بیوگرافی آنا نعمتی و حواشی زندگی خوصوصی اش+ماجرای طلاق

بیوگرافی آنا نعمتی و حواشی زندگی خوصوصی اش+ماجرای طلاق

بیوگرافی آنا نعمتی و حواشی زندگی خوصوصی اش+ماجرای طلاق
نام اصلی : آناهیتا نعمتی
زمینه فعالیت : بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون
تولد : ۲۰ تیر ۱۳۵۶
محل زندگی : تهران، ایران
ملیت : ایران
پیشه : بازیگری
سال‌های فعالیت : از ۱۳۷۲ تا کنون
همسر(ها) : ابوالفضل پورعرب (همسر سابق)
فرزندان : رایکا پور عرب

آناهیتا نعمتی همسر سابق ابوالفضل پورعرب است. او در سال ۱۳۵۶ در شاهرود به دنیا آمد.آناهیتا نعمتی بازی در تئاتر را در سال ۱۳۷۲ و با بازی در تنبورنوازان (هادی مرزبان) آغاز کرد. وی با بازی در مجموعه تلویزیونی دبیرستان خضراء (اکبر خواجویی) در سال ۱۳۷۴ به دنیای بازیگری معرفی شد.آناهیتا نعمتی بازی در سینما را در سال ۱۳۷۵ و با فیلم به نمایش درنیامده افسانه پوپک طلایی (خسرو شجاعی) آغاز کرداو بعد از گذاراندن دوره بازیگری زیر نظر مرحوم حمید سمندریان برای اولین بار در نقش کوتاهی در فیلم «هیوا» (رسول ملاقلی پور، ۱۳۷۷) ظاهر شد.

اولین فیلمی که از او بر پرده سینماها به نمایش درآمد در سال ۱۳۷۸ و با نام عشق کافی نیست (مهدی صباغزاده) بود.اما با بازی در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار مسافر» بود که به شهرت رسید. او تا قبل از «پارک وی» (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) نتوانسته بود در سینما اعتباری برای خود دست و پا کند. اما در فیلم «پارک وی نشان می‌دهد که می‌توان در آینده روی او حساب ویژه‌ای باز کرد. نعمتی در فیلم «زن دوم» (سیروس الوند) یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده دارد و در یک سکانس، جایی که از بهرام (محمدرضا فروتن) می‌خواهد که به او فرصت بدهد، بیادماندنی است.

بیوگرافی آنا نعمتی,تصاویر آنا نعمتی,آنا نعمتی

آنا نعمتی بیست تیر ۱۳۵۶ در تهران بدنیا آمد.پدر او مهندس و مادرش کارمند است.یک برادر به نام آرین دارد که ۱۳ سال از خودش کوچک تراست.دارای مدرک دیپلم در رشته علوم تجربی است.در دوران مدرسه بسیار شیطان و در عین حال خیلی هم درسخوان بود.سال دوم دبیرستان که بود یکبار بخاطر شیطنت( خوردن لواشک در کلاس) پرونده را گذاشتند زیر بغلش و از مدرسه اخراج کردند. او برای اینکه بتواند دوباره سر کلاس بنشیند در حضور پدرش به اولیای مدرسه چنین تعهد داد: ” اینجانب آناهیتا همتی متعهد می شوم، دیگر در کلاس لواشک نخورم!”.بدترین نمره ای که در دوران مدرسه گرفته را هرگز فراموش نمی کند، نمره یک در فیزیک! البته این نمره بخاطر شیطنت های زیادش بود که خون دبیر فیزیک را بجوش آورده بود.

 

تولد برادرش را بهترین خاطره زندگی خود می داند.از فوت پدر بزرگش بعنوان بدترین خاطره اش تاکنون یاد میکند.در سال ۱۳۶۹ در کلاسهای بازیگری تئاتر شرکت کرد و در واقع دلش میخواست یک بازیگر خوب و حرفه ای تئاتر شود و در ابتدا علاقه چندانی به بازی در سینما و تلویزیون نداشت.اولین کار جدی او نمایش ” تنبور نواز بود”.

 

در سال ۱۳۷۴ با بازی در مجموعه تلویزیونی دبیرستان خضراء به کارگردانی اکبر خواجویی برای مخاطبان تلویزیونی به چهره ای شناخته شده مبدل شد.درست مانند نقشهایش بسیار با روحیه و با نشاط است و هیچگاه خندیدن را فراموش نمی کند.او معتقد است تا انسان میتواند بخندد و شاد باشد، چرا افسردگی و چرا بد اخلاقی؟به ایفای نقش های منفی علاقه ای ندارد و می گوید: ” یکبار در سریال ” برگبار” امتحان کردم و دیدم بازتاب خوبی ندارد”.بازی در سینما از سال ۱۳۵۷ و با فیلم” افسانه پوپک طلایی” به کارگردانی خسرو شجاعی آغاز کرد؛ فیلمی که هرگز اکران نشد.در انتخاب نقش، مواردی که برایش حائز اهمیت هستند را کارگردان و فیلمنامه می داند.

آنا نعمتی و حافظ ناظری

اوقاتی که در خانه است بقدری به او خوش میگذرد که دیگر احساس میکند دوست ندارد بازی در هر کاری را بپذیرد.اولین فیلمی که با بازی او در سینما ها اکران شد، ” عشق کافی نیست” به کارگردانی مهدی صباغ زاده بود که در سال ۱۳۷۸ بر روی پرده رفت.یکی دو سالی بود که در سریالهای تلویزیونی همیشه می دیدیم یک دختر دنبال اصل و نسبش میگشت. نکته جالب هم این بود که نقش اول این گونه مجموعه ها دختری بود که همیشه یم دوست خوب هم داشت. آن دوست خوب هم همانطورکه میدانید همیشه کسی نبود جز آناهیتا همتی!.زمانی بود که او را با رزیتا غفاری اشتباه میگرفتند( اینکه چه چیزی باعث این اشتباه میشد، ما هم مانده ایم!) و بعد از آمدن آناهیتا نعمتی، تشابه اسمی با وی به مسئله تازه ای بدل شد.

 

به سفر کردن علاقه زیادی دارد و کتاب خواندن و تماشای فیلم هم جزء علایقش هستند.غیر از بازیگری، هنر دیگرش نقاشی است.بندرت به مصاحبه با نشریات میپردازد و می گوید: ” به خیلی از خبر نگاران اعتماد ندارم!”.شاید بتوان گفت که بیاد ماندنی ترین نقاشی هایش را در مجموعه تلویزیونی ” کلانتر” به کارگردانی محسن شاه محمدی و ” خانه به دوش” به کارگردانی رضا عطاران ایفا نمود

بیوگرافی آنا نعمتی,تصاویر آنا نعمتی,آنا نعمتی

مصاحبه ی کوتاه با آنا نعمتی

اوایل فعالیت تان، آناهیتا نعمتی بودید چه شد که اسمتان را به آنا تغییر دادید؟ این امر قبل از انقلاب خیلی باب بود اما بعد از انقلاب کمتر این اتفاق میافتد.
دلیلش تشابه اسمی با خانم آناهیتا همتی بود که قبل از من و در سال ۱۳۷۲ وارد این عرصه شده بود، در حالی که من سال ۷۶ وارد سینما شدم. خب خانم همتی قدیمیتر از من بود. اسمشان هم جا افتاده بود و شناخته شده بودند. سه – چهار سال اولی که وارد این عرصه شدم، اغلب مصاحبه هایی که از من چاپ میشد، اطلاعات غلط داشت! در حقیقت اطلاعات خانم همتی جای من نوشته میشد! از سال تولد بگیرید تا اطلاعات فیلمها و سریالها. و همینطور عکس! حتی گاهی در تیتراژها هم این اشتباه پیش می آمد. به همین خاطر احساس کردم که باید یک تفاوتی ایجاد شود. از فیلم «پارک وی» به بعد بود که تصمیم گرفتم اسمم را به آنا تغییر دهم.
از رابطه ی مادر و دختریتان با رایکا بگویید.
خیلی خوشحالم که رایکا را دارم و خوشحالم که با سن و سال کم او را به دنیا آورده ام، چون الان خیلی با هم دوست هستیم. همیشه به خودم می گویم ای کاش در ۱۷-۱۸ سالگی به دنیا می آوردمش. رایکا انگیزه ی زندگی، کار کردن، موفقیت، پیشرفت و ساختن من است. بسیار دختر باهوشی است و منتقد کارهای من. یکی از دلایلی که بعضی از فیلم ها را بازی نکردم رایکا بود.
بیوگرافی آنا نعمتی و حواشی زندگی خوصوصی اش+ماجرای طلاق
چطور؟
چند تا از کارهای من را دید و گفت خجالت نمی کشی اینها را بازی کرده ای؟ این چه بازی است کردی؟ (می خندد) ولی خیلی جاها آمده و تئاترهایم را دیده و تشویقم هم کرده. خیلی بیشتر از سن اش می-فهمد.

شغل بازیگری و این که مجبور است تنها بماند اذیتتان نمی کند؟
تنها که نمی ماند. چون با پدر و مادرم زندگی می کنیم، همه ی خانواده با همیم.

اهل ورزش هم هستید؟
بله، خیلی زیاد. از کودکی همه اش در حیاط و کوچه بودیم و ورزش می کردیم. دوچرخه سواری و والیبال حتی فوتبال! الان رایکا را هم سعی می کنم همین گونه تربیت کنم. چند رشته همزمان البته نه به صورت تخصصی که حرفه اش بشود. از کودکی دوست داشتم ورزش های مختلف را در حد بلد بودن یاد بگیرم. بعد از فیلم «هدف اصلی» رفتم کیک بوکسینگ کار کردم و…

معمولا سفرها را تنهایی انجام می دهید یا با دوستان؟
هم تنهایی بوده و هم با رایکا. با دوستان کمتر ولی پیش آمده.

هیجان انگیزترین سفری که رفته اید؟
سفرهای هیجان انگیز زیادی داشته ام اما… والت دیزنی خیلی خوب بود. هیجان انگیز بود. طوری که از رایکا هم بیشتر هیجان داشتم. (می خندد)

بیوگرافی آنا نعمتی و حواشی زندگی خوصوصی اش+ماجرای طلاق

  آنا نعمتی

بیوگرافی آنا نعمتی و حواشی زندگی خوصوصی اش+ماجرای طلاق

  آنا نعمتی

بیوگرافی آنا نعمتی,تصاویر آنا نعمتی,آنا نعمتی

 آنا نعمتی

بیوگرافی آنا نعمتی و حواشی زندگی خوصوصی اش+ماجرای طلاق

عکسهای جدید و بیوگرافی آنا نعمتی

عکس آنا نعمتی در روز تولدش
عکس آنا نعمتی در روز تولدش

آناهیتا نعمتی متولد ۲۰ تیر ۱۳۵۶ در شاهرود بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون ایران است. پدر او مهندس و مادرش کارمند است. یک برادر به نام آرین دارد که ۱۳ سال از خودش کوچک تر است. دارای مدرک دیپلم در رشته علوم تجربی است. در دوران مدرسه بسیار شیطان و در عین حال خیلی هم درس خوان بود. سال دوم دبیرستان که بود یکبار بخاطر شیطنت ( خوردن لواشک در کلاس ) پرونده را گذاشتند زیر بغلش و از مدرسه اخراج کردند. او برای اینکه بتواند دوباره سر کلاس بنشیند در حضور پدرش به اولیای مدرسه چنین تعهد داد: ” اینجانب آناهیتا نعمتی متعهد می شوم ، دیگر در کلاس لواشک نخورم!” بدترین نمره ای که در دوران مدرسه گرفته را هرگز فراموش نمی کند، نمره یک در فیزیک! البته این نمره بخاطر شیطنت های زیادش بود که خون دبیر فیزیک را بجوش آورده بود. تولد برادرش را بهترین خاطره زندگی خود می داند از فوت پدر بزرگش بعنوان بدترین خاطره اش تاکنون یاد میکند. در سال ۱۳۶۹ در کلاس های بازیگری تئاتر شرکت کرد و در واقع دلش میخواست یک بازیگر خوب و حرفه ای تئاتر شود و در ابتدا علاقه چندانی به بازی در سینما و تلویزیون نداشت.آنا نعمتی

آنا نعمتی

آنا نعمتی

آنا نعمتی

آنا نعمتی

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

آنا نعمتی در اکران فیلم پات

بیوگرافی آنا نعمتی و حواشی زندگی خوصوصی اش+ماجرای طلاق

آنا نعمتی متولد ۲۰ تیر ۱۳۵۶ می باشد در واقع حال حاضر ۳۸ سال سن دارد . آنا نعمتی حرفه بازیگری خود را از سال ۱۳۷۶ شروع کرد اولین کار وی فیلم هیوا بود .

آنا نعمتی
ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش

آنا نعمتی همسر سابق ابوالفضل پورعرب می باشد, حاصل این ازدواج دختری به نام رایکا بود

آنا نعمتی
ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش

روزهای اولی که فعالیتتان را اغاز کردید نامتان آناهیتا نعمتی بود و چرا اسمتان را به آنا تغییر دادید؟دلیل این کار من تشابه اسمی من با خانوم آناهیتا همتی بود که ایشان سال ۱۳۷۲ وارد این عرصه شده که ۴ سال قبل از ورود من به این عرصه بود و من در سال ۱۳۷۶ کار بازیگری رو اغاز کردم برای همین خانم همتی سابقه بیشتری داشتند و نام ایشان جا افتاده بود. چند سال اول که از بنده مصاحبه هایی چاپ همیشه اشتباهاتی صورت می گرفت برای مثال اطلاعات شخصی خانم همتی جای اطلاعات من چاپ می شود از عکس بگیر تا تاریخ تولد و سابقه مان، حتی برخی موارد هم پیش اومده که در تیتراژها هم اشتباهاتی بوجود اومده. برای همین فکر کردم باید یک تغییری ایجاد کنم که از این اتفاقات جلوگیری کنم و بعد از فیلم پارک وی تصمیم گرفتم اسمم رو به آنا تغییر بدم.پس این گفته که شما پس از ازدواجتان به شهرت رسیدین درست نیست؟بله دقیقا. خیلی ها فکر می کنند که شهرت من بعد از ازدواجم بود که این اصلا درست نیست. من قبل از ازدواجم کار می کردم و همیشه هم پیشنهادات خوبی داشتم و حتی خیلی فرصت همکاری با کارگردان های معروف زیادی رو هم از دست دادم و دقیقا زمانی که ازدواج کردم کار بازیگری رو کنار گذاشتم.وقتی که در زندگی شخصی با مشکلاتی مواجه شدید که موجب شد از همسرتان جدا شوید، ان مشکلات بر زندگی حرفه ای شما هم تاثیر گذاشت؟ یعنی ان اتفاقات موجب نشد که از زندگی حرفه ای عقب بمانید؟قطعا اگر من ازدواج نمی مردم در زندگی حرفه ایم خیلی بیشتر پیشرفت می کرد و مسیر زندگیمو تغییر می دادم چون اون زمان پیشنهادات کاری خیلی خوبی از سوی کارگردان های بزرگ کشور داشتم و به دلیل مخالفت همسرم من همه ی اون پیشنهادات رو رد کردم و درواقع تنها کار من که در اوایل ازدواجم انجام دادم بازی در فیلم مسافر با حضور همسرم بود.علت عوض کردن اسم شما از آناهیتا نعمتی به آنا نعمتی چیست ؟قبل از ورود من به عرصه سینما آناهیتا نعمتی همکارم در سال ۷۲ وارد دنیای هنر شده بود و من سال ۷۶ , بسیاری از مخاطبین بین من و ایشان را با توجه به تشابه اسمی اشتباه میگرفتند . این موضوع آن چنان ادامه داشت که حتی در یکی از مجله های سرشناس اسم اناهیتا همتی را به جای من زده بودند . به همین دلیل تصمیم گرفتم اسمم را از آناهیتا به آنا تغییر بدهم .در ادامه عکسهای جدیدی از آنا نعمتی را سایت سفیدک برای شما خاطبین گرامی گرداوری کرده است .

آنا نعمتی
ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش
آنا نعمتی
ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش
آنا نعمتی
ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش
آنا نعمتی
ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش
آنا نعمتی
ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش
آنا نعمتی
ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش
آنا نعمتی
ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش
آنا نعمتی

عکسهای آنا نعمتی و دخترش در لس آنجلس آمریکا

www.ebhamlinks.com | عکسهای آنا نعمتی و دخترش در لس آنجلس آمریکا

www.ebhamlinks.com | عکسهای آنا نعمتی و دخترش در لس آنجلس آمریکا

www.ebhamlinks.com | عکسهای آنا نعمتی و دخترش در لس آنجلس آمریکا

www.ebhamlinks.com | عکسهای آنا نعمتی و دخترش در لس آنجلس آمریکا


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.