بازی های موبایلی آنلاین پرطرفدار امسال را بشناسید

بازی های موبایلی آنلاین

بازی انفجار را طراحان خلاق ایرانی در سال ۱۳۹۶ و در راستای گسترش بازی های آنلاین طراحی کردند و بر این باور بودند این بازی می‌تواند رقیب قدرتمندی برای بازی های آنلاین انگلیسی زبان به حساب بیاید و در دراز مدت جایگاه آنها را متزلزل کرده و به عنوان یک بازی مهیج ایرانی فعالیت خوبی را در این صنعت داشته باشد. اولین مرتبه ای که بازی انفجار فعالیت خود را آغاز کرده است بسیاری از کاربران نسبت به عملکرد آن ناآگاه بودند و همین مسئله سبب شد طرفداران زیادی کسب نکند. ولی پس از مدتی به لطف بازاریابی های گسترده این بازی جایگاه ویژه ای در میان ایرانیان پیدا کرد و امروزه آن را به عنوان الماس بازی های آنلاین معرفی می کند.

بازی انفجار چیست؟

بازی انفجار یک بازی آنلاین میان پلتفرمی است که با استفاده از الگوریتم ها و داده های ریاضی تلاش می‌کند کاربران را به خود جذب کند. در این بازی وظیفه شما تخمین روند عدد سازی بازی می باشد ، روبروی شما یک نمودار ایکس و وای دیده می شود و شما باید بر اساس تاریخچه بازی حدس بزنید فرایند عدد سازی بر اساس الگوریتم آماری و احتمالی در چه عددی بسته خواهد شد. بازی انفجار تحت تاثیر ترکیب احتمالات ریاضی و علم آمار توانست به عنوان یک بازی مهیج علمی شناخته شود و در سرتاسر دنیا حتی به زبان انگلیسی نیز محبوبیت زیادی را به نام خود ثبت کند. با وجود این که ظاهر این بازی بسیار ساده می باشد بسیاری این بازی را دارای پیچیدگی های منحصر به فردی یاد می کنند که سبب میشود درصد موفقیت کاربران به توانایی محاسباتی آنها متکی باشد.

انواع مختلف بازی انفجار

به منظور تنوع بخشی و ارائه خدمات متمایز بازی انفجار توسط سازنده های آن به بخش‌های مختلفی تقسیم شده که بسته به میزان بودجه که شما برای انجام یک بازی در نظر می گیرید این بخش بندی متفاوت می باشد. در این بازی شما می توانید نسخه رایگان آن را دانلود کرده و بدون هزینه کرد ، به صورت آزمایشی آن را دنبال کنید. کاربران که دوست دارند تمامی امکانات بازی را در اختیار داشته باشند می توانند نسخه پولی آن را با پرداخت هزینه بسیار پایین دانلود کرده و در پلتفرم های مختلف آن را دنبال کنند. توسعه دهندگان این بازی بر این باور هستند تفاوت بسیاری میان نسخه پولی و رایگان وجود دارد و بهتر است تمامی بازیکنان از نسخه پریمیوم آن استفاده نمایند. این بازی که در سه سال اخیر تندیس بهترین بازی آنلاین را به خود اختصاص داده در تمامی پلتفرم ها این دو نسخه دارا می باشد و شما می توانید از آن ها بهره مند شوید.

بازی انفجار رایگان

بازی انفجار رایگان که بسیاری آن را به عنوان نسخه آزمایشی و تمرینی نیز یاد میکنند همراه با گسترش این بازی روانه بازار شد و توانست نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. در این نسخه از بازی از همان الگوریتمی استفاده شده است که بازی پریمیوم ارائه می‌کند و کاربران می‌توانند نسبت به فضای اصلی بازی اطلاعات بسیار کاربردی را در اختیار داشته باشند. در این نسخه تلاش شده است فضای بسیار ساده‌ای طراحی شود که همین مسئله سرعت بازی را به شدت بالا می برد و شما می توانید به راحتی یک فضا برای آموزش و تمرین این بازی داشته باشید. با وجود اینکه بسیاری از وب سایت ها نسخه رایگان را در این سایت خود قرار نمی دهند ولی شما می‌توانید در بخش بازی های دانلود شده این ورژن از بازی را برای خود داشته باشید.

دانلود بازی انفجار

افرادی که دوست دارند از نسخه دانلود شده این بازی استفاده کنند و مایل به کارگیری نسخه وب محور نیستند می‌توانند وب سایت ارائه دهنده مدنظر را باز کرده و از بخش دانلود ها فایل نصبی این بازی را بر روی تلفن همراه و یا کامپیوتر خود نصب کنند. این بازی در سه نسخه اندروید ، ویندوز و ios به کاربران ارائه شده و می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی آن را بر روی دستگاه های خود راه اندازی نمی کنند. توجه داشته باشید در نسخه اندرویدی این بازی رزولوشن آن بر اساس سخت افزار گوشی شما بالا پایین میشود و ممکن است کیفیتی که شما دریافت میکنید نسبت به کیفیت گوشی های دیگر متفاوت باشد.

چرا باید بازی انفجار را بازی کرد؟

به منظور پاسخ به این پرسش باید بگوییم بازی انفجار به سان اقیانوسی می باشد که امکانات متعددی را به شما ارائه می دهد ولی اصلی‌ترین آن ارائه پلتفرمی است که اجازه میدهد همراه با بازی دانش ریاضی و احتمالات خودتان را بهبود بخشیده و بتوانید در حین گذراندن زمان دانش گرانبهایی را برای خود کسب کنید. بسیاری از کسانی که در دانشگاه ها فعالیت می‌کنند می‌توانند از این بازی برای بهبود دانش خود استفاده کرده و به آن تنها به عنوان یک بازی نگاه نکنند. علاوه بر آن از آنجایی که این بازی توسط ایرانی ها ساخته شده است شما می توانید از پشتیبانی مادام العمر توسعه‌دهندگان استفاده کرده و تمامی مشکلات خود را با آنها در میان بگذارید


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.