تابستان خود را با چه کالاهایی گذراندید؟

هر کدام از ما بر اساس نیاز و بسته به علاقه و ذائقه خود کالاهای مختلف و متنوعی را خریداری می‌کنیم. حدس می‌زنید پر مخاطب‌ترین محصولاتی که در تابستان توسط مردم خریداری شده‌اند، کدام کالاها بوده‌اند؟ در این گزارش کوتاه پرفروش‌ترین و کم‌فروش‌ترین کالاهای فروخته شده را معرفی می‌کنیم. در ضمن به تنوع قابل توجه محصولات در هر گروه‌ محصولی اشاره خواهد شد.

تابستان خود را با چه کالاهایی گذراندید؟

پرفروش‌ترین و کم‌ترین کالاهای خریداری شده در تابستان:

به گزارش اتاق خبر اکسپرس مگ، در تابستان گذشته حدود ۳۰ میلیون کالا از طریق اسنپ‌اکسپرس خریداری شده که بخشی از آن از طریق کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ سفارش داده شده است. از بین ۹۳ گروه کالای سوپرمارکتی، بستنی و فالوده با ۱۱.۱ درصد از کل، پرفروش‌ترین گروه به حساب می‌آید و پس از آن به ترتیب چیپس و پفک، بیسکویت، کیک و کلوچه و شیر قرار گرفته‌اند.

عموما در هنگام افزایش قیمت‌ها، اولین کالاهایی که از سبد خانواده حذف می‌شوند، کالاهای فرهنگی‌ست و برعکس تنقلات که در اکثر موارد در لیست پرفروش‌ترین محصولات قرار می‌گیرند، خریدهای مرتبط با ورزش و اقلام فرهنگی اولویت پایین‌تری دارند. بر این اساس لوازم ورزشی و محصولات فرهنگی کمترین تعداد فروش را در میان گروه‌های سوپرمارکتی داشته‌اند.

پرفروش‌ترین کالاهای خریداری شده در تابستان

تنوع محصولات در گروه‌های مختلف:

در هر گروه از کالاها، برندهای مختلف و متنوعی، کالاهای متفاوتی را عرضه می‌کنند که هر یک طرفداران و خریداران خاص خود را دارند. تنوع این محصولات در هر گروه قابل توجه است و بیش از هفتاد هزار نوع محصول متفاوت (SKU) در تابستان امسال فروخته شده است! به عنوان مثال فکر می‌کنید چند کالا در گروه آدامس، پاستیل و شکلات وجود دارد؟ جواب این سوال حتما از عددی که حدس زدید، بیشتر خواهد بود.

در تابستان گذشته، فقط در دسته بندی مربوط به آدامس، پاستیل و شکلات، ۳۸۸۵ کالای متمایز و منحصر به فرد (SkU) از طریق این سامانه فروخته شده است. همچنین ۲۴۷۵ قلم کالا در گروه لوازم یکبار مصرف به فروش رسیده است.

Products sold in summer

اسنپ ‌اکسپرس سرویس تحویل آنلاین و فوری کالاهای سوپرمارکتی اسنپ، به عنوان سریع‌ترین و در دسترس ترین اپلیکیشن آنلاین فروش کالاهای سوپرمارکتی برای تجربه‌ی خریدی به صرفه و راحت، همراه شماست.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.