راهنمای خرید بهترین مدل کتابخانه ام دی اف

اگر از کسانی که کتابخوان هستند بپرسید که چه چیزی آنها را آزار میدهد قطعا یکی از این موارد نگهداری کتابهای با ارزش آنها و همچنین قیمت کتابخانه است است. در ادامه به بررسی انواع قیمت کتابخانه ام دی اف و همچنین به معرفی و راهنمای خرید انواع مدل کتابخانه ام دی اف (MDF) می پردازیم.

مدل کتابخانه ام دی اف

بهترین قسمت خانه برای قرار دادن کتابخانه

بهترین مکان گوشه استفاده نشده در اتاق نشیمن شما میتواند گزینه خوبی باشید، حتی پشت یک مبل ، به راحتی در قفسه کتاب جای می گیرد و یکی دیگر از مکان های عالی برای کتابخانه خانگی است. اگر بتوانید قفسه کتاب را در گوشه ای بپیچید، فضای بسیار بیشتری برای کتاب هایتان به شما می دهد!

نکات مهم هنگام خرید کتابخانه

اولین نکته :

نکته مهم برای خرید کتابخانه این مورد است که قیمت کتابخانه ای که انتخاب میکنید با بودجه شما سازگار باشد. پس بهتر است که در مرحله اول میزان بودجه خود را مشخص کنید.

نکته دوم :

مشخص کنید که کتابخانه را برای چه کسی خریداری می کنید. برای مثال اگر برای کودک ۱۰ ساله خود تهیه می کنید نباید از کتابخانه ام دی اف با ارتفاع زیاد انتخاب کنید، به این دلیل که قد کودک شما به طبقه های بالا کتابخانه نمی رسد. یا برای جهیزیه عروسی که باید در نظر بگیرم کتابخانه با رنگ وسایل چوبی همخوانی داشته باشد

نکته سوم :

ابعاد و تعداد طبقات کتابخانه باید تعداد کتابی که در حال حاضر دارید و در آینده قرار به آن اضافه شود را در نظر بگیرید و به این نکته توجه کنید اگر تعداد کتاب کمی دارید حتی خرید شلف دیواری میتواند ایده جذابی برای کتابخانه باشد.

نکته آخر :

انواع مدل های مختلف کتابخانه را نگاه کنید مانند مدلهای کلاسیک، نشیمن دار، درب دار، کمد دار، قد کوتاه، پله ای، مدرن و …

۶ مدل کتابخانه ام دی اف قیمت مناسب

۳ مدل اول این کتابخانه MDF مناسب برای بزرگسالان است و ۳ مدل بعدی مناسب برای کودکان و نوجوانان است.

مدل کتابخانه اتاق مناسب بزرگسالان

کتابخانه کمد دار

کتابخانه کمد دار

کتابخانه های کمد دار گزینه مناسبی برای قرارگیری در اتاق نشیمن هستند و از آنجایی که کمد دار هستند میتوان یک سری از کتابها را در آن نگه داشت. این مدل کتابخانه های بزرگ حتی مناسب برای محل کار هم میتواند باشد.

کتابخانه دیواری

کتابخانه دیواری

مدل کتابخانه دیواری ایده بسیار جالبی است که میتوان بر اساس سبک دکوراسیون خانه خود از آن استفاده کنید .

کتابخانه دیواری

اگر در دکوراسیون خانه خود از المان هایی مانند آهن استفاده کردید کتابخانه چوب فلز فوق العاده ترین کتابخانه است که باید برای منزل خود انتخاب کنید.

مدل کتابخانه مناسب اتاق کودک و نوجوان

قفسه کتاب کودکانه نشیمن دار

قفسه کتاب کودکانه نشیمن دار

از هر مدلی بگذریم از کتابخانه های نشیمن دار نمی توان گذشت مخصوصا برای کودکان که می توانند ساعت ها خود را با آن سرگرم کنند.

کتابخانه قد کوتاه

کتابخانه قد کوتاه

کتابخانه های قد کوتاه بسیار مناسب برای کودکان است همچنین با توجه به ابعاد آن قیمت این مدل کتابخانه های نسبت به دیگر کتابخانه ها بسیار مقرون به صرفه میباشد.

کتابخانه پله ای

کتابخانه پله ای

کتابخانه پله ای مناسب برای تمامی اعضای خانواده میباشد و با توجه به نیاز شما می تواند بزرگتر نیز بشود.و بر اساس نیاز خود به مرور آن را بزرگتر کنید. همچنین به خاطر وجود خار طبقه میتوانید ارتفاع هر شبکه را کم و زیاد کنید.

اگر فکر میکنید قیمت کتابخانه ام دی اف برای شما بالا است می توانید از سایت سیب چوب درخواست کنید تا به جای استفاده از ورق ام دی اف (تخته فیبر با تراکم متوسط) در ساخت کتابخانه از ورق نئوپان استفاده کنید تا هزینه های آن را کاهش دهد.


ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. محمد حسین می گوید

    کتابخامه قد کوتاه قشنگ بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.