نقاشی کروکدیل کودکانه ؛ نقاشی ساده و کارتونی کروکودیل برای کودک

در این نوشته از دلبرانه می خواهیم تعداد ۲۷ نقاشی کروکدیل کودکانه،ساده و سخت را خدمت شما ارائه نماییم.

با توجه به اینکه از این حیوان در کارتون های زیاد استفاده می شود لذا کودکان به نقاشی و رنگ آمیزی این موجود علاقه زیادی نشان می دهند.

اگرچه شما هم به دنبال تعدادی عکس با کیفیت از نقاشی کروکدیل کودکانه برای دانلود و پرینت هستید تا انتهای این پست ما را دنیال کنید.

امیدواریم که مورد پسند شما قرار گیرد … از همراهی شما سپاسگزاریم …

عکس های نقاشی آسان کروکودیل برای سنین مختلف کودکان

نقاشی کروکدیل کودکانه

بهتر است بدانید که تمساحیان به هر گونه حیوانی که به خانواده کروکودیل‌ها تعلق داشته باشد اطلاق می‌شود و در واقعا تمساح جانوری خزنده با فک و دندان‌هایی بسیار قوی است که با وجود داشتن ۴ دست و پا می‌تواند به راحتی شنا کند. به طور کلی تمساح و خویشاوندان آن‌ها یعنی الیگاتور ها، کیمن‌ها و موزا باریک‌ها به عنوان جانوران باستانی شناخته می‌شود و با نام گروه دایناسور‌ها و نیاکان پرندگان مشهور شده اند. تعداد زیادی از خانواده تمساح‌ها بهشی از اوقات خود را با حمام آفتاب یا استراحت در آب می‌گذرانند، اما هنگامی ک لازم باشد می‌توانند سرعتی خیره کننده داشته باشند و با قدرت و دقتی شگفت انگیز حمله کنند. توجه داشته باشید که تنساح‌ها در واقع با وجود درنده بودنشان بیش از سایر نوع حیوان از فرزند خود مراقبت می‌کند.

نقاشی کروکدیل کودکانه (۲۱)

چرخه ی زندگی کروکدیل ها

تخم

کروکدیل های آب شور در کپه ای از خاک و شاخ و برگ گیاهان، بین ماه های دسامبر و فوریه تخم گذاری می کنند. کروکدیل ماده در اوایل سپتامبر حالت مخروطی شکلی در داخل کپه حفر می کند.

گودال شرایط ثابتی برای دوره ی جوجه کشی دارد و دمای آن بین ۲۹ تا ۳۲ درجه سانتیگراد حفظ می شود. تخم ها لایه ی خارجی سخت و غشای داخلی چرمی دارند.

زرده و سفیده ی داخل تخم، مواد غذایی و آب مورد نیاز جنین را تأمین می کنند. نوزادان معمولاً ۱۱ تا ۱۳ هفته پس از تخمگذاری بدنیا می آیند.

نقاشی کروکدیل کودکانه (۲۲)

جنین

در موقع تخمگذاری، اندازه ی جنین تنها به اندازه ی چند سلول است که نزدیک بالای تخم قرار می گیرد و به غشای داخلی تخم می چسبد.

همانطور که جنین رشد می کند، نوار سفیدی که از بیرون تخم قابل مشاهده است بوجود می آید. این نوار در نهایت تمام تخم را در بر می گیرد.

بعد از دو یا سه هفته، دمای لانه جنسیت جنین را تعیین می کند. جنین هایی که بین ۳۱ تا ۳۲ درجه رشد کرده اند نر و زیر این دما ماده بدنیا می آیند.

نقاشی کروکدیل کودکانه (۲۳)

نوزاد

بسته به گونه ی کروکدیل، نوزادان در بدو تولد معمولاً بین ۲۰ تا ۲۵ سانتیمتر طول و حدود ۶۰ تا ۹۰ گرم وزن دارند.

نوزادان برای بیرون آمدن از تخم، از تکه ای سخت از پوست که روی نوک بینی شان وجود دارند و به “دندان تخم” معروف است استفاده می کنند تا غشای تخم را سوراخ کرده و دماغ شان را بیرون بیاورند.

نوزادان تازه بدنیا آمده زخمی از زرده ی تخم را بر روی شکم خود دارند که بعد از چند هفته خوب می شود.

هرچند که آنها قادرند به محض بدنیا آمدن غذا بخورند، اما معمولاً باقی مانده های زرده ی تخم تا یک ماه پس از تولد مواد غذایی آنها را تأمین می کند.

نقاشی کروکدیل کودکانه (۲۴)

نوجوان

توله ها به سرعت با خوردن هر نوع طعمه ی کوچکی که بتوانند بگیرند- از قبیل ماهی، حشرات، غورباقه و میگو- رشد کرده و بزرگ می شوند. آنها با تشکیل دادن گروه هایی از خواهران و برادران خود و نزدیک ماندن به مادر، زنده می مانند.

هرگاه که احساس خطر کنند، صدای بلند و ناله مانندی از خود تولید می کنند و معمولاً هر کروکدیل بالغی که صدای آنها را بشنود به سرعت به کمک آنها می شتابد.

توله ها علامت های روشن و نوارهای سیاهی بر روی بدن دارند که معمولاً آنها را در مقابل درندگان دیگر استتار می کند.

نقاشی کروکدیل کودکانه (۲۵)

بالغ

کروکدیل های بالغ تنوع وسیعی از طعمه ها را شکار می کنند. آنها اغلب طعمه های کوچک و گاهی طعمه های بزرگ را می گیرند. برخی از آنها اجتماعی هستند و در رودخانه ها و برکه ها بصورت گروهی زندگی می کنند؛ درحالیکه برخی دیگر قلمروطلب بوده و مراتب اجتماعی دارند.

تغییرات فصلی، معمولاً اواخر فصل خشک و اوایل فصل بارانی محرک جفت گیری برای کروکدیل هاست. حیوانات نر غالب معمولاً با چندین ماده جفت گیری می کنند. ماده ها پس از جفت گیری شروع به لانه سازی در نزدیکی آب می کنند.

نقاشی کروکدیل کودکانه (۲۶)

عکس نقاشی کروکدیل کودکانه

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱)

دانلود نقاشی کروکدیل کودکانه

نقاشی کروکدیل کودکانه (۲)

نقاشی کروکدیل کودکانه ساده

نقاشی کروکدیل کودکانه (۴)

نقاشی کروکدیل کودکانه سخت

نقاشی کروکدیل کودکانه سخت

نقاشی کروکدیل کودکانه بامزه

نقاشی کروکدیل کودکانه (۵)

نقاشی کروکدیل کودکانه واقعی

نقاشی کروکدیل کودکانه (۶)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۷)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۸)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۹)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۰)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۱)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۲)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۳)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۴)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۵)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۶)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۷)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۸)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۱۹)

نقاشی کروکدیل کودکانه (۲۰)

منبع متن: مرجع تخصصی کروکودیل ایران


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.