۱۳۰ تزیین شب یلدا عروس | شب چله عروس را چطور تزیین کنیم؟

اگر به تازگی عروس دار شده باشید با نزدیک شدن به اعیاد و شب یلدا تهیه عیدی و هدیه های شب یلدا و البته تزیین شب یلدا عروس خانم یکی از دغدغه های شما خواهد بود . اصولا با زیاد شدن تشریفات و زرق و برق به رسم و رسوم قدیمی تزیینات به بخش سخت تر و مهم تر از تهیه و تدارک هدایا و مراسمات تبدیل شده است.

شب چله عروس را چطور تزیین کنیم؟ (۱۳۰ ایده تزیین یلدایی عروس)

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

۱۳۰-تزیین-شب-یلدایی-و-شب-چله-ای-عروس(۱)

شب یلدا برای عروس چی میبرن ؟ 

اول این که این مواردی که ذکر میکنم اجباری نیست و بسته به توان و فرهنگ و  رسوم شما کم و زیاد می شود. چه عروس خانم هستید چه خانواده آقای داماد یادتان باشد این ها اصل نیستند ، اصل زندگی است که شما پیش رو دارید و باید برای ساختنش تلاش کنید اگر چه میدانم هر دختری حتما دوست دارد که این رسوم در موردش انجام شود و آن نشانه اهمیت و علاقه داماد و خانواده اش نسبت به خود می داند ولی تشریفات خارج از وسع فقط دردسر های دو طرف را زیاد میکند . بگذریم … مواردی که خانواده داماد تهیه میکنند و با تزیینات و طی مراسم خدمت عروس خانم میاورند معمولا این موارد است :

yalda-decoration-bride (01)

۱-تزیین میوه شب یلدا عروس

معمولا از همه انواع میوه های فصل از هر کدام به تعداد لازم تهیه میشود و در یک ظرف زیبا چیده میشود . اگر دوست دارید بدانید چطور میتوانید میوه های شب چله عروس را تزیین کنید به این دو پست مراجعه کنید و آموزش ها و عکس ها را ببینید و ایده بگیرید:

بیشتر بخوانید >> تزیین میوه یلدا | ۷۰ مدل میوه آرایی برای شب یلدا 

تزیین شب چله عروس (۱)

۲-تزیین هندوانه شب یلدا عروس

اگر لینک بالا را نگاه کرده باشید حتما بجز تزیین سبد میوه عروس به تزیین هندوانه ها به صورت های بسیار هنرمندانه به همراه فیلم های آموزشی آن برخورده اید . اگر توضیحات کافی بوده که هیچ اگر نه این پست را که فقط به تزیین هندوانه شب یلدا پرداخته است را ملاحظه بفرمایید . امیدوارم مفید باشد.

بیشتر بخوانید >> جدید ترین مدل تزیین هندوانه شب یلدا 

تزیین شب چله عروس (۴۹)

۳- تزیین آجیل شب یلدا عروس

در پستی که لینکش را در پایین می بیندی من سعی کرده ام چند روش ساده و چند روش کمی دشوار تر برای آموزش تزیین آجیل شب یلدا بخصوص تزیین شب یلدا عروس به همراه عکس به شما آموزش بدهم . اگر قصد دارید با کمی حوصله تزیین زیبایی در حد وسع برای آجیل عروس خانم انجام دهید حتما نگاهی به این دو مطلب بیاندازید .

بیشتر بخوانید >> تزیین آجیل | ۵۵ ایده تزیین آجیل شب یلدا 

تزیین شب چله عروس (۲)

۴-تزیین لبو شب یلدا عروس

در لینک زیر میتوانید ایده های جالب و زیبایی برای تزیین لبو برای شب یلدای عروس پیدا کنید و این خوراکی سالم و خوشمزه و نوستالژیک را با زیبایی بیشتری سر سفره یلدای عروس خانم بنشانید. شما هم از لبو سر سفره یلدا استفاده میکنید ؟ اگر نه چه چیزی هایی دیگری هست که به عنوان شب چله ای برای عروس خانم هدیه میبرید؟

بیشتر بخوانید >> تزیین لبو شب یلدا | طرز تهیه لبو بازاری + ۴۰ ایده 

تزیین شب چله عروس (۱۱)

۵-تزیین انار شب یلدا عروس

انار یکی از مهم ترین نماد های شب یلداست ، این میوه شگفت انگیز خوشمزه پر خاصیت از مهم ترین اجزای سفره شب یلدای عروس است که معمولا با انواع و اقسام دیزاین ها و تزیینات همراه است ، بعضی ها درسته آن را در کنار دیگر میوه ها تزیین میکنند ، بعضی ها آن را برش خورده و قاچ قاچ تزیین میکنند بعضی آن را تبدیل به جا شمعی های زیبا میکنند و خلاصه کلی روش دیگر که میتوانید مدل های آن را لینک زیر پیدا کنید.

بیشتر بخوانید >> تزیین انار شب یلدا | ۵۰ ایده تزیین انار شب چله 

تزیین شب چله عروس (۳۳)

۶-تزیین ژله شب یلدا عروس

ژله جزء خوراکی های تازه وارد شب یلداست ، در گذشته خوراکی ها سنتی تر و سالم تر و ساده تر بودند . اما این مهمان های تازه وارد مثل کیک و ژله و هل هوله های جدید هم طرفداران خودش را دارد . اگر دنبال چند نوع تزیین ژله شیک و ساده یلدایی مثل تزیین ژله به صورت انار یا هندوانه هستید یا اصلا میخواهید ژله های تک نفره یلدایی درست کنید و با آنها از مهمان های شب یلدا پذیرایی کنید نگاهی به پست پایین بیاندازید .

بیشتر بخوانید >> ژله شب یلدا | ۶۰ مدل تزیین ژله هندوانه و انار 

تزیین شب چله عروس (۴)

۷-تزیین کیک شب یلدا عروس

همانطور که در بالا گفتم سفره های یلدای امروز چند مهمان تازه وارد دارند مثل ژله و کیک و گیفت و غیره . البته اغلب کیک شب یلدا از خارج از منزل تهیه میشود ولی با دیدن این پست ها میتوانید یکی که بیشتر دوست دارید یا خاص تر است برای عروس خانم از چند روز قبل به یک قنادی سفارش دهید . اینطوری در شب مورد نظر مجبور نیستید یک کیک تکراری که شاید ظاهر آن را دوست نداشته باشید انتخاب و خریداری کنید . اگر هم دوست دارید خودتان کیک شب یلدا را در خانه تهیه کنید حتما از مدل های ساده و زیبای تزیین کیک شب یلدا ی مطلب پایین حداکثر استفاده را خواهید کرد.

بیشتر بخوانید >> تزیین کیک یلدا | ۵۵ مدل بامزه کیک یلدا شکل انار و هندوانه

تزیین شب چله عروس (۶)

۸- تزیین کدو شب یلدا عروس

کدو و لبو برعکس ژله و کیک جزء سابقه دار های سفره یلدا هستند . البته بدون تزیین و دنگ و فنگ اضافی . ولی اگر دوست دارید کدو تنبل یا کدو حلوایی را هم تزیین شب یلدا عروس خود داشته باشید و دنبال مدل های ساده به همراه آموزش تزیین کدو میگردید سری به مطلب پایین بزنید . در این مطلب هم چند مدل ساده را آموزش داده ام و هم گفته ام اگر دنبال روش های سخت نیستید چطور میتوانید با چند حرکت ساده کدو عروس خانم را تزیین کنید . امیدوارم مفید باشد .

بیشتر بخوانید >> تزیین کدو شب یلدا | ۴۰ مدل تزیین کدو حلوایی شب چله

تزیین شب یلدا عروس (۸۸)

۹-گیفت شب یلدا عروس

گیفت یک هدیه کوچک است که در بعضی مراسم ها ، مثل تولد ، نامزدی ، عروس و برخی مراسم دیگر به عنوان تشکر و سپاس گذاری به مهمان ها داده میشود که به عنوان یادگار از این روز شاد به همراه داشته باشند. این گیفت گاهی یک خوراکی کوچک تزیین شده است یا یک هدیه نمدی یا یک کارت پستال با نوشته های زیبا . در پست زیر در مورد گیفت ها بیشتر گفته ام و ۵۵ عکس خلاقانه از هدیه های کوچکی که میتوانید در شب یلدا به مهمان های عروس خانم یا آقا داماد به عنوان یادگاری بدهید ارائه کرده ام . امیدوارم ببینید ، ایده بگیرید و برایتان مفید باشد .

بیشتر بخوانید >> گیفت شب یلدا | ۵۵ مدل گیفت شب یلدایی + آموزش

تزیین گیفت شب یلدا

۱۰-تزیین هدیه های شب یلدا عروس

در کنار خوراکی هایی که در بالا نام بردیم و کلی خوراکی خوشمزه دیگر ، معمولا برای عروس خانم در شب یلدا ، یا همان شب چله هدایایی مثل لباس گرم ، کیف و کفش ، مانتو و روسری ، گاهی یک تکه طلا و هدایایی از این قبیل تهیه میشود و سپس در با سلیقه تمام تزیین شده و در کنار میوه و آجیل و شیرینی و شکلات و بقیه خوراکی های یلدایی به عروس خانم تقدیم میشود این رسم تقریبا در همه جای ایران مرسوم است با کمی بالا و پایین . برای تزیین هدایا و خرید های عروس خانم میتوانید ایده های بکر و شیکی را در لینک زیر پیدا کنید که امیدوارم مفید باشد.

بیشتر بخوانید >> تزیین خرید عروس | ۵۵ مدل تزیین عیدی و شب یلدا 

تزیین شب یلدا عروس (۶۴)

شب یلدای عروس را چطوری تزیین کنیم ؟

و اما برویم سراغ آن ۱۳۰ تصویر اینستاگرامی که از چیدمان و تزیین شب یلدا عروس که قولش را داده بودم . با دیدن این تصاویر و دقت در جزئیات آن میتوانید چیدمان و تزیین مورد نظر خود را انتخاب کرده و حسابی هنر نمایی کنید : )))

تزیین شب چله عروس (۳)

تزیین شب یلدا عروس

یک نکته این که در تزیینات شب یلدای عروس تلاش کنید دچار افراط و تفریط نشوید ، خودتان را با کسی مقایسه نکنید ، اینکه یکی از اقوام برای این رسم کلی ریخت و پاش کرده دلیل نمیشود شما هم زیر بار قرض و هزینه غیر منطقی صرفا برای چشم و هم چشمی بروید ، به جای صرف هزینه های بالا تلاش کنید با خلاقیت و نوآوری از کمترین امکانات با صرف هنر و سلیقه و ابتکار بیشتری استفاده را بکنید . هنر دست کدبانوهای باسلیقه ایرانی را دست کم نگیرید…

تزیین شب چله عروس (۵)

تزیین شب یلدا عروس ساده

اگر این ایده ها را دوست داشتید اما فکر کردید شاید در عمل از پس اجرای آن برنیایید سراغ شبکه های اجتماعی بخصوص اینستا یا سرویس های ارائه دهنده فیلم بروید و ایده های تصویری را تماشا کنید بعد از تماشای یکی دو کلیپ کلا کار دستتان میآید و متوجه میشوید کار به آن سختی که فکر میکردید نیست و شما هم میتوانید به اندازه بلاگر ها میز های خوشگل و دلبر یلدایی برای خانواده یا عروس و داماد بچینید.

تزیین شب چله عروس (۷)

تزیین شب یلدا عروس شیک

یک توصیه دیگر این که برای تزیینات شب چله به جای هزینه زیاد برای خرید روبان و تور و مروارید و شمع به سراغ طبیعت بروید استفاده از برگ های سبز یا میوه های درخت کاج ، استفاده از گیاهان سبز و خودرو موجود در طبیعت زیبا میتواند به شما در دیزاین های یلدایی کمک کند ، امتحان کنید حتی استفاده از چند برگ سبز در میان میوه های یلدایی به میز شما حال و هوای دلپذیر تری خواهد داد.

تزیین کیک خانگی برای شب چله ای عروس 

تزیین شب چله عروس (۸)

تزیین شب یلدا عروس جدید

همچنین برای کم کردن هزینه میتواند تا جای ممکن خودتان دست به کار شوید و مثلا به جای کیک های آماده انار و هندوانه یلدا کیک های خانگی درست کنید یا به جای تهیه دسر های آماده خودتان ژله با طرح انار و هندوانه درست کنید شاید هیچ کدام از این ها به شیکی و جذابیت مدل های آماده نباشد اما بخصوص در شرایط کرونایی هم سالم تر است هم به صرفه تر و هم دلپذیر و خودمانی و باصفا تر …

تزیین شب چله ای با قیمت مناسب 

تزیین شب چله عروس (۹)

تزیین شب یلدای عروس

شما هم اگر امسال یا چند سال اخیر تجربه میزبانی شب یلدا یا بردن شب چله ای برای عروس خانم ها را دارید لطفا راهکارهای خود را برای هرچه بهتر و در عین حال ساده تر و زیبا تر برگزار کردن این جشن کهن ایرانی با ما در میان بگذارید. مثلا شما چه ایده خاص و بکری برای عروس و داماد در شب چله استفاده کردید . تجربیات شما میتواند به بقیه کمک کند . همینطور اگر تجربه تلخ یا اشتباهی در این زمینه داشتید با دوستان خود در میان بگذارید تا آنها از این تجربیات کمک بگیرند.

شب چله ای ارزان برای عروس

تزیین شب چله عروس (۱۰)

تزیینات شب یلدا عروس

در ادامه نظر شما دوستان و همراهان سایت دلبرانه به ۱۳۰ مدل تزیین و دیزاین شیک و باکلاس و در عین حال ساده و راحت یلدایی عروس جلب میکنم ، لطفا با ما همراه باشید.

yalda-decoration-bride (2)

عکس تزیین شب یلدا

yalda-decoration-bride (3)

تزیین هندوانه شب یلدا ساده و شیک

yalda-decoration-bride (4)

مدل تزیین های شب یلدایی 

yalda-decoration-bride (5)

تزیین و میزآرایی شب یلدای عروس

yalda-decoration-bride (6)

شب چله ای برای عروس چی میبرن

yalda-decoration-bride (7)

مدل تزیین شب چله برای عروس

yalda-decoration-bride (8)

ایده های جدید سال تزیین یلدا

yalda-decoration-bride (9)

گل آرایی و چیدمان میز و کنسول یلدا

yalda-decoration-bride (10)

ایده کیک و ژله شب چله عروس

yalda-decoration-bride (11)

تزیین و میوه آرایی شب یلدا

yalda-decoration-bride (12)

چیدمان و دیزاین هدایا و خریدهای شب یلدای عروس

yalda-decoration-bride (13)

تزیین ژله شب یلدا جدید

yalda-decoration-bride (14)

چیدمان میز یلدای عروس

yalda-decoration-bride (15)

دیزاین هدایای شب چله عروس و داماد

yalda-decoration-bride (16)

میوه آرایی و گل آرای هدایای یلدای عروس

yalda-decoration-bride (17)

ایده جدید تزیینات شب یلدای عروس 

yalda-decoration-bride (18)

چیدمان میز شب یلدای عروس

yalda-decoration-bride (19)

تزیین شب چله عروس جدید

yalda-decoration-bride (20)(1)

ایده تزیین شب چله عروس و داماد

yalda-decoration-bride (22)

تزیین هدایای شب یلدای عروس

تزیین شب چله عروس (۱۴)

تزیینات شب یلدای عروس

تزیین شب چله عروس (۱۵)

تزیین شب یلدا برای عروس

تزیین شب چله عروس (۱۶)

تزیین پفیلا شب یلدای عروس

تزیین شب چله عروس (۱۷)

تزیین شب چله عروس و داماد

تزیین شب چله عروس (۱۸)

تزیین شب یلدای عروس با گل

تزیین شب چله عروس (۱۹)

تزیین شب چله عروس

تزیین شب چله عروس (۲۰)

تزیین شب چله عروس و داماد

تزیین شب چله عروس (۲۱)

تزیین شب چله عروس زیبا

تزیین شب چله عروس (۲۲)

تزیین شب چله عروس شیک

تزیین شب چله عروس (۲۳)

تزیین شب چله عروسی خاص

تزیین شب چله عروس (۲۴)

تزیین شب چله عروس جدید

تزیین شب چله عروس (۲۵)

تزیین شب چله عروس خانم

تزیین شب چله عروس (۲۶)

تزیینات شب چله عروس باکلاس

تزیین شب چله عروس (۲۷)

تزیین شب چله عروس خوشگل

تزیین شب چله عروس (۲۸)

تزیین شب چله عروس جدید

تزیین شب چله عروس (۲۹)

تزیین شب چله عروس ساده

تزیین شب چله عروس (۳۰)

دیزاین شب چله عروس

تزیین شب چله عروس (۳۱)

دیزاین شب چله برای عروس

تزیین شب چله عروس (۳۲)

دیزاین شب چله برای عروس

تزیین شب چله عروس (۳۴)

دیزاین میوه شب چله عروس

تزیین شب چله عروس (۳۵)

دیزاین شب چله ای عروس

تزیین شب چله عروس (۳۶)

دیزاین آجیل شب چله عروس

تزیین شب چله عروس (۳۷)

دیزاین کیک شب چله عروس

تزیین شب چله عروس (۳۸)

دیزاین هدایا شب چله عروس

تزیین شب چله عروس (۳۹)

دیزاین شکی شب چله ای عروس

تزیین شب چله عروس (۴۰)

دیزاین شب یلدا عروس

تزیین شب چله عروس (۴۱)

دیزاین شب یلدای عروس

تزیین شب چله عروس (۴۲)

دیزاین شب یلدا برای عروس

تزیین شب چله عروس (۴۳)

دیزاین آجیل شب یلدا برای عروس

تزیین شب چله عروس (۴۴)

دیزاین سفره شب یلدا برای عروس

تزیین شب چله عروس (۴۵)

دیزاین میوه شب یلدا برای عروس

تزیین شب چله عروس (۴۶)

دیزاین وسایل عروس برای شب یلدا

تزیین شب چله عروس (۴۷)

دیزاین ساده یلدای عروس

تزیین شب چله عروس (۴۸)

دیزاین شیک شب یلدا برای عروس

تزیین شب چله عروس (۱۱۲)

دیزاین کیک شب یلدا برای عروس

تزیین شب چله عروس (۱۱۳)

دیزاین هندوانه شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا عروس (۵۰)

دیزاین انار شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا عروس (۵۱)

دیزاین هدیه های عروس برای شب یلدا

تزیین شب یلدا عروس (۵۲)

تزیین سفره شب یلدا

تزیین شب یلدا عروس (۵۳)

تزیین سفره شب یلدا ساده

تزیین شب یلدا عروس (۵۴)

تزیین سفره شب یلدا سنتی

تزیین شب یلدا عروس (۵۵)

تزیین سفره شب یلدا جدید

تزیین شب یلدا عروس (۵۶)

تزیین سفره شب یلدای عروس

تزیین شب یلدا عروس (۵۷)

مدل های تزیین سفره شب یلدا 

تزیین شب یلدا عروس (۵۸)

تصاویر تزیین سفره شب یلدا 

تزیین شب یلدا عروس (۵۹)

عکس تزیین سفره شب یلدا 

تزیین شب یلدا عروس (۶۰)

مدل تزیین سفره شب یلدا 

تزیین شب یلدا عروس (۶۱)

ایده تزیین سفره شب یلدا

تزیین شب یلدا عروس (۶۲)

تزیین سفره شب یلدا شیک و ساده 

تزیین شب یلدا عروس (۶۳)

تزیین سفره شب یلدا باکلاس

تزیین شب یلدا عروس (۶۵)

تزیین سفره شب یلدا امسال

تزیین شب یلدا عروس (۶۶)

تزیین کیک شب یلدا ساده

تزیین شب یلدا عروس (۶۷)

تزیین کیک شب یلدا با خامه

تزیین شب یلدا عروس (۶۸)

تزیین کیک شب یلدا با ژله

تزیین شب یلدا عروس (۶۹)

تزیین کیک شب یلدا خانگی

تزیین شب یلدا عروس (۷۰)

تزیین کیک شب یلدا هندوانه

تزیین شب یلدا عروس (۷۱)

تزیین کیک شب یلدا انار

تزیین شب یلدا عروس (۷۲)

ژله شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا عروس (۷۳)

تزیین ژله شب یلدا جدید

تزیین شب یلدا عروس (۷۴)

تزیین ژله شب یلدا با انار

تزیین شب یلدا عروس (۷۵)

تزیین ژله شب یلدا تک نفره

تزیین شب یلدا عروس (۷۶)

تزیین ژله شب یلدا ساده

تزیین شب یلدا عروس (۷۷)

انار شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا عروس (۷۸)

تزیین انار شب یلدا ساده

تزیین شب یلدا عروس (۷۹)

تزیین انار شب یلدا جدید

تزیین شب یلدا عروس (۸۰)

تزیین انار شب یلدا اسان

تزیین شب یلدا عروس (۸۱)

تزیین هندوانه شب یلدا بدون برش

تزیین شب یلدا عروس (۸۲)

تزیین هندوانه شب یلدا با روبان

تزیین شب یلدا عروس (۸۳)

تزیین هندوانه شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا عروس (۸۴)

تزیین هندوانه شب یلدا ساده

تزیین شب یلدا عروس (۸۵)

تزیین هندوانه شب یلدا ساده و شیک

تزیین شب یلدا عروس (۸۶)

تزیین هندوانه شب یلدا با تور

تزیین شب یلدا عروس (۸۷)

عکس تزیین شب یلدا 

تزیین شب یلدا عروس (۹۰)

عکس تزیین شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا عروس (۹۱)

عکس تزیین شب یلدا

تزیین شب یلدا عروس (۹۲)

ایده تزیین شب یلدا 

تزیین شب یلدا عروس (۹۳)

ایده تزیین شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا عروس (۹۵)

ایده تزیین شب یلدا

تزیین شب یلدا عروس (۹۴)

ایده تزیین سفره شب یلدا

تزیین شب یلدا عروس (۹۶)

مدل تزیین شب چله برای عروس

تزیین شب یلدا عروس (۹۷)

مدل تزیین های شب یلدایی 

تزیین شب یلدا عروس (۹۸)

مدل تزیین شب یلدایی

تزیین شب یلدا عروس (۹۹)

شب چله ای شیک عروس و داماد

تزیین باکلاس و لاکچری شب چله ای عروس (۱)

شب چله ای عروس ساده

تزیین باکلاس و لاکچری شب چله ای عروس (۲)

تزئین شب چله ای عروس و داماد

تزیین باکلاس و لاکچری شب چله ای عروس (۳)

تزیینات  شب چله ای واسه عروس

تزیین باکلاس و لاکچری شب چله ای عروس (۴)

دیزاین شب چله ای برای عروس

تزیین باکلاس و لاکچری شب چله ای عروس (۵)

تزیین شب چله ای عروس

تزیین باکلاس و لاکچری شب چله ای عروس (۶)

شب چله ای برای عروس چی میبرن

تزیین باکلاس و لاکچری شب چله ای عروس (۷)

مراسم شب چله ای برای عروس

تزیین باکلاس و لاکچری شب چله ای عروس (۸)

تزیین یلدایی عروس روی اپن یا میز کنسول

تزیین باکلاس و لاکچری شب چله ای عروس (۹)

مدل تزئین شب چله عروس

در پایان این شغر خوشگل یلدایی از علی مولایی را به همه کسانی که دلشان در این شب شاد است و عاشق تقدیم میکنم. 

یه شب طولانی کنار اونایی که دوسشون داری و دوست دارنو تو خوشحالی
جای چند تا مسافر قدیمی پیشه ما خالی

آخ تو شب یلدای منی دیوونه ی دوست داشتنی
لبای تو رنگ اناره و هندونه شیرینیش کم یاره
پیشه بوسه های تو که غم نداره غم نداره غم نداره

آخ تو شب یلدای منی دیوونه ی دوست داشتنی
لبای تو رنگ اناره و هندونه شیرینیش کم یاره
پیشه بوسه های تو که جنسه یاره جنسه یاره جنسه یاره

تو مثله بارونی تو دله مهمونی دلمو دلمو دلم میمیره واسه تو که جونی
تو این شبه یلدا که نمیشه فردا دلمو دلمو دلم میره با تو تا ته رویا

آخ تو شب یلدای منی دیوونه ی دوست داشتنی
لبای تو رنگ اناره و هندونه شیرینیش کم یاره
پیشه بوسه های تو که غم نداره غم نداره غم نداره

آخ تو شب یلدای منی دیوونه ی دوست داشتنی
لبای تو رنگ اناره و هندونه شیرینیش کم یاره
پیشه بوسه های تو که جنسه یاره جنسه یاره جنسه یاره

آخ تو شب یلدای منی : )

تزیین شب یلدا عروس (۱۰۰)

منبع تصاویر instagarm

همچنین بخوانید

یلدا مبارک | ۵۰ عکس پروفایل شب یلدا + عکس نوشته های یلدا مبارک

تزیین شب یلدا | ۳۵ مدل تزیین یلدا برای میز و سفره یلدا یی

شب چله عروس | ۴۰ عکس تزیین سفره شب چله ای عروس


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.