۱۰ مدل شلف و کتابخانه دیواری مناسب دکوراسیون داخلی

با گذشت زمان و تغییرات معماری در فضای داخلی ساختمان ، استفاده از طاقچه ها به عنوان عناصر تزئینی در منازل کاهش یافته است و امروزه مدل های قفسه دیواری و کتابخانه دیواری جایگزین طاقچه ها شده است و می توانید از این تزیینات برای تزئین و … استفاده کنید.

مدل شلف و کتابخانه دیواری

در واقع قفسه ها و جعبه ها نوعی طبقه بندی دیواری هستند که نقش ویژه ای در طراحی داخلی خانه های مدرن دارند و شما می توانید از این وسایل در قسمت های مختلف خانه خود مانند اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی استفاده کنید.

قفسه دیواری

یک قفسه دیواری زیبا و جذاب

مدل شلف دیواری با طراحی و استایل زیبا

امروزه قفسه ها و باکس های دیواری نقش زیادی در دکوراسیون خانه دارند پس بهتر است در انتخاب قفسه و باکس دیواری از حس درست استفاده کنید. در مطالب قبلی انواع قفسه دیواری و تزیینات دیواری را مشاهده کردید.

شلف دیواری عریض

شلف دیواری عریض

اگر فضای خالی زیادی روی یکی از دیوارهای خونتون دارید میتونید به جای کتابخانه از شلف دیوار عریض استفاده کنید

شلف دیواری هندسی

شلف دیواری هندسی

اگر میز دراور ساده ای دارید که فرم مربع مستطیل و صاف و ساده دارد قرار دادن شلف دیواری ساده ۴ تکه مدل EKET هم بالای این میز دراور ترکیب فوق العاده ای برای شما ایجاد کند و ظاهر دیوار شما را دچار تغییر چشم نواز کند.

شلف دیواری با لوله فلزی

شلف دیواری با لوله فلزی

ترکیب چوب و فلز همیشه ترکیب برنده بوده و از زیبایی که در کنار هم ایجاد می کند نمی توان گذشت شلف دیواری چوب فلز هم از این قاعده مستثنی نیست شما میتوانید با تهییه لوله فلزی و چوب مانند ام دی اف و با کمی خلاقیت از این شلف دیواری لذت ببرید.

کتابخانه و شلف ساده کودکانه

کتابخانه و شلف ساده کودکانه

اگر به دنبال کتابخانه ای ساده و ارزان هستید که به جای شلف قسمتی از دیوار اتاق کودک شما را پوشش دهد مدلی که در تصویر بالا می بینید می تواند این امکان را برای شما فراهم کند.

شلف دیوای فانتزی

شلف دیوای فانتزی مناسب کافه و رستوران

کافه و رستوران ها همیشه قسمتی از دیوار خود را برای دکوراسیون و نمای خود در نظر میگیرند میتوانید شلف ها را به صورت متن انگلیسی در بیاورید و فضایی فانتزی ایجاد کنید.

شلف های طرح هفتی و هشتی

شلف های طرح هفتی و هشتی

شلف های دیواری هفتی هشتی برای دیوار های مینیمال طرح بسیار مناسبی است و هزینه ساخت آن پایین است.

شلف شبکه ای بزرگ

شلف شبکه ای بزرگ

شلف شبکه ای بزرگ مناسب برای کسانی هست که حجم کتاب بسیاری دارند و و فضای ذخیره سازی مانند کتابخانه ندارند و یا بسیار کم است.

شلف آویزان طرح کلاسیک

شلف آویزان طرح کلاسیک

شلف ها در اصل جایگزینی برای طاقچه ها هستند پس میتوان با اضافه کردن طناب ها و وسایل سنتی فضایی ایجاد کرد که یاد و خاطرات حیاط خلوت های قدیمی را در آن ایجاد کرد


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.