مجری از بخش های زیادی حذف شده و ما بیشتر قصه افرادی را می بینیم که ما را با سرنوشت‌شان همراه می کنند.

تفکری بافقی با ذکر اینکه در ماه رمضان مخاطبان این برنامه بیشتر می شوند در پایان گفت: خوشبختانه امسال به اندازه کافی زمان داشتیم تا برترین های مان را برای ماه مبارک رمضان تولید و انتخاب کنیم. از این رو پیش بینی می کنیم که نسبت به گذشته افزایش چندین برابری مخاطب را شاهد باشیم.

زمان پخش و تکرار از لاک جیغ تا خدا شبکه دو رمضان ۹۵

این برنامه در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۷:۱۵ از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌ رود. ضمنا این برنامه تکرار و باز پخش ندارد.

ماجرای جنجالی حجاب مجری زن برنامه از لاک جیغ تا خدا

ماجرای جنجالی حجاب مجری زن برنامه از لاک جیغ تا خدا

 

پارس ناز :ثمین صفالو یکی از مجریان سری دوم برنامه‌ ی «از لاک جیغ تا خدا» گفت: «روزی که محجبه شدم تصمیم گرفتم از علاقه خودم یعنی بازیگری به ویژه بازیگری تئاتر بگذرم چون من هنوز در زمینه حجاب شبیه یک کودک نوپا بودم و از این هراس داشتم که با بازگشت به حیطه هنر و تئاتر ، دوباره از حجاب فاصله بگیرم.»

 

 

ثمین صفالو

او افزود: «البته من پیش از این هم اعتقادات مذهبی داشتم اما در مورد حجاب کوتاه می‌آمدم. همواره با خودم می‌گفتم خدا مرا بابت این یک گناه می‌بخشد. آن زمان از این غافل بودم که بد حجابی حق الناس است و هر گناه زمینه ساز گناهان دیگر می‌شود.»

 

مجریان برنامه از لاک جیغ تا خدا

مجری «از لاک جیغ تا خدا» ادامه داد: «وقتی تصمیم گرفتم از بازیگری دور شوم، خداوند مجری گری را سر راه من قرار داد. آن هم اجرا در چنین برنامه‌ای که بودن در آن برای من، فراتر از اجرای آن است. چون هر روز افرادی را می‌بینم که حرف‌ها،‌ دغدغه‌ها و حسرت‌هایشان شبیه به من است. با هم می‌خندیم، اشک می‌ریزیم و از اینکه چرا زودتر لذت حجاب را نچشیده‌ایم افسوس می‌خوریم.»

 

ثمین صفالو در برنامه از لاک جیغ تا خدا


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.