آموزش افزایش فالوور اینستاگرام با برنامه

افزایش فالوور اینستاگرام، دغدغه ای است که این روز ها بسیاری از فعالان اینستاگرام درگیر آن هستند. راه های زیادی برای این افزایش فالوور وجود دارد اما ما در این مقاله به معرفی چند روش افزایش فالوور اینستاگرام با برنامه می پردازیم؛ با ما همراه باشید.

برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام

اولین و مهم ترین راه برای دیده شدن و افزایش فالوور در اینستاگرام، تولید محتوای منظم و با کیفیت است. اما بسیاری از اوقات شما محتواهای بسیار با کیفیت و جذابی تولید می کنید اما آن طور که باید دیده نمی شوید!

از طرف دیگر، در حال حاضر اکثر فعالین در اینستاگرام، از طریق نرم افزار ها، برنامه ها و سایت های خرید فالوور، اقدام به افزایش فالوورهای خود می کنند و کسی که این روش افزایش فالوور را نادیده می گیرد، مسلما به سرعت رقبایش نمی تواند رشد کند.

نرم افزار ها و برنامه های افزایش فالوور، انواع مختلفی دارند. برخی از آن ها با دریافت مبالغی، برای شما فالوور فیک می زنند. برخی دیگر از این برنامه ها که ممکن است تحت وب باشند یا بر روی موبایل یا کامپیوتر نصب شوند، به صورت رایگان کار می کنند.

برخی از این برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام عبارتند از:

  • نرم افزار نینجاگرام
  • نرم افزار کافه اینستا
  • نرم افزار فالوور و لایک
  • نرم افزار فالوور بگیر اینستاگرام

برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام

برای استفاده از این نرم افزار ها یا ربات ها، باید ابتدا در آن ها ثبت نام کنید و یک اکانت کاربری ایجاد کنید. سپس نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را به این برنامه ها بدهید و در این برنامه ها فعالیت داشته باشید. به عنوان مثال پست هایی را که نرم افزار یا ربات به شما نمایش می دهد، لایک کنید و یا اکانت های مورد نظر ربات را فالو کنید. با هر فعالیت در این برنامه ها، آن برنامه به شما امتیاز یا ستاره می دهد و زمانی که امتیاز یا رنک شما به عدد مورد نظر رسید، می توانید لایک و فالوور سفارش دهید.

برخی دیگر از این نرم افزار ها روش کارشان به صورت فالو آنفالو است. یعنی پیج های رقیب و مخاطب هدف شما را شناسایی می کنند و سپس تعدادی زیادی از این افراد را از طریق پیج شما فالو می کنند.

تعدادی زیادی از اکانت های فالو شده، به پیج شما فالوبک می دهند و پس از مدتی ربات شروع به آنفالو کردن اکانت های فالو شده می کند. همین روند ادامه می یابد تا فالوور های شما به تعداد دلخواه برسند.

تا اینجا می توان گفت رایگان بودن یا کم هزینه بودن این نرم افزارها یک امتیاز مثبت برای ان ها است اما آیا استفاده از این اپ ها ضرری برای اکانت شما ندارد؟!

قطعا هیچ ارزانی بی دلیل نیست! اینگونه اپلیکیشن ها به این دلیل که خدماتشان با توجه به الگوریتم های اینستاگرام نیست احتمال بسته شدن اکانت شما را با خود به همراه دارد. همچنین این نرم افزارها برای اعمال خدمات خود نیاز به دسترسی به پسورد اکانت شما دارند که همین موضوع امنیت اکانت شما را تحدید می کند.

اما راهکار چیست؟! بهترین راهکار سایت های خرید فالوور هستند البته سایت هایی معتبر که خدمات خود را نه با استفاده از ربات که با استفاده از سرویس های خود اعمال می کنند.

برای خرید فالوور از این سایت ها، تنها کافیست وارد سایت شوید و بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید و هزینه آن را پرداخت کنید. این هزینه معمولا زیاد نیست و کاملا به صرفه است. سپس سایت فالوور های مدنظر شما را به پیج تان ظرف چند روز تزریق می کند.

سایت خرید فالوور اینستاگرام ایرانی

مزایای استفاده از سایت خرید فالوور در برابر نرم افزار ها و برنامه های افزایش فالوور:

  • سایت خرید فالوور امنیت بیشتری برای اکانت اینستاگرام شما دارد چرا که مجبور نیستید رمز عبور اکانت خود را در اختیار سایت قرار دهید. در حالی که نرم افزار ها و ربات ها از شما رمز عبور می خواهند.
  • هنگام خرید فالوور از سایت، شما نیاز به فعالیت در آن سایت ندارید. اما در نرم افزار ها و ربات ها (همانطور که گفتیم) برای گرفتن امتیاز باید فعالیت انجام دهید و پست های مورد نظر ربات را لایک کنید.
  • نرم افزار ها و برنامه های افزایش فالووری که از طریق فالو آنفالو، اقدام به افزایش فالوور پیج تان می کنند، دو عیب دارند. اول اینکه آنفالو کردن اکانت هایی که فالو کرده اید، باعث ریزش فالوور های شما می شود. در ثانی این ربات ها در روز تعداد بسیار زیادی اکانت را فالو می کنند که انجام این کار باعث می شود از طرف اینستاگرام اکشن بلاک شوید. در واقع اینستاگرام فالو کردن زیاد از حد دیگران در مدت زمان کوتاه را جایز نمی داند و فعالیت شما را محدود می کند.
  • نرم افزار ها در مدت زمان کم تعداد زیادی فالوور برای شما می زنند. در حالی که سایت های معتبری مانند فالوکمپ، فالوور ها را آرام آرام (در چند روز) به پیج شما اضافه می کنند و این مسئله رشد پیج شما را طبیعی تر نشان می دهد و باعث محدودیت از طرف اینستاگرام نمی شود.
  • سایت ها معمولا پشتیبانی دارند در حالی که اگر در هنگام استفاده از نرم افزار و برنامه افزایش فالوور برای شما مشکلی ایجاد شد، احتمالا نمی توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. سایت هایی مانند فالوکمپ پشتیبانی ۲۴ ساعته دارند که هر زمان دچار مشکلی شدید، پاسخگوی شما هستند و شما را راهنمایی می کنند.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام با برنامه

برای خرید فالوور از سایت فالوکمپ، کافیست وارد سایت شوید و از منوی بالای سایت، خرید فالوور را انتخاب کنید. سپس نوع فالوور خود را انتخاب کنید (فالوور واقعی، فالوور فیک، فالوور بین المللی، فالوور لایک زن) و در نهایت بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه خرید کلیک کنید. با واریز مبلغ مورد نظر، فالوور ها به پیج شما تزریق می شوند.

فالوور لایک زن از جمله بسته های فالوور پر طرفداری است که به تازگی و برای اولین بار در ایران توسط فالوکمپ ارائه شده است. این فالوور ها تا ۱۰ پست آینده شما را نیز لایک می کنند.

سخن آخر

در این مقاله درباره روش های افزایش فالوور با برنامه صحبت کردیم. اگر کسب و کاری در اینستاگرام دارید، نکاتی که در این مقاله گفتیم می تواند برای شما بسیار راهگشا باشد. اگر این مطالب برای شما مفید بود، آن را برای دوستان خود که در اینستاگرام فعال هستند ارسال کنید.

منبع: چگونه فالوور فیک بزنیم


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.