۲۰ مدل کاشی بین کابینتی برای آشپزخانه های مدرن

۲۰ مدل کاشی بین کابینتی مدرن

آشپزخانه همیشه به عنوان قلب خانه معرفی شده و وسایلی که در درون آن قرار می گیرد می تواند جلوه و نمایش اصلی یک منزل را پدیدار کند. مرکز نمایش آشپزخانه کابینت ها و نگین آن کاشی بین کابینت است.

کاشی بین کابینتی علی رغم فضای کمی که شاغال می کند اما می تواند نگاه افراد را به خود معطوف کرده و حتی جلوه ای زیباتری را برای کابینت ایجاد کرده و به عنوان یک بک گراند زیبا تلقی شود.

کابینت ها معمولا دارای مدل های کلاسیک، مدرن، نئوکلاسیک می باشند که انتخاب بین کابینت نیز بر همین اساس و با ایده گرفتن از ان نشات می گیرد.

همیشه این سوال برای خریداران کاشی در گالری اسپیناس مرجع کاشی بین کابینتی مطرح می شود که چه کاشی بین کابینتی به کابینت های من می آید و اینکه اول کاشی باید نصب شود یا کابینت و یا اینکه از چه نوع کاشی برای آشپزخانه استفاده کنیم.

ما در این مقاله به شما می آموزیم که بهترین گزینه برای کابینت های شما کدام بوده و معیار خرید کاشی بین کابینتی مناسب کدام است.

اولین معیار خرید کاشی سبک آشپزخانه است

آشپزخانه ها در دو مدل کلاسیک و مدرن تعریف می شوند. یک آشپزخانه معمولا از تجهیزاتی که در آن قرار گرفته، رنگ آنها، نوع کابینت، سیستم روشنایی و البته بدنه دیوار تعیین می شود که در کدام دسته بندی قرار می گیرند.

در اشپزخانه های مدرن معمولا از رنگ های سفید، نقره ای و حتی رنگی استفاده می شود و این در صورتی است که در آشپزخانه های کلاسیک شما از رنگ های قهوه ای و تیره ،مشکی و خاکستری بهره می برید.

دومین معیار خرید کاشی بین کابینتی رنگ نوع کابینت است

نوع کابینت می تواند به عنوان اصلی ترین فاکتور در انتخاب کاشی بین کابینتی باشد. همانطور که می دانید کابینت های متفاوتی و متنوعی داریم که در رنگ بندی و طرح و مدل های مختلفی عرضه می شود. رنگ و سبک کابینت و همچنین وجود دستگیره و سایر اقلام می تواند به عنوان فاکتور برای انتخاب کاشی بین کابینت باشد.

مدل های کاشی بین کابینتی مدرن

کاشی های بین کابینتی عموما دارای سبکی متفاوت از آنچه که در سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود قرار می گیرند. این نوع کاشی ها که از آنها به عنوان تایل نیز یاد می شوند دارای مدل هایمختلفی همچون کاشی پشت چسبی و پشت توری بوده که علاوه بر نصب آسان و سریع دارای مقاومت بالا و تنوع بیشتری است.

از سبک کاشی های مدرن آشپزخانه می توان به رنگ های طلایی، نقره ای، سفید، مشکی و … اشاره کرد که در ادامه نگاهی به جدیدترین مدل های کاشی برای کابینت های مدرن می اندازیم.

کاشی بین کابینتی طلایی (۵)

کاشی بین کابینتی طلایی (۱)

کاشی بین کابینتی طلایی (۲)

کاشی بین کابینتی طلایی (۳)

کاشی بین کابینتی طلایی (۴)

کاشی بین کابینتی طلایی انتخابی که همیشه در بورس است

کاشی بین کابینتی سفید (۴)

کاشی بین کابینتی سفید (۱)

کاشی بین کابینتی سفید (۲)

کاشی بین کابینتی سفید (۳)

کاشی سفید و صدفی قابل ست شدن برای همه رنگ ها و آشپزخانه ها

کاشی بین کابینتی رنگی (۳)

کاشی بین کابینتی رنگی (۴)

کاشی بین کابینتی رنگی (۱)

کاشی بین کابینتی رنگی (۲)

کاشی بین کابینتی رنگی

کاشی رنگی انتخابی برای افراد اکتیو و جوان

کاشی بین کابینتی نقره ای (۵)

کاشی بین کابینتی نقره ای (۱)

کاشی بین کابینتی نقره ای (۲)

کاشی بین کابینتی نقره ای (۳)

کاشی بین کابینتی نقره ای (۴)

کاشی نقره ای طرحی خاص و ساده برای همه سلیقه ها

همچنین می توانید برای مشاهده نمونه های بیشتر کاشی بین کابینتی به پیج اینستاگرام گالری اسپیناس به آدرس @espinass1  و آدرس سایت این مجموعه به نشانی espinassco.com مراجعه کنید


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.